|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žene se danas seksaju tri puta više od svojih...
17.3.2010 12:42:00   
eugenija
Danas su mlade žene seksualno tri put aktivnije od generacije njihovih baka u seksualno oslobođenim 60-im godinama, pokazalo je istraživanje objavljeno u utorak

Studija je utvrdila da su žene u razdoblju od 2000. do 2009. godina imale 5,65 različitih seksualnih partnera do navršene 24. godine. Gotovo svaka deset_a ispitanica kazala je da je spavala s više od 10 različitih partnera. Nasuprot tomu, žene koje su imale više od dvadeset_ godina 60-ih godina prošlog stoljeća, iskušale su seks s prosječno 1,67 partnera.

Generacija žena koje su bile dvadeset_godišnjakinje 70-ih godina do svoje 24. godine promijenile su 3,72 seksualna partnera. U anketi ICM-a provedenoj za Lloyds Pharmacy, sudjelovalo je više od 3.000 žena u Velikoj Britaniji.

Više o ovome OVDE


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:44:54   
Dora
user posted image

< Poruku je uredio Dora -- 17.3.2010 12:45:24 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:46:33   
Dora
Želim da verujem da je moja mama imala sex samo sa mojim tatomuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:48:11   
eugenija
Žele to da veruju i tvoja decauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:57:20   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Veca77

Za broj partnera se apsolutno slažem! Ispada da su žene današnjice 3-4 puta promiskuitetnije od žena koje su mladost doživljavale 60-ih i 70-ih godina prošlog veka. Međutim, što se učestalosti seksualnih odnosa tiče (koliko puta nedeljno supružnici imaju seks), mislim da je situacija obrnuta! Zbog velikog stresa na poslu i drugih uzročnika, parovi imaju dosta ređe seksualne odnose! Ja to, recimo vidim po mojim roditeljima i po roditeljima mm, koji su nam rekli da su u toku pravljenja dece imali odnos ama baš svaki dan. Nekada čak i po više puta dnevno!!!
I prosto im nije jasno kada se mi na to šokiramo i kada kažemo da jedva i svaki drugi dan uspevamo!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 13:11:55   
Ellenica
E sad nebi brojala koliko je m. mama imala puta sex sa m.tatom, niti sa bilo kim bivšim.
Ali mislim da je samo razlika u proporcijalnom smislu.
Možda je m.mama imala mnogo više sex-a sa mojim tatom,
nego ja sa svim partnerima sa kojim sam bila do sada.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 15:11:08   
viking
Ja mislim da su sve aktivnosti današnjih žena tri puta intenzivnije nego što su bile pre x godina, prosto život je dinamičniji, brži, komercijalniji - više se radi, više se jede, više se pije, više se izlazi, više se seksa...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.8.2011 23:52:08   
Brana
Nisam bas sigurna u to...user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
18.8.2011 5:27:16   
Crvenkapa85
da mozda moja mama,koja najzad ima pratioca u zivotu,normalnog,posto je dugooooooooooooooooooo bila sama....ima redovniji sex nego jauser posted image ,ja sam uvece mrtva umorna,tako da mi bas i nije na pameti seks,mislim keks

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
18.8.2011 9:08:11   
Brand new mama
Crvenkapa,i meni se čini da bi moja mama trebala da ima jako rijetko sex da bih je ja tako "tukla" u brojuuser posted image .Redovno zaspim u 10
Mada-po broju partnera(ako je vjerovati mamama) taman sam jaca za 3 putauser posted image .


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
18.8.2011 9:16:12   
Anoniman
BNM user posted image user posted image user posted image da smo promiskuitetnije-to sigurno!

