|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 9:16:06   
Anoniman
Nezaobilazni modni dodatak ali i svakodnevna potreba, ženska torba, danas se može kupiti po različitim cijenama, od par eura do par hiljada eura, a veličine, uzorci, boje i namjene istih su raznovrsne. Urednici modnih magazina i lifestyle stručnjaci tvrde da se prema izboru torbe, mogu otkriti i neke ženske osobine, piše Sherrie Mathieson, autorica knjige 'Steal This Style: Moms and Daughters Swap Wardrobe Secrets'.

Velika torba, u nju možete staviti mnogo potrebnih (i nepotrebnih) stvari, ali i možete izledati neorganizirano ili besciljno. Iako su velike torbe moderne, ne pretjerujte s veličinom jer ćete inače davati dojam da ne znate šta bi sa sobom

Sportska torba odaje praktičnu osobu, a torbe koje se nose oko struka posljednjih su godina hit i u linijama poznatih svjetskih brandova kao što su Gucci ili Christian Dior. Ono na šta treba pripaziti jeste da ovakva torba savršeno pristaje oko struka i da nije natrpana nepotrebnim stvarima.

Torba živih boja i uzoraka, torba koja 'vrišti' životinjskim uzrocima, jarkim bojama i umjetnim dragim kamenjem odaje smjelost ali ponekad može zračiti i neukusom tako da mrvica opreza kod odabira ovakvih torbica nije naodmet.

Ručna torbica, elegantna i sofisticirana odaje ženu sa samopouzdanjem, onu u koju se možete pouzdati. U večernjim prilikama s ovakvom torbicom ne možete pogriješiti, no za dnevne varijante će vam ipak trebati veća torba

Platnena torba s natpisom ili slikom, najčešće izrađene od pamuka ili lana, ove trobe nisu samo jeftine i praktične nego imaju i stav. Djevojke i žene koje uvijek biraju ovakve torbe socijalno su osviještene i nerijetko se bore za ljudska prava i slobode.

Markirana torba, iako su takve torbe dizajnirali najbolji u svijetu mode, te su napravljene od najfinijih materijala, ne mora značiti da pristaju uvijek i svugdje. Markirana torba odiše glamurom i stavom 'da, ja imam novca da nosim najbolje stvari na svijetu' što ponekad djeluje odbojno.

Retro torba, ako se sjetimo lakiranih torbi iz 80-ih koje su kao po pravilu uvijek bile jarkih boja i nametljivih uzoraka, brzo ćemo odustati od svog retro 'looka'. Mada su 80-e opet u modi, neke stvari treba ostaviti prošlosti. U odabiru retro torbe morate biti oprezni.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 9:23:39   
Lu
Ja volim ove male sportske a volim i platnene,sve zavisi od situacije.
Ako idem sama u kupovinu nosim malu oko struka ili onu preko ramena ukoso isto malu.
Kad idem s Rokom obično nosim platnene veće da mogu staviti i njegove stvari(pempe,maramice,vodu itd.)
Ne volim klasične kožne torbe,to nisam ja.
Imam jednu malu ručnu crnu koju nosim na svadbe. 

< Poruku je uredio lu -- 23.6.2009 9:24:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 9:30:51   
boje
ja obozavam torbe.one su moj fetis.nemam ih nesto preterano puno, ali svaka je bila ljubav na prvi pogled.takva sam u svemu...ljubav na prvi pogleduser posted image user posted image user posted image .volim uglavnom vece torbe, jer zelim da budem spremna na sve.imam jednu, trenutno omiljenu koju jos zovem sport bili torba.cudo moze da stane u nju. sve mi je tu...ne moze nista da me iznenadi

