|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
24.2.2009 14:42:26   
Anoniman
Mi koristimo Kosili, od nedavno. Koristimo Kosili kupku i Kosili šampon za kosu, ali Sebamed sapun. Naime, Kosili kupku stavljam bukvalno kap u vodu da bude malo pene. Kupila sam je jer me mrzelo da "jašem" do mega marketa u kom ima Pege. Šampon - nemam pojma zašto koristim baš Kosili šampon. user posted image  Ali kada ga baš kupam sapunom (što nije svako veče - sem guze), onda je to Sebamed jer je najviše ph neutralan.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kozmetika za bebe..
24.2.2009 14:49:55   
jelence2
Koristim iskljucivo Penaten kozmetiku za moju cetvoromesecnu
bebu i zadovoljna sam.Mislim da merima previse isusuje kozu,
a pega mi je nesigurna


_____________________________

Kristina 10.07.2004
Sara 28.10.2008

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kozmetika za bebe..
29.3.2009 20:56:17   
mihi
Milošu je koža na obrazima malo tvrđa pa sam reila da kupim mustelu kad krema za osetljivu kožu košta 1000 dinara dobro dugo će da traje ali preteraše ga brate mili ko Dior koštauser posted image .

(odgovor članu jelence2)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kozmetika za bebe..
30.3.2009 13:11:00   
prase
Hm, ako si platila mustelu 1000 dinara, onda mi reci gde si kupila - mi platili više user posted image Šalu na stranu, meni se svaki dinar isplatio što sam uložila u tu kupku, fantastična je i za kosu i za kožu a traje mesecima. Evo na primer, da traje 3 meseca i da košta 1200 din - mesečno to izađe manje nego što ja potrošim na svoje kupke, sapune, šampone, balsame - a ne rasipam se previše ni na sebe, majke mi user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kozmetika za bebe..
30.3.2009 13:13:33   
Anoniman
nivea ... djecije...odlicni su user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nivea za nas stare kenjce user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kozmetika za bebe..
12.6.2009 19:42:50   
danielaz
Dali neko ima iskustva sa hemel proizvodima za bebe ? http://www.hemelshop.rs/kategorije/za-bebe

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kozmetika za bebe..
13.6.2009 10:09:15   
mihi
Prase krema za lice je 850 dinara a kupkai šampon 1100 i nešto, u apoteci u IDEI na Bežanijskoj kosi.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kozmetika za bebe..
13.6.2009 10:24:58   
Sneža
Toliko sam pohvala cula za tu Hemel kozmetiku,sto za bebe sto za odrasle,i sad udem u njihov sajt,nema prodajno mesto u NSuser posted image



_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kozmetika za bebe..
13.6.2009 14:26:59   
sneza24
Ta kozmetika se ranije prodavala iskljucivo u kataloskoj prodaji.Neznam da li su nesto menjali sada pa da ima negde da se kupi,neko prodajno mesto.To su prirodni proizvodi na bazi meda.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kozmetika za bebe..
14.6.2009 13:44:47   
prase
IZVORNA PORUKA: mihi

Prase krema za lice je 850 dinara a kupkai šampon 1100 i nešto, u apoteci u IDEI na Bežanijskoj kosi.



Bila - kupila user posted image user posted image user posted image Živim iza Idee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kozmetika za bebe..
24.7.2009 21:48:39   
Leki 77
A sto koristite kozmetiku za bebe? Igor ima 4,5 meseca, koza mu je ok, samo ga kupamo sebamed sapunom i stavljamo Pavlovica na guzu. Zar mu trebaju i kremice?

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kozmetika za bebe..
21.12.2009 9:16:03   
*Alexx*
Mi koristimo Mustelin program, i super je, jedino što im je kupka malo jaka za Andrejevu kožu. Mleko za telo i krema za lice sklono dermatitu su sjajni. A koristimo kreme zato što Andrej ima baš suvu i osetljivu kožu, nema šanse bez mlekca (preporučio pedijatar). Za svakodnevno kupanje koristimo Merima sapun, za zapiranje guze Chicco tečni sapun jer je na pumpicu, pa mi je zgodan, ali mu je prejak za celo telo. Jesam ga iskomplikovala, ali to je formula koja nama vrši posao.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kozmetika za bebe..
21.12.2009 13:12:30   
marince1
Nije neophodna kozmetika ako nema nekih problema.
Mi koristimo i neki losio za bebe sa lavandom,kao to ga umiruje dalepse zaspi.
I fino mirise!I super mu je koza!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kozmetika za bebe..
21.12.2009 20:58:14   
Anitaaa
Mi koristimo Nivea kupku i šampon od prvog dana.Rekli nam u porodilištu a posle i patronažna sestra da nije potrebno koristiti sapun i da je čak i bolja kupka pošto se na sapunima posle nakupe bakterije ili tako nešto.Svako kaže nešto drugo ali eto nama je sve ok bilo sa tom kupkom a mažemo se pavlovićevom kremom-ona je zakon i povremeno pantenolom kad je neki jači ojed u pitanju (mada retko) pošto nam ništa drugo nije odgovaralo.

