|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2022 3:18:56   
Maaariposa
Iz ove perspektive, zahvalna sam joj na takvom odnosu. Da je bila samo malo korektnija verovatno bih se i dalje zamlaćivala kod njih i pitanje je šta bi bilo. Ali svakako, njen odnos prema pacijentu je nedopustiv, jer svi mi smo otišli tamo da nam ona reši problem, a ne da nas vredja i lupa gluposti. I posle godinu dana od tada, ne mogu da shvatim da je moguće da doktorka koja se bavi jednim od najhumanijih zanimanja ima takv odnos prema pacijentu. I zaista mi je jako žao kada pročitam šta sve žene doživljaju i trpe ne bi li dobile dete. Malo nam je sve naše muke, samo još nekorektan doktor nedostaje. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1826
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Idi na:

Kada bebe nema i muškarcima je teško
Na Fejsbuku se pre nekog vremena pojavio post jednog budućeg tate o njegovoj borbi sa nadanjima i razočaranjima prilikom...
Žene, negujte svoju matericu!
U borbi protiv raka grlića materice, ne zaboravimo najmoćniju preventivnu meru - negu materice.

Anketa

Ime
bojana92

Najlepse zensko ime?

Anja (44%)

Sara (40%)

Sanja (16%)

Ukupan broj glasova: 98

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here