|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
26.9.2022 19:51:29   
Prolecee
Bas tako, negde najstresniji deo puta je predjen, pa sad da cekamo trenutak i hrabrimo se medjusobno. Osim kad naidju dani...🤦‍♀️😄
E ovako, histeroskopiju sam radila zbog polipa, tad smo jos mislili da je u njemu problem.  Tosun je trazio samo hormone i stitnu, bar za sada. Torch, serologiju, briseve i trombofilije mi je moja dr u startu rekla da odradim, kad smo razgovarale o celom procesu koji nas ceka. Ovog meseca kada sam bila na pregledu da pogleda jajnike da li je sve sleglo, ponovila je isto samo da moram da sacekam zbog ove terapije zbog fisure. Jos jedna stvar,  sad sam bas pogledala jer mi je zapisala.  Koagulogram i imunoloske pretrage, nije skupo a znaci. To je rekla da ako mogu sto da ne uradim. Tako da to i planiram. U ove imunoloske mislim da bas spada i lupus, tako nesto.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Azoospermija
26.9.2022 21:07:04   
Bicesuper
Joj sto se ja obradujem kad čujem za nečiji uspeh.Ja znam isto za još dva para, a nema ih na forumu.Sto se tiče trombofilija ja koliko sam shvatila postoje urođene i stečene.I bas ih ima dosta dosta…Ne znam kako si Miracleb na kraju otkrila tu lupus koju pominjes, verovatno kroz silne pretrage?Ja idem u sredu kod hematologa čisto da vidim kako da se pratim i šta treba da kontrolišem buduci da imam terapiju clexanom.Bas je lepo sto je bilo ljudi tamo, ja nisam isla.


(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Azoospermija
27.9.2022 10:26:47   
Nika1
Ja sam prvi put dobila 12 folikula ,od toga 2 su bile prazne ,5 zrelih i 5 nezrelih ,6 se oplodilo,tri dobre blastocite zaledili.Prvi transfer za mjesec dana vracene dvije  i drugi jedna 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Azoospermija
27.9.2022 10:29:11   
Nika1
Bicesuper je upravu ,od oplodnje do blastocite zavisi od jajnih celija razvoj a ne i razvoj u maternici 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Azoospermija
27.9.2022 10:33:29   
Nika1
Sto se tiče cena 2300 IVF,350 zaleđavanje,150 biopsija embriona + 260 po svakom embrioni Pgt i naravno ne znam koliko cu platiti stimulaciju ,prosli put 350 a sad da li ce biti vise 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Azoospermija
27.9.2022 10:39:48   
Nika1
Sto se tiče uspjeha ,imaju veliki uspjeh ,dosta parova je bilo koji su vec jednom uspjeli i sad su dosli drugi put ili po preporuci parova koji su vec uspjeli.Posto Makedonac svoje klijente smjesta u isti hotel da mu je lakse terapije davati tako da smo mi dosta medjusobno komunicirali a i ja sam otisla po preporuci jedne prijateljice makedonke koja zivi u Bosni 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Azoospermija
27.9.2022 11:31:56   
Bicesuper
Ja tj moj suprug i ja smo imali dosta dobar rezultat.Ja nisam dobila previše jajnih celija kao neke devojke sto su preko 20 pa em je na početku to demoralisalo, ali sam dobila 12 zrelih, 10 se oplodilo a 9 je stiglo do blastociste sto ne stvarno prevazišlo očekivanja i samog dr.Super sto si imala priliku da komuniciraš sa dosta parova, to znaci.Ja sam makedonca upoznala jer je bio sa devojkom iz Makedonije, farmaceutkinjom. Pomogao je i meni jer je preveo sestri nešto koja me nikako nije razumela a ja sam bila sama.Sto se tiče cene dosta si me bacila u nedoumicu kao verovtano i ostale clanove foruma, jer je to ipak jeftinije nego sto su nama svima naplacuvali.Mi smo svi plaćali IVF 2500 plus lekove oko 500zA transfer FET 1000. To su placali i oni koji su dosta ranije imali transfer a ti si plaćala 750.Mislim ništa mi nije jasno…Ali dobro sad ništa tu ne možemo, osim možda da se piše direktno bolnici da se vide cene.Ali miracleb je platila FET direktno u bolnici jedno ako se ne varam i to pre godinu dana npr i bio je 900.Ti si radila PGT testiranje i prvi put, odmah posle oplodnje? Ili ces sad raditi

