|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Noć muzeja
27.4.2012 17:03:05   
nela79
Ako djeca budu raspolozena da ostanu kuci sa nekim da ih cuva ja sam ZA. user posted image
Isli smo mm i ja neke godien dok smo se zabavljali, meni je bilo divnouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Noć muzeja
27.4.2012 17:09:37   
Olga75
mi smo prosle godine sa baby exita isli prvo u katakombe sa zvercicom , nista joj se nije svidjalo , bojala se a matori je krenuo da prica , skupio publiku pa je to trajaloooo
a i ove godine cemo verovatno biti u NS 19og pa ce slican protokol da bude : beby exit , katakombe , zver kod babe i dede a mi dalje , zavisi sta bude na programu
jedva cekam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Noć muzeja
27.4.2012 17:22:19   
lesica
Mi ni ove necemo ici user posted image Ove godine idemo na svadbu,prosle je bilo L krstenje a godinu pre toga mm nije hteo da me vodi bojao se covek da mu se negde usput ne porodim. A tako sam planirala da vodim i L,npr u muzej africke umetnosti i prirodnjacki i muzej vazduhoplovstva. Izgleda da cemo drugim danima da se setamo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Noć muzeja
27.4.2012 19:38:22   
jelena038
Kod nas je to super organizovano, i u Muzeju RS i u Muzeju savremene. U ovom prvom prosle godine je sve bilo u fazonu srednjeg veka, doveli su i vitesku neku trupu, pa su klinci uzivali u borbama, tu, na sred muzeja, i za njih su deljene maskice, bilo je bas puno dece. A Muzej savremene umetnosti organizuje i svirke user posted image evo malo atmosfere s proslogodisnje noci muzeja

user posted image
masku je malo okrenuo naopacke user posted image

user posted image

Ovde se muzeji bas trude da privukudecu i mlade, stalno organizuju neke radionice, a ove godine ce u oganizaciji Noci muzeja ucestvovati srednjoskolci, u okviru Muzejske kreativne radionice – pokaži šta znaš user posted image Jedva cekamo user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Noć muzeja
30.4.2012 11:27:29   
Olga75
ako cete da idete ove godine evo malo BILTENI
joj , jedva cekam maminog malog paleontologa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Noć muzeja
18.5.2012 10:21:56   
Olga75
Noc muzeja je sutra uvece , nije valjda da samo ja idem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Noć muzeja
18.5.2012 11:27:37   
jelena038
ne ides user posted image meni je sutra drugi dan transfera, celo jutro kontam da ustanem sutra vece i odem u muzej user posted image a moji ce svi ici, samo mene hoe da ostave kuci user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Noć muzeja
18.5.2012 11:54:55   
Olga75
pa ti bi mogla da izostanes ovaj put , imas valjani razlog
ja cu ti sveee prepricati ne brini user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Noć muzeja
18.5.2012 12:48:03   
jelena038
hahaha, isto mi kaze i muz user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Noć muzeja
19.5.2012 7:48:33   
bulka
Jelena fotografije od prosle godine divne!
Olga, evo i ja idem. U Sabac. Da se pohvalim, autorka sam izlozbe Vuku srpski narod koja je postavljena u dvoristu Arhiva... Ali necu propustiti, da obidjem i ostalo.
Prenecu utiske i staviti slicice...
Lep provod u Noci muzeja!!!!


(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Noć muzeja
19.5.2012 15:59:46   
Anoniman
Bulka svaka cast user posted image

(odgovor članu bulka)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Noć muzeja
19.5.2012 23:07:21   
Anoniman
Mi bili do Pokrajinskog zavoda za zaštitu prirode, to nam je pod nosom. user posted image Marko je bio oduševlejn redovnom postavkom (jeleni, medved, sila neka ptica, a Luka čudima od lego kockica.

user posted image

user posted image

user posted image


Onda smo krenuli prema dvorištu gde su bili "Mali paleontolozi", i usput naletesmo na ovo, poumirali smo od smeha:

user posted image


U dvorištu su sem paleontologa, bila i strašila, iako bih se ja zeklela da su bile i vetrenjače, ali nemojte me držati za reč:

