|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 22:03:15   
Pretty78
IVANKAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala ti mnogo.....da li mozda znas neke muzicke igre tipa kimbo dens muzicke stolice i tako nesto.....woooooooow odakle ti sve ove igriceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Predlozi za igranje
29.5.2011 23:24:39   
Tea2
Super tema!!!Imamo li neku temu,, kako se igrati sa sopstvenim detetom"?

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Predlozi za igranje
30.5.2011 10:44:51   
Pretty78
ma sigurno idete na rodjendane ajdeeeeee

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Predlozi za igranje
30.5.2011 11:36:47   
Anoniman
Možete se igrati ćorave bake. Možete da plešete "kva-kva" i "glava, ramena, stomak, kolena", ako imaš muziku.

Sorry, nisam sve pročitala, pa ako se ponavljam jbg. user posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Predlozi za igranje
30.5.2011 15:27:43   
Pretty78
hvala Tash..neznam sta ce slavljenikova mama da obezbedi od muzike posto se slavi kod njih u lokalu...

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Predlozi za igranje
31.5.2011 21:08:39   
Pretty78
pleaseeeee zene priblizava se cetvrtak :(

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Predlozi za igranje
1.6.2011 10:45:12   
Pretty78
Da li je moguce da niko ne ide na rodjendaneeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Predlozi za igranje
1.6.2011 10:48:09   
Ana RR
Pa koliko igara ti planiraš da im zadaš tamo? user posted image user posted image popadaće deca user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Predlozi za igranje
1.6.2011 12:29:34   
Pretty78
pa dva sata igranja..a ne bih da se ponavljam sa igricama

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Predlozi za igranje
1.6.2011 12:41:31   
Ivanka 75
Pretty evo Igre za decu

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Predlozi za igranje
14.6.2013 13:37:55   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Tea2

Super tema!!!Imamo li neku temu,, kako se igrati sa sopstvenim detetom"?

ha ha luda siuser posted image

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Predlozi za igranje
7.2.2014 22:15:17   
jole82
IZVORNA PORUKA: superm

U poplavi besmislenih igara i igračaka, najbolje je kada roditelji sa decom osmisle svoje igre ili naprave igračke.
Mi smo napravili sami igru na tabli koju mi crtamo i bojimo, izmislili smo svoja pravila. pravi pogodakuser posted image
Da li i vi to radite? Dajte neku ideju, predlog...



_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Predlozi za igranje
7.2.2014 22:27:53   
lesica
Evo moj doprinos user posted image
Pretvorite dečije crteže u igračke

Mala hemijska laboratorija-mleko menja boje

Jeftina "uradi sam" varijanta igračaka i igri

< Poruku je uredio lesica RR -- 7.2.2014 22:28:13 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Predlozi za igranje
7.2.2014 22:31:35   
jole82
E pa svaka ti je zlatnauser posted image user posted image
Dade mi ideju...sad ću da obojim mleko neskvikom u braon i da popijemuser posted image

Bez zezanja..i ovaj "uradi sam" ima svaaaašta da ponudi od idejauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 11:33:29   
mila83
Ima odlicnih ideja,moracu nesto da isprobam. Mi u kucnoj varijanti volimo da pravimo svasta od nicega,vidimo neku ideju na netu i probamo nesto tako ili smislimo svoju ideju.Mnogo vise uzivaju u tome,nego da se igraju pravim igrackama,cini mi se,vise se vezu i ponosni su na svojih ruku delo. Mogu neke fotke da vam stavim,sta smo radili user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 12:14:24   
veselicaa
Prekjuce mi S.predlozila da igramo igricu da ona zamisli zivotinju a ja i A, je pitamo npr. "da li leti,da li je mala"ali nam ona odgovara samo sa "da i ne".Bas smo se lepo zabavile,S.kaze da je videla igru na crtanom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 12:58:47   
mila83
Evo nesto zgodno, to smo sestra i ja radile a sada radimo Mima i ja,jedna drugoj pisemo slova prstom po ledjima, pa onda pogadjamo koja su slova user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 13:01:34   
veselicaa
Secam se te igre Mila user posted image
Moja A.voli da pise sastave a onda i Stasa pored nje kao smislja nesto,ali napamet i onda nam A.cita a Stasa preprica a mi se naravno odusevimo.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 13:08:07   
mila83
A volele smo i igru toplo hladno, sada je mojim klincima zanimljivauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 13:09:56   
veselicaa
Sakrivanje predmeta pa onda toplo hladno,savrsena igra sada kada je hladno i ne mogu da izadju napolje da se igraju

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Predlozi za igranje
7.3.2015 14:51:47   
mila83
Zato sam se i setila te igre sada.A volimo svi da igramo i Pogodi ko sam? mimikom imitiramo neku zivotinju, neko zanimanje ili masinu... i nasmejemo se strasno user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Predlozi za igranje
17.4.2016 22:48:41   
marketing RR

Zašto je deci je neophodna igra

Detinjstvo je period života u kojem učimo najviše, upijamo sve, a kroz igru deca se samoobrazuju i otkrivaju nove stvari na svoj način. Kroz igru oni shvataju mnoge stvari. slobodna igra deci pruža priliku da istražuju, da shvate šta je hrabrost koja je potrebna kako bi isprobali nešto novo, uče o sebi i upoznaju sebe tako što razmišljaju o tome šta im je zanimljivo a šta nije.


PROČITAJ VIŠE ----->>>>> KLIK

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here