|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
21.9.2022 11:03:29   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Prolecee



IZVORNA PORUKA: Ko rg

Upravo tako, stave te pred svrsen cin i ti nemas kud, ne mozes da odustanes. Naravno, idemo i mi dalje ali nije korektno sa njihove strane jer takav vid transfera nigde ne spominju kroz razgovor i ne kazu da to dodatno kosta.Kako god, nastavljamo dalje 🙂



Kako ste vi, kako napreduju embrioni?🙂 E guglala sam klinike u Pragu, Solunu i ove nase, i gde god imaju online cenovnike transfer ne prelazi 1500e, i uglavnom je 1500e kad je sa doniranim materijalom, tako nesto. Tako da iskreno, ja se sve nadam da je ovo oko cene neka nesuglasica, ali pitacu ih u nedelju.



I ja sam isto gledala svuda je od 1000 do 1500.. ja bi volela da je nesporazum jer nisu male pare ali dva pita smo pitali prosto mi je vise neprijatno.. javite bas sta su vama rekli za cenu

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Azoospermija
21.9.2022 21:13:42   
Bicesuper
Ja sam u soku i i dalje se nadam da je neka greska u pitanju.Stvarno je ružno i na kraju i neprofesionalno.Nisu to uospte ni spomenuli.Drugo, ništa nije poskupelo, ni microtese ni VTO pa sto bi transfer i to 2,5 puta.Ne mogu da dođem sebi.Marinkovicm kako napreduje, javljaju li šta?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Azoospermija
21.9.2022 21:15:34   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Ja sam u soku i i dalje se nadam da je neka greska u pitanju.Stvarno je ružno i na kraju i neprofesionalno.Nisu to uospte ni spomenuli.Drugo, ništa nije poskupelo, ni microtese ni VTO pa sto bi transfer i to 2,5 puta.Ne mogu da dođem sebi.Marinkovicm kako napreduje, javljaju li šta?



Danas nam nije nista javio, ne znam ni kako to sad ide koliko treba da cekamo nisam htela da budem dosadna nadam se da ce se sutra javiti

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Azoospermija
21.9.2022 21:43:19   
Bicesuper
Opusti se, ni nama nije javljao svaki dan. Mislim da nam je samo rekao koliko je jajnih celija zrelo i koliko se oplodilo.Onda je samo 5 dan javio koliko je blastocita i kako su ih zaledili.Sve će biti super, biće dosta embriona.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Azoospermija
21.9.2022 21:47:57   
Marinkovicm
Nadam se da hoce:) kako si ti, kad treba da radis betu?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Azoospermija
22.9.2022 16:37:09   
Bicesuper
Dobro hvala.Beta je dobra.Za dve nedelje ultrazvuk.Imate li vi nekih novih info?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Azoospermija
22.9.2022 17:32:59   
Marinkovicm
Divno, bas mi je drago.. zelim vam da na dalje sve ide lagano🍀 ne, ni danas nista vec postajem nervozna

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Azoospermija
22.9.2022 18:01:19   
Bicesuper
Nema potrebe da budeš nervozna. Koji je dan danas od aspiracije?Javiće 5 dan on je presudan

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Azoospermija
22.9.2022 19:23:20   
Marinkovicm
U ponedeljak je bila aspiracija

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Azoospermija
22.9.2022 19:37:08   
Prolecee
Ja sam mu pisala i danima kad se nije javljao i uvek je slao informacije. Evo ti broj ako nemas pa ga pitaj, zasto bi ustalom razmisljala kad imas prava da znas kako tece razvoj. +90 532 255 24 46

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Azoospermija
24.9.2022 11:02:25   
Marinkovicm
Javio se dr, 11 embriona je zaledjeno od toga 7 jako dobrih

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Azoospermija
24.9.2022 14:17:32   
Bicesuper
OdlicnooooooBravoooooooDa li Vam je rekao kako su zaledili?Sad odmarajte, opustite sezVeliki deo je zavrsen.Svaka čast…Jesi ti dobro? Nije ti teško pala aspiracija, nemaš bolove?

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Azoospermija
24.9.2022 14:28:58   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

OdlicnooooooBravoooooooDa li Vam je rekao kako su zaledili?Sad odmarajte, opustite sezVeliki deo je zavrsen.Svaka čast…Jesi ti dobro? Nije ti teško pala aspiracija, nemaš bolove?



