|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:17:56   
JMPM
Mozda bih se i ja navikla na novu situaciju,necu da kazem necu NIKAD,ali stvarno postoje i takve ljubavi posle kojih je svaka druga jedna velika nula.
Bas kao sto je Brana napisala,da jednostavno posle nemas potrebu za drugim muskarcem-zenom user posted image .Jeste tom koji ostane sam tesko,ali ne zato sto je sam nego zato sto nema vise pravu osobu pored sebe kojoj je celog sebe dao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:18:30   
Ana RR
Naravno, Lanajelena, to je ipak njihov izbor. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:18:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sve je to ok ali necu ja mamu voditi za rukav ako ona sama ne zeli user posted image

Jastauser posted image  To je normalno. Ako sama pozeli ne staj joj na put, ako ne zeli opet ok. Bitno je samo da se postuje njena zelja. To je zrelo i nesebicnouser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:18:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sve je to ok ali necu ja mamu voditi za rukav ako ona sama ne zeli user posted image


Pa naravno , ja sam i napisala da je to lična odluka . Ipak , možda ona ne može sama da se trgne i ne možda ne shvata , a možda je stvarno toliko čvrsta u svojoj odluci i to treba poštovati .

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:18:48   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Naravno, Lanajelena, to je ipak njihov izbor. 
Bas tako user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:19:49   
Anoniman
Samo zelim da prva umrem. Morbidnog li i sebicnog razmisljanja...Ne zelim da zamislim zivot bez mm, daleko bilo user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:21:05   
Anoniman
Mi o tome ne razmišljamo , jedino što znamo je to da oboje želimo da budemo kremirani , ne sahranjeni . Tačka .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:21:06   
Brana
IZVORNA PORUKA: JMPM
Bas kao sto je Brana napisala,da jednostavno posle nemas potrebu za drugim muskarcem-zenom user posted image .Jeste tom koji ostane sam tesko,ali ne zato sto je sam nego zato sto nema vise pravu osobu pored sebe kojoj je celog sebe dao.

slazem se u potpunosti,vise roditelji pate za svojim partnerom nego za samocom,samoca ih ubija zato sto njihove voljene osobe nema.user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:21:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magiNS

Samo zelim da prva umrem. Morbidnog li i sebicnog razmisljanja...Ne zelim da zamislim zivot bez mm, daleko bilo user posted image

I jauser posted image Sto puta sam to reklauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:21:55   
Brana
IZVORNA PORUKA: magiNS

Samo zelim da prva umrem. Morbidnog li i sebicnog razmisljanja...Ne zelim da zamislim zivot bez mm, daleko bilo user posted image

Isto mada i mm isto to kaze,najbolje je da se dogovorimo..user posted image salim seuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:24:02   
isidora88
mm je rekao da ako ja prva umrem da nece imati drugu user posted image aj da vidimo i to user posted image
ja sam sebicna i ne bih volela da mm ima drugu ako ja prva ''odem'',volela bih da budem jedina.user posted image
a ako bi mm ne daj boze umro prvi pa verovatno bih jednog dana nasla drugog,nisam tip zene koja moze bez muskarca user posted image ,naravno ne bih bila sa bilo kim,ako bih nasla nekog ko bi probudio neka moja osecanja bila bih sa njim user posted image
sad ocekujem da me lincujete i spalite na lomaci user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:26:17   
Olga75
npr , docek Nove , ja pitam : mama gde ces?
ona kaze kod sestre  , ok , uzivajte ,
dva dana pre doceka kaze : joj necu kod Kace , hocu da ostanem kuci
u medjuvremenu brat i snaja isplanirali da im dodje drustvo ( to je naravno mamina kuca ) , bzvz joj je da ih cima i zove :
Olgice gde cete vi?
rekoh : kuci
ona : a je l mogu ja kod vas user posted image
Da je tata ziv ne bi joj bilo glupa da ostane sa njim kod svoje kuce ili da odu negde , ovako ona mora da seprilagodjava
Banalno je ali da ima nekog prijatelja ili drugaricu u slicnoj situaciji to bi bilo mnogo lakse
Mislim da niko ne treba da bude sam


