|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 19:24:26   
dunja RR
Da za CG uplacujem zdravstveno putno ili nema potrebe, vazi nase?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 19:43:03   
Milena18
Dunja, ja sam pretprošle godine uplaćivala osiguranje. Mogla je da se uzme i neka portvrda iz RFZO umesto toga, ali to je bila višednevna procedura. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 20:40:14   
dunja RR
Hvala MIlenče, ok, onda bolje da uplatim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 22:14:51   
Milena18
Bolje proveri prvo, Dunja, nazovi RFZO. Možda se nešto od tada promenilo. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 22:33:41   
dddaca
Dunja, odustali ste od Grcke?
Za RFZO proveri, li mislim da se dosta vremena izgubi dok se dobije ta potvrda, da treba da ides u kod izabranog lekara, pa za svakog clana porodice... Ne znam. meni to nije odgovaralo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Letovanje 2021
17.7.2021 1:58:15   
dunja RR
Daco jesam još onomad, otkazah rezervaciju zbog loših komentara za smeštaj.
A onda sam se preračunala, ne vadi mi se pasoš sada zbog gužvi (istekli i meni i mm, izvadiću na jesen kada ne bude redova), onda testiranje i ostalo, neizvesnost zbog porasta zaraženih u Gr, sve me to zamara.
I juče pride neočekivano dobih ponudu za CG koja se ne odbija, tako da ako Bog da eto mene u CG posle skoro 25 godina, ne idemo u mesto koje sam želela, ali kažem nešto je skroz vanredno, tako da eto nas, najverovatnije u avgustu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.7.2021 1:59:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Letovanje 2021
17.7.2021 1:58:59   
dunja RR
Neću se mlatiti sa RFZO, uplatiću privatno.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Za RFZO proveri, li mislim da se dosta vremena izgubi dok se dobije ta potvrda, da treba da ides u kod izabranog lekara, pa za svakog clana porodice... Ne znam. meni to nije odgovaralo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Letovanje 2021
17.7.2021 17:18:45   
vocicana
Devojke, kakve su novosti za Grcku? Kakve zabrane ce biti, da li ce sezona uopsteda traje bar do polovine septembra? Da li cemo mi septembarci da vidimo more? Ja nista u toku nisam, vise i ne razmisljam tako intenzivno, ne mogu da se sekiram.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 17.7.2021 18:57:34 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 1:33:15   
dunja RR
Voći ja videh ovo danas, ok znam da nismo ciljna grupa za Mikonos, ali ko će ga znati šta će dalje biti ...

