|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:24:11   
sirena
Naravno da verujemo svojim partnerima, ali pitam se zasto same pravite Bogove od njih, ako te prevari!!!!!! pa njemu na dusu, znaci bio, a sada vise nije dobar, a ja lepo razvod i gotovo!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:24:46   
Rivana
Bajaga ...Bajaga ...vidiš bonička da ni sebi ne vjerujem kad je Bajaga u blizini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Gde je Bajaga tu smo i mi user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:28:43   
Shishica
Verujem mu.. Pa se nekad pitam..da ne nadrljam ja posle, onako JU STA SAD BI???
Ali..zahvaljujem se Bogu sto imam takvog coveka pored sebe.. Mnogo ga volim..
Za vise od pet godina nismo se sporeckali, a da nam istog trena ne bude uzasno krivo.. Odmah se grlimo i volimo jos vise, a ne vredjamo se nikad..
Mislim da ce tako biti zauvek..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:29:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sirena

Naravno da verujemo svojim partnerima, ali pitam se zasto same pravite Bogove od njih, ako te prevari!!!!!! pa njemu na dusu, znaci bio, a sada vise nije dobar, a ja lepo razvod i gotovo!



recimo ... koliko poznajete ljudi koji su u braku a varaju ...ili ako zvuči ljepše nemaju ljubavnice/ke nego ...hm... šaraju ????

pa bar ovdje ..kad bi se svi razvodili radi kurvaluka...daj bože da bbopstalo 1% brakova

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:32:21   
sirena
Slazem se Vucko, nisu zena bas tako fine!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:35:43   
Rivana
ja nikada ne bih prevarila mm, nikada to mogu da potpisem jako ga volim toliko toga smo prosli zajedno bio mi je podrska u najtezim trenucima, nikada ne bih mogla da pogazim sve to zbog jedne avanture

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:37:24   
magnetic
Imam poverenja,ali ni za koga ne stavljam ruku u vatru da nije ili nece.Sve moze sa se promeni jednog dana

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:37:27   
Anoniman
Kad je u pitanju cuvanje dece: ne verujem mu, kad god ih ostavim negde s njim, razmisljam sta ce raditi jer ga znam kakav je len i smotan.
Kad je u pitanju vernost ili neverstvo: ne znam, mislim da me ne bi prevario.
Oko ostalih stvari i nekakvih glupih sitnica - ne verujem mu, jer sam ga nekoliko puta hvatala da me laze sto mu nikad necu zaboraviti i oprostiti.

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:38:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

ja nikada ne bih prevarila mm, nikada to mogu da potpisem jako ga volim toliko toga smo prosli zajedno bio mi je podrska u najtezim trenucima, nikada ne bih mogla da pogazim sve to zbog jedne avanture


e ja ni to ne mogu potpisati ...daleko od toga da bi se kockala sa svojom porodicom radi neke avanturice...ali sam naučila NIKAD NE RECI NIKAD

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:40:23   
Lu
Ni ne razmišljam previše koliko imam povjerenja u njega,ne treba mi još i ta filozofija da lupam glavom!
Ako me prevari,tad ću razmišljati a i tada neće biti smak svijeta,valjda moj život ne prestaje s tim pa imam ja još nekoga prečeg u životu za koga živim!
Ako mu nisam bila dobra i vrijedna njegove ljubavi,zašto ću patiti za njimuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:41:48   
Anoniman
Ni ja apsolutno ne razmisljam o tome da bi me mogao prevariti. Ako se desi, videcu sta cu. MISLICU O TOME SUTRA.....

