|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 11:39:00   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Von, jesi li sigurna da je test o trošku države? Meni su u novembru rekli da je to ukinuto, da test moram sama platiti ako hocu da ga radim posle izolacije. 


Ne posle izolacije,nego da se prekine izolacija ranije. To sam u kolima slusala..slabo citam vesti i pratim..bas mi je muka svega..Kontala sam ko je prelezao,ne moze opet bar 6 meseci,kad cvrc.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 12:02:22   
Ivanka 75
Promenio se vurus skroz, nije kao onaj prvi Vuhanski. Tek cemo ni oboljevati od njega, na zalost.


Ja od sutra na posao. Popodnevne casove cu do kraja nedelje drzati online. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:05:09   
Mirko Svirko
Da li moze covek koji je prelezao koronu da je dobije opet u nekom kracem vremenskom periodu ili je zasticen tih 5-6 meseci?

Ili zavisi koji je soj prelezao ili kako ide to uopste?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:09:33   
dunja RR
Mirko, to sve zavisi od osobe do osobe i imuniteta. Meni su antitela i posle 9 meseci bila visoka, iako sam imala jako blage simptome, nisma imala T, malaksalost, samo izgubila čulo misria (jedino tada sam antitela radila, letos, ali planiram ovih dana ponovo, da vidim kakvo je stanje), i dr mi je rekao tada da sam bezbedna, a znam ljude koji su po tri puta imali već koronu. Znam i tatu jednog našeg drugara koji je na početku korone preležao (pre 2 godine) i nakon toga su ga već 20 puta zvali da daje plazmu jer su mu antitela i dalje ogromna (nije se vakcinisao).

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.1.2022 14:14:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:12:34   
IvanaSK RR
Znam ljude koji su trenutno pozitivni, a bili pozitivni početkom novembra. Izgleda da nema pravila. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:14:30   
Mirko Svirko
Hvala,Dunja. Sada bolje razumem..

Ako smo i dalje pod lekovima, mislim i dalje pijemo vitamin C,vitamin D i cink,  tada nam je koliko toliko jaci imuni sistem?Posto nam je dr rekla da pijemo jos vitamine to ne moze da nam skodi... a koliko to nije rekla.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:19:24   
dunja RR
Svakako anstavi, ja ne prestajem sa vitaminima, ali sam ja i pre korone pila velike doze vitamina C, ne znog korone, nego sam recimo godinu pre korone dobila terapiju vitamina C, zbog nekih masnica koje su mi izlazile po telu, i ustanovili tada da sam imala neki oblik skorbuta (nedostatak vitamina C). Uzimamsam Solgarov vitamin C, kažu da je njabolji i uzimamm ga i dalje evo više od 2 godine. Takođe kapi vitamina D uzimam godinama već nekih 8-9 godina, sa malom pauzom leti, tako da moguće da je i to uticalo da mi je jači imunitet.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 14:29:49   
Ivanka 75
Treca sreca... Valjda ce se post primiti sad...


