|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
17.12.2009 21:14:35   
Anoniman
Godina koja polako izmiče, 2009., bila je i više nego uspešna za Britanku Susan Boyle koja je zadivila celi svet kada je na showu 'Britan's Got Talent' otpevala pesmu 'I Dreamed A Dream'.

Upravo taj video je najgledaniji u ovoj godini na video servisu YouTube. Susaninu izvedbu pregledalo je više od 120 miliona gledalaca širom sveta, a žena anđeoskog glasa je u veoma kratkom vremensku roku postala zaista popularna u svim delovima sveta.

Susan Boyle

Na drugom mestu po broju gledanosti u ovoj godini je snimak na kojem se nalazi sedmogodišnji David koji se nakon posete stomatološkoj ordinaciji kući vraća u potpunosti nadrogiran. Ovaj video pregledalo je 37 miliona gledalaca.

David after Dentist

Inače, taj video je imao čak pet miliona pregleda još u prvih sedam dana. Na snimku je prikazan dečak koji sedi na sedištu očevog automobila i govori ocu kako se oseća 'smešno', dok ga i u jednom trenutku pita 'Da li je ovo stvarni život?'.
Na trećem mestu je video na kojem su mladenci iz Minnesote Kevin Heinz i Jill Peterson, zajedno s kumovima, deverušama i deverima do oltara bukvalno doplesali uz pesmu Chrisa Browna "Forever". Video je pregledalo 33 miliona ljudi širom sveta, a nakon prikazivanja ovog videa pesma 'Forever' je postala pravi hit .

Jill and Kevin's Big Day
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
17.12.2009 23:59:35   
gagana83
Gledala sam ovog klinca sto se vraca od zubara-tragikomicno!!!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 0:14:01   
Anoniman
Ja bih tužila tog zubara da mi ovako izdrogira dete user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 0:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


Jill and Kevin's Big Day


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 9:04:39   
Magi
Odusevljena sam razigranim svadbarima!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Citava predstava!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 10:30:10   
*Alexx*
Au, bre, šta su ti hormoni, ja se rasplakala na ove svatove user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 18:38:22   
Magi
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Au, bre, šta su ti hormoni, ja se rasplakala na ove svatove user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 19:15:10   
anajid
Gledala sam ove svatove,bas simpaticno!A mali nije smesan,vise je to tragicno?

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 19:57:13   
MERYEN


user posted image user posted image

< Poruku je uredio MERYEN -- 18.12.2009 19:58:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 19:57:57   
MERYEN
user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 20:05:56   
sephora
i ja sam se rasplakala kada sam gledala ove svatove...baš lepo, volela bih da sam bila tamo na tom venčanju...lepoooooo, vrlo lepoooo!!!
a za malog sam se zabrinula...šta to koriste ti stranjski zubariuser posted image se
Suzan Bojl lepo peva ali nije baš ono što sam očekivala koliko se o njoj pričalo...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 20:15:47   
*Alexx*
Eto, nisam jedina koja plače user posted image

Mislim da zubari koriste onaj gas za decu, tako da nije ni čudo što se mali naduvao. A možda klinac prosto ima nizak prag tolerancije na opijate user posted image

IZVORNA PORUKA: sephora

i ja sam se rasplakala kada sam gledala ove svatove...baš lepo, volela bih da sam bila tamo na tom venčanju...lepoooooo, vrlo lepoooo!!!
a za malog sam se zabrinula...šta to koriste ti stranjski zubariuser posted image se
Suzan Bojl lepo peva ali nije baš ono što sam očekivala koliko se o njoj pričalo...



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
18.12.2009 21:12:28   
Ana RR
Svatovi su feeeenoooomeeeeeenaaaalniiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: YOUTUBE tri najgledanija videa u 2009!
28.12.2011 17:03:00   
snješka
Oslijepila sam tražeći podobnu temu za ovaj video, ali nisam uspjela pa ću ovdje, a molim modove da je premjeste u odgovarajuću.

Inače ne znam da li bih plakala ili se smijala gledajući ovo!

http://www.youtube.com/watch?v=MBZvwvGAcC8

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here