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Azoospermija
27.9.2022 17:46:40   
Nika1
Prvi put nismo radili PGT posto su bili uvjereni da su embrioni odlicni i da ce IVF uspjeti ,međutim do trudnoce je doslo ali ubrzo nazalost i do spontanog mada ja malo taskam i na sebe jer sam pušila pa me negdje savjest proganja da je mozda i zbog toga.Sto je razlika u cijeni ne znam ni ja ,logično mi je bilo da je nama skuplje jer nismo isli direktno preko klinike ,da li ima razlike sto moj suprug ima spermatozoide samo je morfologija losa i oni su koristili samo spermatozoide koje je taj dan dao u uzorku ,mi jesmo dodatno platili kariograme,moj HSG ,hormone isl.Stimulaciju nisam dobijala jaku zbog policisticnih jajnika a ipak je 40 godina sto ne bi valjalo nikako da dobijem hiperstimulaciju

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Azoospermija
27.9.2022 17:56:47   
Nika1
Gdje ste vi radili aspitaciju i transfer ,ja sam u acibademu i embriolog mi je bila Pinar .Možda i to igra ulogu u cijeni 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Azoospermija
27.9.2022 20:13:54   
Men x
Dobro vece, nov sam na forumuTakodje sam azooZanima.me da li neko moze da mi se javi u privatnoj poruci, neko ko je bio kod dr emreZeleo bih da se posavetujem i cujem druga misljenja.Hvala unapred Zelim vam svu srecu

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Azoospermija
27.9.2022 20:53:23   
Prolecee
Nika, vecina nas bar koji smo trenutno ovde na forumu, bili smo u Unimed Centru, tj klinika je Ota&Jinemed. 
Men x, najbolje je da iscitas forum kako bi video iskustva. Privatne poruke ne znam kako se salju, koliko sam shvatila mogu ako se ulazi sa kompa samo, mozda i gresim. Ako ti znaci evo ti nas broj za bilo koji savet. 0642348037.


(odgovor članu Men x)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Azoospermija
27.9.2022 21:13:41   
Bicesuper
Kao sto napisa prolece mi smo bili u drugoj bolnici.Verovatno je zbog toga razlika u ceni.Ja iskreno nisam znala da dr Sulejman radi sa nekom drugom bolnicom.Možda i nije isti dr Sulejman u pitanju 🤣Bolje sad uradi to PGT testiranje, može samo da bude od koristi.Sto se tiče pušenja mislim to je ružna navika i nezdrava ali iskreno ne mislim da je to uticalo na neuspeh.I kod mog supruga su nađeni sprematozoidi u ejakulatu.Ne pravi to razliku u ceni… kod onih koji nemaju se ide na operaciju koja se placa a ceo ostali postupak je isti.Želim ti svu sreću u sledećem pokusaju


(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Azoospermija
27.9.2022 21:24:03   
Marinkovicm
Ni ja iskreno ne znam gde se pisi provatne poruke.. ali mozes i ovde pitati sve sto zelis.. Sto se tice dr Emrea sve preporuke divan doktor i pre svega covek. Mislim da sa njim neces pogresiti.. 

(odgovor članu Men x)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Azoospermija
27.9.2022 22:02:02   
Nika1
Dr Sulejman ,Emre i jos jedan doktor zajedno su istoj bolnici i imaju svoje ordinacije,tu obavlja preglede sve do aspiracije i tada idemo u acibademu bolnicu koja je preko puta njihove i tamo radimo aspiraciju i zaleđavanje i tu sam radila transfer ,zadnja slika.Sulejmena sa Emreom poslje Beograda na njegovom Instagramu je iz njegove ordinacije gdje obavlja razgovore.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Azoospermija
27.9.2022 22:08:29   
Miky85

Pogledajte,Klinika se zove Sens,
S- SuleymanE- EmreN- NumanS- SamiNjih cetvoro 1 urolog i 3 ginekologa su otvorili kliniku koja se nalazi u zgradi Unimedic Centar a klinika se zove SENS. A dali ce se raditi postupak u Oto Medic, Acibaden ili Fulya Vita hospital sve zavisi od raspolozivosti sale, a od toga kasnije i zavisi sama cena...
IZVORNA PORUKA: Nika1

