|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 12:27:25   
IvanaSK RR
Nato, hoces se testirati? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 14:03:05   
nata11
Ne. 

Ne mogu sebi priustiti luksuz  jos jedne izolacije makar ona bila I 5 Dana.


_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 16:58:35   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

Ne. 

Ne mogu sebi priustiti luksuz  jos jedne izolacije makar ona bila I 5 Dana.



😂😂😂Stooo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 17:17:50   
Ana RR
Nato, pa ne bi smela da se šetkaš zarazna...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 22:14:03   
Didy
Moja poznanica imala u novembru koronu i sredinom januara opet. Omikron se prenosi jako lako. Mislim da je tome doprinelo i što ima blage simptome, pa se ljudi nit testiraju, nit izoluju. A kad mi neko kaže - Vakcinisan, a ima koronu. Samo pitam - Je l kineskom? Nemoj dalje, to je isto ko da nije vakcinisan. Kod nas je mali procenat vakcinisanih ljudi, još manje onih koji su primili 3. dozu, a od toga je bar polovina kineskom, ako ne i više. I eto nama ludila bez kraja, redova i gužve. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 22:55:52   
Ana RR
Moj tata je vakcinisan fajzerom pa ima koronu. Drug je vakcinisan fajzerom i dva puta je imao koronu. Isto sranje drugo pakovanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 23:32:26   
Didy
Ima ih puno vakcinisanih, a nisu primili 3. dozu, tako da to isto ne računam. 

Ne kažem da nema, ali mnogo manje ima. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 7:44:40   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Isto sranje drugo pakovanje.


Moram da kažem da se ne slažem, i to baš u ovom delu.
Na žalost, znam mnogo nevakcinisanih ljudi koji su umrli od korone (ili neke druge bolesti koja se aktivirala zbog korone), a mnogo manji broj vakcinisanih koji su imali komplikacije.
Dakle, ne pričam o mogućnosti dobijanja bolesti već o daljem toku iste.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 9:19:18   
Ivanka 75
Vakcina je protiv virusa iz Vuhana, omikron je njegovo čedo i protiv njega nemamo zaštitu.

I to ćemo pregurati. 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 9:34:37   
Mirko Svirko
Didy, Sanjice slazem se. Ovo je strasno.

Kod nas u odeljenju je katastrofa. Neko ima boginje, a neko pozitivan.. ima ih mozda 10ak u odeljenju.
Ivanka, kako su tvoji?
Nato, kako si ti?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 12:43:01   
nata11
Pa cu onda u izolaciju od BA.2 varijante pa od varijante 2023 a u medjuvremenu cu primati minimalac.

Dobro sam nos zapusen, nemam miris, bez T.

Nista vise ne verujem. Kad se set_im samo koliko sam se tresla kada je sve pocelo. Kakva je ovo zezancija da izvinite. Virus opasan al ajd da smanjimo izolaciju na 5 dana i da Vam jos i pritom kazemo telefon da ako morate da posao da mozete posle 3.




< Poruku je uredio nata11 -- 1.2.2022 12:45:18 >


_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 12:50:57   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj tata je vakcinisan fajzerom pa ima koronu. Drug je vakcinisan fajzerom i dva puta je imao koronu. Isto sranje drugo pakovanje.


Ja vakcinisana trecom dozom fajzera pa smo nedavno imali koronu. Moj tata isto, eno u subotu izasao iz izlolacije. Jetrvina mama vakcinisana sa 3 doze,umrla u decembru od korone. Kumovi roditelji, tata nevakcinisan prelezao na nogama, mama vakcinisana sa 3 doze, lezala na miseluku ali je prezivela, mada jedva. Mislim da nema neke vajde od vakcine, ali eto, ja sam se vakcinisala da mi savest bude mirna. Racunala sam, ako doktori kazu da treba ko sam ja da se mesam. Međutim, iskustva oko mene pokazuju da nema pravila nego bukvalno zavisi kakve si srece 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 13:02:54   
Ivanka 75
Ma sve zavisi od ocveka do coveka. Nas kum ima rak prostate evo drugi put lezi koronu. Nije vakcinisan. Kad je on lezao prvi put u bolnici, i njegova prija bila bolesna, umrla. Ona zdrava prava umre a on ne. Pregurava sve bekako. 
Jutros se set_ih nekog nemackog epidemiologa sto je jos 2020. rekao da ce ovo trajati od 5-10 godina, dok nekoliko puta be obidje kuglu. I bio covek u pravu izgleda. 




