|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 9:51:20   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,hajd da budeš dobro.Znam te muke...Išla sam i ja na te strujne terapije(one su mi najviše i pomogle),vežbe,a vežbe i dalje radim kući i za sad dobro funkcionišem.Mada,kad me uklješti,popijem lek,namaźem gel i idem dalje.Ovde je vreme užasno,pada kiša.Pere mi mašina,ja u kuhinji.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 11:34:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Nisu to vezbe, idem na onu struju, za sada.
Probudih se i kicma ubija. Imam osecaj da mi se prosirio bol po celoj kicmi i ruci. 
Odoh da popijem kafu pa da resavam ves 😁


Joj Iv, užas user posted image jel popiješ midokalm ili aflamil?

Mislim da ću i ja uskoro opet na terapije, počinje rame da me boli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 14:12:29   
Ivanka 75
Secate se da sam ja isla na terapije u Banju pre 3 godine, e pa ruka prestala da me boli godinu dana posle terapija. Ali radim vezbe i dalje, one su mi najvise pomogle nakon banje. Kuk me boli i dalje, a otkako sam pocela da vezbam bol je sa 8 npr spao na 2. Cim ne vezbam bolovi se vracaju. Struja mi razmrdala misice pa ih jacam kad god mogu. Ne stizem redovno da vezbam, na zalost, zato se i vraca bol.
Odo da zbrckam neki rucak, sad sam usla u kucu s posla. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 15:01:23   
Sanjica26 RR
Devojke, ne javljam se. Ne stizem. Ali nista pametno nemam da kazem. Svi smo zdravi sto je bitno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 15:27:34   
Ivanka 75
Sanjice ❤️ Jedino pametno od mene danas je da mudrujem sa vezbama  a treba sebe vise da nateram da ih radim. A ne stizem 😕 Mozda izmedju ova dva pleha princes krofni 😂 Ajte na princezeeeeee, ja princeze moji pizzu za rucak, podela poslova! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/24
25.2.2024 12:36:37   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i poželim prijatan dan.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/24
26.2.2024 6:18:46   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,mm na svoj posao,a ja na svoj.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/24
26.2.2024 10:40:53   
Ivanka 75
Dobar daaaan 😊
Dodjoh da podrzim prepodnevni radni narod! Izdrzite prvi dan radne nedelje! Mozete vi to! 👍❤️
P. S. Ocekujem podrsku posle 16h 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/24
26.2.2024 11:24:29   
Sanjica26 RR
Ocekuj podrsku. Ocekujem i jauser posted image
Bila sam pre podne, idem sad. Pa od 4 opet. Malo sam ribala kupatilo u pauzi. Koji red knjige i odoh na nastavu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/24
26.2.2024 13:50:43   
Ivanka 75
I ja oko kupatila, standardni ponedeljak 😂😂😂
Citam za casove i rucam u isto vreme. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 6:15:18   
flamingos
Dobro jutro.Kafa na vidiku,pa u nove radne pobede.Svašta nešto imam isplanirano za danas.Dete da se sprema za školu.Napolju duva jak vetar,ali javiše lepo vreme,videćemo.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 12:20:24   
IvanaSK RR
Dobar dan. Danas se bas razduvalo. Ne volem bas vetar. A ne znam gde cu pre od obaveza🙄. Treba i da dobijem pa me pms drma 😁.
Nadam se da ste svi dobro 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 12:38:37   
Ivanka 75
Mi sad popili kafu napolju, milina. Malo duva pa se sklonismo ispod terase. Ali je toplo.
Ivana, kako ledja? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 14:24:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Danas se bas razduvalo. Ne volem bas vetar. A ne znam gde cu pre od obaveza🙄. Treba i da dobijem pa me pms drma 😁.
Nadam se da ste svi dobro 😘


Iv, potpisujem sve od reči do reči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 15:20:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja samo sto taj pms nemam, ostalo je istouser posted image
Pozdrav svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/24
27.2.2024 22:11:26   
Ivanka 75
Ti će prođeš tude a ja ću siđem ovdena 🙄
Autobuski razgovori... 
Još malo pa sam kod kuće... 
Da osmislim neki ručak za sutra, sve pojedoše 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/24
28.2.2024 17:10:38   
Sanjica26 RR
Ola chikite. Kako ste?
Ja danas nemam posle podne nastavu, tako da odmaram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/24
28.2.2024 18:29:39   
Ivanka 75
Ola 😊
Ja raduckam 😁
Do pola 11 🙄
Jedva cekam da zavrsim cas pa da jedem 👀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/24
29.2.2024 13:54:23   
nata11
Cao svima user posted image

Joko nisam ispratila sta se desavalo, nadam se da ste dobro.

Ivanka imas pp, molim te zvirni kada stignes.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/24
29.2.2024 14:13:36   
flamingos
Dobar dan.Kod nas klasika,ništa novo.Evo spremam se da idem kod stomatologa,privatno.Boli me jedan zub.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/24
29.2.2024 14:40:55   
Ivanka 75
Nato, odgovorila sam ti 👍
Vecita dilema, sta obuci 👀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/24
29.2.2024 15:53:12   
Sanjica26 RR
Bas je vecita dilema Ivanka. Ja sam prestala da kupujem garderobu. Pun mi je ormar i opet vicem nemam sta da obucem.
Konacno kod kuce. Kasnije idem na trening.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.2.2024 16:40:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/24
1.3.2024 7:43:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem. Prodje i ova radna nedelja. Malo cu, nadam se, odmoriti za vikend. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/24
1.3.2024 7:55:48   
IvanaSK RR
Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here