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kozmetika za bebe..
21.12.2009 21:43:50   
gagana83
Mi koristimo samo sapun za kupanje i to Chicco,cak i za kosicu,tako su nam rekli u porodilisti.Jednom smo probali neki Nivea sampon i nakon toga joj je kosica bila nekako masnauser posted image valjda sadrzi neko ulje.A za guzu samo Pavlovicevu mastuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kozmetika za bebe..
21.1.2010 0:39:02   
Anoniman
za novorodjence mi je dovoljan neki sapun ili kupka i pavloviceva mast???
nista vise od kozmetike?

vidim po postovima da se tek kasnije ubacuju samponi i ostala cudesa...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kozmetika za bebe..
21.1.2010 1:04:06   
JULIE
Lekari preporucuju onaj stari merima sapun ali po meni on mnoogo susi kozu.Ja sam mikija kupala chiccovim stvarno je dobar,sampon ti u pocetku ne treba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kozmetika za bebe..
21.1.2010 8:34:48   
*Alexx*
Andrej je imao problem sa Chicco kozmetikom, ali Andrej ima jaaakooo suvu kožu. Sebamed je odličan, dok mi koristimo Mustelu, ali samo zbog iritacije kože koju Andrej ima. Inače bismo koristili Sebamed.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 9:04:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: guppy

Moja filozofija oko kozmetike je - što manje, to bolje.


Slažem se. Kad se rodio, koristili smo Chicco-v sapun. Zbog osetljive kože preporučili su nam SebaMed sapun, jer je onaj više ph neutralan. Odličan je. Takođe, koristimo i kupku za svakodnevno kupanje, onu sa lavandom za miran san (znate reklamu? user posted image ), to koristimo svaki dan. Pre oko 2 meseca sam za pranje kose uvela Kosili šampon, do tada sam mu kosu prala sapunom.

Dakle, svako veče stavim kupku u vodu, 2-3 puta mu samo pokvasim kosu, a nedeljom peremo kosu šamponom i kupamo se sapunom. Rekli su mi da deca nisu prljava i da nema potrebe previše ih prati sapunom, da i ta kupka u vodi učini svoje taman koliko je potrebno.

Ulja za negu kože i slično nikada nismo koristili.


ja sam zbog ovog posta kupila juce sebamed sapun..da li to znaci da mi kupka ne treba na pocetku?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 9:13:33   
Anoniman
e sad da vam ispricam sta je moja mama radila...
kad sam se ja rodila babica joj je rekla da me pored pavloviceve maze sa JEKODERMOM (znate sta je to>)???
i mene mama non stop lickala jekodermom...na svim slikama kao beba sam se caklila od jekoderma..
mama kaze da sam imala najlepsu kozu na svetu...

vremena se menjaju


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 9:31:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: OTI

za novorodjence mi je dovoljan neki sapun ili kupka i pavloviceva mast???
nista vise od kozmetike?

vidim po postovima da se tek kasnije ubacuju samponi i ostala cudesa...


Pa da,dovoljno ti je nešto čime ćeš ga kupati,ili sapun ili kupka ili šampon,zašto se ti odlučiš i krema za guzu.
Ja ne znam kakva su tvoja razmišljanja o mazanju bebe,ja sam recimo mazala malog bebi uljem onako još mokrog i to se fino upuje u kožu i bude sav mekanuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 9:33:33   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: eugenija

A zašto niko ne koristi Kosili


Meni su ovo stvarno odlicni proizvodi....i Jonsonovi... mada slabo vidim spominjete!

Znam da su mojoj drugarici u porodilistu rekli samo Bebi sapun do 6 meseci...zbog rizika iritacije koze i sl.... Merima i Pavloviceva mast!



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.1.2010 9:35:17 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 9:34:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: OTI


kad sam se ja rodila babica joj je rekla da me pored pavloviceve maze sa JEKODERMOM (znate sta je to>)???
i mene mama non stop lickala jekodermom...na svim slikama kao beba sam se caklila od jekoderma..
mama kaze da sam imala najlepsu kozu na svetu...



A zasto Jekodermom...to je za opekotine?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 10:03:14   
*Alexx*
Ne treba, OTI. Videćeš i sama - meni je sapun i dan danas nezgodan za korišćenje. Zato volim one kupke (ili tuš gelove, mada je to kod beba sve isto) koje su na pumpicu, pa samo pritisneš. Sada mu u vodu stavim malo te kupke i samo ga tom vodom operem i posle isperem.

Ali da ti odgovorim na pitanje - ako imaš sapun, ne treba ti kupka user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kozmetika za bebe..
26.1.2010 10:12:46   
*Alexx*
Jekoderm je odličan, jedina krema koja može na celo telo - a nama je on jedini pomagao kod ojeda.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here