|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:11:16   
Mops
Isla sam drugi dan ciklusa i dobila da primam dekapeptil narednih 7 dana i da pijem estrofem sve dok ne dodjem na kontrolu.Da li si i ti imala tu terapiju?

(odgovor članu Mrvko)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:17:33   
Mrvko
Nisam ja sam drugi dan ciklusa išla i dobila odmah femaru kako sam i napisala i to je to posle krio transfera utrogestan 3x200, progesteron depo na 3. Dan, aspirin  suplementi, i to je to ne znam da li sam baksuz ali taj transfer je bio vanmaterična i poslala me je u front na kiretazu itd, tako da sve sto možete odradite drzavno jer bilo kako bilo opremljeniji su od nje. Ne kažem da nisam ocekivala od nje koliko mi je para uzela da će to da resi lično a ne da zbaci odgovornost. Ali opet ko zna zašto je i to dobro. Transfer Vam je 60.000 taj dan plaćate da znate 😊 Srećno nadam se da će Vam uspeti i proći sve u najboljem redu!!!! 

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:24:36   
Mops


IZVORNA PORUKA: Mrvko

Nisam ja sam drugi dan ciklusa išla i dobila odmah femaru kako sam i napisala i to je to posle krio transfera utrogestan 3x200, progesteron depo na 3. Dan, aspirin  suplementi, i to je to ne znam da li sam baksuz ali taj transfer je bio vanmaterična i poslala me je u front na kiretazu itd, tako da sve sto možete odradite drzavno jer bilo kako bilo opremljeniji su od nje. Ne kažem da nisam ocekivala od nje koliko mi je para uzela da će to da resi lično a ne da zbaci odgovornost. Ali opet ko zna zašto je i to dobro. Transfer Vam je 60.000 taj dan plaćate da znate 😊 Srećno nadam se da će Vam uspeti i proći sve u najboljem redu!!!! 


Hvala puno:)..Pijem aspirin i dve vrste inofolika.Koliko sam razumela prvi transfer ulazi u cenu od 240.000 din?Radili su mi aspiraciju jajnih celija,zamrzli blastociste i rekli da odmaram mesec i po dana.I koliko sam razumela prvi transfer ulazi u tu cenu.

(odgovor članu Mrvko)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:28:21   
Mrvko
Ne ne ulazi bar meni nije u julu sam imala prvi transfer 60.000, i to 3 dan posle aspiracije koja je 240.000,  i taj dan sam platila ne znam ni ja 60 ili 80000 zamrzavanje jedne slamčice i drugi krio je bio pocetkom oktobra isto 60.000 a pre toga sam platila sve preglede sve uz tabla femare oko 4000 ja mislim ne mogu da se set_im videćete sve pitajte ih telefonom slobodno 

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:34:39   
Mops


IZVORNA PORUKA: Mrvko

Ne ne ulazi bar meni nije u julu sam imala prvi transfer 60.000, i to 3 dan posle aspiracije koja je 240.000,  i taj dan sam platila ne znam ni ja 60 ili 80000 zamrzavanje jedne slamčice i drugi krio je bio pocetkom oktobra isto 60.000 a pre toga sam platila sve preglede sve uz tabla femare oko 4000 ja mislim ne mogu da se set__im videćete sve pitajte ih telefonom slobodno 


Moracu ih pozvati.Sada mi nista nije jasno.Meni su rekli drugacije.Da u cenu od 240.000 din ulazi aspiracija jajnih celija,pravljenje embriona i prvi transfer (ili krio transfer-ako se tako zove kada se vracaju zamrznuti embrioni,kao sto je u mom slucaju).Posebno placam slamcice,prva 60.000 din,svaka sledeca 10.000 din.Ja ih imam 4.I to su mi rekli da placam na dan transfera.

