|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Automobilska sedišta uzrok steriliteta
24.11.2008 9:58:39   
Anoniman
KLIK

Šta mislite o ovome? Ja sam imala prilike da sedim na sedištima koja greju, i uglavnom sam tražila da se isključi jer me je peklo. Šta mislite, jel to toliko vruće da može dovesti do steriliteta?

< Poruku je uredio Tasha -- 24.11.2008 10:00:08 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Automobilska sedišta uzrok steriliteta
24.11.2008 12:47:39   
kumara
Iskreno, ne znam ni ja sta da mislim.

Znam da su mi rekli da ne valja paliti to grejanje sedista, ali nikad niko nije ulazio u detalje zasto. Tek sad sam to od tebe cula tj. procitala. Mada su meni rekli da ne valja ni za zene. Secam se da sam kao mala uvek sedela na TA peci jer mi je bilo lepo toplo, i stalno su me opominjali da to ne radim jer kao ne valja. Ali posto je meni uvek jako hladno, ja jednostavno ne mogu a da ne sedim na toplom, ako ima gde! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Automobilska sedišta uzrok steriliteta
24.11.2008 13:27:11   
guppy RR
najbolje ne imati novaca i kupiti kola bez grejanja sedišta user posted image
Inače sam i ja to čula....

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Automobilska sedišta uzrok steriliteta
27.11.2008 14:31:48   
maslacak
Ja isto vjerujem da tu ima istine, ustvari uvjerena sam u to, znam sam da maltretiram muža da se "raskomoti" čim dođe s posla on mora da nosi komotnije gaćice koje ne zagrijavaju "područje"

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Automobilska sedišta uzrok steriliteta
12.1.2011 1:49:11   
smeško
Tata
Istraživanja se odnose na tate!!!
Poznato je da povećana upotreba bicikala može da dovede do raka testisa, zbog grejanja bez mogućnosti termoregulacije zatezanjem.
Isto može da se primeni i na automodbil!

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here