|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
25.4.2009 22:20:04   
Sneža
Vodolija draga,držim ti fige da ti uspe!!!!!!Samo hrabrouser posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 11:40:06   
Sneža
Jaco još sitno brojiš pa krećeš na terapiju,juhu jesi uzbuđena???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 15:16:35   
izabella
Ljudi moji ja sam u velikoj dilemi. Dogovorila sam VTO u Pragu za juli mesec. Dobila sam terapiju koju treba da pocnem odma drugi dan ciklusa sto je naravno neuobicajeno i uopste mi nisu napisali da treba ciklus ranije da pijem kontracepciju. Da li neko zna jel to obavezno i kakvo je vase ranije iskustvo. Pomozite mi da razresim dilemu.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 22:55:58   
Sneža
Izabela,ja sam već pisala o tome,i mislim da je kontraceptiv obavezan.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 23:06:50   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Sneža

Jaco još sitno brojiš pa krećeš na terapiju,juhu jesi uzbuđena???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Draga Snezo jako sam uzbudjena ali sto je neverovatno i uplasena sam, ne od onoga kroz sta ja trebam da prodjem nego nisam tacno definisaa cega se tacno plasim.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 23:09:23   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: izabella

Ljudi moji ja sam u velikoj dilemi. Dogovorila sam VTO u Pragu za juli mesec. Dobila sam terapiju koju treba da pocnem odma drugi dan ciklusa sto je naravno neuobicajeno i uopste mi nisu napisali da treba ciklus ranije da pijem kontracepciju. Da li neko zna jel to obavezno i kakvo je vase ranije iskustvo. Pomozite mi da razresim dilemu.


Imam i ja tu adresu iz Praga, cula sam da su vrhunski, ja stvarno nemam poima ali saznacu cim oko 30.04. ne dobijem M javljam se dr. i odmah krecemo sa terapijom, ali ne znam kojom.

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 23:19:21   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Jacaca

IZVORNA PORUKA: Sneža

Jaco još sitno brojiš pa krećeš na terapiju,juhu jesi uzbuđena???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Draga Snezo jako sam uzbudjena ali sto je neverovatno i uplasena sam, ne od onoga kroz sta ja trebam da prodjem nego nisam tacno definisaa cega se tacno plasim.

Jaco draga,to je samo ona pozitivna trema kao pred ispit,isto tako sam se ja osećalauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vestacka oplodnja
26.4.2009 23:35:42   
Jacaca
Valjda Snezo, ne znam ali malo mi je bas frkica, verovatno zbog neizvesnosti kakov ce rezultat biti.user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vestacka oplodnja
27.4.2009 11:04:17   
Modessty
Ma Jaco uživaj!!! Kod tebe se konačno bar nešto konkretno dešava!
Navijam za tebe svim srcem!!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vestacka oplodnja
27.4.2009 13:21:26   
Sneža
Tralala,javi nam se,jesu ti vadili folikule?Jel bolelo?Mislim na tebe,držim ti šipkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:19:02   
izabella
Jaco ja sam bil u Pragu na konsultacijama i mislim da su stvarno dobri i profesionalni. Nadam se da cu tamo uspeti. Ali o tom potom javicu.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:24:45   
Modessty
Jel ima neko iskustva sa ovim programom VTO koji se radi u niškom GAK-u?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:35:02   
Ana RR
Mod, pre par meseci je bilo na tv-u kako je u Nišu veliki procenat uspešne veštačke oplodnje. Lupam, od 16 žena 13 je začelo. To je jedino što znam...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:37:15   
Modessty
ma čula i ja nešto tako. Ali me interesuje koja im je procedura. Šta sve traže od papirologije....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:38:05   
Ana RR
jel imaju svoj sajt?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:39:46   
Modessty
ma imaju neko sruser posted image
ja juče bila ali nisam mogla da razgovaram o tome sa dr

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vestacka oplodnja
28.4.2009 11:51:50   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: izabella

Jaco ja sam bil u Pragu na konsultacijama i mislim da su stvarno dobri i profesionalni. Nadam se da cu tamo uspeti. Ali o tom potom javicu.


