|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
26.3.2009 14:23:00   
Anoniman
Muškarcu je potrebno 8.2 sekunde da bi se zaljubio na prvi pogled, tvrde naučnici, prenosi "Daily Telegraph".

Naime, što je duže njegov pogled uperen ka ženi pri prvom upoznavanju, to je on više zainteresovan. Ukoliko pogled traje samo četiri sekunde, on onda nije baš impresioniran. Međutim, ukoliko pređe granicu od 8.2 sekunde, on bi već mogao biti zaljubljen, kažu naučnici. Međutim, sve to ne važi i za ženu. Žene muškarce gledaju u oči istu vremensku dužinu bez obzira na to da li im je on privlačan ili ne.
Tokom istraživanja korišćene su skrivene kamere koje su pratile pokrete očiju studenata dok su razgovarali sa glumcima i glumicama. Studenti su posle bili ispitivani da ocene privlačnost partnera s kojim su razgovarali.
Pogled muškaraca koji su gledali u oči glumica koje su smatrali privlačnim trajao je u proseku 8.2 sekunde, ali bi pao na 4.5 sekunde kada su posmatrali one koje su im bile manje atraktivne, saopštio je stručni magazin "Arhiv seksualnog ponašanja". Istraživači veruju da muškarci koriste kontakt "oči u oči" kako bi pronašli zdravu i plodnu partnerku.
Izvor: blic.rs

Na stranu text, koji je naravno tu da se komentariše, imam još koje pitanje...
Taj kontakt očima... Jel osetite kada vas neki muškarac drugačije gleda? Da li vi imate poseban pogled kada "nešto" želite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
26.3.2009 15:11:34   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Taj kontakt očima... Jel osetite kada vas neki muškarac drugačije gleda? Da li vi imate poseban pogled kada "nešto" želite?


Na prvo pitanje je odgovor DA, a na drugo, imam poseban pogled ako dozvolim da to drugi vide, a mogu da ga sakrijem. Pa, kako mi kad odgovara user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
26.3.2009 15:14:58   
Anoniman
Kakav školski odgovor! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
26.3.2009 15:17:23   
Modessty
muškarca uvek možeš da "provališ" kad je zainteresovan user posted image svi su oni mnogo "providni" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
26.3.2009 15:23:14   
bebać
jeste,primjetim kad me neko gleda 'zainteresovano' jednostavno je taj pogled drugačiji nego oni 'normalni' pogledi....a ja nešto kad želim...uh pitanja,drage moje...mislim da gledam u isto vrijeme i stidljivo a i provokativnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
29.3.2009 23:01:45   
Anoniman
Ma da li je moguće da se tema u podforumu Sexualnost ne popunjava??? user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
29.3.2009 23:05:20   
Verus
uf, mislim da se vidi ako te neko gleda i zainteresovan je, a sa druge strane, znam iz iskustva da neke zene gledaju ili cak flertuju,a da nisu uopste zainteresovan, nego eto, godi im paznja.  A i gledala sam neku emisiju o sekusualnosti skoro, gde su radili istrazivanja o svemu tome (pogledi, pokreti i sl), i tu su isto to pomenuli. 
Ja recimo nekada gledam nekoga ako radi nesto cudno, ili se drugacije ponasao, jer mi je neobicno, a NIMALO jer sam zainteresovana...ali muskarci to "gledanje" mogu pogresno da shvate-kao zainteresovanost

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
29.3.2009 23:14:04   
Anoniman
Pazi je... kao gleda jer se neko čudno dešava... user posted image user posted image user posted image (šalim se malo)