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:14:07   
NadaR
Obozavam velike torbe posto mrzim vrecice da vucem za sobom. To sam izgleda naslijedila od mame cija je parola > EBES TORBU AKO U NJU NE MOZE STATI HLJEB.. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:18:49   
prolece
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Obozavam velike torbe posto mrzim vrecice da vucem za sobom. To sam izgleda naslijedila od mame cija je parola > EBES TORBU AKO U NJU NE MOZE STATI HLJEB.. user posted image

i mleko, dodala bi moja.user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:23:42   
prolece
moja torba govori da sam debil. u njoj ima svega i svačega ima sto pregrada i u svakoj po nešto. nikad ne znaš šta može da ti zatrebauser posted image user posted image user posted image , a tek novčanik da mi vidite konobarski model"šef sale '88."  ne volim da su mi pare savijene ovako jednim pogledom znam koliko imam. lepo kažem debil

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:24:17   
bebać
Velika torba, u nju možete staviti mnogo potrebnih (i nepotrebnih) stvari, ali i možete izledati neorganizirano ili besciljno. Iako su velike torbe moderne, ne pretjerujte s veličinom jer ćete inače davati dojam da ne znate šta bi sa sobom




Ručna torbica, elegantna i sofisticirana odaje ženu sa samopouzdanjem, onu u koju se možete pouzdati. U večernjim prilikama s ovakvom torbicom ne možete pogriješiti, no za dnevne varijante će vam ipak trebati veća torba



E nosim ova dva tipa,imam malu ručnu lakiranu,onako u poslovnom fazonu i one jumbo torbe što se nose zadnje godine.Prije sam bila luda za torbama,imala sam svih boja i uz sve sam ih uparivala...zadnju god. imam kupujem crne torbe za ljetne i zimske daneuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:25:12   
NadaR

IZVORNA PORUKA: prolece

moja torba govori da sam debil. u njoj ima svega i svačega ima sto pregrada i u svakoj po nešto. nikad ne znaš šta može da ti zatrebauser posted image user posted image user posted image , a tek novčanik da mi vidite konobarski model"šef sale '88."  ne volim da su mi pare savijene ovako jednim pogledom znam koliko imam. lepo kažem debil

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:26:09   
Anoniman
Proleće legendo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 10:34:23   
prolece
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 12:00:29   
oliveradj
Volim kožne torbe imam ih tri malenu, malo veću i veliku još mi fali kožni ranac i onda komplet sam. Svašta nosim u torbi bolje da ne nabrajam. Volim one silne pregradice po torbama i često nađem u ostalim torbama i rancima običnim stvari koje sam mislila da neću naći kad ih ne uzmem duže vreme.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 21:38:12   
Sneža

IZVORNA PORUKA: prolece

moja torba govori da sam debil. u njoj ima svega i svačega ima sto pregrada i u svakoj po nešto. nikad ne znaš šta može da ti zatrebauser posted image user posted image user posted image , a tek novčanik da mi vidite konobarski model"šef sale '88."  ne volim da su mi pare savijene ovako jednim pogledom znam koliko imam. lepo kažem debil

Takođeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 21:41:42   
ljubičica
Moja govori da sam u haosu!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 21:42:35   
Lu
Mene bude sramota kad negdje moram otvoriti torbu jer nikad nisam sigurna šta imam unutra,
a uvijek ima smeća,papirića od slatkiša,prljavih maramica itd...(dokaz da ne bacam smeće po ulici)user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta vaša torba govori o vama
23.6.2009 21:44:58   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: lu

Mene bude sramota kad negdje moram otvoriti torbu jer nikad nisam sigurna šta imam unutra,
a uvijek ima smeća,papirića od slatkiša,prljavih maramica itd...(dokaz da ne bacam smeće po ulici)user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta vaša torba govori o vama
16.5.2010 15:04:10   
Anoniman
Moja omiljena - velika $ sportska (siva unutrašnjost roza, super je materijal ne propušta vodu user posted image )...Svašta u nju stane ... od novčanika, preko parfema, nesesera sa šminkom (koju uvek noism sa sobom a najčešće ne popravljam istu ... user posted image ), maramica, gela za dezinfekciju ruku, ogledala, ključeva, dokumenata, češlja, raznoraznih bombona ... user posted image
Čak i texas gornjak uspem bez problema da strpam u središnji deo ... user posted image user posted image user posted image

Nju furam stalno, naročito leti jer ide i uz patike, baletanke, japanke...
Pre nje sam imala plavu Nike  torbu , prilično veliku ali uvek nešto nije moglo da stane.. user posted image

U svečanim prilikama - mala crna .
Imam i jednu srebrnu pismo tašnu.Ona je baš elegantna.