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:29:46   
Anoniman
Olga, problem je i u nasem mentalitetu gde se udovac/ a cesce udovica "zavetuje" na vecnu korotu i samocu. Bezveze. Nema niceg tuznijeg nego kad vidim dekicu koji zivi sam i jadan i jedva ceka nekoga da s njim prozbori dve tri ili da popije kafu. Samoca cini da se ti ljudi osecaju bedno i suvisno. Bilo bi lepo da mama ima nekoga koliko da se prosetaju, popiju kafu, odu u pozoriste, nekoga za druzenje, podrsku i zastitu.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:30:36   
indy_25
Mojoj tetki je umro muz prije 20 godina i ona se pokrila stavila maramu po muslimanski poslije toga i nikad nije nikog imala. Mislim zeno zar nemas potrebe fizicke i psihicke da imas muskaraca. Nekako mi to cudno. Tako mlada sa 28 ostala bez muza i nikad nikog nije imala ne mogu da vjerujem a da se nikad nije samozadovoljavala. Hajde dobro seksulano imati potrebu za muskarcem ali i da imas nekog kraj sebe. Meni je sebicno od roditelja traziti ili od bilo koga drugog da nema partnera poslije smrti ovog drugog kao i u razvodima. Ja sam svojoj nani prije 5 godina napisala oglas u Bosni da trazi penzionera starijeg muskarca da podijele zajedno starost na peimoriju tj. Baru i dala njen broj telefona. Stalno su je zvali neki ljudi iz Bosne i prica ona meni kako je zove stalno neki deda iz Gorazda i da treba da dodje da se upoznaju kao na oglasu je nasao njen broj. I tako dosao deda u Bar i upoznao se sa nanom ali nisu se nasli . Bilo mi je nekako zao da doceka zadnje dane sama bez djece i bez ikoga. Kasnije sam joj rekla da sam ja bila ta koja je napravila oglas user posted image Moj tata je bio ljut na mene sto sam to uradila i ostale tetke i amidze. pa sto ste je onda svi napustili pitam se kad joj ne date da ima nekog kao to je sramota jer je stara user posted image Ja nemogu da zamislim svoj zivot bez bolje polovine ni u 80- tim godinama.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:32:36   
indy_25

IZVORNA PORUKA: isidora88

mm je rekao da ako ja prva umrem da nece imati drugu user posted image aj da vidimo i to user posted image
ja sam sebicna i ne bih volela da mm ima drugu ako ja prva ''odem'',volela bih da budem jedina.user posted image
a ako bi mm ne daj boze umro prvi pa verovatno bih jednog dana nasla drugog,nisam tip zene koja moze bez muskarca user posted image ,naravno ne bih bila sa bilo kim,ako bih nasla nekog ko bi probudio neka moja osecanja bila bih sa njim user posted image
sad ocekujem da me lincujete i spalite na lomaci user posted image



Uuuu isi kako si ti sebicna zena user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:34:10   
indy_25

IZVORNA PORUKA: magiNS

Samo zelim da prva umrem. Morbidnog li i sebicnog razmisljanja...Ne zelim da zamislim zivot bez mm, daleko bilo user posted image


Volim ga puno ali ne vise od sebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:36:30   
Verus
Ja ako odem, volela bih da mm nadje neku dobru zenu, ne nekog skota...al da mu ja uvek ostanem onako, posebna u srcuuser posted image

jedino me brine dete ili deca u to vreme, ako su jos mali i zive sa tatom kakva bi ona bila prema njima.....jaoj sto me i terate da razmisljam na ovakve temeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:36:58   
NadaR
Moja komsinica je ostala udovica sa svoje 24 god.

Meni je van pameti da ona zivot provede sama sa djecom . user posted image





_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:39:03   
Verus
Slazem se sa Nadom....al bas je to strasno, eto, ta komsijka koju spominjes...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:39:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja ako odem, volela bih da mm nadje neku dobru zenu, ne nekog skota...al da mu ja uvek ostanem onako, posebna u srcuuser posted image

jedino me brine dete ili deca u to vreme, ako su jos mali i zive sa tatom kakva bi ona bila prema njima.....jaoj sto me i terate da razmisljam na ovakve teme[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

user posted image i ja sam se s***njala saduser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:42:21   
Anoniman
Ako ja umrem prva , raspišite licitaciju za mm na RR user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:42:52   
Verus
sorry magiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:46:38   
JMPM
Nemojte da se rastuzite bre,samo caskamo user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:51:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS

Samo zelim da prva umrem. Morbidnog li i sebicnog razmisljanja...Ne zelim da zamislim zivot bez mm, daleko bilo user posted image

Isto!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Udovica / Udovac
12.4.2011 17:52:39   
Anoniman
Ja ne želim uopšte da umrem . Biće to prava šteta user posted image Želim da se veselim što imam svAki dan da VOLIM .

Aaaaaaaa !!!!user posted image Ispravka ! user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 12.4.2011 18:02:43 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here