|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
29.8.2019 8:26:18   
MimaKos
Jako sam zadovoljna sa starijom bila, videcemo sada kad ovaj mali krene


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
29.8.2019 12:18:43   
bubulence
Mladja cerka je jos u vrticu, odusevljena i ona i mi. Vrtic kao vrtic, onako prosečan. Ali stalno nesto rade la ocekujem da u naredne 2 god bude sjajan. Medjutim , to je manje bitno.

Vaspitacice su nam, najbolje na svetu. Toliko paznje prema deci ali i prema roditeljima, tolimo kreativnosti i rada sa decom nisam videla a ni cula. Starija cerka je promenila 6 vaspitacica, mladja je isla u jaslenu grupu kod drugih vaspitacica. Znaci imamo bogato iskustvo, ali vaspitacice kao sto su ove dve se ne radjaju često. Dok sam bila trudna i morala da mirujem, Masu nismo slali u vrtic. Kada su cule zasto Masa ne ide, kazu da ce je onda dovoditi kuci samo da je saljemo da bih ja mogla sto vise da odmaram. I tako je i bilo, svaki dan su mi je vracale i uvek usput pozovu da pitaju da li meni nesto treba. Nadam se da ce i Uros upasti kod njih 😁

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.12.2019 23:33:39   
Slavkic
Mi smo zadovoljni radi se po montesori sistemi


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.11.2020 21:09:54   
SaraLana
Nasa deca su u drzavnom,vaspitacice su divne,30ak ih je u grupi,zadovoljni smo generalno,osim hranom najiskrenije dorucci su monotoni i skromni,pa cesto doruckuju deca kod kuce i plus tamo uz drugare.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.2.2021 14:06:32   
nata11
Mame jel rade vrtici sutra i prekosutra?



_____________________________





(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.2.2021 14:09:55   
mati
Nato, ja mislim da ne rade. Kod nas je bar uvek bilo tako. Ako radi, radi dežurni vrtić za praznike. Tada su nas vaspitačice prosto vukle za rukav da se izjasnimo, i kao ne mora ni opravdanje, ako vi najavite da neće da ide.... A ovako ti klešta treba da im izvučeš reč iz usta.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.2.2021 14:17:15   
nata11
Meni sad proradio mozak. Gde cu dete sutra i prekosutra nemam pojima. 



_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.2.2021 14:23:18   
mati
Nato pozovi vaspitačice, čudo da vas nisu pitali za dežurni vrtić, kod nas su skupljali br dece da okvirno znaju.
Mada ja moje nikada nisam slala u drugi vrtić, uglavnom su i meni ti dani bili neradni, ili smo se snalazili.
Ali pozovi je, izvini se kulturno i pitaj.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.2.2021 15:52:46   
Duškić
Kod nas je bila anketa koliko dolazi u sredu dece.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
24.3.2022 8:12:21   
nata11
Jutros prilikom odvodjenja deteta ostala malo zatecena odgovorom vaspitacice.

Pisala sam vec da nisamo zadovoljno, imamo dve vaspitacice pred penzijom, nemam nikkakve povratne informacije sta deca rade i sl.
Onda Korona pa i ne znamo medjusobno roditelje i decu.
Pitam vaspitacicu moje dete stalno spominje Slobu? Da verovatno jer je on nemoguc pa ga stalno svi spominjemo. Slabo se ona igra sa decom, igra se najcesce sama. user posted image user posted image