Imam jako dobru drugaricu u Pragu, cehinju, jedne godine ona kod mene dodje sa porodicom u Srbiju a druge ja idem kod nje u Prag, mogla bih to da organizujem ali ne znam koliko se ceka a i krenula sam vec ovde pa kako bude.

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vestacka oplodnja
29.4.2009 18:39:27   
izabella
U Pragu se ne ceka nista. Javis se prvi dan ciklusa i oni te stavljajun u program. Znam jer sam bila na konsultacijama i tako su mi rekli. Ako neko bude isao neka se javi doktorki Sonji.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vestacka oplodnja
30.4.2009 9:38:15   
Jacaca
jAVI MI MOLIM TE KOLIKO CEO PROCES TAMO KOSTA? gde ces da boravis, koliko dana moras tamo da provedes........? koliko to sve zajedno izadje?

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vestacka oplodnja
30.4.2009 20:25:58   
izabella
Jaco ceo proces sa produzenom kultivaciom (ne ubacuju ti opodjenu jaju celiju 3 dan nego blastocistu 5-6 dan) sa hachigom (to ti je neko laserko seckanje opne blastociste) kosta 2200 eur. Nazalost od 01.01.09. imaju i dodatna ispitivanja za SIDU (pored nalaza za HIV koji donosis) koja kostaju jos po 200 eur po osobio znaci 400 eur. Tako da te proces kosta 2600 eur. Smestaj ti je najjeftiniji kod njioh u hotelu sa 4* koji se nalazi u skolopu klinike i kosta 60 eur za vas dvoje sa doruckom (svuda je od 35-60 eur po jednoj osobi u hotelima u Pragu) a ovako je bolje jer si stalno nujima na oku i u hotelu svaki dan dezura po jedan doktor i dve sestre 24 h na dan. Ako hoces javi mi se na pp da ti posaljem kontakt osobu tamo koja prica srpski. To  je seretarica diretora klinike dr Mardesic-a a zove se Danica Vignjevic. Ona te i doceka u Pragu jer su konsultacije kod njih obavezne. Kasnije ako udjes u proces VTO kod njih oni ti tih 100 eur (koliko kosta konsultacija) odbijaju od celokupne cifre. Ako hoces javi mi se na pp za vise informacija. Ja sam odusevljena klinikom, osobljem, docekom i svim tamo. Pozdrav draga moja.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vestacka oplodnja
30.4.2009 20:32:28   
izabella
Da ne rekoh ti da tamo dolazis 8-9 dan od ciklusa i ostajes od 7 do 10 dana otprilike. Eto nadam se da sam ti koliko toliko resila neke nedoumice. Javi se ako imas jos pitanja. Rado cu odgovoriti na sve sto imam odgovor.

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vestacka oplodnja
30.4.2009 23:57:58   
Jacaca
Hvala mila poslacu ti pp.

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vestacka oplodnja
4.5.2009 13:33:16   
Jacaca
Ludi neka mi neko napise cene svih tih hormona koji moraju da se primaju tokom pripreme za vto?????

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vestacka oplodnja
4.5.2009 13:39:43   
Sneža
Jaco,najbolje da zvrcneš par apoteka(mada će one opet reći cenu na "belo")mislim da će ti dr.po preporuci reći u koju apoteku da ideš po lekove.
Trebaće ti od 1000 do 1200e.

< Poruku je uredio Sneža -- 4.5.2009 13:40:47 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vestacka oplodnja
4.5.2009 13:42:49   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Snezo pa sta je onda 1200e tako su mi rekli.user posted image

Merional je jako skup,ne mogu da se setim tačno koliko pa da ne lupam,a njega ćeš verovatno morati dosta kupiti,Gonal je isto skuplji ali ne toliko kao merional,prvu nedelju dve ćeš primati samo Diferelin,on je povoljniji,ali opet ništa ne kupuj puno unapred,jer će ti po ultrazvuku dr.reći koliko dan za danom treba da kupuješ.

Kopirano iz crtica, Sneza dala odgovor.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here