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
29.3.2009 23:15:27   
Verus
user posted image smesno mi, nekad ako smo negde vani, i primetim da mene neko cesto gleda, onda i ja automatski  malo po malo gledam tamo da vidim al on mene i dalje gleda!user posted image user posted image pa tako u krug, a to ne valja jer onda ce da misli da sam zainteresovana iako nisam....a nekada gledam jer ima sta lepo da se vidiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
29.3.2009 23:19:09   
Anoniman
Ja mrzim kada me neko gleda, posebno ako mi sedi negde iza leđa. Imam utisak da me pogled bode u leđa... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
31.3.2009 17:30:50   
maša
"Zaljubim se pet, šest puta u roku od tri minuta, volim, volim, volim, volim žene..."
Mislim da to vredi za mnoooge muškarce (naročito kad su mlađi) i čak im i ne treba 8,2 sec- eto šta ja mislim o 8,2sec....A što se pogleda tiče- pa naravno da postoji onaj pogled(user posted image )...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
31.3.2009 17:34:51   
Mikica2
I ja mislim da im ne treba ni toliko!          user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
31.3.2009 23:07:30   
eugenija
Da, verujem da se zaljube za par sekundi u sike, guzu, none... Ali iskreno da se zaljube, ne znam.. Uopšte više ne poznajem muškarce, sve više i više mislim da nas smatraju seksualnim objektima i gotovo... Dalje ne postoji... Bar ukoliko pričamo o muškarcima koje srećemo u prolazu, na ulici, u gradskom prevozu...
Ali još uvek verujem da je drugačije bilo za vreme renesanse i romantizma... Eee da mi je malo zaviriti u to vreme.. Vitezovi su se borili za maramicu od dame.. Uhhh...
Ali da mi neko razbije veru u romantizam i neki vitez da vaskrsne i kaže: "Dabogda ti meni bolja bila, to smo mi samo zvali "maramica", a borili se za malo međunožja!", e onda mislim da više nikada ne bih pogledala ni jedan romantični film! Prešla bih na "Terminatora" i naročito na "Umri muški" user posted image !

< Poruku je uredio eugenija -- 31.3.2009 23:08:15 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
11.1.2011 3:28:31   
smeško
Smeškin muž:

Mene je Smeško gledala celo veče bez da trepne.
Mora da sam zbog toga odlepio za njom!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
11.1.2011 3:29:48   
smeško
IZVORNA PORUKA: eugenija

Da, verujem da se zaljube za par sekundi u sike, guzu, none... Ali iskreno da se zaljube, ne znam.. Uopšte više ne poznajem muškarce, sve više i više mislim da nas smatraju seksualnim objektima i gotovo... Dalje ne postoji... Bar ukoliko pričamo o muškarcima koje srećemo u prolazu, na ulici, u gradskom prevozu...
Ali još uvek verujem da je drugačije bilo za vreme renesanse i romantizma... Eee da mi je malo zaviriti u to vreme.. Vitezovi su se borili za maramicu od dame.. Uhhh...


user posted image
Ali da mi neko razbije veru u romantizam i neki vitez da vaskrsne i kaže: "Dabogda ti meni bolja bila, to smo mi samo zvali "maramica", a borili se za malo međunožja!", e onda mislim da više nikada ne bih pogledala ni jedan romantični film! Prešla bih na "Terminatora" i naročito na "Umri muški" user posted image !

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
11.1.2011 8:53:49   
Crvenkapa85
user posted image
IZVORNA PORUKA: Modessty

muškarca uvek možeš da "provališ" kad je zainteresovan user posted image svi su oni mnogo "providni" user posted image
user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
8.7.2018 10:34:24   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Smeškin muž:

Mene je Smeško gledala celo veče bez da trepne.
Mora da sam zbog toga odlepio za njom!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Gde nam je Smesko da se malo smejemo? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
8.7.2018 13:07:16   
Anck Su Nmaun
Phahaha ako ima dobre s i 0.5 sec

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
8.7.2018 13:11:12   
veselicaa
Hahahhahauser posted image user posted image Muskarci i njihovo razmisljanje user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muškarcu potrebno 8.2 sekunde da se zaljubi
8.7.2018 13:12:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

user posted image
IZVORNA PORUKA: Modessty

muškarca uvek možeš da "provališ" kad je zainteresovan user posted image svi su oni mnogo "providni" user posted image
user posted image

Phhh vecina je odmah zaintereovana ! Sto je veliki minus bar po mom nekom razmisljanju.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here