Pa kako se pobogu igra sama kada ide u vrtic vec dve godine. Nema ni jednu drugaricu. user posted image
Da li je razlog sto su naknadno ubacili novu mladju decu. Ona je inace super sa starijim devojcicama pogotovo. Ali me zabrinulo to da ne uspostavlja odnose sa drugom decom iz grupe.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.3.2022 15:33:40   
Filadendronka
Nato, vidim da niko nije odgovorio, pa evo ti nas slucaj. Kod starijeg deteta sam do njegovog treceg rodjendana tj. do kraja jaslica znala gotovo svu decu i roditelje. Ali moj stariji decak je bas druzeljubiv, bukvalno je takav od rodjenja i bas lako sklapa prijateljstva. Mladji sin uskoro puni tri godine, u jaslicama je skoro dve godine, a on nema nijednog druga niti pominje bilo koga niti ja poznajem roditelje. Igra se sam najcesce, cesto se zabrinem da li je ok. Mada nama je lekar rekao da socijalizacija krece tek od trece godine i da su po njoj jaslice nuzno zlo. Da u tom uzrastu deci ne treba drustvo, vec su uglavnom dovoljni sami sebi. A da tek druzenje pocinje u vrtickim grupama tj. nakon trece godine. 
Znas i sama da su sva deca razlicita, moja deca su totalno drugacija. Nadam se da sam ti malo olaksala da vidis da nisi sama. 
Savet.... Probaj da vidis da li pominje bilo koje dete iz grupe, pa da probas da se nadjete posle vrtica da se igraju napolju zajedno. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.3.2022 8:27:45   
nata11
Fil ja nemam strah da nije socijalizovana. Ona se druzi sa decom van vrtica, svako popodne trazi da setamo po naselju i tacno zna mesta gde se igraju deca.

Problem su vaspitacice i velike grupe. Ona je mirna, igra se, njima dosta i one nju tako ostave. Njiihov posao je da je uveu u drustvo, privedu je do grupe dece. Tacno se vidi da dete ne voli da ide zbog vaspitacica. Imali su jednu mladu na zameni i bila je odusevljena. Sada druga pesma, plakanje svakog jutra. Ali valjda od leta/ septembra preuzimaju nove vaspitacice pa cemo uspostaviti bolju komunikaciju.

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
31.3.2022 9:56:33   
Filadendronka
Nato, osvrni se oko sebe i sve ce ti biti biti jasno. Posao vaspitacica bi trebalo da obavljaju osobe koje to stvarno vole, ali nazalost ima i onih koje samo otaljavaju posao. U jeku korone sam cula od drugarice da je njena sestra isla na posao iako je pozitivna, da bi sacuvala radno mesto. Razumem da je situacija sa poslom teska i strasna, ali za ime sveta da svesno ides bolesna kod male dece je van pameti. Moj savet je i da popricas sa njima, da im skrenes paznju sta mislis da je njihov propust. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.5.2023 8:59:49   
nata11
Da se pohvalim mi smo prelaskom iz mladjih jaslica dobili dve predivne tete. Dete ih obozava, idemo redovno u vrtic, puno rade sa decom.user posted image

Nadam se da nece biti promena i da ce one ostati sa decom do zavrsetka vrtica.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.5.2023 15:18:43   
Bambino1
Super Nato. Koliko dete ima god? Moje dete obozava vaspitacicu, ali vec od septembra prelazi iz jaslica u vrticku grupu tako da menja i sobu i vaspitaca.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
23.5.2023 10:37:19   
Mirko Svirko
Kod nas je bilo tuga. Mozda je vrtic nekome bio tada ok ali mi smo 3 dana bili bolesni a 33 se lecili.Deca rucala jednom istom klasikom. Slinavi i bolesni dolazili. Promaja svaki put kada dodjem pici u njih toliko da je jednom M dosao i bolelo ga je oko, uvo i vrat. Tako da ta jaslena grupa... meni je bila tuga. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
13.6.2023 11:22:01   
Srecko47E
Kod nas je situacija takva,da dete voli vaspitacicu,ali odlazi nevoljno u vrtic.
Godinama smo pokusavali da ga ubacimo,nije isao na vreme -moje vidjenje je od trece godine i tu je nastao problem.
Kasno je krenuo.

Vrtic kao vrtic je ok,korektna je hrana,lepo rade sa decom.
Bas sam zadovoljna.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 417
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here