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.7.2021 1:34:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 8:57:00   
jess021
Evo mi smo se pre dva dana vratili iz Grcke, pa da napišem kako je bilo. Put, tamo i nazad, super prosao sa minimalnim zadržavanjem na granici. Shvatila sam da je lakse putovati po danu jer u ovim as za stariju decu samo su se izlomile, nista nisu spavale tu noc kad smo isli tamo.
Alexandros palace je ok, sve je cisto, sobe se ciste svaki dan, menjaju peskiri, posteljina se menja na 2-3 dana, sobe su dovoljno velike za 2 odraslih i 2 manje dece. Bazen i restoran na početku hotela ne rade zbog korone, ali nama to nista nije značilo. Sobe pored bazena, u prizemlju su najbolja opcija. S tim da navedenih 150m od plaze je mozda od početka hotela, od nase sobe je bilo ravno 600m , sto nije uopšte malo, naročito kad se vracas jer se penjes uz neko brdašce. Hrana je bila dobra, dorucak je isti, ali ima veliki izbor, za veceru bude uvek 7-8 vrsta jela plus gomila priloga, salata...ljudi koji su dolazili i pre kazu da je ranije hrana bila puno bolja.Ono sto je bas mana je da izmedju dorucka i vecere nemas bukvalno nigde nista da kupis, sem beach bara na plazi koji je preskup a hrana losa. Svi su uglavnom uzimali polupansion. Tako da smo mi u Lidlu uzeli vodu, mleko, tost hleb, neke mazalice, nekoliko puta isli u obližnja mesta na rucak i sl. Beach bar na plazi je bas skup, kafa ide od 4€ na gore, pivo toceno 5€....Svako veče se kod bazena odrzavaju zurke za decu sa animatorkom, ali su svako veče iste da su mojoj deci dosadile. Super je sto ima taj neki plato da onim igricama i sto su tu mahom porodice sa decom pa im bude super zanimljivo. Plaza od hotela je cista ali na ulazu nekih 2-3 m je kamenje, pa se malo izlomis a onda ide sitan pesak. Lezaljke na plazi i kod bazena se ne placaju. Bili smo u mestima pored Jerisos, nasli smo super restoran, ali mesto i plaza mi se je dopadaju. Plaza je klasična gradska, uska i ima mali plicak. Nea roda je selo, onako obidje se za pola sata ,a plaza slična kao u Jerisosu. Od okolnih plaza obisli smo Kakoudiu i Komitsu, obe su prelepe s tim da BiH prednost dala ovoj prvoj. Sve u svemu bilo je lepo, ali sledeći put idemo na neko drugo mesto.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 8:59:22   
jess021
Voci, sudeći po vestima a imam i neku, nazovi, pouzdanu info vrlo je izvesno da ce Grcka od avgusta biti zaključana. Situacija u mestima gde smo mi bili je slična kao i kod nas, na ulici niko ne nosi maske, ima ih koji je nose ni u prodavnicama, taverne, restorani sve radi.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 11:38:36   
Tiziana
Ja mislim da nece biti zakčjucavanja za turiste, kao sto je u Spaniji. Tamo ce da uvedu ponovo policijski cas za lokalce, ogranicenje kretanja itd, ali ce turisti moci da udju. E sad moze da se desi da ce moci da se udje samo sa vakcinom.
Videcemo, ko zna.. Docice na naplatu i Evropsko prvenstvo u fudbalu i sve ostale masovne manifestacije. Kod nas da ne pricam, kao da korone nikad nije bilo,tako se ljudi ponasaju. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 14:44:46   
Maraj
Da mahnem i ja iz Srb user posted image
Nama je isto bilo lepo u Alexandros palasu. S tim sto mi je mladje dete dobilo T tu nos kada smo kretali na put (pokupila neki vrticki virus) a starije dete pretposlednji dan na moru - upala uha. Tako da smo po prvi put morali da iskoristimo putno zdravstveno osiguranje. Iskustvo je takvo da sam ostala iznendjenq aparaturom sa kojom je moje dete pregledano kod otorinolarinholiga. Nikad ga u bg-u niko tako preglwdao nije a ni sa takvim aparatima. Tako da jedan veliki plus za grcko zdravstvo.
Veliki pozdrav komsijama iz Alexandros palasa- jess i njenoj porodici user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 15:24:41   
jess021
Maraj, veliki pozdrav i za vas, super smo se družili,🤗



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 17:06:15   
dunja RR
Kad spomenuste prehlade, meni se S dve noći u Budimlji žalio na bol u uhu, pa smo mu jednom ili dvaput stavili Uniflox u uši. Da li je bilo od plivanja ne znam, u svakom slučaju nije se ponavljalo.

A M je tamo noću počela da se guši i laringitično kašlje, strašno je zvučalo, svaku noć smo mm i ja pričali, pakujemo se i ujutru za Beograd, a onda ona ujutru bude super, tako da na kraju prvi put je prošla bez inhalacija, tj. laringitis za 2-3 dana nestao sam od sebe.