(odgovor članu Mrvko)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:37:19   
Mrvko
Daj Bože da ste dobro razumeli, ali ja sam platila prvi transfer 60.000 posle aspiracije kao i drugi krio. Pozovite ponovo za svaki slučaj da se ne iznenadite 🙂 čudno mi je da neko plati a neko ne plati naravno drago mi je ako ne plaćate 🙃

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:39:12   
Mops
Provericu.Hvala Vam na odgovoru.Divni ste 🌺

(odgovor članu Mrvko)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 22:57:41   
lesli
Mops, nece ti ukljuciti femaru.Tebi radi transfer sa supresijom ovulacije i pripremom endometrijuma tim estrofemom.Femara je druga sema. Tu se izaziva ovulacija tom femarom, a endometrijum se priprema prirodnim estrogenom koji luci folikul.
Meni je prva dva radila prvu semu, treci drugu semu.

Inace, imam nekoliko kutija estrofema, nenacetih. Da li si zainteresovana da ti ih prosledim? Ostalo mi od drugog transfera koji nije bio uspesan - reko’ ako sam trudna trebace, ako ne uspe opet ce trebati za naredni, ali mi promenila semu.

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 23:01:57   
Mops


IZVORNA PORUKA: lesli

Mops, nece ti ukljuciti femaru.Tebi radi transfer sa supresijom ovulacije i pripremom endometrijuma tim estrofemom.Femara je druga sema. Tu se izaziva ovulacija tom femarom, a endometrijum se priprema prirodnim estrogenom koji luci folikul.
Meni je prva dva radila prvu semu, treci drugu semu.

Inace, imam nekoliko kutija estrofema, nenacetih. Da li si zainteresovana da ti ih prosledim? Ostalo mi od drugog transfera koji nije bio uspesan - reko’ ako sam trudna trebace, ako ne uspe opet ce trebati za naredni, ali mi promenila semu.


Lesli,hvala na ponudi😊.Kupila sam 2 kutije,tako da imam.Da li si ti platila prvi krio transfer ili on ulazi u cenu od 240.000 din?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 23:03:25   
lesli


IZVORNA PORUKA: Mops



IZVORNA PORUKA: Mrvko

Ne ne ulazi bar meni nije u julu sam imala prvi transfer 60.000, i to 3 dan posle aspiracije koja je 240.000,  i taj dan sam platila ne znam ni ja 60 ili 80000 zamrzavanje jedne slamčice i drugi krio je bio pocetkom oktobra isto 60.000 a pre toga sam platila sve preglede sve uz tabla femare oko 4000 ja mislim ne mogu da se set___im videćete sve pitajte ih telefonom slobodno 


Moracu ih pozvati.Sada mi nista nije jasno.Meni su rekli drugacije.Da u cenu od 240.000 din ulazi aspiracija jajnih celija,pravljenje embriona i prvi transfer (ili krio transfer-ako se tako zove kada se vracaju zamrznuti embrioni,kao sto je u mom slucaju).Posebno placam slamcice,prva 60.000 din,svaka sledeca 10.000 din.Ja ih imam 4.I to su mi rekli da placam na dan transfera.




Prvi transfer je u tih 240.000Tako je bilo kad sam ja radila 2017.Uradila je aspiraciju, dobili blaste i zamrzli ih sve zbog opasnosti od hiperstimulacije.Onda sam pila orgametril, pa jednu kutiju mikroginona i kad sam dobila javila se na kliniku, priprema za transfer itd.Tada nisam platila nista. Samo zamrzavanje embriona i to preostale dve slamcice (ne slamcice koja je upotrebljena za taj transfer).I terapija se placala. Te godine je davala diferelin (umesto dekapeptila) i estrofem. Naredna dva transfera smo platili po 60.000 + terapija + sve uz preglede dok nije rekla da je ednometrijum spreman i da se ide na transfer. Taj se nije placao, ako se dobro secam.

