|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Provale i prepadi
13.3.2009 15:20:17   
NadaR
Drage moje kod mene sto se tice provala i prepada stanje postalo alarmantno!
U toku ove dve sedmice, provaljeno u 4 porodicne kuce i 2 kafica u mojoj ulici...
Nije sad da se bojim nesto ali mi u svakom slucaju nije ni prijatno...
Sinoc dva puta provjeravala jel sve zakljucano,pustila psa u dvoriste...
Mm kaze da postajem paranoicna aliiiiiii... uufff...

Jeste imale takvih iskustava!? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
13.3.2009 15:21:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 15:23:26   
NadaR
ma ja nesto mislim ako vec dodju neka nose sta god ima,samo da Milos i ja ne budemo tu...user posted image ...


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 15:27:02   
eugenija
Ako je to pojačano u zadnje vreme, verujem da će policija više obratiti pažnju na tvoje naselje i pooštriti mere bezbednosti.. (Bar bi trebalo da je tako)..
Ali gadan je to strah.. Ugrožena bezbednost i dece i porodice u svakom slučaju, napeto...
Super što imaš psa Nadouser posted image .. Drž ga Flokiuser posted image !


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
13.3.2009 15:28:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 15:30:11   
NadaR
Pa vidim da patroliraju nekoliko puta preko noci...
Nadam se da ce to rijesiti uskoro...
Sto se psa tice, on je jedna velika maza i slaba korist od njega... ali bar onako prodorno i strasno laje pa ajde onda bar to.....user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 15:41:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

ali bar onako prodorno i strasno laje pa ajde onda bar to.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image av-av user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 17:42:32   
Lu
Kod nas u Bih je prošle i predprošle godine bila ludnica što se tiče krađe auta.
Onaj sistem nazovu onoga kome su ukrali i traže otprilike trećinu novca od vrijednosti auta da ti ga vrate i ljudi su znali odnjeti novac i opet ne vide auto,ma užas živi ali znaju sve pojedinosti o svakome od koga ukradu što je dokaz organiziranog kriminala.
Ja se jako bojim zato što sam uglavnom sama iako imamo video-nadzor i psa koji je pušten cjelu noć.
Ponekad kad zalaje ja ustanem i hodam od prozora do prozora,onda pomislim kako pobjeći s djetom ma paranoja živauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 18:00:33   
prase
Jao žene, nećete verovati šta sam ja sama sebi priredila. Meni ne moraju ni da provaljuju, ja ih pustim unutra. Zvonile mi neki dan neke dve ciganke na vrata, prodaju stolnjake i tako neke stvari. Ja imam običaj da kupim šta je već najjeftinije ili šta mi već može da treba, iz saosećanja sa ljudima koji idu od vrata do vrata i ko zna čega se naslušaju i nagledaju pri tome... Elem, kupim ja neku mušemu za kuhinjski sto i DEBIL IZVADIM SVEŽANJ NOVČANICA da im platim. Normalno, odmah su tražile čašu vode ne bi li ušle unutra. Ja DEBIL navikla da imam psa koji je dresiran da štiti mene i moju kuću, potpuno zaboravila da je pas osatao sa mamom. Pustim ih u hodnik, a one za mnom u kuhinju. Kažu, da im skuvam kafu. DETE SPAVA U SOBI SAMO. Ma užasno sam ljuta na sebe... Elem, krenem ja da kuvam kafu kao dobra domaćica, i u pola posla skapiram da bi one 'ladno mogle da me napadnu, šta da radim onda??? Ruke počnu da mi se tresu, jedna od njih dve kaže da vidi da sam ih od srca pustila u kuću i da se ničega ne bojim. Popile su kafu, prorekle mi svašta nešto za budućnost i otišle. MM naravno nisam rekla da sam ih pustila u kuću, a od tada ne otvaram vrata nikome kada sam sama sa detetom. Kako me samo sramota, pa meni ne bi morali ni da povaljuju, lepo ja kažem... Dobili bi sve što hoće i to uz kafu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 18:04:40   
Lu
Draga prase stvarno bi ti sad svašta reklauser posted image
Pa na što si mislila kad si ih pustila unutra,joj ista si moja mama ja takvim nedam ni u dvorište a ona ista ti i ručak bi im postavila.
Nadam se da ti je to dobra škola i da sam na tvom mjestu ni ja ne bi to spominjala mmuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 18:12:47   
NadaR
Uhh prase,dobro si prosla... Neka se to zavrsilo dobro a za ubuduce ces znati,ne vrijedi da razmisljas sad o tome sta je moglo biti... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Provale i prepadi
13.3.2009 18:24:51   
ljubičica
J pre par meseci kačila veš u dvorištu u 1 po ponoći I upalila veliko svetlo koje sija kao da je dan. I u jednom tenutku kerovi mi polude i uznemire se i ja skontam da nešto nije u redu. Polako se na prstima išunjam iz dvorišta i sakrijem iza kuće pa počnem da razmišljam:" Sad sko neko preskoči preko zida ja ću da šmugnem u kuću i da zovem policiju i mm i svakoga koga stignem, a za to vreme će moja 2 kera da ga izujedaju". I tako ja stajala neko vreme i osluškivala, a kerovi poludeli, tačno su osetili nkoga ko je u međuvremenu otišao jer je izgleda provali da postoje psi sa druge strane zida.
Dolazi meni muž sa posla i ja mu ispričam, a on krene da me ubeđuje da je neka mačka! Ja zapenila objašnjavajući mu da nije mačka već čovek 100% i ništa, ostane to tako.
Sutradan ja krenula na posao sa kolegom koji inače živi 5 kuća od mene i kaže mi da mu je neko ušao u dvorište u toku noći i pokrao ga. pošto on ne zaključava auto u dvorištu uzeli mu neke parfeme i još neke zezalice iz kola, celu kutiju sa alatolm, bušilice neke silne... i ... slatko!
Ja se prenerazila!!!!!
Sreća pa imam pse!!!   

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Provale i prepadi
18.3.2009 13:51:57   
NadaR
Opet nocas provalili u kafic... policija se po cijelu noc voze ovuda a nista ne resavaju...
Uhhhh user posted image
Sad me stvarno strah user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Provale i prepadi
28.7.2016 17:03:58   
NadaR


I opet od pocetka user posted image

Bili smo mirni neko vrijeme . Sad se ponovo pojavila neka ekipa koja operise po naselju.
Komsije na pocetku ulice zatvorile provalnike u garazu I umalo ne popise prijavu za bezpravno lisavanje slobode . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Provale i prepadi
28.7.2016 19:47:34   
Khaleesi
U sto je to grozno... mi smo novi u kraju za sada nema toga...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here