|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:25:17   
maca821
I moja drugarica konstatno mi govori"uzivaj sad posle neces moci" aloooooooo pa ja cu najvise uzivati uz moje dete, ne znam kakvi su to savetiuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:26:57   
Sanjica26 RR
To su najgora moguci komentari. Ili komentar: "Videces kako je to". Imam dete ali nikom to nisam rekla. A, jako me nerviralo kad su mi tako govorili.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 15.8.2011 23:27:16 >

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:28:04   
maca821
Degu divno si ovo rekla, najbitnija je stabilna porodica i da se slazemo sa muzevima



< Poruku je uredio maca821 -- 15.8.2011 23:29:04 >


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:30:35   
degu
Ma ne mogu Maco ljudi da razumeju, što je najgore ni ne razmišljaju, niti kapiraju šta izgovaraju.
I ja sam neki dan pisala na crticama da sam bila na jednom širem familijarnom skupu, gde su me pitali: Jel imate dece? A gde ti je dete? Jesi li trudna? i Što nisi trudna?
Na kraju sam se nasmejala i rekla, ma ja kad budem htela, ja ću dvoje od jednom :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:34:38   
maca821
Hvala Bogu mene familija ne pita, ali tamo u selu gde zive svekar i svekrva vec dva puta sam bila trudna po seoskim pricama, i kad odemo kod kuma, okupi se drustvo i krecu pitanja:"Sta vi cekate?" "Nema lepse nego imati dete." itd
A moja drugarica mi ve ide na zivce sa pricom"Uzivaj, posle ces videti, ima da se setis mojih reci." A ona zatrudnela iz prve...

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.8.2011 23:39:20   
degu
Ma užas Maco, sve znam i zato nikad nikog ne pitam. Mi smo najbližoj familiji rekli za naš problem, pa nas oni ne pitaju, a ova dalja familija, pa komšiluk kad počnu da te zagledaju, jesi li se ugojila ili si trudna, ma daj. Ali ajde ti su mi ljudi smešni, jer ne znaju koliko blesavo izgledaju, kad tako kao neprimetno bulje :)))

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 16:03:19   
plačljiva
E drage moje, priča moj zet priču meni i mm...Kao priča o nekim nama nepoznatim ljudima i kaže:Da,da on je bio u braku 7 godina i lečili se od steriliteta on i prva mu žena i vto i ništa i on je otera i nađe devojku koja mu je sada trudna...user posted image  Ja sam ga otkulirala nisam ništa rekla,ali nisam zaboravila...Ima boga i taj zet ima žensku decu nezna šta nosi dan a šta noć...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 16:19:12   
degu
user posted image uh kad čujem ovako nešto. Čuj on je otera user posted image
Ma takav je i nije bio vredan, žena svakako zaslužuje nekog ko će je voleti zbog nje same,a ne da bude nekom samo donor genetskog materijala. Ali kad čuješ ovako nešto, svaka ti čast što si iskulirala, ja mislim da ne bih mogla.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 16:58:43   
Katychoo
mene iz meseca u mesec pitaju jel ima nesto novo user posted image ja kazem, nema, sta bi bilo user posted image ptavim se blesava...
a ima i onih koji kazu - ajde rodi jednu bebu! Ha, kao da je ne bih...njima samo kazem - hocu hocu i promenim temu...

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 17:03:49   
jance

IZVORNA PORUKA: Katychoo

mene iz meseca u mesec pitaju jel ima nesto novo user posted image ja kazem, nema, sta bi bilo user posted image ptavim se blesava...



ma ima, ima, i udavis ih sa svim onim sitnim i nebitnim detaljima iz tvog zivota: trazili ste - slusajte!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 17:10:00   
mala83
jao katy to i nas pitaju s obzirom da smo u braku vise od godinu dana i svima se podrazumeva da vec imamo decu... jedna me je pitala, a sto si se udavala ako nisi trudna??? pa cekaj sta sad treba da me neko napumpa pa da se udamuser posted image samo sam se okrenula i rekla : "zbog ljubavi", a za to da pokusavamo od kako smo se uzeli da napravimo user posted image nikome i ne pricamo, bas zato sto nas onda svi smaraju, pa jeste bili kod lekara, pa sta je dr. rekao i tako u nedogled, a to me vise smara nego bilo sta...

