|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 17:45:39   
GRGA
Hvala puno MALA 83,iskreno imam jako dobru doktorku kod koje idem samo privatno ,a u dom zdravlja imam doktorku koja mi daje upute ,tako verujem na rec mojjoj dr da je kao strucnjak dobra,e sad ako je malo gruba:(((to zaista ne znam.Mmoja dr je rekla za nju da je veliki strucnjak,znaci radi ponedeljkom i etvrtkom,pa bre ja u ici u cetvrtak pa ako radi radi ako ne ,tu je eko drugi sta da radim..Jer kada sam zvala front da piam sta i kako bas su mi sestre zbrzile(sigurno guzva)i nisam dobila nikakve informacije.Ajde zenske zamolicu vas nesto...da koja ide u front ovih dana da mi vidi kada mi ona radi....da taj dan i oem.Ja cekam analize mikoplazme da vidim kakvi su,ako je dobro u junu zakazuje HSG,ali bez obzira sto nemam HSG ,ja bih otisla u front da pogleda analize moje i mm,i da mi kaze sta jos mm treba dopuniti od analiza a sta trebam dopuniti ja.

I da kazite mi jedno kada idem prvi put,da li ja i mm ulazimo zajedno ili ne?

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 18:00:56   
mulan
Grga, idem u utorak u NF pa cu da pogledam kada doticna dr radi. Sto se drugog pitanja tice nisam kopetentna da ti odgovorim jer su meni rekli da idem bez supruga.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 18:05:09   
mala83
pazi ja sam bila sa muzem prvi put ali on nije ni ulazio sa mnom unutra, jer sestra prozove vas npr.6 i onda sve stojite tamo kod sestre i jedna po jedna ulazite kod dr. e sad isto tako ona naizmenicno radi jedan UZ jedan pregled, bar je bilo tako kad sam bila, sve u svemu puno zena unutra pa ga ja nisam ni cimala da ulazi unutra jer me ionako nije nista ni pitala za njega... e sad mene je moja dr. poslala tamo da uradim HSG i ja sam odmah mislila da ce mi dati uput da uradim briseve pa da cu uskoro raditi HSG, medjutim ona je prvo rekla da zavrsim hormone i mm spermogram i antispermatozoidna antitela pa da onda dodjem sa tim rezultatima da vidimo sta dalje.... tako da cu ici za dve nedelje kad mm dobije rezultate sa Torlaka pa cu znati bar okvirno kad cu moci da radim HSG...

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 23:06:38   
GRGA
Oni kazu ispre kojih vrata da stojis?Da ne bude kao mm sto je radio kada je bio na vma,stojao ispred jednih vratta,a doktor je bio na kraj hodnikauser posted image user posted image i bukvalno ga trazili..............

.................po hodniku gde je i prozivali 2-3 puta a on cekao 1.5 sat!!!:))

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 11:08:25   
marija andrijana
Grgo, veruj da ne mozes da promasis! Ne sekiraj se. user posted image

A da, ja tamo idem sama... MM je bio samnom prvi put, a posle samo za IUI, mada i tada nije ulazio u savetovaliste.



(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 12:50:15   
GRGA
Znaci tu muzevi sluze samo za vozenje i dovozenje:)))Hval na obavestenje!!!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 13:23:00   
mulan
Zvala sam savetovaliste danas i rekli su mi da dr kog sam vec pominjala radi u sredu, pa cu probati da ih animiram da budem njegov pacijent.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 13:56:46   
GRGA
Ko dr ANA radi u sredu?

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 14:41:11   
mulan
Ne, nego dr V. Pozvala sam oko 12h i dobila sam info. Hoces sutra da pozovem savetovaliste u isto vreme i pitam za tvoju doktorku?

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 16:16:54   
GRGA
Mulan ti si srce...Hvala ti puno ali cu ja pozvati cim uzmem uput,i sta znam pa mozda je dobra!!!Nadam se da jeste ,i bolje bi bilo da jeste