Jedino znam da smo se zezali sa mojom bakom da je ona sex imala samo toliko da dva puta ostane trudna user posted image Ali ako tako gledamo prababe su se odvaljivale od sxs u odnosu na moju babu-jedna rodila 9 druga 14 dece user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 0:17:55   
jabudic
Tetka mog tate je zivjela blizu moje kume, i kako je ona bila par mjeseci sama kuci, ja sam spavala kod nje. Ova baba viri kad god mi krenemo u setnju, u grad, kad idemo, s kim se vracamo, ne silazi s pendzera, i kaze:"E kakve su ove danasnje, to se kuci ne savija, ne zna se ni sa kim ide, ni sa kim se vraca, ja sam bogami sa mojim Brankom legla samo dva puta..."
A pita je moja kuma:"A baba, ko ti je ovo trece napravio?"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 0:24:19   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 0:27:52   
jovicaa
mislim da su se zene pre vise .....nego sad


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 0:31:11   
jabudic
Stvarno? Ja imam utisak da su se seksale samo kad prave djecu. Ja mislim da moji tata i mama nisu nikad user posted image Samo ne znam otkud nas petoro user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 0:36:11   
Brana
user posted image
moja mama je po svojoj prici,bogami,sustigla meneuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
20.8.2011 1:58:59   
vukosava

IZVORNA PORUKA: eugenija

Danas su mlade žene seksualno tri put aktivnije od generacije njihovih baka u seksualno oslobođenim 60-im godinama, pokazalo je istraživanje objavljeno u utorak

Studija je utvrdila da su žene u razdoblju od 2000. do 2009. godina imale 5,65 različitih seksualnih partnera do navršene 24. godine. Gotovo svaka deset_a ispitanica kazala je da je spavala s više od 10 različitih partnera. Nasuprot tomu, žene koje su imale više od dvadeset_ godina 60-ih godina prošlog stoljeća, iskušale su seks s prosječno 1,67 partnera.

Generacija žena koje su bile dvadeset_godišnjakinje 70-ih godina do svoje 24. godine promijenile su 3,72 seksualna partnera. U anketi ICM-a provedenoj za Lloyds Pharmacy, sudjelovalo je više od 3.000 žena u Velikoj Britaniji.

Više o ovome OVDE



Opet moj inzenjerski mozak: Vise seksa po meni je vise preguranih km. Broj partnera nije definitivna mera predjene kilometraze. Npr. recimo da prosecno te mlade zene promene tih 5,65 prosecnih partnera, od kojih mozda recimo 3 bude seks za jednu noc, a mozda samo jedan i dvojica veze od po recimo godinu dana. A neko ko krene ranije, recimo sa 15, 16 godina (kao nase bake jelte) za to isto vreme se redovno seksa svaki dan...

Matematicki govorim: cija je unutrasnjost primila vise kilometara seksualne aktivnosti?

Danasnje zene imaju vise partnera, ne znaci da su seksualno aktivnije vec samo da imaju veci izbor i da mogu da se seksaju u nekoj sobi i cistoj posteljini i bez braka.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
1.5.2013 22:07:30   
Anoniman
user posted image
IZVORNA PORUKA: Dora

Želim da verujem da je moja mama imala sex samo sa mojim tatomuser posted image


(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
23.1.2014 9:46:40   
NadaR
Auuuuu , ne zelim ni da razmisljam o tome user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
23.1.2014 9:53:08   
Sosa Mena
Nesto cisto sumnjam user posted image Pored slinih obaveza i doba kompjutera ne verujem da danasnja zena ima vise vremena za sex. Pogotovo ako dete nece da izadje iz kreveta onda mozes da se oprostis user posted image Moja majka ima tako izlive neznosti prema meni pa kaze: " Kad sam bila tvojih godina sve je pucalo, a ti poso-kuca- kuca poso" Sto je u pravu. Ne znam ni ovo drugo kako smo skrojili user posted image Sad mogu samo da cekam 2015 user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
3.10.2016 11:34:16   
Khaleesi
Sta mislite da li je ovo tacno...
Kad mi mm pomene kako su babe pre 100 god iza stale bile aktivnije od danasnjih zena, pomislim pa mozda i jesu... ko znauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
3.10.2016 11:47:02   
bubulence
Apsolutno netacno. U poslednje vreme sam srecna kada nesto uradim dva puta mesecno.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
3.10.2016 11:55:36   
Khaleesi
Mozda su tada imali vise vremena iako su imali krave koze piluce i ostalo... od 5 ujutru ima ceoooo dan .... a ja isto ako i ostanemo sami ne zna se ko ke pre zaspao od umora...
Mozda su se zato manje i razilazilj ljudi ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here