|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:16:58   
Lilly*
Bolje ti to obavi kući, za svaki slučaj, nego tamo sestra sa onom gadošću, jooj! user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:17:23   
Anoniman
Pa da... ima par redova... hahahahahha

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 602
   RE: Betanija Novi SAd
18.8.2010 23:20:36   
Didy
Mene je muž obrijao do detalja. Kad me je doktor na prijemu pitao da li krvarim i kad sam potvrdila, rekao je: "Ma, to ste se vi posekli dok ste se brijali". Onda znate kako me je sredio do detalja.user posted image A babica je na pripremi tražila da proveri i prokomentarisala kako mi je muž temeljan...
Po meni je kremica za depilaciju najbolje rešenje.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 4:03:36   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Didy

Mene je muž obrijao do detalja. Kad me je doktor na prijemu pitao da li krvarim i kad sam potvrdila, rekao je: "Ma, to ste se vi posekli dok ste se brijali". Onda znate kako me je sredio do detalja.user posted image A babica je na pripremi tražila da proveri i prokomentarisala kako mi je muž temeljan...
Po meni je kremica za depilaciju najbolje rešenje.

Bih ja kremicu ali malo mi problem peckanje sluzokože kada dođe u dodir sa tom kremom...
A i interesantnije je ovako sa mm user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 8:13:34   
Jele
Savetujem brijanje kod kuće. Koliko ja znam one brijače ne drže u vodi već u nekom dezinfekcionom sredstvu, meni je mirisalo na alkohol kada mi je mahnula brijačem, pa onda skontala da sam obrijana. Pa bilo bi suludo da stoji u vodi, znate šta se sve može preneti tako, a kod nas još nije praksa da nosiš nalaze krvi na sve i svašta, već samo obavezan deo. Isto mi se činilo i za toplomere i oni su mi mirisali na neki alkohol (a stoje im svi zajedno u zdeli).

Ja sam inače skoro celu trudnoći bila obrijana, jer sam se i pre toga brijala skroz, tako da mi je bilo lakše. Sve dok sam mogla sama da se sređujem, tako sam i radila, mm me je detaljno sredio pred polazak u Betaniju. Iskreno i ne bih davala onim sestrama da mi priđu jer mi je jedno iskustvo iz srednje škole i operacije slepog creva, kada me je neka koza brijala tupim brijačem i više nego dovoljno. Pa i što stoje u alkoholu meni nije dovoljno, gadi mi se da koristim isti brijač sa nekim, ne znam što im je skupo da kupuju one jednokratne najobičnije i bace posle svake žene.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 8:19:19   
Jele
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Obrijte se KUĆI POD OBAVEZNO!!! Koliko god vam to izgledalo nemoguće, nađite način. Za prethodni porođaj sam se nekako, uz kontrakcije, uz pomoć ogledala obrijala, i kada sam otišla na onaj klistir sto, pre klistira prilazi mi sestra sa brijačem i kao: "Pa ti si se obrijala?" a ja pogledam onaj njen brijač a on DLAKAV! Znači, nisu ga mogle ni oprati, a kamoli dezinfikovati, da ne pričam bacitiuser posted image



Joj Lilly ako se sad nisam ispeglala, nikad neću  user posted image Odvratno!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 8:31:36   
Anoniman
Izgleda sam ja jedina normalno obrijana u Betaniji,ne koristenim brijacem user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 607
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 9:35:02   
lanajelena
Uh secam se momenta na prvom porodjaju kad je rekla idemo na brijanje i pretila onim brijacem,ali na svu srecu rekla je ok si ne moras se brijati...huh kakvo olaksanje,ni sad me nisu brijali user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 10:17:26   
red sonia
IZVORNA PORUKA: Tashke

Uglavnom, ako je neko brijan u Betaniji, neka mi javi kako je prošao. user posted image


posto sam lezala na patologiji 10 dana,morali su ponovo malo da me "doteraju"sve je bilo cisto,sestra sto je uradila je super brzo obavila,nista nisam osetilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Betanija Novi SAd
19.8.2010 18:36:08   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Jele

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Obrijte se KUĆI POD OBAVEZNO!!! Koliko god vam to izgledalo nemoguće, nađite način. Za prethodni porođaj sam se nekako, uz kontrakcije, uz pomoć ogledala obrijala, i kada sam otišla na onaj klistir sto, pre klistira prilazi mi sestra sa brijačem i kao: "Pa ti si se obrijala?" a ja pogledam onaj njen brijač a on DLAKAV! Znači, nisu ga mogle ni oprati, a kamoli dezinfikovati, da ne pričam bacitiuser posted image



Joj Lilly ako se sad nisam ispeglala, nikad neću  user posted image Odvratno!!!


