|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:11:16   
vonavoj
Pricali su da imaju sobe za njih,ne bi tek tako dosle i zarazile ih..nesto mi tu ne stima..i trydnice se najvise cuvaju,tesko da su ih one zarazile..Porodila se jedna koja je bila zarazena..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:12:50   
vonavoj
Mislim da je pre ds su se ti dr negde drugde zarazili..

Hocu reci da mi je cudno da su tu najvise zarazeni,a ne rade sa obolelim..jedino ako bas trydnice nisu znale da su zarazene...ali bas 12 doktora..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:17:47   
Ivanka 75
Evo me... Ajd da i ovo napisem...vecina lekara radi privatno, izgleda da se tako zaraze. Znam neke koji rade u bolnici, hirurzi, znaci nemaju veze sa infektivnom ali su se zarazili pa su u samoizolaciji. Neki su imali srecu da budu - a neki i +.


Znaci, nisu se zarazili na poslu. Gde se zarazio plasticni hirurg ili ginekolog? Na drzavnom poslu sigurno ne. I tako krene korona da kruzi... M

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:31:48   
flamingos
E Ivanka svaka ti na mestu😁Šalim se malo,ali u pravu si.Odmaraj.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:33:01   
Ivanka 75
Imam ljude na visokim polozajima... 😊 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Korona virus
2.4.2020 22:40:51   
vonavoj
To ti kazem ivanka,nema mi logike bas..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Korona virus
2.4.2020 23:25:49   
Ivanka 75
Preko posla poznajem dosta ljudi pa sam svasta i cula. Zato i kazem da se lekari nisu zarazili u drzavnim ustanovama nego privatno.Jedan pozitivan i onda mora cela sluzba koja sa tom osobom radi u izolaciju. Zbog jedne osobe ne radi bar 10 u drzavnoj ustanovi (lekari, sestre), jer su izolovanim. A ako je ta osoba radila i privatno onda moraju i ti iz privatne ordinacije u izolaciju, a koji, opet, takodje rade ili u bolnici ili domu zdravlja i eto jos bar 20 lekara koji ne rade. Jer su bili u kontaktu sa zarazenim. Plus svi njohovi kontakti privatno.... Vrzino kolo... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Korona virus
3.4.2020 9:40:56   
Maslacak15
dobro jutro. da ne budem da samo kudim srbiju. Niko nije kriv sto se zarazio. Jedno je jasno virus se lako prenosi. I to je sad tesko desifrovati sta se desilo u Frontu. Evo u bolnici gde je Ana operisana u Potsdamu ( velika poliklinika) izbila je zaraaza i na gerijatriji i inace. Imaju 7 mrtvih i 33 inficiranih.....Desava se. To je najveci izazov sa ovom epidemijom. I zato mnogi strucnjaci kazu da je jedino resenje bas masovno testiranje. Kao u Juznoj koreji. Ali to se kod nas vise ne pominje. Povecali obim jesu ali ne dovoljno.
Izgleda da ima bas asimptomatskih slucajeva koji sire zarazu a neznaju da su zarazeni. To je epidemioloski nocna mora.

poenta da ponovim je nikom ne pise na celu da je zarazen. To je osnovna i kljucna greska koju ljudi prave: "Ma nije on ona sigurno....". Iako kritikujem rezimska preterivanja, treba se ponasati razumno a jedini razuman savet je drzati druge ljude na odstojanju. Bas bukvalno sve osim onih sa kojima stanujete 8 jer je to nemoguce).

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 3.4.2020 9:43:35 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Korona virus
3.4.2020 9:47:00   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos

Ko bi ga znao kako će da bude.Čuvajte se svi❤




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Korona virus
3.4.2020 9:50:44   
daca77
D.jutro, vršnjakinjo...daj mi, molim te, procenu još koliko će ovo da potraje(kao dr Nestorović). Od jutros plačemo što vrtić ne radi...ne može se više ovako...☹️

A sinoć predsednik pohvali KC Niš-kqo obuzdali virus...ne znam kako je trenutno stanje, ali početkom marta je bilo haotično. Još virus nije zvanično potvrđen u zemlji, a u KC mnogi zaraženi ili su bili u kontaktu sa zaraženima. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Korona virus
3.4.2020 9:58:21   
Ivanka 75
Dragi dr N se malo zaneo ovih dana 😊


