|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:07:06   
lanajelena
ja sam ponela bio je april ali sam ga samo vukla za sobom...mrzim bade mantil sad ga ne bih nosila

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:08:21   
Anoniman
Nisam ga nosila i neću da ga nosim. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 577
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:21:48   
Podrum Š.
Ni ja nisam ljubitelj istog, ali ne volim ni da mi landaraju...
A šta ako spavaćica slučajno bude user posted image , a ja ne stignem da je presvučem....
Uh, prava sam vaga - neodlučna, hajde kritikujte me molim vas

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:23:47   
Lilly*
Ni ja inače nikada ne nosim ni spavaćicu ni b. mantil, ali kada se mora user posted image Ti ako imaš mesta spakuj ga, ako ne, nećeš biti jedina user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:27:33   
Anoniman
Ni ja ne nosim spavaćice ni bademantil. Iskren, ni ne luftiram grudi na vazduhu inače, pa sam u Betaniji to radila, i bolelo me baš, ubiše me bradavice! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 580
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:32:29   
Lilly*
Nasmeja me Tasho sa luftiranjem user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Betanija Novi SAd
17.8.2010 23:33:49   
Anoniman
Ozbiljno. Pitala sam sestre šta da radim, one rekle "luftiraj"... Luftiram? Vaaaaaaaaaaaažiiiiiiiiiiiiiiiiiii! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 582
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 8:22:08   
Jele
IZVORNA PORUKA: lanajelena

zene nakupujte puno onih podloga za porodilje i izdrzacete menjate ispod sebe a ja se tamo nisam pokrivala jer je bilo pakleno,peskiric pod glavu


Ma nosila sam ja brdo tih i menjala redovno, ali nekako je procurilo... Pokrivala sam se plahtom, jer sam bila pored prozora a držale smo ga na kip da imamo vazduha... Pa sad, ovog puta sam iskusnija, možda i uspem da mi ne procuri user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 8:26:03   
Jele
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Ja kao spakovala torbe A B C... kada na to dodam i torbu za matične ćelije...


Uh, draga, ja bih isto da deponujem matične ćelije... Pisala sam Cryo-save-u i pitala da li postoji mogućnost isplate u ratama, ali mi samo na to pitanje nisu odgovorili... Videla sam na temi za matične da neka druga kuća nudi isplatu na rate, pa ću videti... To mi je baš mudro ulaganje u budućnost, vrlo sam za.
Ajde malo više info na temi matičnih, može?

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 8:29:04   
Jele
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Ni ja nisam ljubitelj istog, ali ne volim ni da mi landaraju...
A šta ako spavaćica slučajno bude user posted image , a ja ne stignem da je presvučem....
Uh, prava sam vaga - neodlučna, hajde kritikujte me molim vas


Mislim da ga žene i nose da pokriju fleke a ponestane im čistih spavaćica, pa dok im muž ne donese još..
Uglavnom, ako se nosi treba poneti onaj najtanji, tamo je stvarno toplo.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 9:26:18   
Podrum Š.
Jele:
Tema je Ringerajin partner u projektu Matične ćelije i ima sve sa brojevima telefona što se tiče Cryo save....
Imaš pp

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 11:57:55   
bokicans
E i ja sam prošli put nosila b,mantil,ali sam ga vratila odmah sutradan,pošto je bilo pakleno.Ja sam bila prošli put(2007)bila jedno vece na patologiji pa i nemam neka posebna iskustva,a naravno pedijatar pri otpustu mi je dao broj,isto nesto u vezi kukova i resice ispod jezika,za resicu je bila u pravu ali za kukove ja malo lagilaaauser posted image !Što se tice soba ok,su i za higijenu svaka cast,stvarno je redovno cišceno  i to ulete u 6 ujutru da ciste.!Na porodjajnom odeljenju su bili ok,nisam imala neke primedbe,bila mi je dr.Bulatović i bila je divnaaaa!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 18:56:29   
Anoniman
Jel se neka od vas prepustila brijaču one tete u Betaniji ili ste sve išle obrijane? Jel njoj to rutina, ili kasapi? Jel istina da istim brijačem (koji u međuvremenu stoji u čaši sa vodom) briju više žena?
Da se upuštam u tu avanturu ili da opet maltretiram mamu?

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 588
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 19:00:29   
bokicans
Ja bih ti rekla da ipak maltretiraš mamu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 19:03:49   
Anoniman
Bogami , ja ću da maltretiram i mamu , i muža, i koga god , jer ne verujem da ijedna babica ima vremena da se njaka natenane sa mojim međunožjem , nego obavi to na frketi frk user posted image Nit' imaju strpljenja , nit vremena , tako da - mama ili muž ...

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 590
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 19:05:25   
Anoniman
Ona teta, kada sam ja bila, je baš imala vremena (ja bila sama, niko se više tada nije porađao) i bila nasmejana i ljubazna. Ona brije i radi klistr. Zamislite posla... Svaki dan pored tog stola, malko briješ međunožje, pa gurneš crevo u dupe, i onda slušaš kako trudjače obavljaju veliku nuždu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 591
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 19:07:17   
Anoniman
I statiraš u filmu s Nikolom Kojom kao Baba Sera user posted image ovaj , user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 592
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 19:08:26   
Anoniman
Uglavnom, ako je neko brijan u Betaniji, neka mi javi kako je prošao. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 593
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 20:34:31   
Anoniman
Mene je brijala sestrica u Betaniji!Nije uopste nenezna i ne stoji brijac u casi sa vodom za sve zene user posted image !Ja cak imam i neki mali mladezic na koji sam joj skrenula paznju da pazi i pazila je....stvarno nemam primedbu...mozda ona jadna ima primedbu na ono sto je slusala posle klistiranja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 594
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:00:19   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tashke

Uglavnom, ako je neko brijan u Betaniji, neka mi javi kako je prošao. user posted image

Obrijte se KUĆI POD OBAVEZNO!!! Koliko god vam to izgledalo nemoguće, nađite način. Za prethodni porođaj sam se nekako, uz kontrakcije, uz pomoć ogledala obrijala, i kada sam otišla na onaj klistir sto, pre klistira prilazi mi sestra sa brijačem i kao: "Pa ti si se obrijala?" a ja pogledam onaj njen brijač a on DLAKAV! Znači, nisu ga mogle ni oprati, a kamoli dezinfikovati, da ne pričam bacitiuser posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:05:23   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tashke

Jel se neka od vas prepustila brijaču one tete u Betaniji ili ste sve išle obrijane? Jel njoj to rutina, ili kasapi? Jel istina da istim brijačem (koji u međuvremenu stoji u čaši sa vodom) briju više žena?
Da se upuštam u tu avanturu ili da opet maltretiram mamu?


A sto se brijes kad ides na carski?
Ja sam se obrijala sama kad sam krenula na patologiju,02.06. porodila sam se 07.-og i nisu me brijali,samo taj deo na stomaku gde se pravi rez...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:06:51   
Anoniman
Pa ne znam, teta sa brijačem me je baš zagledala i prethodni put... 

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 597
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:10:24   
Nensi*
Pa ne znam zasto user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:14:39   
Anoniman
Dobro... meni je rez baš nisko, ispod dlaka... ali ipak ne znam kakve to ima veze sa brijanjem onim svega još niže... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 599
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:16:29   
Nensi*
Meni je na samoj granici gde pocinju dlake...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here