|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 14:53:56   
liliana
A ja sam sve primala po jednu dnevno. Opet ponavljam, stimulacija je individualna i zavisi samo od toga kakav problem je po sredi i od toga kako organizam reaguje na primenjenu terapiju.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:01:04   
Mari86
Cekajte a posto ja treba da primim 3 ampule da li to ide odjednom ili ima vremenskog razmaka?user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:02:52   
Mari86
Cipi vidim te....user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:04:46   
liliana
Ja sam primala od sve ove 3 injekcije po jednu ampulu dnevno, ali je bilo žena koje su primale i po više. To če ti reč tvoja dr.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:07:37   
Mari86
IZVORNA PORUKA: liliana

Ja sam primala od sve ove 3 injekcije po jednu ampulu dnevno, ali je bilo žena koje su primale i po više. To če ti reč tvoja dr.


ona je meni rekla da ce na dan ici tri ampule Merionala i jedna Diferelina..ali mene zanima da li te tri ampule idu sve od jednom?
ili recimo jedna u 10 ujutru draga u 13 i treca kasnije ili sve tri ampule odmah?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:09:21   
Mivica
Dušice moja, jako se radujem zbog tebe i verujem u pozitivan ishod!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:14:43   
liliana
Moguče da če iči 2 ujutru i jedna uveče ili 3x dnevno. Ne verujem da če sve 3 u isto vreme...user posted image Kod mene je bilo samo jednom dnevno po jedna ampula od sve 3 injekcije.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:15:30   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Mivica

Dušice moja, jako se radujem zbog tebe i verujem u pozitivan ishod!
user posted image user posted image user posted image



Hvala mila moja user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:16:07   
Mari86
IZVORNA PORUKA: liliana

Moguče da če iči 2 ujutru i jedna uveče ili 3x dnevno. Ne verujem da če sve 3 u isto vreme...user posted image Kod mene je bilo samo jednom dnevno po jedna ampula od sve 3 injekcije.


Pa i ja ne verujem da su tri od jednom user posted image videcu..hvala ti na pomoci divna si user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:16:14   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: liliana

Ja sam primala od sve ove 3 injekcije po jednu ampulu dnevno, ali je bilo žena koje su primale i po više. To če ti reč tvoja dr.


ona je meni rekla da ce na dan ici tri ampule Merionala i jedna Diferelina..ali mene zanima da li te tri ampule idu sve od jednom?
ili recimo jedna u 10 ujutru draga u 13 i treca kasnije ili sve tri ampule odmah?


Primas jednom dnevno sve tri,u isto vreme, bar sam tako ja!Srećno!

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:17:12   
Mari86
IZVORNA PORUKA: engimengi

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: liliana

Ja sam primala od sve ove 3 injekcije po jednu ampulu dnevno, ali je bilo žena koje su primale i po više. To če ti reč tvoja dr.


ona je meni rekla da ce na dan ici tri ampule Merionala i jedna Diferelina..ali mene zanima da li te tri ampule idu sve od jednom?
ili recimo jedna u 10 ujutru draga u 13 i treca kasnije ili sve tri ampule odmah?


Primas jednom dnevno sve tri,u isto vreme, bar sam tako ja!Srećno!


ahaaaa...eto...znaci moguce je..pa meni bi bilo bolje tako zbog putovanja i toga...videcemo!
hvala ti dragaaa user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 15:18:46   
liliana
Mari, nema na čemu. Drago mi je ak mogu pomoči. Znam kako je meni bilo, a nisam imala koga pitati.
user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 16:16:29   
cipiripi
ako primas dve vrste inekcija-Defrinel (reg down inekcija) jednu dozu od 0.1, i Merional 2 doze..ti zapravo primas u isto vreme samo dve inekcije...
uf user posted image
ne daju ti 2 merionala...vec oba smuckaju u jednu ampulu i daju ti..ja sam njega primala u guzu, defrinel u rame, a gonale u stomak , i bila sam na regularnom dugom protokolu bez kontracepcije.

drz se draga bice to ok, drag mi je sto te prate na UZ svakodnevno!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image

p.s. primas obe u isto vreme user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 20:00:15   
Mari86
user posted image user posted image user posted image hvala ti cipi moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 20:03:51   
cipiripi
pa pitaj...sto sam dosla? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 20:14:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

pa pitaj...sto sam dosla? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ali u tom protokolu ima kao neka tabela gornja je Diferelin i tu pise svaki dan 1..a ispod je Merional i tu pise 3 i 4dc  3 ampule user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 20:18:57   
cipiripi
ma da...
jedna jedicica definela.. (0.1) i tri jedinice merionala (3)

user posted image

prvih nekoliko dana te bodu jednom sa defrinolom..a posle 2x...jedan ubod defrion, drugi merional user posted image
Imas u onoj temi "samodavanje inekcija u procesu vto" tamo ti je merional-menopur , a defrinol-suprofact user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Vantelesna oplodnja
19.5.2010 20:22:50   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ma da...
jedna jedicica definela.. (0.1) i tri jedinice merionala (3)

user posted image

prvih nekoliko dana te bodu jednom sa defrinolom..a posle 2x...jedan ubod defrion, drugi merional user posted image
Imas u onoj temi "samodavanje inekcija u procesu vto" tamo ti je merional-menopur , a defrinol-suprofact user posted image



idem da pogledam to...
rekla mi je da mogu i sama sebi da dajem ako zelim obucice me sestra user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 7:51:02   
bebironcic
Tu sam Daco...cekam te
To sto ti je delovalo kroz njegovu pricu da ce on da radi VTO nije iskljuceno.Kako bi se vi odlucili za VTO,o svom trosku ili preko fonda?Ako je preko fonda,onda ce tebi i raditi u Nisu jer si odatle,a on je taj koji to radi


< Poruku je uredio bebironcic -- 20.5.2010 7:53:18 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 7:54:48   
daca77
Stigla sam...user posted image
Bebi, a kakva je sada procedura? Sami biramo kliniku ili nam zavod dodeljuje? Sumnjivo mi je, a i mm sto dr govori kao da je on taj ko ce raditi VTO

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 7:59:58   
daca77
Za pocetak bismo preko fonda, a onda sami....jedino, ako se puno ceka-platicemo...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 8:03:09   
bebironcic
procedura je ista kao i ja kad sam prosle godine skupljala sve sto je potrebno,a mislim da ko ima u svom gradu nadleznu ustanovu koja radi VTO da tu treba da radi,nisam sigurna da ne lupetam dzabe,ali mislim da se jedino to promenilouser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 8:05:18   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: daca77

Za pocetak bismo preko fonda, a onda sami....jedino, ako se puno ceka-platicemo...

hm...puno se ceka,mi smo prosle godine na listi cekanja bili 4 hiljade sedamstotine i neki...ali preko veze....a 1000 VTO se urade godisnje preko fonda


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 8:12:30   
daca77
Pa ne znam...dr sa klinike koga sam ranije posecivala mi je pre par meseci rekao da zavod odredjuje kliniku, jer se desavalo da je na nekim klinikama velika guzva, a na drugima nema uopste

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 8:24:12   
bebironcic
U Krusevcu se ne radi VTO,tako da smo mi imali prava da biramo,ali sam kasnije cula da su tu nesto menjali,i da zene odavde salju u Nisuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here