Ne, nije nista rekao nisam ni znala da to treba da nam kaze.. treba li da ga pitam , u cemu je razlika? Sada sam super tri dana nisam ustala iz kreveta bas me boleo stomak ali sad sam okej

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Azoospermija
24.9.2022 15:21:14   
Bicesuper
Tako je i meni bilo… Bas me par dana boleo stomak, nisam mogla da ustanem iz kreveta.Pa zavisi kako su zaledili u smislu da od toga zavisi za koliko ćeš pokušaja transfera imati.Ja sam npr želela da mi zaleđe po dva najviše ali oni su zaledili po tri… sto dođe da imamo za tri pokušaja.Doduše sa ovom cenom transfera 🤣🤣🤣za više ne bismo ni imali.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Azoospermija
25.9.2022 10:01:16   
Anoniman
Želim s vama da podijelim svoje iskustvo.U februaru sam imala aspiraciju ,u martu transfer dvije blasticite i doslo je do trudnoce ali nazalost spontani u 5 sedmici.Ujunu transfer jedne preostale blasticite ali nazalost nije doslo do trudnoce.Sad se pripremamo za novi VTO opet kod dr sulejmena

(odgovor članu Bicesuper)
  Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Azoospermija
25.9.2022 10:02:40   
Nika1
Da li ce neko od vas biti pocetkom oktobra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Azoospermija
25.9.2022 10:04:18   
Nika1


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Želim s vama da podijelim svoje iskustvo.U februaru sam imala aspiraciju ,u martu transfer dvije blasticite i doslo je do trudnoce ali nazalost spontani u 5 sedmici.Ujunu transfer jedne preostale blasticite ali nazalost nije doslo do trudnoce.Sad se pripremamo za novi VTO opet kod dr sulejmena



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Azoospermija
25.9.2022 19:38:26   
Taša89
Cao svima, nova sam ovde pa ne zamerite na dužem postu. Zadnja menstruacija 22.08, i do sada ništa. Ciklusi su Inace na 28-29 dana, znaci kasni mi 6-7 dana.  Test sam radila danas sa prvom jutarnjom mokraćnom i posle 2-3 minuta se pojavila tek-tek jedva vidljiva  bleda druga crta. Ima li neko slično iskustvo? Od simptoma bolno-oset_ljive bradavice, vrtoglavica, pojačan apetit

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Azoospermija
25.9.2022 21:27:16   
Bicesuper
Srecno.
Nadam se da ce ada biti uspesnije.
Da li ste i vi imali problem sa azospermijom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Azoospermija
25.9.2022 21:42:05   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Tako je i meni bilo… Bas me par dana boleo stomak, nisam mogla da ustanem iz kreveta.Pa zavisi kako su zaledili u smislu da od toga zavisi za koliko ćeš pokušaja transfera imati.Ja sam npr želela da mi zaleđe po dva najviše ali oni su zaledili po tri… sto dođe da imamo za tri pokušaja.Doduše sa ovom cenom transfera 🤣🤣🤣za više ne bismo ni imali.


Nije mi bilo tesko , pitala sam😂 imamo za 4 pokusaja

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Azoospermija
26.9.2022 0:42:09   
Nika1
Smanjen broj spermatozoida i jako losa morfologija a dodatna okolnost koja je protiv nas su godine .Suprug 39 a ja 40 

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Azoospermija
26.9.2022 10:22:34   
Bicesuper
Onda brzo na drugi pokusaj. Bice vise uspeha nadamo se...
Godine ejsu bitan faktor ali cini mi se ne presudan.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Azoospermija
26.9.2022 10:32:05   
Nika1
Hvala puno.Danas sam popila zadnju tabletu cyclo proginova i u roku sedam dana treba da dobijem.Prvi dan ciklusa idem da bi od drugog dana ako cista bude pukla pocela sa stimulacijom.Meni sve organizuje(smjestaj,preglede,lijekove ,on mi cak i daje stimulaciju) jedan Makedonac koji radi za doktora .S njim mi je dosta lakse komunicirati i 24 h je na raspolaganju 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Azoospermija
26.9.2022 12:07:46   
Bicesuper
E znam makedonca, upoznala sam ga na svom prvom transferu, bio je sa nekom zenom iz Makedonije, uzela sam broj njegov ako enkom zatreba.
JA sam dotada vec sve bila organizovala pa mi nije bila potrebna pomoc.
Ali nije lose ako nekom treba evo ima i tvoju preporuku.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Azoospermija
26.9.2022 12:10:36   
Bicesuper
Super.
MAda se vec prvi biti uspesan sigurna sam.
Jeste se nesto dogovrili sa njim.
Znam da necete transfer odmah, ali je l dao neke sugestije koliko da cekate, akda bi bilo najbolje i slicno.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here