Sada ti je jasno moje pitanje o proveri otvaranja user posted image user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Betanija Novi SAd
20.8.2010 8:29:18   
Jele
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Sada ti je jasno moje pitanje o proveri otvaranja user posted image user posted image



SATATATARAAAA, ha, ha user posted image Šalim se.
Po tikeru Lilly ti si već dobrano prešišala termin, jel' se ti to stiskaš i čekaš neku od RR forumašica da se zajedno porodite user posted image ?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Betanija Novi SAd
20.8.2010 15:03:42   
Lilly*
Ne stiskam se ja user posted image nego beba neće da krene pa da je istisnem user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 14:00:38   
Anoniman
Danas su primili moju kumu u Betaniju, kaže da ponesem bademantil, jer je baš baš promaja svuda, pa nije prijatno bez rukava. 

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 613
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 14:03:35   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

Danas su primili moju kumu u Betaniju, kaže da ponesem bademantil, jer je baš baš promaja svuda, pa nije prijatno bez rukava. 
Shit, a ja baš sinoć smanjila na dve torbe (izbacila bade mantil)...user posted image
Stalno mislim da sam nešto zaboravila. Opet ću da ispraznim torbe i krenem po kamperskom vodiču (tvom jer imaš iskustva sa potrebnim stvarima za CR)... Jesu li uveli Baby friendly i na CR (mislim, posle intenzivne?)

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 14:05:27   
Anoniman
Nisu uveli baby friendly, ma samo ti to fali u životu. Definitivno ideš na CR? Jesi se konačno dogovorila sa dr? Sve sam izmešala... 

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 615
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 16:02:54   
Podrum Š.
Pitanje je samo da li će ga raditi u petak ili subotu.
Sada sam već na iglama.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 16:38:07   
nakins
Cao svima. Da vam kazem nesto povodom bade- mantila. Ja sam se porodila u februaru i stvarno je bilo pretoplo. Bade-mantil vam ne treba sem ako  necete ici napolje. u principu, necete ni moci da izlazite (barem nama nisu dali da idemo sa sprata nigde). 

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 16:40:20   
red sonia
i ja sam se porodila u februaru i takodje mi nije trebao bade mantil zbog grejanja

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 16:42:11   
nakins
Kazi kako je bilo uzasno toplo. Da poludis!

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 16:51:31   
red sonia
e sad,nema grejanja,a zahladnelo je pa ko ce ga znatiuser posted image

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 18:05:00   
Podrum Š.
i ja sam se porodila prvi put u januaru i  prokuvala, ali mi je čisto radi estetike user posted image  trebao, jer kako god i gde god sam se pokrenula mrlja... bade mantil je to sakrivao...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Betanija Novi SAd
30.8.2010 21:57:18   
lanajelena
ja sam moj bademantil drzala na jastuku ipak mi je on bio lepsi od njihove posteljine user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Betanija Novi SAd
10.9.2010 13:28:12   
Podrum Š.
Kao veoma sveže iskustvo... Sve je lepše od njihove posteljine i tuš kabina...
Porođena CR - samo u šoku je sve super... na poluintenzivi UŽAS! Jastučnica ti je od jedne plahte u koju je zamotan jastuk (krvav)....... Kupatilo! UŽAS! Voda ne može da otekne od prljavštine u slivniku. A pomoć? Ni slučajno, moraš sve sam, pa šta ako boli, boli i druge... JOj mamice, pa vi morate sve sami, niste jedini koji ste se porodili...
Drugarica koja se porodila 5 dana pre mene je bila na običnom odeljenju, kaže da su joj po sobi  bubašvabe hodale...
Mrnjau.
Jedino moram da pohvalim mog dr - a koji je sve odradio, oduševljena sam sa njim, i sve sestre u šoku su super i pojedine pedijatrijske...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Betanija Novi SAd
10.9.2010 13:59:19   
Anoniman
Molim sve mame koje su se skoro porodila sa "vezom" u Betaniji da me priuče kako se to radi , kako se dogovara i kako dolazi do lekara u Betaniji kojeg ste "izabrale" . Sve mame koje su voljne da mi napišu par saveta  i posavetuju - neka mi pošalju pp . Takođe bih volela da mi se javi neka mama koja je imala ugovoren epidural i dobila ga , da me nauči kako da i ja (tj preko koga) dođem do istog . Hvala svim mamama unapred , ljubim vas , znači - pp . user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 624
   RE: Betanija Novi SAd
12.9.2010 12:35:07   
Anoniman
Čisto da malo "dignem" temu i "dovučem" mamike zbog ovog mog posta iznad user posted image Dakle - savet , na pp ??? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here