|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 20:08:29   
bea83
Joj mejvis...moje iskreno saučešćeuser posted image
Nemoj molim te da budeš tamo sve vreme, ako odlučiš da odeš, proceni da li ti je lakše da budeš u kapeli ili da odeš samo do grobauser posted image nećeš moći emotivno da izdržiš sve, a tvoj tata ti to nikad ne bi zamerio, pa nemoj ni ti sebi da zameraš...uradi prema osećajuuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Da li verujete u babske priče?
12.10.2011 7:09:20   
mejvis
Hvala Vam. Ići ću danas kod popa da mu ispričam o tati kakav je bio, za govor da pop spremi pa ću da ga pitam šta on misli...
Ipak mislim da ću otići.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Da li verujete u babske priče?
12.10.2011 9:34:37   
Ana RR
Mejvis, moje saučešće user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 12:15:54   
mejvis
Bila sam ipak na sahrani juče, prvo sam se posavetovala sa popom. rekao mi e da što se tiče crkve to nema nikakve veze jedino je pitanje psihe i stresa ali da je svakako red otići ocu na sahranu. Rekao je da mogu uvek da izađem, sednem da klupu ili u auto i da je to sve ok.
Popila sam malo vina pre sahrane, čisto da mi bude lakše i preživela sam...
Hvala vam još jednom!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 12:28:01   
tijatija
Mjevis, moje saucesce user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 12:29:06   
Anoniman
mejvis user posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 931
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 12:33:15   
minavb
IZVORNA PORUKA: mejvis

Jao, ne znam žene, tata je u pitanju, kako da ne idem...i još treba sat vremena ranije da stojim u kapeliuser posted image Ne bi sebi oprostila da ne odem a opet ako bi se bebi nešto desilo ne bi sebi oprostila što sam bilauser posted image

user posted image mnogo mi je žao, moje saučešće


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 13:44:03   
ivaj
mejvis,mnogo mi je zaouser posted image

Vec sam pisala o tome da sam u trudnoci skoro svaki dan isla na groblje jer je mama u pitanju. Nisam se plasila niti bila sujeverna.
Da je neko drugi bio u pitanju,ne bih isla,ali ovako,kad su nasi najblizi-ne moze nista lose da bude.Ne brini.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 13:47:37   
mejvis
To i ja mislim da i najviše mi sami baksuziramo u našoj glavi.
Hvala na saučešćima svima.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Da li verujete u babske priče?
13.10.2011 18:01:59   
crazymama
ne daj se, mejvis user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Da li verujete u babske priče?
3.11.2011 13:29:36   
leamalamut
Sto sela sto obicaja , kao i za svaku manifestaciju  u nasim zivotima i za trudnocu i porodjaj ima vazda obicaja i sujeverja .Ja tek saznala da sam trudna  a meni drugarica , te da stavis crven koncic, te ovo , te ono ....Show , ja od sujeverja bezim ko djavo od krsta ...Poslednje sto sam cula , kako znati sta trudnica nosi , ,,zamotati iglu  u neki papir , pa joj dati da uzme u ruke , za koji se kraj uhvati taj ce pol deteta i biti , spic-musko jelte logicnouser posted image a rupica-devojcica '' user posted image user posted image user posted image .Kad se setim pisacu jos .....POzzz za sve forumasice

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Da li verujete u babske priče?
3.11.2011 14:11:00   
PoisonEve
A tek sto cete se naslusati kojekakvih pricica u porodilistu. Ja jesam. Mada to su vise za bebu bapske price. Kaze meni jedna zenica: Pa neces valjda da joj seces nokte? To se ne sme 40 dana! A godinu dana ne smes da je sisas i nemoj nikako da stavis pelenu u koju se izmuzas na radijator- stace ti mleko! user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Da li verujete u babske priče?
3.11.2011 15:21:54   
crazymama
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

nemoj nikako da stavis pelenu u koju se izmuzas na radijator- stace ti mleko! user posted image


ahahahahahahaha user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.11.2011 21:34:20   
crazymama
IZVORNA PORUKA: leamalamut

Poslednje sto sam cula , kako znati sta trudnica nosi , ,,zamotati iglu  u neki papir , pa joj dati da uzme u ruke , za koji se kraj uhvati taj ce pol deteta i biti , spic-musko jelte logicnouser posted image a rupica-devojcica '' user posted image user posted image user posted image .


ja sam ovo isprobala, uhvatila sam se za rupicu, a sutra idemo na 4d, pa bas da vidimo da li ce se poklopiti :))

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Da li verujete u babske priče?
5.11.2011 16:00:11   
crazymama
IZVORNA PORUKA: crazymama

IZVORNA PORUKA: leamalamut

Poslednje sto sam cula , kako znati sta trudnica nosi , ,,zamotati iglu  u neki papir , pa joj dati da uzme u ruke , za koji se kraj uhvati taj ce pol deteta i biti , spic-musko jelte logicnouser posted image a rupica-devojcica '' user posted image user posted image user posted image .


ja sam ovo isprobala, uhvatila sam se za rupicu, a sutra idemo na 4d, pa bas da vidimo da li ce se poklopiti :))


da li se poklopilo ili je pogodilo ne znam, ali ja stvarno nosim DEVOJCICU :)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Da li verujete u babske priče?
5.11.2011 17:22:35   
maslackic
za sada najgore sto sam cula je da ne smem da se sisam u trudnoci,i da ce beli luk jedinac ispod duseka ce da bebu spasi od uroka...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Da li verujete u babske priče?
5.11.2011 18:27:19   
Jole84
To sam i ja čula,kao ako je devojčica biće dlakava a ako je dečko biće ćosav,ukoliko se mama mnogo šiša kad je trudna user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Da li verujete u babske priče?
7.11.2011 10:33:39   
Sesilija 83
Pa je se sisam na mesec dana tj. imam siske pa moram da ih kratim..... aaaa.....

sta cu sad????????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 8:29:37   
leamalamut
Hhehehehehe , eto crazy mama , pogodila ova moja gatnja user posted image user posted image user posted image .Trebali smo da sprovedemo test na forumu sa trudnicama koje jos ne znaju pol da isprobaju  user posted image user posted image user posted image pa da vidimo da li funkcionise .Shooooow

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 14:06:54   
crazymama
pa ni ja nisam znala, prvo sam se uhvatila za iglu, a sutradan otisla na uz :)
mada meni i mama od prvog dana govori da nosim devojcicu, kao stalno drzim ruke na krstima, to je znak :)

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 14:10:01   
maja27
Ne znam za babske price ali onaj kineski kalendar je svima pogodio pa i meni. I posle sam gledala i za druge porodilje svima je pogodio poluser posted image user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 14:10:47   
maslackic
kineski je meni omasio...ali je zato eugen jonas pogodio pol user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 14:14:45   
nela79

IZVORNA PORUKA: maja27

Ne znam za babske price ali onaj kineski kalendar je svima pogodio pa i meni. I posle sam gledala i za druge porodilje svima je pogodio poluser posted image user posted image

A meni su oba puta su omasili, ..bem ih blesave user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Da li verujete u babske priče?
8.11.2011 14:15:26   
maja27
Ne znam ali ja sam se primila da on pogadja 100%, nezgodno je ako ne znas tacno mesec kada si zatrudnela jer moguce je krajem meseca ili pocetkom pa je omasilo.

Ali po njemu narednih godina ima samo dva meseca da zacnem decaka sve ostalo devojciceuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Da li verujete u babske priče?
14.11.2011 12:06:28   
crazymama
meni i kineski kaze da ce biti devojcica user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here