(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:27:07   
Daca88
Imam puno torbi koje kombinujem od zavisnosti gde idem i odevne kombinacije.
A u torbi imam
-novcanik(u kojem su mi pare,licna karta,slike dragih osoba,i jedna molitva iz crkve)
-trudnicka knjizica,zdravstvena knjizica,krvna grupa i rh faktor(otkad sam trudna,to svuda nosim iz nekog tripa)
-neseser(a u njemu stik za ispod pazuha,mala bocica parfema,labelo,crna olovka za oci,labelo,pinceta,i ponekad tutnem jos nesto od sminke)
-gumica ili snala
-privezak sa kljucevima od kuce
i obavezno uvek mobilni telefon.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:31:31   
lanajelena
u mojoj torbi sto bi moja mama rekla i mis kitu moze da slomi,izvinjavam se mladjima od 18 god user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:36:54   
nala
Imam toliko torbi, da uz svu obucu (a imam je ne znam ni sama koliko), imam po jednu. Imam ih svih boja, velicina, modela, materijala...

Bas ste me zagolicale, ne smem ni da kazem koliko ih imam, malo me je blam, tj. nisam uspela da prebrojim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:37:31   
nala
IZVORNA PORUKA: lanajelena

u mojoj torbi sto bi moja mama rekla i mis kitu moze da slomi,izvinjavam se mladjima od 18 god user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:43:24   
maslinica
torba?! user posted image user posted image user posted image
mm je neki dan rekao mojoj mami da ako jos jednu torbu kupi ili donese za mene da nece sa njom vise pricatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imam ih bas dosta i jako volim ostavljati neke sitnice u torbama kad ih menjam, narocito sezonske, pa se onda nakon godinu dana iznenadim kad vidim sta imauser posted image user posted image user posted image

obavezno je sjailo za usta, zvake, novcanik, mobilni...kad je nova, tek je uzimam...a onda sa vremenom imamo papira raznih, sto racuna, sto za baciti, kopci za kosu, sitnih para...ma uzas jednom recju...i svaki put kazem, e neces vise, lepo poslozim..ali djaba....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 12:46:33   
LillyT
IZVORNA PORUKA: prolece

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Obozavam velike torbe posto mrzim vrecice da vucem za sobom. To sam izgleda naslijedila od mame cija je parola > EBES TORBU AKO U NJU NE MOZE STATI HLJEB.. user posted image

i mleko, dodala bi moja.user posted image user posted image



Moja drugarica je pre neki dan u torbu stavila sandale sa sve kutijom (tek ih je kupila).
Moja mama nosi kisobran u torbi, a ja.... pa ja imam sve gore nabrojano. I prevelike i premale i platnene i pletene i markirane i nemarkirane i zivih i mrtvih boja. A u njima.... na pustom ostrvu bih prezivela sigurno nekoliko dana...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 13:33:28   
Anck Su Nmaun
Ne nosim previse ..ali sve osnovne stvari i sama torba ce reci da imam sve ono sto mi je neophodno i za svaku situaciju! Znaci ne malenu torbicu ali ne i previse veliku!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 13:38:00   
bebironcic
Torbe obozavam,imam ih u razlicitim dezenima,raznih materijala,velicina....i u torbi se uvek moraju naci-maramice,novcanik,mobilni,cigarete,sjaj,ogledalce,dezodorans ili parfem,gumica ili snala za kosu...a nadje se jos po nesto,neki papiric,racunuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 13:39:11   
Anoniman
moja torba sada govori da imam bebu koja mnogo kaki...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here