|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 10:06:43   
flamingos
Hajd Ivanka,pa javi jeste li je pronašle.Srećno.Hvala Milena,takođe.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 13:25:44   
Ivanka 75
Flam, nasle smo! Prvo mama cita pa ja preuzimam za prvi maj 😊


Dan je diiiiiivan! Iskoristimo dan! 😊 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 14:39:54   
flamingos
Super Ivanka.Evo odoh u bar da vas poslužim i spremamo se za šetnju.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 16:05:23   
jess021
Gde ste mame? Nama su jos drugari tu, jos malo pa cemo napolje. Bili smo na Strandu bas dugo, super nam je bilo. Malkec sam umorna, ali nije strasno.


Milena, moje obožavaju hulahopke, jos imaju neke sa sljokicama... Sreci nema kraja😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 17:57:17   
Milena18
Mi smo sada našle obične crne, Jess. I ona mnogo voli hulahopke. Imala je jedne ljubičaste i pala i pocepala ih, jao koliko je plakala.
Ja dežuram na ulici, skupila se deca, igraju žmurke. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 04/20
10.4.2021 22:52:28   
flamingos
Jes,Milena,super,uživale ste sa dečicom.Dolazila mi prijateljica,kafenisale smo,sladile se kolačima,isptričale se.Ssd odoh da se spremim za krevet.Ostale mame,kako ste provele ovaj prelep dan?Mm pokosio travu.Jedva čekam raspust da odemo na selo.Još malo.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 9:42:50   
flamingos
Dobro jutro.Gde ste mame?Jeste li se odmorile?Evo ispih kafu i odoh u kuhinju da završavam šta imam,pa me čeka peglanje.Prelepo je vreme.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 10:02:06   
dddaca
Dobo jutro. I kod ns je prelep dan. Kad bi rucak hteo sam da se skuva, celi dan bi bile napolju user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 11:03:13   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobo jutro. I kod ns je prelep dan. Kad bi rucak hteo sam da se skuva, celi dan bi bile napolju user posted image
Isto.To bi bilo dobro,slažem se.Mislim na ovo za ručak.Dete doručkovalo i odosmo u Ljubičevo sa prijateljicom i njenom ćerkicom.Peglanje kad dođem.Neće pegla da pobegne.Uživajte u lepom vremenu.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 13:00:31   
Tiziana
Rucak ce se skuvati sam, samo cemo ga negde pokupiti. Mora covek nekad malo i da se opusti..pogotovu kad je dan ovako lep.

Ionako najavljuju opet ruzno vreme od srede.. 
Ja cu veceras da skuvam za sutra i prekosutra da spasem sebe zongliranja sutra jer imam puno posla na poslu.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 14:47:52   
vonavoj
Ja sam jutros skuvala i supu i krompir za rinflajs,i grasak za sutra i vozili smo bajseve...presli smo 8km..

Bas sam se sad i umorila...rucali smo,dok sam oprala sudove,sad kafica na terasi.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 15:54:43   
flamingos
Odmaraj Von.Joj,umorih se.Dva sata šetasmo.Deca se izigrala,mi se ispričale.Sad sam peglala dok se ručak pekao.Da jedemo,pa da odmaram.Prelep dan.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 17:01:21   
dddaca
I mi bile napolju. Rucak pazio mm tako da smo mogle duze da ostanemo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 21:10:44   
Ivanka 75
Dobro vece. Ode mama jutros, preplakasmo nas dve na rastanku, preplakasmo Ivka i ja posle. Videcemo se opet za 1. maj 😊


Malo sam zamajavala dete da ne misli na baku pa idosmo da kupimo neke letnje patikice, 38 broj. Samo da nemaju pertle, jedini uslov 😊 Izuj rolere, udji u radnju, obuj rolere, izuj obuj 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 04/20
11.4.2021 21:41:08   
flamingos
Ivanka,jedna je majka.Boli rastanak...Drago mi je što ćete uskoro da se vidite.Lepo,u zdravlju da nosi Ivka patike.Hajd da sipaš nešto da popijemo u našem baru.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 2:21:18   
pari
Ivanka 🤗 dobro je što ćete se uskoro videti!


Kod nas danas ceo dan kiša, ja sam samo jutros bila na pilatesu, i sad smo predveče bili do jedne hrane da kupimo hranu za ovu nedelju...Gotov raspust, sutra škola iako su nam večeras javili da u četvrtak i petak neće biti nastave, samo domaći...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 6:35:23   
flamingos
Dobro jutro.Pari,hvala na pitanju,dobro smo.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu i idem da vidim za vakcine kakva je situacija.Kako ste mame?Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 7:57:09   
Milena18
Dobro jutro!
Ivanka, još 15 dana pa ćete se ponovo družiti sa mamom , brzo će to proći user posted image
Flamingos, srećno sa vakcinacijom ako danas primaš. Ja bih baš volela da mogu.
Kod nas jutros lepo, išle smo pešaka u vrtić. Od sutra najavljuju opet neku kišu i zahlađenje, ko će izdržati više.
Mi smo ceo vikend bili napolju, nismo ni kuću stigli da sredimo kako treba. Dete mi je već najavilo da će danas da me vodi u neku avanturu, pitam se šta li je smislila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 8:10:47   
jess021
Jutro mame! Ja sam vec pisala, ali me izbacilo, pa sam odustala.


I nama je bio lep vikend, iako je juce bilo neko ludo vreme, a najavljuju opet neko zahladjenje. 
Milena, dokle ste stigli sa stanom? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 8:15:36   
Milena18
Jess, nismo se mrdnuli sa početka. Treba da odemo da pogledamo neki, ali nismo ni sugurni da ćemo ići jer je na 8. spratu, a starija zgrada i ima samo jedan lift. Mislila sam da ovog vikenda obiđemo naselja koja nam se sviđaju i izlepimo oglas, ali ni to ne uradismo. Ali makar sam odštampala oglas 😁 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 8:31:32   
dddaca
Dobro jutro i ovde. Lep dan i danas. Jos danas... Nervira me vise ovo vreme. Red sunca, pa red kise

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 8:55:54   
jess021
Milena, eto bar si nesto uradila 😉



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 9:11:43   
flamingos
Hvala Milena.Završismo i mm i ja sa vakcinacijim.Pisaću u temi.Evo me sad oko ručka,pa odoh.Lepo je vreme.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 9:40:33   
Maraj
Jutro mame.
Ja po kuci, sa L. S u vrticu. L je opet zaribao. Jedva dise, slinci cure, nos zapusen. Juce i prekjuce mu se po 1×dnevno javila temperatura. Tako da je sa mnom kuci... jutros je plakao...hoce u vrtic...ja stavrno ne znam sta je vise ovo...moja deca kao da lizu podove u vrticu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 12:31:19   
Milena18
Maraj, tako je i kod nas bilo do skoro, na svake 2-3 nedelje je bila bolesna kad ide u vrtić, dok neka deca iz njene grupe gotovo nikad nisu odsustvovala. Sada je malo bolja situacija, nije baš tako često bolesna. Kako si ti?
Ja išla do lekara, tako je toplo, jedva sam se dovukla nazad na posao. Komotno mogu kratki rukavi da se nose.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here