|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
7.1.2011 15:12:05   
Crvenkapa85
ja sam se porodila u strarom delu ZR porodilista i nosila sam u kesama,najbolje da pitas dr

(odgovor članu bianka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
7.1.2011 21:42:31   
Shishica
Mora u kesama!!!!!
Ne sme torba!! user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
8.1.2011 11:07:57   
bianka
Hvala! A taman sam nasla odgovarajucu torbu i spakovala... Ne razumem bas ovo pravilo ...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
8.1.2011 11:56:48   
Crvenkapa85
pa u kesu ako ukrades nesto njihovo,puci ci ti.....hahahahaha...a u torbi nece hahahahah,budalastine

(odgovor članu bianka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
19.1.2011 23:27:53   
limunada
Jao bas sam se nacitala o zrenjaninskom porodilistu i verujte da mi je lakse,u devetom sam mes.i uskoro cu vam i ja pisati svoje iskustvouser posted image Ja sam vec spremila dve kese user posted image i nadam se samo dobrom.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
20.1.2011 1:24:20   
Crvenkapa85
ja jedva cekam da se porodim u novom porodilistu,milina,opustencija,a ne ono nas 30 na jedno kupatilo.....al me brine dr. mi nece mozda biti tu,ide na more

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
20.1.2011 15:01:49   
AndreaK
Nisam ni znala da nas ovde ima toliko iz Zr-a i okoline user posted image ... Crvenkapa85 mozda smo se i srele... ja sam bas u vreme pustanja tvog posta na ovoj temi bila pred sam kraj...a porodila sam se 24.sept...sad cekam drugo i obzirom na jos relativno sveze iskustvo nemam previse nedoumica... naprotiv, cini mi se da me sad nista ne moze neprijatno a ni prijatno iznenaditi user posted image ...
Sto se porodilista tice, zadovoljna sam, sestre na intenzivnoj su super za razliku od babica, koje nisu ni malo imale obzira prema meni, obzirom da sam prvorotka...ali to je bilo za ocekivati. Nazalost (ili srecu) porodjena sam CR iako to nisam ocekivala, a nisam ni prizeljkivala...sada, posto znam sta me ceka, izabrala sam po meni najboljeg lekara, pa cu se ovog puta osecati bar malo sigurnije.
Celokupan utisak o porodilistu je zadovoljavajuc...sto ne znaci da ne prizeljkujem da boravak tamo prodje sto brze kako bih kod kuce uzivala u svojoj bebici i ostalim clanovima porodice...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
21.1.2011 23:38:12   
limunada
Bas mi drago sto nas ima dosta iz ZR.Ja sam se naslusala i dobrih i losih iskustava iz porodilista u ZR,sto je normalno,svaka od nas dozivljava to drugacije a i zavisi ko nam zapadne,al opet necu da se opterecujem sa tim,razmisljam pozitivno.Pa eto pisacu vam moje iskustvo,hm jos malko user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
22.1.2011 1:27:52   
Crvenkapa85
kod koga vodite trudnoce???

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
22.1.2011 20:16:15   
limunada
Do sad sam vodila kod Jelene Zarkov u savetovalistu al ona je prestala raditi posto otvara privatno tako da sam presla kod Laure Onc.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
22.1.2011 23:38:38   
AndreaK
I ja sam bila u savetovalistu, celu prvu trudnoci pa i nakon porodjaja... bilo je i dobro i lose, ne bih nikog da kritikujem...nazalost pocetkom druge trudnoce imala sam nekih problema a u savetovalistu su me samo jos dodatno istraumirali... kako sam presla kod doktora Sijaka sve mi je mnogo jasnije, lakse i jednostavnije!
Upoznala sam nacin njegovog rada i dok sam nosila prvo dete pa i kada sam nakon porodjaja lezala u bolnici i od svih lekara ponasao se najkorektnije prema meni...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
23.1.2011 1:30:07   
Crvenkapa85
ja sam prvu trudnocu kod Ilicke i sad drugu isto tako.....meni ona skroz odgovara....u pocetku sam je se malo plasila posto zena glasno prica....al sad mi je super.....tu mi je u komsiluku....

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
23.1.2011 8:42:00   
limunada
Blago vama kad  vodite trudnocu u bolnici.Ja sam htela u bolnicu al mi nisu dozvolili,kaze moras u savetovaliste e bas sam popizdela.Govorim sestri da mi je hitno i dzaba nije htela,kaze trudnice samo u savetovaliste.A cula sam da su mnoge vodile u bolnici i bas mi krivo sto ja nisam jer blize mi bolnica nego savetovaliste.Al nema veze sad sam pred kraj i hvala bogu da je sve ok.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
23.1.2011 9:41:14   
Crvenkapa85
ma je prica to vezano za bolnicu.....mene je pokojna svekrva spasila inace bih i ja bila u savetovalistu....ona urgirala i preko veze....mada sam cula da je njakanje u savetovalistu....u bolnici imaju jako puno posla  a malo doktora.....mnogo carskih rezova,i trudnica  na odrzavanju silnih ostalih operacija.....pa ne moze sve da se postigne,i ja u bonici cekam nekad po 2-3 sata na pregled.....