(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 14:12:42   
Didy
Najviše zavisi od imuniteta, ali verujem da i vakcina štiti. Oko mene je puno bilo antivaksera koji su završili ili na Mišeluku ili tragično, nažalost. Ako ne oni, ono njihovi roditelji.Moji i mm roditelji su srećom vakcinisani, do sad nisu imali koronu, svekrva dobila od ćerke pre 10 dana (koja se vratila sa Zlatibora sa simptomima i nije htela ni da se testira, ni da se izoluje). Samo blagi simptomi. Ja ne bih zanemarila ni post kovid nuspojave i posledice. Moj zet je bio na Mišeluku, imao teži oblik, kad se vratio, jetra u jako lošem stanju, nikako da vrati u normalu sve već 2 meseca.  



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 18:04:14   
daca77
Moram da vam se "pohvalim", konačno sam +. Hiljadu puta bila u kontaktu i evo tek sada obolela. Ono što me danas izbaci iz koloseka, to je pogoršanje u vidu ponovne T od 37,5. Inače, danas je 5.dan i T imala pre 4 dana i to par h. Dokle će ovo više da se vraća?😢

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Korona virus 4.deo
1.2.2022 20:47:31   
Ivanka 75
Daco, meni se nije vracala temp. Da nisi zakacila delta soj?


Sta pijes od lekova? 

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 10:52:00   
daca77
Ivanka, djavo bi znao koji je soj. Nisu mi ništa dali u nedelju, kada sam i saznala da sam +. Međutim, kako juče skoči T, krenula sam da pijem pancef, pa kako hoće.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 10:52:54   
daca77
Zaboravih, sem leukocita koji su niski i trombociti su ispod donje granice.☹️

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 12:45:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: daca77

Ivanka, djavo bi znao koji je soj. Nisu mi ništa dali u nedelju, kada sam i saznala da sam +. Međutim, kako juče skoči T, krenula sam da pijem pancef, pa kako hoće.



Kad ides na kontrolu? 

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 17:53:41   
daca77
U petak je bilo u planu, zbog bolovanja. A da li je neko pio Faviru, antivirusni lek?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 17:59:36   
Ivanka 75
Daco, pili ga svi oko mene osim mene 😂
Ja pila Molnupiravir.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 18:11:09   
Sanjica26 RR
Moj muž je dobio neki kineski lek, ali nije pio. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 18:16:26   
daca77
Ja popila 10 tabl., a onda su se uključili dr iz Toplice, koje poznajem privatno i navalili na mene da prekinem, da može izazvati na plućima ozbiljne komplikacije, da ga oni daju starim osobama sa težom klin.slikom itd...i prekinuh ga sa uzimanjem i posle nešto više od 24h od prekida, meni se pogorša stanje. Da li ima veze ili ne, ne znam?!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 19:05:57   
Sanjica26 RR
Daco, meni je sestra rekla za ovaj kineski lek koji je muž dobio, da je registrovan u Japanu. Koriste ga u Kini protiv gripa i u Rusiji. S obzirom da nije u tesko stanju ne treba da ga pije. To joj je rekao kolega dr medicine. Pije se prvih pet dana u prvoj fazi bolesti. On bi najradije pitao anesteziologa pre koriscenja. Isto je na toj bazi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Korona virus 4.deo
2.2.2022 19:44:18   
daca77
Sanjice, ovo je turski lek, ali isto mišljenje vlada.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here