|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
24.2.2021 13:01:06   
dunja RR
Pa to Anči, upravo to, odmah usisam mrvicu čim vidim, par sekundi i čisto sve, uvek. Ma mi smo se preporodili od kada ga imamo. I mm ja svaki dan to ponavljamo od kada ga imamo.
Ranije dok se nakanim da izvučem kablove, mah ..

Neuopredivo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Usisivač
25.2.2021 10:01:56   
Milena18
Super, Ana, da te lepo služi!
Jesi li ga isprobala, kakvi su utisci?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Usisivač
25.2.2021 10:30:51   
Ana RR
Hvala Milena user posted image jesam juče, čim se napunio. Super je, skroz je zgodan za svakodnevno usisavanje. Ne može baš svuda da se zavuče ali nije problem, ionako pomeram garnituru kada usisavam ispod.

Nego, kaže mm da mora da se pere posle svakog usisavanja, on je odmah juče rasklopio i oprao filtere. Mislim da ću to da prepustim njemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Usisivač
25.2.2021 10:42:24   
dunja RR
Joj Anci, pa sto bi prao posle svakog?
Moguce zato sto je vas 2 u 1 pa je drugaciji sistem.
Mi nas peremo jednom mesecno a nekad i redje. U Boschu su mi tako rekli a da su mi rekli da se pere stalno ne bih ga uzela, jer sam imala onaj na vodu prethodno i to pranje mi oduzimalo vreme, ja samo gledam da pojedmostavim zivot 😂
Jednom mesecno operemo filter, casu i makazama dole na papuci isecemo i skinemo dlake, to mm uradi sve za 10 minuta.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Usisivač
25.2.2021 10:47:50   
Ana RR
Dunjči, nema to veze sa usisvačem već sa mojim mužem user posted image ne može da gleda prašinu u čaši, sve je juče oprao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Usisivač
26.2.2021 17:39:10   
emicaa
Anci da vas dugo sluzi.

Ja planiram u skorije vrijeme mijenjati,ovaj me polako izdaje.Ali 7 godina je radio odlicno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Usisivač
8.6.2021 9:44:01   
nata11
Mene izdao usisivac a trenutno nisam u mogucnosti izdvajati 20-30.000 za isti. Jel neko ima iskustva sa ovim jeftinim varijantama pr. Colossus i sl?
Ima I Electrolux za nekih 6-7000?

< Poruku je uredio nata11 -- 8.6.2021 9:45:57 >


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Usisivač
8.6.2021 10:35:34   
BubaBubica
Meni danas stiže štapni usisivač Rovus, javljam utiske. 5000 din je

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Usisivač
8.6.2021 11:14:13   
nata11
Obavezno Bubice. Cekam



_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Usisivač
8.6.2021 20:55:15   
BubaBubica
Odličan. Stvarno vuče odlično, nisam očekivala da će imati ovakvu snagu, uzela sam devojkama za sobe jer uvek metlom pokupe smeće i ostave mi iza ulaznih vrata 🙄 pa sam mislila ako bude kupio mrvice kao metla odlično, samo da nema više nereda na ulazu. Kad ono sasvim solidan usisivač. Imamo i neki Keno na vodu, mm uzeo i nisam zadovoljna, bukvalno moraš da ga moliš da pokupi mrvice. Za kuću koristim i dalje moj Samsung iako zvuči kao borbeni avion. Ovaj Rovus ga može slobodno zameniti, možda ga i penzionišem pre nego što rikne načisto. Planiram da uzmem i Rovusov paročistač za podove. Videh na Instagramu rezenciju i mislim da mi je prekopotreban 😂

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Usisivač
10.6.2021 11:26:12   
nata11
Bubi okaci link modela molim te ili mi pusti na insta. :*

_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Usisivač
27.6.2021 12:08:21   
Duškić

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Meni danas stiže štapni usisivač Rovus, javljam utiske. 5000 din je



Bas mi je drago da je super


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Usisivač
2.7.2021 11:49:51   
Maraj
Dunja, kako te sluzi tvoj bosh usisivac?
Gledala sam oznaku tvog usisivaca. Nadjoh taj model u interprom bosh radnji, na snizenju 28 490din. Nesto mi to mnogo. Ti si ga dosta manje platila?
I jos nesto, jel ga rade samo u crnoj boji? Jel se prlja? Nesto mi lepse beli izgledaju user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 2.7.2021 11:50:36 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Usisivač
2.7.2021 12:25:47   
Ana RR
Maraj, mi imamo beli (Flexxo serija 4), super je.