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
23.1.2011 11:26:41   
AndreaK


u bolnici imaju jako puno posla  a malo doktora.....mnogo carskih rezova,i trudnica  na odrzavanju silnih ostalih operacija.....pa ne moze sve da se postigne,i ja u bonici cekam nekad po 2-3 sata na pregled.....


To je tacno, zato je vazno "ubosti" pravi momenat... ja vise volim da odem popodne,nikako ne prepodne jer je tad guzva u svakom smislu...
Nisam znala da je problem preci u bolnicu, meni su to preporucivali i ranije al sam se bila navikla na savetovaliste pa sam htela tu i da ostanem do kraja, obzirom da je bilo sve ok nisam imala razloga da ih napustam...
Sto se druge trudnoce tice, stituacija skroz drugacija... doktorka je prvo savetovala prekid trudnoce zbog nekih lekova sto sam koristila neznajuci da sam u drugom stanju...slala me kod geneticara,trebala sam raditi i amniocintezu...posto mi je sve to bilo strasno uputila sam se u bolnicu, dr Sijak mi je predstavio skroz drugaciju sliku, i ponudio se da vodi trudnocu tako da sada, nema suvisnih odlazaka kod lekara, preteranih testiranja...trudnoca lepo napraduje...ja sam opustena, i ne placem vise od muke nakon pregleda...user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
27.1.2011 14:53:28   
Nasmejana
Pozdrav svima! Jako mi je drago što sam vas našla user posted image i pročitala sve ovo na temu ZR porodilišta. Ja sam u 5 mesecu i vodim trudnoću privatno kod dr. Maksimović i ne znam kako je to kada trudnoću vodiš privatno a porađaš se u državnom porodilištu, čula sam, da kada pređeš u bolnicu baš i nisu oduševljeni time što si išla privatno? Pa bih da pređem kod dr. Šijaka, u bolnicu, zanima me da li i kako je to moguće, da li će biti nekih neprijatnosti pošto sam do sada vodila trudnoću privatno?

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
27.1.2011 15:34:26   
AndreaK
Ono sto ja mogu reci, iz iskustva, ako si resila da predjes kod dr Sijaka samo napred.Mene nista nije moglo spreciti! Nisu mi pravili problem sto nisam tamo od samog pocetka... cak se dr Sijak sam ponudio da preuzme stvar u svoje ruke... no, ima raznih slucajeva i iskustava...

Skrenula bih paznju na to da se nikako ne oslanjate na sestre...sa njima samo osnovno, a za sve ostalo sa doktorom...
primer: kada sam krajem decembra otisla na kontrolu, znala sam da je moj dr na godisnjem i rekli su mi da ce me primiti lekar koji bude dezuran taj dan...stigla sam tamo posle 2, kontam da je popodne manja guzva i javim se sestri da vidim koji ce me lekar primiti...tek ce ona meni: pa sto niste dosli pre podne?! vratite se sutra, doktorka je sama ovde radi i samo sa svojim pacijentkinjama, okrene se i ode.
Osvrnem se, bilo ih je mozda 5...i posle mene su dosle jos dve zenice... Napolju zavejano, vozila sam jedva 40km/h, pre podne ne znam ko bi mi cuvao dete...nema sanse da cu se vracati sutradan... resim ja da je ignorisem, i cekam svoj red. Doktorka naravno nije pravila nikakav problem, pregladala me je...ispricale smo se kao se znamo, dala mi je savete kao da je sasvim normalno sto sam joj se javila dok je moj lekar odsutan...a sestra naravno, pred njom, ni rec nije rekla...radila je ono sto se od nje ocekivalo... i na kraju se ljubazno pozdravila samnom! user posted image

(odgovor članu Nasmejana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
27.1.2011 20:54:21   
Shishica
Ja jedino zameram sto se potpuno drugacije odnose prema onome ko ih nije castio!
Ne znam .. nekako smo mi ljudi postali bas iskvareni.. uzasno zalosno..

Mnogo razmisljam sta cu sledeci put.. trudnocu cu sigurno kod Laurete Onc ponovo..a na uz expertni cu kod opicenog Sijaka da me upamti..i nameravam da me on porodi i drugi put..

Prvu trudnocu vodila mi je Onc, onda je morala da ode na neke trte mrte.. i ja presla poslednjih mesec dana u bolnicu kod dr. Petrovic..super zenica, ali igrom slucaja porodio me Sijak i volim sto jeste jer je za carski maher..

