|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.11.2009 22:28:48   
Dora
Da, hrana, ali na intenzivnoj je nema! Samo infuzija. Neće da prljaju tanjireuser posted image pa crkneš od gladi dok se dočepaš porodilišta!!! Posle mi je bilo kakva hrana prava gozba!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.11.2009 22:40:08   
gina
Nema hrane 24 sata, samo čajevi i voda od supe.... a kad te dobro izgladne, onda uživaš u bilo čemu, šta god ti donesu, odlično je user posted image user posted image user posted image .

Sve se to pregura bez problema... niko nije od gladi crko u porodilištuuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.11.2009 22:42:17   
Dora
Ja jesamuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
2.1.2010 21:30:18   
gulivercic
Kod porodjaja prvo cekaju da vide da li ce beba moci da izadje bez seckanja pa kad ne ide onda recnu koliko mora. Mene je recnuo i sio dr.Radosavljevic al sada se bas nista ne vidi! Znaju judi svoj posao!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
3.1.2010 12:36:12   
LillyT
Ja sam cula da je to novo porodiliste bas lepo, da su se super organizovlai, ali dzaba im kada rade isti doktori (cast pojedincima). Ovako, kada te usiju celu, mozes samo da kukas, svi su zasticeni kao beli medvedi...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
3.1.2010 21:51:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam cula da je to novo porodiliste bas lepo, da su se super organizovlai, ali dzaba im kada rade isti doktori (cast pojedincima). Ovako, kada te usiju celu, mozes samo da kukas, svi su zasticeni kao beli medvedi...



Lilly T , daj neka imena... mojne biti škrta! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
20.1.2010 0:03:08   
Anoniman
KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
20.1.2010 1:13:47   
Dora
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 18:38:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: cicko

To je moje iskustvo, moj utisak... Ne mora znaciti da ces i ti tako proci. Moja drugarica se prirodno porodila i bila je zadovoljna tretmanom.


IZVORNA PORUKA: Dora

Joooj, sad me plašiš...



Moj prvi porođaj bio je tamo, jaaako loše iskustvo, sva sreća, dobar epilog. Drugi je bio u Zr, nadala sam će i treći će, ali eto, izgleda moram da se vratim i suočim sa demonima prošlosti u obliku belih mantila



Doro, ti imaš lepše iskustvo iz Zrenjanina?

Jel si pisala negde o tome?
Daj molim te link ako jesi ... ili ću sama da potražim....












IZVORNA PORUKA: Dora

Ne znam gde sam pisala, bilo je to staro porodilite, Sala za CR maltene na ulici, moj muž i brat gledali CR kroz prozor
Ma, imala sam super iskustvo, sad kad je novo porodilište sigurno je još bolje, doktori i sestre- svaka čast, osim babica gore u porodilištu koje nisu htele da odrade BF kako treba, uništavale nam volju za djenjem...ali ajde, mora nešto.

CR mi radile Dr. Ilić i Dr. Petrović, profesionalci!






(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 18:39:54   
Anoniman
Našla sam draga i pročitala ...user posted image

Mislim da će u ovom novom biti puno bolje ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 19:00:01   
Shishica
Cula sam iz dve prve ruke.. ustvari tri, da je sve dobro, da su uglavnom svi dobri i da je organizovano stvarno dobro..

Recimo drago mi je bilo kad sam cula kako tece klistir user posted image : u izdvojenoj maloj sobi sa posebnim jednim kupatilom, urade ti sta treba i odu ostave te da kakis na miru user posted image

I tako....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 19:02:26   
Anoniman
Bila sam gore na brzinu kada sam išla konce da mi skidaju ..deluje stvarno čisto i mirno... za razliku od starog ...nema žena nikakve privatnosti a o tretmanu da ne govorim. Čast izuzecima.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 20:43:10   
Dora
Ja ga očigledno neću videtiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 20:50:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja ga očigledno neću videtiuser posted image


Ti draga moraš u Betaniji da se porodiš?
a vodiš samo ovde kod Bursićke trudnoću?