Inače, mm prao filter prekjuče (mi ga peremo svaki put kada je vreme da se isprazni usisivač, ne mogu da vratim prašnjav filer unutra), i ostavio u dvorištu da se suši.. iiiiiii naravno, Marli ga je dograbio i sad je negde u milion delova user posted image štetočina jedna! Jutros poručih novi ali se čeka 20ak dana da stigne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Usisivač
2.7.2021 12:58:37   
Maraj
Ana mislim da sam gledlala taj jutros ma shoppsteru.
Klik
Sad je oko 20 000 din.
Al me "buni" ovo sto je dunja napisala da su slabiji ti koji su 2 u 1.
Ja imam rucni gorenje, i sa njim skupljam mrvice po krevetu kad decq namrve, tako da ne moram taj 2 u 1.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Usisivač
2.7.2021 15:51:08   
Ana RR
Da, to je taj. U metrou bude i za 18 hiljada, mi smo isto kupili preko shoppstera.

Pazi, ja ga koristim za svaki dan, da pokupim mrve od ručka, kuvanja itd ali kada generalno usisavam onda uzmem veliki usisivač (imamo neki industrijski, isto Bosch, koji može i vodu da usisava).

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.7.2021 16:16:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Usisivač
18.7.2021 17:44:43   
Maraj
Dunja ima li te ikako u ovoj temi user posted image
Bas sam se zagrejala za ovaj tvoj stapni usisivac. Sad je na snizenju u tehnimaniji Klik
Kako te sluzi do sad?
Da li lako usisava tepihe ili samo parket/plocice?
Ja imam dosta tepiha u stanu..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Usisivač
18.7.2021 17:48:09   
Maraj
I jos nesto...
Te nastavke sto si dokupila, da li ih cuvas u usisivacu? Tj da li ima neka posudica gde se ti dodaci čuvaju ili ne

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Usisivač
18.7.2021 17:53:01   
dunja RR
Maraj, i ja imam prilično tepiha, meni sve dobro usisava, jak je.
Te dodatke ne čuvam i usisivaču, nemoguće je, jer moraš skinuti jedan da bi stavio drugi, čuvam ih u kutiji u ormaru, ali ne zauzimaju pono mesta.
I dalje me super služi :)

Ovo je baš super sniženje sada, da znaš!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Usisivač
18.7.2021 18:09:20   
Maraj
Mm je "protiv" stapnih usisivaca, jer misli da ce baterija da mu ode nakon 2 god. Tebi je baterija i dalje ok?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Usisivač
18.7.2021 21:47:52   
dunja RR
Traje još, ne vidim neku razliku u odnosu na početak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Usisivač
20.7.2021 10:08:37   
Maraj
Porucila sam ga juce online. Ne vredi... navukoh se na online kupovinu. A ti si ga dunja toliko nahvalila, da sam morala da ga porucimuser posted image
Salim se naravno. Hvala puno na napisanom iskustvu, znacilo mi je jako.
Najvise mi je znacilo to sto si napisala da je jaci i odnosu na 2 u 1 usisivace.
Javljam kad stigne. Rekli su mi za neke 2 nedelje jer ga nemaju u radnji, vec je kod dobavljaca...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Usisivač
20.7.2021 11:50:00   
milicicak
Tražila sam od muža štapni usisivač, dobila sam 

OvoPre neki dan sedim i čitam knjigu, on čisti i briše. Nije savršen ali za svakodnevno čišćenje je odličan

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Usisivač
22.7.2021 9:40:04   
Maraj
Super mili, bar ne moras ti da "radis "user posted image
Ja porucih ovaj moj u tehnimaniji, jos 19.jula. poslali su mi mail o prijemu narudzbe, ali mi nisu jos potvrdili kupovinu. Jutros glwdam, pise da ga vise nema na stanju. Ko zna...sad sve mislim, da mi ne odbiju kupovinuuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Usisivač
22.7.2021 9:55:23   
Sanjica26 RR
Nece sigurno, nego sigurno treba da stigne iz inostranstva.

Mi kad smo porucivali blender, nije ga vise bio na stanju. Cekali smo da stigne iz inostranstva. I, stigao je, samo smo morali malko duže da cekamo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here