|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 16:37:52   
Didy
Kod nas su svi dobro. Čekamo da Sofiji prođe izolacija, uz nju smo se i mi ostali primirili, ne idemo gde ne moramo, a I tamo gde idemo, nosimo maske.
U školama je haos. Meni su grupe na engleskom prepolovljena, deca su sa blagim simptomima, ali bolesna. Mislim da je kod nas u Vojvodini uzelo svoj danak to što su deca krenula redovno 17. januara, pa starije tek 24. prebacili na kombinovani model. Taman su svi izvrteli u krug. Mislim da će se u Srbiji će se tek sledeće nedelje oset_iti u školama posledice kad se zavrti ko kod nas. I puno je nastavnika pozitivno, skoro polovina, ne mogu nekima zamene nikako da nađu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 17:02:28   
Sanjica26 RR
I ja tako mislim Didy, da ce sledece nedelje da se oseti. Nek nam je Bog u pomoci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 17:09:09   
flamingos
Super Didy.I kod nas u školi je puno nastavnika koji su pozitivni.Valjda i ovome dođe kraj.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 17:34:42   
Ivanka 75
Moj zet je dobio temp u cetvrtak i pozitivan je. Jutros sam se  ula sa njim i kaze da ovo sad nije nista prema koroni iz dec 2020. kad je imao temperaturu skoro mesec dana, nije mogao ni do kupatila da dodje a da se ne umori. Danima nije nista neo jer nije imao snage. Kaze zvakao sam na silu. Posle problemi sa srcem, bubrezima...


Nek i ovom zlu dodje kraj. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Korona virus 4.deo
29.1.2022 23:09:14   
flamingos
Ivanka,hajd da zet što pre bude dobro.Nadam se da uskoro prođe ovo zlo.Džaba ga više bilo.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 11:19:49   
IvanaSK RR
Ivanka, kako je zet? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 12:43:11   
flamingos
Duškić,Ivanka,kakva je situacija?Didy,nadam se da ste svi dobro.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 14:20:48   
Ivanka 75
Ivana, Flam, zet je ok, sestra upravo ceka na pregled 😟 Nije je zaobislo. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 15:10:25   
Maraj
L je u četvrtak dobio T u vrticu. Zalio se da ga glava boli, ponekad i grlo. Odveli smo ga juce u covid ambulantu. Grlo crveno. Udaljeno. Kaze dr moraće antibiotik(standardna njegova boljka grlo i usi) stigli reztazi, L pozitivan na koronu . Dobio je panklav zbog grla.
Jutros isla i ja da se testiram. Kijam kao da imam alergiju. Curi mi nos, grlo juce/prekjuče malo grebucka. I meni brzi test pozitivan.
Dakle L i ja pozitivni. S sa nama u izolaciju. Ne može ni ona u vrtic. Suprug za sad ok. Po svemu sudeći L doneo iz vrtica...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 15:23:37   
IvanaSK RR
Ivanka, bice sestra dobro?Maraj, vi ste imali skoro koronu? Ili sam ja pobrkala nesto? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 15:38:43   
Ivanka 75
Seka ceka lab i test. Jedva predala knjizicu 😟


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 15:55:57   
Sanjica26 RR
Maraj, Nadam se da ce Sofi da preskoci.Ti si vec imala koronu, pa ces brže da izguras ovog puta.
Ivanka, javljaj




< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.1.2022 16:04:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 16:28:27   
flamingos
Maraj,držite se da sve što pre prođe.Ivanka,javi za sestru.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 17:51:00   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, bice sestra dobro?Maraj, vi ste imali skoro koronu? Ili sam ja pobrkala nesto? 

Iv pre godinu dana. U februaru prošle godine, i evo sad opet. Kijam, kao da imam alergiju...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 19:35:21   
Ana RR
Naš kum je preležao početkom oktobra i evo opet je zaražen user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 19:51:26   
Ivanka 75
Sestra neg na antigneskom. Leukociti joj 4.5, trebalo da ceka red za PCR, da preda knjizicu, pa da unesu  u sistem, pa opet kod lekara da joj da papir zq PCR. Posle 5h cekanja, njoj bilo hladno, tresla se pa se vratila kuci 😟 Ujutru ce opet kod lekara.

Nije mi jasno st odmah ne daju i za PCR uput. Ovde dobijes 2 papira. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 20:53:24   
Sanjica26 RR
Ma i ovde je isto sad kad su gužve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Korona virus 4.deo
30.1.2022 21:01:05   
flamingos
Ivanka,luda kuća.Da se smrznu ljudi dok čekaju.Javi sutra kad završi.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 5:16:46   
Mirko Svirko
Ana,  vas kum je pozitivan nakon 3 meseca? 


Poludecu vise od korone.
Ivanka,  javi kako je sestri. 

Ali da dok cekas da sve zavrsis razbolis se ili ti bude jos gore. I ja sam tako cekala ali sedele u autu i grejala se, a dosta ljudi se smrzavalo ispred kontejnera..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 7:19:53   
IvanaSK RR
Koje gluposti. Kod nas rade pcr odmah nakon brzog ako si negativan. Sve zavisi od ambulante. I moja drugarica pozitivna, a bila je pozitivna negde pocetkom oktobra. Malo pre mene. Vise je stvarno nezadrživo.
Maraj, meni se sve cinilo da ste imali sad jesenas. Drzite se! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 7:21:12   
Sanjica26 RR
Sad moraju da overe i ovaj tip virusa. Kažu da se on dobija najbrže. .Stvarno vise nije normalno. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.1.2022 8:54:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 8:35:45   
dddaca
Da Mirko, moze da se dobije i drugi put. Isto kao i posle vakcine

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 9:26:51   
Ana RR
Da, Mirko, opet je pozitivan. Užas.

I kod nas odmah rade PCR, kakav uput, tačno bi ih oterala tamo gde sunce ne sija.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 10:24:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, Mirko, opet je pozitivan. Užas.

I kod nas odmah rade PCR, kakav uput, tačno bi ih oterala tamo gde sunce ne sija.





Ma tamo je zdravstvo oduvek cudno. Sve nesto naopako rade. Odyvek se sestra cudi. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Korona virus 4.deo
31.1.2022 10:44:46   
nata11
Ja imam da imam opet Koronu.

Opet sve isti simptomi, krece T u ocima osecam. user posted image user posted image

Imala sam Koronu do kraja oktobra jel moguceee uopste _



Ana jel Marko dobro_

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here