(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
6.3.2010 20:56:22   
Dora
Da. Glupača, nisam ni mislila o tome da od prošle godine ne moš kako oćešuser posted image A nisam ni sa dok. pričala o tome, sve mislim ima vremena, a ona nema pojma da sam osigurana na NS...
Šta ću sad, jadna ja, nemam nikoga ovde...mislim, nisam se ni psihički pripremila...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:33:49   
Dora
Bila, porodila se, vratila se čitava!
Iskustvo: super!
ne znam kakvu su negu i pažnju imale porodilje koje su se porodile prirodnim putem, ali mi sa CR smo imale svu moguću pažnju sestara, doktora i ostalog osoblja. Dolazili su stalno i pitali nas kako smo, gledali, zagledali...pravili društvo, tešili kad smo plakale, bile tužne, kad nam je bilo teško jer su nam u posetu došla deca...nosile, donosile, prinosile...
Bolnica je lepa, jest da ima manjak zaposlenih i da na toliku bolnicu treba da radi bar 30% više ljudi, ali i pored toga sve je ispalo dobro. Videla sam i upoznala dosta žena i svaku od njih su tretirali kako treba, s puno pažnje... Sad, uvek postoje male zamerke na ovo i ono, ali sve u svemu za svaku pohvalu.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:36:36   
Anoniman
E tebe sam čekala ovde, draga! user posted image
Još jednom čestitam od srca  user posted image a sad da iščitam šta si napisala...user posted image   user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:40:36   
Dora
Hvala draga!
Nego, radiš li ti nešto po pitanju user posted image ?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:42:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Hvala draga!
Nego, radiš li ti nešto po pitanju user posted image ?




Samo što nisam, čekala sam tebe sa utiscima iz porodilišta reko* da se ne maltretiram džabe ... user posted image

Ko  je radio sekciju? user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:43:43   
Dora
IZVORNA PORUKA: Shishica

Cula sam iz dve prve ruke.. ustvari tri, da je sve dobro, da su uglavnom svi dobri i da je organizovano stvarno dobro..

Recimo drago mi je bilo kad sam cula kako tece klistir user posted image : u izdvojenoj maloj sobi sa posebnim jednim kupatilom, urade ti sta treba i odu ostave te da kakis na miru user posted image

I tako....


Ja sam kakila jedno po sata a onda se laganica tuširala isto tolikouser posted image Sestrica tri puta dolazila i svaki put "A, još si tu, neka, ne žuri, doći ću kasnije"user posted image
A ja se uplašila od CR pa tu našla utočišteuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 13:53:12   
Dora
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Dora

Hvala draga!
Nego, radiš li ti nešto po pitanju user posted image ?




Samo što nisam, čekala sam tebe sa utiscima iz porodilišta reko* da se ne maltretiram džabe ... user posted image

Ko  je radio sekciju? user posted image


Dr. Ilić i Dr. Petrović, ko i prošli put! Ma samo napred, eto teško je samo po sebi ali najviše injekcije, primila sam ih ne znam ni sama koliko, ali sad kad pogledam, dobro sam prošla. Nisam imala strpljenja, ipak treći put sve to prolazim...

Nego, pitala me Petrovićka da li hoću da mi podvežu jajnike a ja rekla da neću. Kad sam dobila otpusnu listu došao anest. tehničar da mi kaže da mu je bilo žao kad su me to pitali, da slobodno mogu i na 4. CR i na 5. i koliko hoću...
Ja ga gledam, reko, neka hvala, dobro mi je i ovako i sasvim dovoljnouser posted image

Posle mi je Ilićka rekla da je dobro što nisam, da sam mlada, da nema potrebe donositi konačne odluke i da se rade i 4. i više CR (mada ja ne bih više nema šanse) ali eto, ako nekog zanima da otklonim dilemu o Carskim rezovima. Ja sam se jako brzo oporavila, posle 5 dana izašla iz porodilišta, 8. dana skinula konce i sad sam ko nova!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
18.5.2010 14:05:51   
Anoniman
user posted image ..izbacilo me na RR...

Svaka čast , ženo!
Ti si sada najbogatija na svetu - čoveče, mlada si izgledaš kao devojčica a imaš troje dece! user posted image
Njihovo je da pitaju a izbor i odluka su smao tvoja stvar.
Lepo je znati da je sve ok , da bih mogla opet kada bi poželela još jedno dete ...ko zna možda poželiš još jednu... user posted image user posted image

Ma da, naslušala sam se priča i priča - o tome kako je 3. carski rizičan i šta ja znam ... svaki porođaj je rizičan , biti žena je veliki rizik! user posted image

Drago mi je da je sve ok prošlo !
(Planiram da odem i do Šijaka ... (za sada sam u NS -u))

                                    user posted image user posted image user posted image                

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
19.5.2010 19:18:51   
Shishica
Sad sam kucala informacije do besvesti i da potvrdim, a on mi izbaci da je greska i sve nestade user posted image

Sad me mrzi da pisem sve opet..

Pitajte sta vas zanima.... ili cu pisati kad budem mogla...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
30.11.2010 20:02:01   
jovicaa
da li moze neka mama koja se prirodno porodila u novom zrenjaniskom prodilistu da podeli iskustva?
ja sam vec u devetom mesecu i  malo sam otvorena, pa pisite sto pre!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
7.1.2011 14:46:11   
bianka
Da li se stvari koje donosite sa sobom u porodiliste mogu uneti u torbi ili mora u kesi (kesama)?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here