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 23:09:58   
lesli
Sto se estrofema tice, malo ce ti biti te dve kutije. Estrofem nastavljas da pijes do bete, a ako je pozitivna i do 12. nedelje, kada se on izbacuje postepeno. Ali hajde, do uz ti je dovoljno to sto si uzela.Kad zavrsis uz, ako kaze da je sve ok i da nastavljas estrofem, a uvodi progesteron uz njega, javi se slobodno.Ne trazim nikakav novac, samo da se nadjemo negde na NBG i da ti ih prosledim ako zelis. Meni ne trebaju, a jos uvek su u roku upotrebe. Kupljene su u Laurusu proslog leta.


< Poruku je uredio lesli -- 14.12.2021 23:10:44 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 23:11:31   
Mops


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Mops



IZVORNA PORUKA: Mrvko

Ne ne ulazi bar meni nije u julu sam imala prvi transfer 60.000, i to 3 dan posle aspiracije koja je 240.000,  i taj dan sam platila ne znam ni ja 60 ili 80000 zamrzavanje jedne slamčice i drugi krio je bio pocetkom oktobra isto 60.000 a pre toga sam platila sve preglede sve uz tabla femare oko 4000 ja mislim ne mogu da se set____im videćete sve pitajte ih telefonom slobodno 


Moracu ih pozvati.Sada mi nista nije jasno.Meni su rekli drugacije.Da u cenu od 240.000 din ulazi aspiracija jajnih celija,pravljenje embriona i prvi transfer (ili krio transfer-ako se tako zove kada se vracaju zamrznuti embrioni,kao sto je u mom slucaju).Posebno placam slamcice,prva 60.000 din,svaka sledeca 10.000 din.Ja ih imam 4.I to su mi rekli da placam na dan transfera.




Prvi transfer je u tih 240.000Tako je bilo kad sam ja radila 2017.Uradila je aspiraciju, dobili blaste i zamrzli ih sve zbog opasnosti od hiperstimulacije.Onda sam pila orgametril, pa jednu kutiju mikroginona i kad sam dobila javila se na kliniku, priprema za transfer itd.Tada nisam platila nista. Samo zamrzavanje embriona i to preostale dve slamcice (ne slamcice koja je upotrebljena za taj transfer).I terapija se placala. Te godine je davala diferelin (umesto dekapeptila) i estrofem. Naredna dva transfera smo platili po 60.000 + terapija + sve uz preglede dok nije rekla da je ednometrijum spreman i da se ide na transfer. Taj se nije placao, ako se dobro secam.


Isto kao sto si opisala prolazim i ja ,tj prosla sam.I isto tako razumela kao sto si mi i napisala .Iste lekove sam uzimala.Rekli su mi da pravim pauzu posle aspiracije zbog hiperovulacije,jer sam imala 18 jajnih celija.U 240.000 din spada apsiracija ,pravljenje embriona i 1 tranfer.Naravno,lekovi posebno.Hvala puno 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Klinika Ivanović
14.12.2021 23:14:28   
Mops


IZVORNA PORUKA: lesli

Sto se estrofema tice, malo ce ti biti te dve kutije. Estrofem nastavljas da pijes do bete, a ako je pozitivna i do 12. nedelje, kada se on izbacuje postepeno. Ali hajde, do uz ti je dovoljno to sto si uzela.Kad zavrsis uz, ako kaze da je sve ok i da nastavljas estrofem, a uvodi progesteron uz njega, javi se slobodno.Ne trazim nikakav novac, samo da se nadjemo negde na NBG i da ti ih prosledim ako zelis. Meni ne trebaju, a jos uvek su u roku upotrebe. Kupljene su u Laurusu proslog leta.



Javicu ti ,hvala puno :)..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Klinika Ivanović
4.1.2022 13:06:16   
Mops
Pozdrav,hrabre zenice :)...Radila sam transfer 30.12...danas je 6. dan od transfera..Nemam nikakve simptome.Par puta sam imala osecaj da me blago bolucka donji deo stomaka,ali ne znam da li sam to malo i umislila.Da li je neko imao slicno iskustvo kao ja?😊😇

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Klinika Ivanović
10.1.2022 12:35:43   
Mops
Devojke,danas sam radila betu..12 dan transfera ,i beta iznosi 314,8 ..Da li je ta beta u redu ? 😊😊🌺🌺

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Klinika Ivanović
10.1.2022 12:40:54   
Mačak25
Bravo, super! Mislim da je odlična...