Tako da sledeci put ne znam sta cu..osim to kako sam gore pisala..to mi se cini najpametnije..ali ovaj put moram na vreme da mislim o poklonima i cascavanju! Dok sam tamo lezala kukala sam za Lauretom user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
28.1.2011 17:22:18   
limunada
Ja sam presla kod Laure,isla sam kod Zarkovke al ona ode privatno.Laura lepo objasni,al i puno prica user posted image nemogu doci do reci od nje.Ne svidja mi se sto je vikala na meneuser posted image zbog kila,ugojila sam se 20 kila,u 9 mesecu sam i pritisak mi bio povisen,al to slucajno,sad mi je ok.Joj al me izgrdi zena,sad sam kao na dijeti,ne bukvalno,nego pazim sta jedem,izbacila sam hleb,valjda me nece opet nesto grditiuser posted image a i nevolim tu njenu sestru ODVRATNA jeuser posted image uvek odurna,al izdrzacu jos malo...

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
28.1.2011 18:36:56   
Shishica
Jao ta je bila sestra jedno vreme ok i onda je nesto uvati..uzasna je...

A da Laura ne voli kile user posted image Mene je hvalila posle trudnoce jako, bila odusevljena.. ali ja sam bas jedna od retkih koja odrzi kile.. znam nekad je besna, ali uglavnom mnogo dobra, opicena i sve mozes da pitas iako uglavnom nema potrebe sve sama kaze..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
28.1.2011 19:24:04   
limunada
Primetila sam da je malo opicenauser posted image al svidja mi se sto objasni sve,da sam znala od pocetka bi isla kod nje.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
31.1.2011 11:14:04   
Nasmejana

IZVORNA PORUKA: AndreaK

Ono sto ja mogu reci, iz iskustva, ako si resila da predjes kod dr Sijaka samo napred.Mene nista nije moglo spreciti! Nisu mi pravili problem sto nisam tamo od samog pocetka... cak se dr Sijak sam ponudio da preuzme stvar u svoje ruke... no, ima raznih slucajeva i iskustava...

Skrenula bih paznju na to da se nikako ne oslanjate na sestre...sa njima samo osnovno, a za sve ostalo sa doktorom...
primer: kada sam krajem decembra otisla na kontrolu, znala sam da je moj dr na godisnjem i rekli su mi da ce me primiti lekar koji bude dezuran taj dan...stigla sam tamo posle 2, kontam da je popodne manja guzva i javim se sestri da vidim koji ce me lekar primiti...tek ce ona meni: pa sto niste dosli pre podne?! vratite se sutra, doktorka je sama ovde radi i samo sa svojim pacijentkinjama, okrene se i ode.
Osvrnem se, bilo ih je mozda 5...i posle mene su dosle jos dve zenice... Napolju zavejano, vozila sam jedva 40km/h, pre podne ne znam ko bi mi cuvao dete...nema sanse da cu se vracati sutradan... resim ja da je ignorisem, i cekam svoj red. Doktorka naravno nije pravila nikakav problem, pregladala me je...ispricale smo se kao se znamo, dala mi je savete kao da je sasvim normalno sto sam joj se javila dok je moj lekar odsutan...a sestra naravno, pred njom, ni rec nije rekla...radila je ono sto se od nje ocekivalo... i na kraju se ljubazno pozdravila samnom! user posted image


Hvala puno!user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
31.1.2011 23:57:55   
AndreaK
Nema na cemu! user posted image

(odgovor članu Nasmejana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
21.4.2011 23:49:11   
AndreaK
Ja moram da pohvalim nase porodiliste...zaista sve pozitivni utisci! Mozda nisu sve sestre najljubaznije... mozda tusevi nisu savrseni, mozda hrana nije najsjajnija...ali su me svejedno jako prijatno iznenadili... narocito sestre iz sok sobe tkz. sokerice... ali i pojedine babice...

pa ipak...jedva sam cekala da me puste kuci user posted image ...6 dana je ipak mnogo...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Novo porodiliste u Zrenjaninu
25.10.2011 18:43:00   
limunada
Andrea ja sam ogorcena na ZRENJANINSKO porodilisteuser posted image user posted image porodili su me ko zivotinju,sat ipo napinjanja,dr.dva puta dosao da vidi kako ide i jos vikao a babice malo oko mene malo setaju,nisu me sekli nista,ja popucala i dupe mi puklo skroz,misic mi zeznuli i dan danas se oporavljam.3 nedelje sam lezala,nisu znali sta samnom,hteli me opet operisati pa sreca nadjemo dr.hururga EREMICA,njemu svaka cast,on me spasao,cim je video stanje kaze jos par dana da zaraste,vadimo konce i kuci i tako je i bilo.Tako da su grozni!!!!!!!!Sestre jesu ljubazne bile al dzaba kad su dr.takvi,da sam platila bolje bi prosla.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here