Posle smo čuli da su mnoga deca tamo kašljala i snilavila, zato što kažu da ih taj vazduh, koji je među najčistijim u Srbiji, iritira da izbacuju sluz, a posle budu ok. Nemam pojma da li je to tačno, u svakom slučaju su super evo već 2 nedelje, prošlo sve samo od sebe.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 20:21:23   
vonavoj
Dunja,kako si zadovoljna Budimlijom?

Mi smo u Sokobanji,pada nam kisa...baksuzi,od toliko vrelih dana mi bas sad dosli. .set_ali smo,pa smo pokisli,kisa pocela oko 5....sad je i hladno..sreca pa nam je apartman ogroman..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Letovanje 2021
18.7.2021 21:52:46   
dunja RR
Von, prezadovoljna sam Budimlijom, vratićemo se sledeće godine, klinci su oduševljeni.
Priroda okolo mi se najviše dopala.
Napisala sam tekst KLIK

Mi planiramo u Sokobanju u avgustu, mozgamo kako da uklopimo jer idemo i na more u CG pa u povratku 2-3 dana u BIH, na godišnjicu svekrvi.
U aprilu smo otkazali Sokobanju kada je M polomila ključnu kost, 2 dana pred put, pa smo prebacili za avgust.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.7.2021 22:03:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Letovanje 2021
19.7.2021 8:37:32   
jess021
Dunja, divan tekst. Sad si me zainteresovala, ako uopšte ima ista slobodno ovo leto



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Letovanje 2021
19.7.2021 8:51:36   
pari
Dunja, baš si lepo opisala sve i deluje primamljivo!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Letovanje 2021
19.7.2021 11:52:06   
nata11
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,kako si zadovoljna Budimlijom?

Mi smo u Sokobanji,pada nam kisa...baksuzi,od toliko vrelih dana mi bas sad dosli. .set___ali smo,pa smo pokisli,kisa pocela oko 5....sad je i hladno..sreca pa nam je apartman ogroman..



Trk u Zelengoru na cevape sa kajmakom. user posted image To popravlja raspolozenje.

Jel guzva?

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Letovanje 2021
23.7.2021 0:43:15   
dunja RR
Ako nekom zatreba, možda za dogodine, deluje kao super avantura.
Baš me zanima koliko je karta, ali verujem da nije mnogo jer je wiz.
Ja sam za Tivat ugrabila neke povoljnije, inače deru u Air Serbia. Razlika između ovog termina koji sam uzela i narednog leta je 100 eura za 4 karte, poslednje 4 jeftinije sam uzela, sve do polovine avgusta užas skupo.

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.7.2021 0:44:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Letovanje 2021
23.7.2021 7:45:18   
flamingos
Dunja,pročitala sam tekst,pogledala fotografije.Predivno.Mališani su preslatki.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Letovanje 2021
23.7.2021 8:31:32   
dddaca
E bas juce procitah kako se jedan lik zali da mu niije lepo na Naxosu, ali je zato odusevljen Koufonisijom. Meni ovo izgleda prelepo i pre sedam - osam godina bih se sigurno upustila u ovu avanturu, ali sad tesko. Mislim da bi mi veci problem bio mm da ga ubedim, nego dete

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Letovanje 2021
26.7.2021 17:23:06   
Didy
Koga sledećeg pratimo?

Ja već smišlja kuda ćemo sledećeg leta. 🤣 Krit mi je ostao kao neka ostvarena želja, možda neki last minute. Gazdarica iz Atine mi reče - Samo Kikladi, to je najbolje u Grčkoj. Gugla sam ostrva Kiklada, Vladana Jovića još od prošlog leta redovno pratim u grupi, treba učiti od majstora. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Letovanje 2021
26.7.2021 18:13:09   
Ana RR
Didy, moja drugarica je išla na krstarenje Kikladima, i to sama tj sa još 5 ili 6 nepooznatih osoba(iznajmljuje se brod, tu je kapetan, plove i obilaze plaže i mesta). Oduševljena je.

Mi krećemo 6.08. rano ujutru.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.7.2021 19:59:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here