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 17:19:53   
Katychoo

IZVORNA PORUKA: jance

ma ima, ima, i udavis ih sa svim onim sitnim i nebitnim detaljima iz tvog zivota: trazili ste - slusajte!


nekad i to radim, kad me ne mrzi ...a nekad kad me neko bas nervira pitam - a kod vas? user posted image

Maco, pa i ti si se udala u aprilu prosle godineuser posted image kad rece da ste godinu dana u braku videh ti ticker...kao i mi! izvinjavam se za off

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 17:22:12   
mala83
da da user posted image i isto toliko i pokusavamo user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.8.2011 17:53:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala83

pa cekaj sta sad treba da me neko napumpa pa da se udamuser posted image samo sam se okrenula i rekla : "zbog ljubavi",


dobro si im rekla! kao da brak ima samo jednu svrhu.

(odgovor članu mala83)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.8.2011 16:32:00   
JANA S
e bas mi se svidja ovo zbog ljubavi ... e dokoni ljudi stvarno nemaju sta drugo da rade u zivotu, mene gnjave evo vec 4 godine, a posto sam proslu godinu bila trudna i imala abrupciju posteljice u devetom mesecu i izgubila bebu, uglavnom me ljudi naulici pitaju sve i svasta kao i kako beba? posto su me vidali sa stomakom a meni vise muka pa ih izbombardujem informacijama i istraumiram i oni se samo okrenu i odu i eto tako da ne verujem da ce vise ikada ikoga pitati nesto za bebe i kada cete i tako to ! ufuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.8.2011 16:35:11   
degu
Jano žao mi je zbog svega što si prošla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.8.2011 16:37:32   
JANA S
user posted image hvala ti, sad sam ok i bila bi i ranije ok da nema takvih ljudi koji stalno nesto propitkuju

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.8.2011 16:43:23   
degu
Ma ja sam već o takvim ljudima već svašta pisala. Potpuno su bezobzirni.
A mi moramo da naučimo da nas to ne pogađa user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 16:34:57   
Alexis79
Mi danas gledali neki plac i sa nama u kolima vlasnik tog placa.
Pričamo neke gluposti dok idemo do placa i on pita "Kolika su vam deca?"
Mi odgovaramo da ih jos uvek nemamo.
Ovog puta osecam u glasu mm-a da je njega to pogodilo vise nego mene user posted image
A tek ce taj vlasnik placa "A zašto ?"
Moj odgovor je bio "A zato! "

I tako smo cutali jedno 15 min dok nismo dosli do placa

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 16:51:14   
dacca
Negdje sam pisala... U braku sam 4 god i 3 mjeseca. Nakon 3 i po godine sam ostala trudna (vto)... Stalno su se pitali... A kda cete vi, a sto cekate, sa je li neki problem ili hocete da uzivate???... Cak je dolazilo i do mojih usiju zasto nemamo djece, komentari da ja jurim karijeru, ja ne mogu, mm ne moze-ja cu naci ko mi ga moze napraviti (tada smo zamalo zavrsili nasu 10-ogodisnju vezu, djever i jetrva)itd... Ja ostah trudna, zaglavih u bolnicu mjesec dana (krvarenje), lezim od 13. aprila i MISLITE li da su ti isti ljudi poslali .ebenu poruku ili nazvali????? A, ne! Sada pricaju o mojoj VJESTACKOJJJJJJJJ oplodnji, ko sad nije mogao da ga napravi!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image po 100 putauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kredit sam digla za vto, a 1. sept. ostajem bez posla!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 16:59:37   
dunja RR
Dacika, kako mogu da te otpuste (pošto si reka ostaješ bez posla) za vreme trudnoće?

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 17:00:59   
dacca
Radim u skoli, ali sam na ugovoru do kraja skol. godine, tj. do 31. avgusta.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 17:06:28   
dunja RR
Mila, biće sve dobro, samo kada ugledaš svoje zlato. Znam, nije lako, beba, ti bez posla, kredit.

Ali znam da će sve biti dobro, jer bitka koju si dobila ojačala te tako da si iznad stvari koje ti trenutno izgledaju nerešive... sve dođe na mesto. Kada ugledaš anđela ...

user posted image

sorry za ot


(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.8.2011 17:37:56   
dacca
Ma cim pogledam u stomak i vidim malog vanzemaljca kako izlazi, oraspolozim se. Cim budem mogla, javicu se pa makar na neku zamjenu! Bice
Dunjce user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
4.9.2011 16:30:10   
tina37
Ne znam sta reci kad mi neke kao drugarice(koje imaju decu)kazu "ma sta ce ti,vidis kakvo je vreme doslo i bolje da ga nemas" eeejjjj.A tek za sve ove godine ne mogu ni da nabrojim sta su me pitali,pa tracevi kako pazim na dobru liniju(alooo 9 g. u braku)

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here