user posted image

user posted image


Hteli smo i do otvorenog univerziteta (i to nam je pod nosom user posted image ), bile su radionice za decu: od gline, stari nakit, i još nešto - nisam zapamtila. Ali Luka je već bio u tim radionicama sa vrtićem pa nije hteo da ide.
Hteli smo na Železničku stanicu, mislila sam da su izložili lokomotive, ali nam neka žene reče da se ne zamaramo jer deci nije zanimljivo pošto su samo slike, i gomila texta.
Hteli smo i na izložbu starih igračaka, ali se Luka smorio, i otišli smo kući. user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Noć muzeja
20.5.2012 8:18:18   
Anoniman
Super su slike , lego kockice bi i Andreja odusevile , nego sta ovo Luka drzi , neciju butnu kost ? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Noć muzeja
26.5.2012 11:11:41   
Olga75
evo da se oglasim user posted image
prvo Bulka bravo za izlozbu user posted image
e sad , mi smo prvo bili u zavodu , tamo smo nasli neku skoljku , mamutovu patelu , sta li i bila je od peska do temena ( mozda cu nekad da postavim fotke user posted image ) i tatini poznanici su nas vodali i pricali nam svasta , bilo je strasno jer su sve te zivotinje umrle ali caj nismo odbili user posted image
onda smo otisli na otvoreni univerzitet i tamo napravili od gline tanjir i narukvicu od perli ( po to ide svekrva u ponedeljak )
onda u galeriju matice i tamo su nam okacili sliku remek delo , znaci za jedno vece je postala paleontolog i imala kolektivnu izlozbu user posted image
e onda je otisla da spava a mi smo nastavili sa noci
bili u crkvi Sv Juraja i nista mi nije bila ta neka izlozba - prezentacija Gegenbauera jer sam skapirala da te iste i mnogo ocuvanjije stvari imam u supi i na tavanu , znaci isla sam bzvz dva puta na tvrdjavu
pa smo bili u muzeju Vojvodine da vidimo Titova odela i dve Jovankine haljine , bio je bas neki sitan covek ali je imao super sesire
onda u muzej revolucije ( sad je to galerija savremene umetnosti ili tako nesto user posted image ) , jedan prijatelj je bio dezuran pa da ga obidjemo , onda u hm , kako li se i zove , galerija pored komande garnizona , pa smo bili u studiu M radio NS i onda smo se odvkli polumrtvi na spavanje
sve u svemu ispunjeno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Noć muzeja
26.5.2012 12:02:42   
Silvi TD
Super slikiceuser posted image ...mi smo od cele te manifestacije uspeli da vidimo neki deciji maskenbal.....i posetili sajam knjiga user posted image podrzavam ovakve manifestacije, jedva cekam kad se nesto ovako ukaze da vodim decu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Noć muzeja
16.5.2013 21:03:00   
Olga75
u subotu je noc muzeja user posted image
sutra se bacam na planiranje veceri
a prvo beby exit pa po u sat , u crkvu Sv Juraja i onda cemo da vidimo sta dalje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Noć muzeja
16.5.2013 22:15:16   
New Mom
Već rekoh, Baby Exit je odložen. Al ako ipak dolazite na Noć muzeja, možda se vidimo, verovatno ću voditi Kaću na tvrđavu i obilazak sata.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Noć muzeja
20.5.2013 10:29:08   
Olga75
prosla noc muzeja
mi bili user posted image
znaci obilazak je bio ovakav : prvo sat na tvrdjavi , cekali u redu dosta dugo ali sat ne znam kad je i da li je ikad bio otvaran pa mi je bas drago sto smo bili , onda u muzej grada Novog Sada pa crkva sv Juraja , ponovo Gegenbaueri pravili sad kao vencanje al nije bilo bogznasta.Onda preko mosta do ratnog broda , tamo je bio deo postavke " Transokeanska putovanja Eugena Malinarica " , zver se bojala da ne padne u Dunav pa je vojnik morao dobro da je drzi za ruku dok ja ne izadjem user posted image . Posle toga prirodnjacki muzej , tamo je bila mala skola geografije i naravno da je dobila diplonu , nije joj bilo bas jasno zasto kompas pokazuje sever i zasto se bas zove sever , siroti studenti su stvarno pokusali da joj objasne user posted image ali nacrtala je planetu , sunce , mesec pa i deo kontinenata i onda smo morali da vidimo i strasnu morunu koja je kaze bila veca prosle godine
Posle toga smo otisli u OTP banku da nacrta novcanicu i da se fotografise za banknotu. Onda spomen zbirka Pavla Beljanskog , pa studio M i na kraju na Riblju , tamo je bila zurka nacisto i onda je gospodjica otisla na spavanje a mi smo jos uleteli u muzej Vojvodine i muzej savremene umetnosti
i tako
a gde ste vi bili ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Noć muzeja
20.5.2013 10:30:48   
Olga75
jao pa zaboravila sam da smo bili i u banovini na izlozbi lutaka , to je bilo bas sareno i veselo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Noć muzeja
20.5.2013 12:13:39   
Olga75
nemojte da me zezate da samo ja idem na noc muzeja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Noć muzeja
20.5.2013 12:57:32   
lesica
Ja sam onako ucveljeno propustila...poklapanje sa Lenkinim rodjendanom mi je poprilično nezgodno palo user posted image

A vooolim user posted image i uvek idem sa unapred spremljenom strategijom gde šta obići, kad, gde prvo, gde se završava obilazak.

Sad mi je uteha što je solidan broj postavki i izložbi još uvek otvoren, a imam i neki plan šta bi L trebalo da vidi, a pride mene zanima.



< Poruku je uredio lesica RR -- 20.5.2013 12:58:56 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Noć muzeja
7.5.2014 10:00:01   
Olga75
da vas podsetim 17 maja Noc Muzeja user posted image
ja jedva cekam ponovo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Noć muzeja
7.5.2014 10:06:43   
lesica
Ja od kako dobih L, nikako da odemo user posted image
Jedino da slavimo rođendan u muzeju user posted image

A jako mi je žao, obzirom da gospođica šćer jako voli muzeje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Noć muzeja
7.5.2014 10:56:23   
superm
Planiramo, svi u paketu da idemo!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here