(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Klinika Ivanović
10.1.2022 12:48:13   
Mops
Hvala :) 😊😊😊

(odgovor članu Mačak25)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Klinika Ivanović
10.1.2022 22:41:42   
lesli
 Cestitam!Lepa beta 😊

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Klinika Ivanović
10.1.2022 22:46:18   
Mops
Hvala 😊 Vracena mi je jedna blastocista.Nadam se da nije velika,tj da je u redu

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Klinika Ivanović
11.1.2022 15:10:55   
lesli
Ne to je skroz ok. Meni je 11. dan oba puta bila trocifrena. Prvi put cini mi se oko 120, drugi put 2x veca. Oba puta jedna beba. Tvoja je 12 dana, tako da je to sve ok!

(odgovor članu Mops)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Klinika Ivanović
11.1.2022 16:47:12   
Mops
Hvala puno na odgovoru :) ..mnogo mi znaci ❤️

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Klinika Ivanović
11.1.2022 17:47:51   
Jekamne
Dobar dan. Imam problem sa visokim Fsh-om? Pa bih zeljela neki vas savjet. U julu mjesecu sam posla do ginekologa, jer sam mislila da sam trudna, medjutim ispostavi se da nisam trudna nego da imam polipe na matericu. Ok odradim ja sve nalaze medju njima fsh i tada mi fsh-a bude 17.10, da bi dosao dan operacija i ja na pregled kod doktora pred operaciju sat dva on odjednom vidi da se ne radi o jednom polipu nego o dva jedan bude 12mm, a ovaj drugi sto nije vidio 20mm. Uredu. On operise obadava, da bi poslije mjesec ipo skoro 2 posla opet kod ginekologa istog da vidim rezultate Hispatoloskog nalaza, i ujedno odradim kontrolu. Da bi me on docekao sa vijescu da HP nalaz nije uredan, i da se odma javim Onkologu ginekologu. I odem ja kod onkologa-ginekologa kad on kaze da se uradi fsh i da se odradi kiretaza da bi se jos jednom odradio hp nalaz. Ok odradim ja Fsh (ali taj put on skoci sa 17.10 na 31.90), a hp nalaz pokaze jos jednom pred malignost materice. I upute me na konzilijum jer ovaj doktor onkrinolog predlaze da mi odstrane matericu. I ja na konzilijum kad i tamo isti odgovor da je za operaciju. Ali mi daju da odradim fsh, i ja treci put odradim fsh kad on jos veci 45,50 a poslije kiretaze sam dobila 2 puta normalno, i sad mi treci put kasni. Pa bih zeljela da cujem da li ima neko od vas da je bio u slicnoj situaciji da bi mogao da me posavjetuje sto da radim? Da li da pristanem na operaciju ili da idem dalje, da trazim resenje ako ga ima? A evo pola godine sam bas iscrpljena ne znam sto da radim, a silno zelimo ja i vjerenik dijete, ali nam se ne da. Ako ima ko kakvi savjet voljela bih da cujem. Unaprijed hvala od src


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Klinika Ivanović
18.1.2022 17:58:40   
.. Maja...
Zanima me da li je neka od vas zenica isla kod Gocine cerke na tretmane kiseonikom? I kakvo je iskustvo

(odgovor članu Jekamne)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Klinika Ivanović
18.1.2022 19:17:16   
lesli
Tretman je super za relaksaciju, ali mogu da potpisem da ne utice na ishod.Cena je 6.000 za jednu “terapiju”.

(odgovor članu .. Maja...)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Klinika Ivanović
18.1.2022 20:04:31   
.. Maja...
Lesli hvala na odg, sad ne znam ni da li da idem uopste 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here