|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Nedja

Gagi, a jesi ti njemu rekla da ces otici? Cisto da vidis da li bi to nesto promenilo?



Jesam jos prije dva dana a on mi neda kaze da ce mi ostaviti stan i da ce on otici.Ali meni netreba nista njegovo.Zelim svoj mir.I znas sta mi je rekao neki dan da se na silu ozenio sa mnom.


Ma nemoj? O boze svasta.
je l mislis da je u afektu rekao to>?

Ma plakace kao mala beba...Samo polako.



nije rekao u afektu vec ovako ozenio sam se na silu tebe mi............


I sta se on kune u tebe, majku mu njegovu? neka se kune u svoju ludu glavu, mamu mu...JOOOJ, bolje da cutim, mnogo me nervira...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 176
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:31:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:32:22   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagi

Da sam kaze da je on vagabundo............


Ne ceni porodicu. Bolje ti je onda ovako. Mlada si, život je pred tobom, ko zna šta te još lepo sve čeka... Nije smak sveta
Za mene ni jedan muškarac nije ono konačno i bez njega nema dalje. Ma kolio da volim mm, uvek sam svesna toga da se nešto može desiti i da mogu ostati sama, i zato verujem da nema večne i konačne ljubavi.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:34:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image user posted image joj Oti uspjela si me nasmijati.


mnogo sam slaba na tebe i nervira me.
Bolje da budes i sama nego sa "vagabundom"
KOliko on ima godina kad je tako nezreo?
Sram ga bilo.
ne bih mu bila u kozi kad krene da se kaje, kad shvati da je sve prolazno: izlasci, zene, drugari za izlaske i da je jedina vazna stvar porodica ...Ne bih tada da mu budem u kozi...Jadan on!
A stici ce ga to...kad tad/

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 179
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:37:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:39:45   
Anoniman
gagi, imas PP!
Joooj, a ne mozes negde da nadjes net makar da nam se javnes...??/user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:41:50   
Anoniman
Gagi imas PP

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:43:50   
Anoniman
Gagi glavu gore, uz tebe smo. Nama je bitno samo da je tebi dobro, i tvojoj deci. Puno te volimo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 20:45:42   
JULIE
Zdravo zene,evo me malo kod vas.Nisam vas posecivala 2dana imala sam problemcice sa kontrakcijama.Draga gagi sada sam sve iscitala,zelim da ti kazem samo da sam uz tebe,zelim ti svu srecu od srcauser posted image Obrisi suze mala moja,nek osmeh lice ti krasi,OBRISI SUZE,SUVISE SI MLADA da obraz suza ti kvasi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 20:56:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:02:18   
Jelena81
SVE SMO UZ TEBE!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:26:28   
sani
gagi imas pp 

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:31:35   
anuksunamun
gagi ...ti si super zmaj...nije mi jasno zasto tasha misli da je ono sto ona misli i radi tako dobro i promisljeno i idealno :):):)zezam se tasho tako treba...samo strpljenje i stize se do cilja

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 188
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 21:35:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:38:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

gagi ...ti si super zmaj...nije mi jasno zasto tasha misli da je ono sto ona misli i radi tako dobro i promisljeno i idealno :):):)zezam se tasho tako treba...samo strpljenje i stize se do cilja


Aj molim te nemoj više da se šališ sa mnom. Uopšte mi ne prijaju tvoje šale, ne razumem ih.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 28.12.2009 21:39:01 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:54:10   
buhla
gagi user posted image
Budi jaka!
user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 21:57:12   
anuksunamun
zato sto mislis da sve sto ti radis da je za primer...malo mi je degutantan taj egocentrizam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:00:21   
Anoniman
uh bre devojke...
Anuksunaman, ja sve citam kao debil ali ne mogu da nadjem na sta si mislila ..
Ne znam sta si prepoznala kao egocentrizam kod Tashe?

joj, smorila sam se zbog gagi...ne zbog nje kao nje nego...Muskarci!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:01:06   
Dora
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

zato sto mislis da sve sto ti radis da je za primer...malo mi je degutantan taj egocentrizam


Taša nije jedina koju iritiraju tvoji komentari, molim te bez prozivki, nema potrebe za tim. Ne želimo u svim temama da čitamo tvoje user posted image "šale" pa ako hoćeš da nastaviš tako, onda otvori neku svoju temu da je čita onaj koga to zanima...user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:03:42   
anuksunamun
dora nista te nisam pitala....drago mi je da ne razumes moje sale u suprotnom mozda bih pomislila da imas smisla za humor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemoj me ti rasporedjivati molim te sta cu ja i kakko...gledaj svoja posla

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:05:34   
anuksunamun
za takvu nadboudnost nemma reci...devojka je trazila savet a ne soljenje pameti.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:06:01   
Dora
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

dora nista te nisam pitala....drago mi je da ne razumes moje sale u suprotnom mozda bih pomislila da imas smisla za humor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemoj me ti rasporedjivati molim te sta cu ja i kakko...gledaj svoja posla

Ne trebaš ti mene ništa da pitaš, ni tebe niko ništa ne pita pa prozivaš! Ajde oladi malo, smaraš

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:06:34   
Anoniman
Cure ovo je tema u kojoj treba da podrzimo svoju drugaricu. 

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:06:48   
Anoniman
alo bre nemoj da vam dodjem tamo...user posted image user posted image user posted image
aman devojke...user posted image

smrc!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bezvoljnost
28.12.2009 22:10:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

zato sto mislis da sve sto ti radis da je za primer...malo mi je degutantan taj egocentrizam


Skroz si krivo shvatila. Ja radim ono što JA mislim da je dobro. Ovde napišem KAKO JA NEŠTO RADIM; kome se sviđa - sviđa, kome ne - verovatno prevrne očima, i kraj.
Ebe se meni dal vi mislite da sam ja idealna, i dal su moji postupci idealni.

Lepo sam te zamolila da se ne šališ sa mnom, jel ti to prblem? Ovo nije prvi put da me prozivaš, ženo, blokiraj moje postove i nećeš ih čitati, i mlina!

Molim vas sada batalite to, nemojte se svađati jer će se zaključati tema, a ja ću biti indirektan krivac za to.

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here