Dr Sulejman ,Emre i jos jedan doktor zajedno su istoj bolnici i imaju svoje ordinacije,tu obavlja preglede sve do aspiracije i tada idemo u acibademu bolnicu koja je preko puta njihove i tamo radimo aspiraciju i zaleđavanje i tu sam radila transfer ,zadnja slika.Sulejmena sa Emreom poslje Beograda na njegovom Instagramu je iz njegove ordinacije gdje obavlja razgovore.



(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Azoospermija
27.9.2022 22:37:41   
Bicesuper
Da da tačno je preko puta njihove ordinacije Acibadem.Izvini ja sam u soku da oni rade u još nemoj bolnici.Znam da su radili pre u nekoj drugoj ali odavno.Možda bi ljudima značila ta info jer Acibadem valjda je kupio Belmedic iz Beograda…Velika je ta zgrada Acibadema preko puta njih. Hvala na info pa mogu drugi da imaju u vidu.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Azoospermija
27.9.2022 22:53:13   
miracleB
Meni je dr.Emre sad bas na sajmu rekao da ne radi odavno u Acibademu jer sam pitala zasto se preko njih i Bel medica ne povezu ovde sa pacijentima... a mi smo dolazili u Florence Nightingale bolnicu 2019.godine, a ond aje pocela korona i imali su problem da tamo rade jer su bili zabranjeni postupci vto onda su presli u Ota&Jinemed, dr.Emre je meni i tad rekao da mozemo da radimo i u drugoj bolnici ali da tim na celu sa tim jednim specijalno dobrim embrilogom radi samo u Ota Jinemed... Ne znam koje god je Nika bila na vto?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Azoospermija
27.9.2022 23:07:29   
Bicesuper
Eto Miracleb nam je resila dilemu.Ja sam razumela da je Nika1 bila sad ove godine pa me zbunilo.Isto ti je kao i meni palo na pamet  da se preko Acibadema povezu sa pacijentima.Svakako mi smo svi isli u poslednje vreme u Otajinamed

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Azoospermija
27.9.2022 23:20:39   
Nika1
Doktor Tosun Sulejman a embriolog Pinar .I sad ce biti isti doktor a ko ce biti embriolog javim vam za koji dan kad budem u Istanbulu .Kako se zove embriolog koji je vama bio u toj bolnici ?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Azoospermija
28.9.2022 7:28:36   
Bicesuper
Ja iskreno ne znam.Nikad mi nisu rekli niti sam ga videla/upoznala.Možda neko drugi zna.Kad kreces? 

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Azoospermija
28.9.2022 16:03:48   
Nika1
Prvi dan menstruacije ,nadam se do nedelje 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Azoospermija
29.9.2022 11:03:00   
JacaIvan
Men x,mi smo bili kod dr Emreta..Moj muz ima azoospermiju i radjena mu je mikrotesa..Ostavicu ti njegov br.telefona slobodno zovi kad god0638636402

(odgovor članu Men x)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Azoospermija
29.9.2022 13:52:55   
Bicesuper

IZVORNA PORUKA: Nika1

Prvi dan menstruacije ,nadam se do nedelje 

Super.
Drzimo fige.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Azoospermija
29.9.2022 13:53:37   
Bicesuper

IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Men x,mi smo bili kod dr Emreta..Moj muz ima azoospermiju i radjena mu je mikrotesa..Ostavicu ti njegov br.telefona slobodno zovi kad god0638636402

Cao JacaIvan, kako si?
Poslala sam ti odavno privatnu poruku...

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Azoospermija
29.9.2022 13:54:21   
Men x
Hvala vam puno, culi smo se sa vasim muzem i leoo nam je objasnjeno sve....Hvala vam mnogo u svakom slucaju

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Grčevi
Ana007

Kada su vašoj bebi prestali grčevi?

U 2 mesecu (49%)

U 3 mesecu (21%)

U 4 mesecu (11%)

Posle 4 meseca (18%)


Ukupan broj glasova: 423

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here