|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:18:10   
Jacaca
evo me Snezo, nesto mi komp malo poludeo ali sada je sve dobro.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:22:44   
Sneža
Hoćeš ići prvo kontraceptiv?Ja sam njih prvo pila 28 dana,pa tek onda hormone,znači ja sam još duže od mesec i po čekala na oplodnju.Kako ste se vi dogovorile?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:23:55   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Sneža

Hej zaboravih,šta ti je rekla za kontraceptiv?Hoćeš krenuti bez njih,ili ih moraš piti?


Mico pa nije mi nista rekla samo je rekla da moze da krene i odmah ali se plasi posto se nikada ne zna ako sam mozda sada trudna, neverujem ali neka bude da jesamuser posted image user posted image user posted image  kaze cim dobijem dodjem pa krecemo, ne znam sa cimuser posted image user posted image user posted image  Pretpostavljam da ce mesec dana biti kontracepcija pa 15 dana hormoni, ne znam mozda i ne? Koliko si ti dugo primala hormone?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:25:53   
Jacaca
Mislim da ne racunas period kontracepcije?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:26:56   
Jacaca
Jao kada bi me postedela kontracepcije to bi bilo stvarno super, ona zna da imam kilav zeludac.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:28:05   
Jacaca
SNEEEEEEEEEEEZOOOOOOOOOOOOO upomoc.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:36:06   
Sneža
Ja mislim da ćeš morati sa kontracepcijom,evo sad sam našla moju šemu hormona:Diferelin 2 nedelje od prvog dana menzisa,Gonala sam primila 14 ampula čini mi se dve dnevno,a sa njim i Merional,isto 14 dana,po dve dnevno.Zadnji put kad sam bila na ultrazvuku,mi je dato još dodatnih pet ampula merionala(imala sam mnogo malih folikula).

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:38:00   
Sneža
Ja sam morala na dužu šemu,jer mi se pojavila cista od kontraceptiva.Držim ti palčeve,da kod tebe sve ide standardno!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:42:15   
Jacaca
Cekaj malo, nista ne razumem, da li si sve tri u isto vreme primala ili, bez toga produzetka koliko si dana primala hormone posle kontracepcije?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:47:15   
Sneža
Odmah posle kontrac.krećeš sa hormonima,prvo samo diferelin,otprilike osam-devet dana,a onda sa njim i ove ostale-ALI,tebe redovno prate ultrazvukom,jer zavisi od žene individualno kako rastu folikuli i koliko tačno čega treba da primi.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:49:27   
Jacaca
Razumem to ali koliko tacno dana si ti primala od menstruacije? Meni je prirodno ovulacija bez stimulacije 16dc.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vestacka oplodnja
20.4.2009 23:54:13   
Sneža
Ako računam samo hormone,počela sam ih primati 3.12.,a oplodnja je bila 28.12.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 0:00:26   
Jacaca
Hvala mila, po tome mislila je sa kontracepcijom mesecipouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nadrljala sam ljudi. Ono cega se najvise bojim je pad imuniteta to mi se svaki put posle pokusaja kontr. desilo a to i nije bas dobro za pocetak trudnoce.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 0:03:30   
Sneža
Joj,nemoj tako negativno razmišljati!Misli pozitivno bre,i ja sam loše reagovala,mučnine,pa cista na jajnicima od njih,ali sve to prođe jer znaš da ćeš možda dobiti bebicu,drži se!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 9:56:56   
Tralala
Ja imam kombinaciju Suprefact i Menopur, i jako loše podnosim ove hormoneuser posted image
Nadam se da kako loše podnosim, da mi toliko i pomognuuser posted image
Imam jedno pitanje, zar kod vas nema par postupka besplatnouser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 11:27:15   
Jacaca
Tralala, ja imam 39g a samo do 38 rade besplatno, za mene to ne vazi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  U pravu si Snezo prezivecu valjda.

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 11:45:25   
Tralala
Jacacauser posted image user posted image user posted image user posted image Uspe če i tebi jednog dana videti svojuuser posted image videčeš.....mamina prijateljica, ona je godište 1961 i ima 4 godine staru ćerkicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona je prošla sve moguče i IVF, alternativu, babine priče,.......na kraju zatrunela prirodno, a rekli su joj da nema šanse za user posted image  dobiti prirodnim putem...tako da, imaj nade i veruj u to, da dolazi dan, koji če te usrečiti za ceo životuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Koliko košta kod vas Umetna IVF postupak + lekoviuser posted image
Kod nas u Slo. kao samoplačnik platiš, ako se ne varam oko 1400 Evra, zajedno sa lekovima....

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 11:50:22   
Jacaca
Klinici 1500e a lekovi +od 800e do 1500e zavisi, mada dok stignes do toga kostalo je, pregledi i analize oko 500e, bice da se kod vas vise isplati. Gde zivis u Sloveniji i da li poznajes  Dejana Perica golman rukometa igrao je za vas i ozenijo se u Celju.

< Poruku je uredio Jacaca -- 21.4.2009 11:51:23 >

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 13:39:14   
Tralala
Jacaca, Deana Perica ne poznajem, ja drugčije živim na Slovenskom primorjuuser posted image
Čekaj ako sam te dobro razumela, kod vas košta najmanje IVF 2.300Evrauser posted image
Čula sam, da puno parova dolaze iz Srbije, Bih, Hrvatske......u Sloveniju na IVFuser posted image
Ako koga zanima, mogu vam nabaviti brojeve naših klinika, pa pozovite i upitajte,šta vas zanima!
Kod nas su klinike u Postojni, Ljubljani i Mariboru.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 16:17:35   
Sneža
Da,tralala,to je najniža cena kod nas!Ali opet put za Sloveniju,pa dok platiš tamo hotel ili prenoćište negde,opet mu dođe isto.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 16:23:03   
Tralala
Znam, ali možda neko ima familiju ili nekada se odlući, samo zbog toga....user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 16:27:19   
Sneža
Ih,to bi bila sjajna varijanta,za familiju.Inače onaj vaš doktor Vlaisavljević je još uvek najčuveniji po pitanju vantelesne,ovde dolazi u Novi Sad jednom u šest meseci,u jednu privatnu kliniku.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 17:00:42   
Tralala
Snežo nisam dobro napisla, ako ima neko familiju u Slo, može da recimo bude kod njih i netreba plačati hoteluser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vestacka oplodnja
21.4.2009 19:26:23   
Jacaca
Mila moja nisi dobro procitala kod nas je oko 3000e sve ukupno, koliko tacno kosta kod vas, mada ja sam ovde kao u najboljoj klinici sa najboljim procentom uspesnosti u Srbiji.

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vestacka oplodnja
23.4.2009 14:37:50   
Tralala
Cure kako ste, jeli koja ide sada možda na punkciju folikla, ili je koja bila več, da mi zna reči jel boli ili ne, sutra imam prvi UZ, da vidim koliko su folikli narasli,...... i ako vam kažem iskreno baš se bojim punkcijeuser posted image
Kako ste vi to podneleuser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Svinjski grip
Lu

Da vam je trenutno dostupna vakcina,da li biste se vakcinisali?

Da (18%)

Ne (82%)


Ukupan broj glasova: 137

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here