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:42:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

NIKAD NE RECI NIKAD



Nažalost,uvjerila sam se u ovo,ne u smislu prevare nego života općenito user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:42:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Rivana

ja nikada ne bih prevarila mm, nikada to mogu da potpisem jako ga volim toliko toga smo prosli zajedno bio mi je podrska u najtezim trenucima, nikada ne bih mogla da pogazim sve to zbog jedne avanture


e ja ni to ne mogu potpisati ...daleko od toga da bi se kockala sa svojom porodicom radi neke avanturice...ali sam naučila NIKAD NE RECI NIKAD


Pa dobro sada ako dodje Bajaga ne garntujem nista, salim se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:42:54   
sirena
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:45:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Rivana

ja nikada ne bih prevarila mm, nikada to mogu da potpisem jako ga volim toliko toga smo prosli zajedno bio mi je podrska u najtezim trenucima, nikada ne bih mogla da pogazim sve to zbog jedne avanture


e ja ni to ne mogu potpisati ...daleko od toga da bi se kockala sa svojom porodicom radi neke avanturice...ali sam naučila NIKAD NE RECI NIKAD


Pa dobro sada ako dodje Bajaga ne garntujem nista, salim se user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se ne šalim user posted image

al sad šalu na stranu...pa što bi to on mene prevario...tu može samo sebe prevariti ... mene jok ...ja sam feniksuser posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:46:51   
Lu
Eh Vučko,na tvoju žalost,Bajaga ti se neki dan lijepo proveo sa Alkom u ZGuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:47:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Eh Vučko,na tvoju žalost,Bajaga ti se neki dan lijepo proveo sa Alkom u ZGuser posted image


to je zato što nije mene upoznao ...vako mladu ...dobru...lijepu...šta će sa njom starka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:49:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Rivana

ja nikada ne bih prevarila mm, nikada to mogu da potpisem jako ga volim toliko toga smo prosli zajedno bio mi je podrska u najtezim trenucima, nikada ne bih mogla da pogazim sve to zbog jedne avanture


e ja ni to ne mogu potpisati ...daleko od toga da bi se kockala sa svojom porodicom radi neke avanturice...ali sam naučila NIKAD NE RECI NIKAD


Pa dobro sada ako dodje Bajaga ne garntujem nista, salim se user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se ne šalim user posted image

al sad šalu na stranu...pa što bi to on mene prevario...tu može samo sebe prevariti ... mene jok ...ja sam feniksuser posted image


Sto bi moja drugarica rekla NEKA VARA TIME GUBI ON A NE JA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 14:59:22   
sirena
bas dobro kaze tvoja drugarica!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 15:01:56   
Nika 24052006
Ja imam povjerenja u mm,do sada mi  nije dao povoda za nikakvu sumnju ili ljubomoru,a i po prirodi nisam ljubomorna osoba...A kad bi nešto i posumnjala,ne bi se dobro proveouser posted image ...

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
24.8.2009 15:06:52   
Mivica
Moj mužić je pravi porodičan tip i gotovo u svakom trenutku znam gde je. E, sad, naravno, ako hoće, on uvek može naći način da švrlja, ljudski mozak je kompleksna tvorevina. Nego, mislim (i nadam se) da on to ne bi uradio, ne bi rizikovao da izgubi sve što smo zajedno stvarali. To je ono koliko ja mislim da ga poznajem.
Što se deteta tiče-potpuno mu verujem, u svakom trenutku. Jedino što ja uvek mislim da znam najbolje sa detetom, pa ako on uradi drugačije, to automatski ne valja. Ali, to je već moj problem.
Za sve ostalo verujem mu beskrajno. Čak mu uvek prepuštam donošenje nekih važnijih odluka, jer priznajem da je sposobniji od mene.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
19.10.2009 14:44:37   
Anoniman
negde sam procitala
Ljubomora je kao neki lekovi: milimetar moze da spasi zivot a centimentar da ga upropasti.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
19.10.2009 14:47:32   
magnetic

IZVORNA PORUKA: OTI

negde sam procitala
Ljubomora je kao neki lekovi: milimetar moze da spasi zivot a centimentar da ga upropasti.

Bas lepo receno.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
26.10.2009 17:22:40   
Kleopatra
Ja imam poverenja u mm nravno nikad se ne zna sta nosi dan a sta noc,ali za ovih osam godina ni u jednom trenutku mi nije dao povoda da posumljam u njega

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko povjerenja imate u partnera?!
26.10.2009 17:37:55   
SUPER MAMA
Ja za ovih dve godine braka a pre toga 6.5 godine veze, imam poverenja u mm i nadam se da necemi dati povod do sada bar nije.Ali ako nedaj boze bude bice jako strasno za njega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here