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Korona virus
3.4.2020 10:28:15   
flamingos
Sve kažem da neću na da ih slušam,niti da ih gledam,pa opet čujem,vidim,pročitam.Bog neka nam je u pomići da svi budemo zdravi i da što pre sve ovo prođe.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Korona virus
3.4.2020 10:33:41   
branki*
Ja cu se složiti, flamingos,sa tobom.Mada,stvarno,niti slušam, niti gledam,tri dana već. .Sve se uzdam da će proći do leta i da  će biti sve ok..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Korona virus
3.4.2020 10:34:37   
jess021
Ja stvarno ne slusam, ako je nesto vazno cujem od mame😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Korona virus
3.4.2020 10:48:09   
Maslacak15
ja mislim da ce se u naredne dve tri nedelje evropi vecim delom stabilizovati. Tj vec je situacija "bolje" tj lanac zaraze sporije napreduje. Vreme duplanja u italiji je preko 14 dana, i imaju sve manji broj zarazenih ali imaju jos puno ljudi koji umiru pa se to ne vidi tako na prvu loptu. Pomoci ce nesto i toplo vreme iako nije carobno resenje ali ce pomoci. Tako da ja ocekujem posle 20. aprila da ovde krenu da polako vracaju stvari u pogon. Mi smo sad dobili produzenje svih mera do 19. aprila pa ce onda revidirati situaciju ii ja tad ocekujem prva "popustanja". Mozda ce potrajati do juna dok se bas sve vrati na staro.......
dugo traje lecenje te grupe koja se bas razboli zato cela prica kaska. I duze od dve nedelje budu na respiratoru itd. Generalno retko ko umre odmah, nego obicno, tako mi je rekla doktorka sa odeljenja kritican je period 4-7 dana od izbijanja prvih simptoma. Tada ili krene nabolje i ozdravite ili situacija bukvalno preko noci eskalira. Tako da u italiji jos uvek umiru oni sto su se zarazili u prvoj polovini marta. Ali je aktuelno vreme dupljanja broja slucajeva 14,8 dana sto je ok. Kod nas u nemackoj je vec 11 dana. najgore je trenutno u USA ( samo pet dana) u UK i u Turskoj. Za srbiju nisam videla tu vrstu racunice ali nije dramaticno. Kad smo bese imali 600 slucajeva? Pa izracunajte sami. Pre nekih 5-6 dana????

kako ce u Srbiji da bude, prognoza je teska ne zbog epidemije, i kod vas ce krenuti nabolje nego sto ste vi u rukama volje jednog coveka i njegovih hirova. A njemu se nikad nezna. Kao sto je savetovao shoping u Milanu od pocetka marta moze da vas drzi u kavezu do avgusta. nadam se da nece biti tako. Uskreno se nadam.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 3.4.2020 10:54:36 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Korona virus
3.4.2020 11:19:54   
daca77
Vršnjakinjo, kakav avgust!!!!... Ja sam se psihički spremila da se strpim do 1.juna, kada se vraćam svom poslu. Do tada, sređujem kuću, sadim cveće...evo već 2dana pretražujem oglase i planiram koje cveće da naručim...tako da mi ovaj glavni ne može pokvariti raspoloženje. Može samo virus...pu pu..


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Korona virus
3.4.2020 12:34:43   
princezica1
Puno ljudi strada na dnevnom nivou. Italija, Spanija po 1000. U Francuskoj preko 1300. Amerika skoro 250 hiljada zarazenih. Ko jos moze da daje prognozeuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Korona virus
3.4.2020 13:18:28   
pari
Ja bih samo u maju da idemo kod muza...ne mogu vise ovako



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Korona virus
3.4.2020 13:23:41   
smeško
Verujem ti, Pari. Bar da ste zajedno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Korona virus
3.4.2020 15:59:29   
daca77
Au...dođosmo na 305 novoobolelih za 24h.☹️

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Korona virus
3.4.2020 16:19:46   
princezica1
I to od 750 testiranih. Osam preminulih.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Korona virus
3.4.2020 17:55:13   
Maslacak15
oni su gomila neznalica. samo plase narod. prmeijerka kaze jos tri dana i sistem ce puci. ok onda je to neizbezno...sistem ce puci.
posto vase ponasanje za vikend ne utice na cifre sutra i prekosutra. nama prvo sto su rekli into ponavljaju kao papagaji je da treba najmanje 10 dana do 14 dana da efekti mera pocnu da se vide na usporavanju broja novih infekcija.  srbija mora da racuna sa ce broj zarazenih rasti. nije to na dugme. ako ce jos 500 pacijenata oboriti sistem onda je zbogom pameti....ali nadajmo se da ona po obicaju nezna bas sta prica i da situacija nije toliko crna.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Korona virus
3.4.2020 18:20:22   
marketing RR
Od toga, 50 (mada verujem i više),su zaraženi u Frontu, i oni su digli današnju brojku.

IZVORNA PORUKA: daca77

Au...dođosmo na 305 novoobolelih za 24h.☹️


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Korona virus
3.4.2020 20:38:40   
princezica1
I bez njih je mnogo user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Korona virus
3.4.2020 22:03:19   
degu
Onibsu gomila neznalica, slazem se Maslacak i ne dao Bog da dospemo u njihove ruke. Sve mere koje donesu su kao da su ih donele muve bez glave, izludjuje me vise sto ja kao laik mogu da saberem 2 i 2 a oni neke stvari ne mogu, ili je to veliki vodja najpametniji pa ne sme niko nista da mu kaze, da se suprostavi, obrazlozi da nije sve crno belo.

Citam za ljude na sajmu da niko od njih nije video svoje rezultate testiranja, ne pustaju ih kuci, iako je proslo mesec dana otkako im je navodno potvrdjen virus, da 5 dana odlazu vec testiranje, a ne znaju ni rezultate prethodnog testiranja. Pocece ljudi strajk gladju jer im niko nista ne govori, jer je sve potpuno neorganizovano od starta. Pukli su oni od samog pocetka. Jedino nam je ostalo da verujemo u svoj imuni sistem.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here