Dok sam cekala pregled bila zena, mladja, kaze imala koronu kad se porodula pre 3 meseca i sad. Tada je imala upalu pluca a sada ne. 
Polako ali sigurno korona prerasta u sezonsku bolest. Neko jutros rece da ce je biti preko cele godine i da je vrlo verovatbo da se nece pojavljivati u odredjenim periodima godine kao grip. Videcemo. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Korona virus 4.deo
18.1.2022 15:22:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Znam ljude koji su trenutno pozitivni, a bili pozitivni početkom novembra. Izgleda da nema pravila. 
Da,upravo tako.Dunja,i Anđela i dalje pije vitamine.Piće ih duži vremenski period.Plus limun cedimo na svaka dva dana.Valjda i ovo zlo jednom prođe.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Korona virus 4.deo
26.1.2022 22:40:49   
Didy
Sofija se nešto kao žalila na glavobolju juče kad je došla iz škole i imala je T 37,2. Danas joj malo curi nos. Zvala sam školsku ambulantu, rekli su da je ne dovodimo ako nema neke ozbiljnije simptome, da je ne testiramo jer je gužva i da se samoizoluje do ponedeljka. Mm i ja ne moramo u izolaciju jer smo vakcinisani (primili 3. dozu 5. januara), a ni Stefan jer je imao koronu krajem septembra. Nas troje nemamo ništa od simptoma. Videćemo kako se situacija razvija. Pojačala sam med, limun, voće svima, a ja sam uključila i ulje divljeg origana opet i propolis s medom, to me je sačuvalo da ne dobijem koronu kad je mm imao, i posle kad je Stefan imao.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 9:19:40   
flamingos
Didy,možda se samo dete prehladilo,a i običan virus hara.Sačekaj do ponedeljka.Ljubi dete i da što pre ozdravi.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 9:44:20   
Ivanka 75
Didy, nadam se da je samo prehlada. Javljaj razvoj situacije, budite nam dobro! 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 16:12:41   
Didy
Danas joj samo malo curi nos, T nema, ne kašlje, ne boli je grlo. Mislim da se u petak uveče zarazila na baletu od nastavanice, pošto ima još nekoliko dece sa baleta koja su istog dana dobila iste simptome kao i ona, a nastavnica je za vikend oset_ila simptome. Mi smo ostali dobro.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 18:07:24   
Duškić
Da se upisem i ja , malaksala, temperatura celog dana, ali ni nos mi ne curi, niti me boli grlo. Sacekacu do sutra pa idem na testiranje.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 19:48:52   
flamingos
Duškić,javi sutra.Didy,super kad ste dobro.Hajd i da dete što pre bude dobro.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Korona virus 4.deo
27.1.2022 23:06:11   
Didy
Hvala, Flam. Mislim da je to sad sve pri kraju, sutra je 4. dan. Nadam se da se mi ostali nećemo razboleti kad do sad nismo.

Duškić, odmaraj! 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Korona virus 4.deo
28.1.2022 12:10:51   
Ana RR
Didy, Duškić, da brzo prođe user posted image

Moj tata ima koronu, ali on je u Frankfurtu a tamo ne možeš doći do dr. Kupio je vitamine i sedi kući, ne daj bože ako mu ne bude dobro jedino na hitnu može da ode.

Nadam se da će sve biti ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Korona virus 4.deo
28.1.2022 12:25:05   
Didy
Hvala, Ana,


Sofija nema više nikakve simptome, ali eto čekamo da prođe izolacija. Kaže mi drugarica koja je medicinska sestra u kovid ambulanti da je 10 dana izolacije minimum, da većina i posle 7. dana i dalje bude pozitivna. Hajd sad ti znaj.Ana, sreća pa omikron ima blage simptome. Verovatno će brzo proći i kod njega, nek odmara i spava što više. A i ako nešto bude alarmantno, sigurno će reagovati lekari. Od kad je pozitivan?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Korona virus 4.deo
28.1.2022 12:47:54   
Ana RR
U utorak je dobio rezultat. U suštini ne bi ni znao da se ne testira svako jutro pred ulazak na posao. Za sada ima samo simptome prehlade.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Korona virus 4.deo
28.1.2022 12:48:42   
Sanjica26 RR
Duskic, sto pre prođe.Didy, super sto je Sofi zavrsila bez vecih problemcica. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Korona virus 4.deo
28.1.2022 17:40:57   
flamingos
Didy,baši je drago za dete.Super kad je sve to brzo prošlo.Duškić,javi kakva je situacija.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 9:50:00   
Sanjica26 RR
Duskic, kako si? Javi se. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 10:30:26   
flamingos
Didy,Duškić,mislim na vas.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 13:49:46   
Ivanka 75
Kako ste Didy, Duskic?

Bolje? 
Ana, kako je tata? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 13:55:41   
Mirko Svirko
Opet je aktivna tema... nazalost. Kako ste svi?


Kakva je situacija po skolama?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here