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 18:14:22   
liliana
Devojke, izvinite što ste  malo čekale moj odgovor.
E, ovako:Dr Ana Mitrović je stvarno dobar doktor. Meni je 2008. radila laparoskopiju. Inače je bila, ne znam da li je još uvek, asistent načelnika Fronta Dr Dušana Stanojevića.
Ono što je mene iritiralo je to da  sam ja na laparoskopiju čekala 3 nedelje i sve vreme ležala u bolnici, a došla sam preko veze (Dr Stanojević mi je bio veza!). Skraćena priča: Primi me Stanojević i pošalje kod nje. On sutradan otputuje za Ameriku i tu kreće moja agonija:prvo mi pogube neke analize, pa mi radili ponovo, a onda čekanje rezultata, a kada su rezultati stigli-ona preko veze isprima neke svoje pacijente, a ja ležim u bolnici i čekam  "da padne plafon"!!!
Elem, na dan otpusta odem kod nje po otpusnu listu (sa suprugom) i ona nam saopšti dda smo mi za VTO. E, tu se žena pojavljuje sa pričom da  ćemo se uzalud prijavljivati u Frontu, jer čemo čekat 2 godine(???!!!) da nas pozovu, nego da dođemo na kliniku gde ona privatno radi i tu čemo odmah krunuti u program(!!!). Tu sam joj se ja uljudno zahvalila uz komentar da mene niko ne može pozivati na privatnu kliniku gde radi, ukoliko sam ja došla kod njega na državnu kliniku, te da ču ja za svoje pare VTO raditi kod doktora za koga ja smatram da je THE BEST (što se i pokazaloo), a koji me nikada nije  ni jednim gestom ni rečju pozvao u svoju privatnu kliniku!
To je moja priča.
Ja opet ponavljam:Dr Ana Mitrović je zaista dobar doktor! Ali, kod mene je presudio ljudski faktor.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:16:34   
GRGA
user posted image user posted image user posted image Auuuuuuuuuu covece pa ovo me bas pokoleba!!!U pravu si totalno sto si tako postupila,i ja bih isto tako .Neke stvrai jednostavno nisu fer.....hvala ti puno,na lepom savetu onda cu ipak kod nekog pa kod koga padnem ,valjda cu imati srece idemo ovako pa koga dobijem da dobijem!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:34:52   
liliana
Grgo, sačekaj još nekoga-nemoj sudit samo na osnovu mog iskustva. Ja i dalje imam stav da je ona  dobar doktor. Želim ti što pre user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:37:37   
moja ciklama
nego lilijana, nije ti najbolji ginekolog u Srbiji bio veza, nije, kuku meni, kako prolaze oni sa slabijom vezomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:41:25   
liliana
I don"t know!!!user posted image user posted image user posted image
Draga, i ja sam se pitala što bude sa onima koji dođu "sa ulice"?!?user posted image
Ipak je jedan drugi najbolji u zemlji!!!user posted image


< Poruku je uredio liliana -- 16.5.2011 21:42:24 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:43:22   
Anoniman
Lilli, daj posalji mi na PP koliko te je kostao VTO kod Radunovica...
Ja ne mogu da ti posaljem...Nesto me zakucavauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 21:48:35   
liliana
Poslala

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 22:48:53   
moja ciklama
Dr.Stanojević, u jednoj, a Dr. Radunović u drugoj oblasti ginekologije_?

Htela sam te pitati, ko ti je radio operaciju grlića..čekam rezultat biopsije 25.maja će, pa malo da se informišem?

Jer si Radunovića našla u BisIntermedikusu?

Ljubi svoju bebu!

jeste da je off, ali ne mogu da posaljem privatnu poruku!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.5.2011 22:53:18   
GRGA
Zenske samo da Vam javim da Jekki -ju nije uspela 3 IUI,i da se sprema za VTO!!!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 2:06:19   
liliana
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Htela sam te pitati, ko ti je radio operaciju grlića..čekam rezultat biopsije 25.maja će, pa malo da se informišem?

Jer si Radunovića našla u BisIntermedikusu?

Ljubi svoju bebu!

jeste da je off, ali ne mogu da posaljem privatnu poruku!

Ja sam kod Profesora Radunovića bila u Višegradskoj, a operaciju grliča mi je radio Dr Nemanja Stojanović, takođe iz Višegradske. Ko je tebi radio operaciju?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 2:08:08   
liliana
IZVORNA PORUKA: moja ciklam

Ljubi svoju bebu!



Hvala ti, draga, od sveg srca!!!
Želim ti da i ti što pre ljubiš svoju bebu!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 2:55:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: GRGA

Zenske samo da Vam javim da Jekki -ju nije uspela 3 IUI,i da se sprema za VTO!!!!!


Jekki draga samo hrabro i navijamo da VTO uspe user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 10:05:59   
mulan
Grga, mnogo toga nije fer tamo kako sam imala prilike da procitam, ali niko tebe ne moze da natera, mada... vreme prolazi. Poslala sam ti poruku kada ti lekarka (ako si odlucis za nju) radi, pa ti razmisli.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 10:14:49   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: GRGA

Zenske samo da Vam javim da Jekki -ju nije uspela 3 IUI,i da se sprema za VTO!!!!!


user posted image
ali samo napred na VTO!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 23:50:08   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: liliana

I don"t know!!!user posted image user posted image user posted image
Draga, i ja sam se pitala što bude sa onima koji dođu "sa ulice"?!?user posted image
Ipak je jedan drugi najbolji u zemlji!!!user posted image


Lili draga, ja sam 3 puta bolje prosla bez ikakve veze... " Dobar dan, ja hocu kod te i te dr. - Dobro, dodjite tada i tada"... I sve ispade superuser posted image ... A ovi "vezasi" me samo vukli za nosuser posted image ... i mene i mm


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here