|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 20:06:47   
pupy
Evo jesam, jel sad Ok ?
Nije mi bila namjera takva kako ste si vi zamislili.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 20:23:46   
buba.marica
pupy nisam trudna ... sve sto napisala dogodilo mi se pre dve nedelje ...
sada sledi psihicki oporavak jer je fizicki hvala bogu na dobrom putu. Ali imam osecaj da cu eksplodirati od tuga uvece kada uspavamo sincica... jednostavno se raspadam od tuge ako imam i minut nasamo da razmisljam ...

degu moje iskustvo iz prve trudnoce je da se u 6+5 nije culo srculence i da su me poslali kuci, dosla sam kada sam bila 8+1 i srculence se super culo i moj andjelcic spava sada pored mene . Imam redovne cikluse i ovulaciju na 14-16 dana.... Degu drzim pesnice jako i samo misli pozitivno i sve ce biti potpuno u redu user posted image




(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 20:30:25   
marketing RR
Pupy,

Znamo mi da nije bilo namere da vičeš user posted image
Ali pravila su takva, da se ne piše velikim slovima, pa naši moderatori moraju da upozore.


Želimo ti sve najbolje draga!

IZVORNA PORUKA: pupy

Evo jesam, jel sad Ok ?
Nije mi bila namjera takva kako ste si vi zamislili.



(odgovor članu pupy)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 21:32:02   
degu
Hvala buba marice, stvarno sam pozitivna. A verujem da ti je tesko, ali imas jednog malog andjela, on ti je najveca uteha. Ko zna zasto se sve tako desilo, nekad priroda sama odradi sve, koliko god da nam okrutno izgledalo. Drzi se, bice bebice!user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 22:25:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: pupy

Evo jesam, jel sad Ok ?
Nije mi bila namjera takva kako ste si vi zamislili.



Ma nisam ja ni mislila da ti je to bila namera, ali prosto su takva pravila pa moram da te opomenem user posted image sve je ok, ne brini user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pupy)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Blighted ovum - prazan GM
11.5.2016 23:52:15   
buba.marica
nema na cemu degu i hvala tebi na podrsci user posted image bice to sve ok, javni nam lepe vesti user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Blighted ovum - prazan GM
12.5.2016 6:41:19   
vonavoj
Maslacak15,draga,dugo te nije bilo! Kako si?
Degu,nije da tesim,ali ja sam prokrvarila i moja dr je cula otkucaje.6+3,sutradan dr u bolnici nije cula..tj.nije pronasla,tipa malo je,mozda jeate mozda nije..uradila sam betu koja je bila ogromna i opet otisla kos moje dr koja je odmah cula srce.i evo moje T 4.5godina...mozda je i do aparata i dr..u svakom slucaju misli pozitivno!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Blighted ovum - prazan GM
12.5.2016 8:45:14   
jess021
Degu, iskreno se nadam da ce sve biti u najboljem reduuser posted image
Ja sam nakon prve vto morala na kiretzu, i vec u 6 nedelji dr je rekao da mu se ne dopada kako se razvija plod, sacekali smo nekih 10 dana i stvarno nije bilo dobro, uradili kiretazu. Nije mi bilo lako, ali ako vec nije u redu bolje da se tako zavrsi.

< Poruku je uredio jess021 -- 12.5.2016 8:55:00 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Blighted ovum - prazan GM
12.5.2016 12:18:06   
pupy
buba.marica znam kako ti ja i ja to isto proživljavam, meni su radili kiretažu prije 10 dana...
psihički je teško kada si sam...user posted image
ali skupljam snagu jer isto imam jedno živo i veselo dijete koje me svaki dan oraspoloži i nasmije user posted image

držte se i puno, puno se volite i mazite i biti će ti lakše..vjeruj mi


(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Blighted ovum - prazan GM
12.5.2016 21:23:44   
Maslacak15
malo da odem u off topic kad sam vec pitana:) tu sam von nego nista ne stizem :) Tako je to sa nama ludim naucnicima.... Radim puno radno vreme pa trci do vrtica, pa onda kuci vec bude sest popodne kuvaj spremaj, malo se zabavi sa klinicma pa dok legnu budem ni za sta :) ali ok smo, nije da se zalim. U svakom slucaju nisam zaboravila na RR i ringerajke :)
user posted image

(odgovor članu pupy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Blighted ovum - prazan GM
13.5.2016 12:16:12   
vonavoj
user posted image najvise sam volela tvoje postove,uvek dobro objasnjeno,realno i tacno! Bas nedostajes! A razumem te skroz,i meni je haos od kad sam se vratila na posao,pa vrtici..obaveze..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Blighted ovum - prazan GM
14.5.2016 7:57:11   
pupy
Maslačak15...svaka pohvala za tebe što si tako vrijedna user posted image drži se i sjeti se da uskoro dolazi vrijeme godišnjeg odmora i ljeto pa onda uživancija sa svojim najdražima user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.5.2016 23:37:01   
degu
Dužna sam ovde da napišem iako ne pripadam više u ovoj temi, ali ne znam ni gde pripadam. Bila sam danas na UZ, GM 3cm, plod vidljiv crl 1cm, vidljiv je eho ploda, dr kažeda je živ i vitalan. Otkucaje srca nije registrovao, ali je registrovao pulsiranje krvnog suda i kaže da postoji cirkulacija kroz plod i pokazao mi tu crvenu tačku koja pulsira iz koje će se navodno razviti srce. Nije mi baš ništa jasno,ali po njemu za sad to izgleda ok i kontrola tek za 2-3 nedelje. Ja nisam ubeđena, ali svakako mi sledi čekanje ili da krene spontani ili da bude ok.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pupy)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.5.2016 23:45:22   
17 joka
ma ja sam sigurna da ce sve ici kako treba kucace to srculence, samo pokusaj da budes pozitivna user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.5.2016 23:45:42   
amelia
Degu nadam se samo da ce sve biti ok.., koliko nedelja brojis sad? Meni u 7 nedelji isto tako nisu mogli da registruju otkucaje pa sam otisla za dve nedelje i sve je bilo ok.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.5.2016 23:48:50   
degu
sad sam punih 7 nedelja, tiker mi malo žuri,moram da ga podesim i sigurno nije manja trudnoća jer sam na 28.dc uradila test. Biće šta mora, Joko hvala ti,ali pomalo me je optimizam napustio user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.5.2016 0:01:18   
17 joka
Naravno i normalno je da se tako osecas,ali ja verujem u borce i verujem da ce pravde biti i da ce malo srculence sledeci put jako kucatiuser posted image user posted image veliki za tebe

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.5.2016 6:37:30   
degu
Joko ti si stvarno jedno veliko srce user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.5.2016 7:00:03   
vocicana
DEgu sta ti je? Ma srce postoji, samo sto se ne cuje odmah, nekome u 7-oj, nekome u 9-oj. Nemoj biti tuzna, cim cirkulacija postoji, srce je tu i radi, ne dam ti da te optimizam napusti! Nisi za ovu temu vec za user posted image , necu da cujem da padas psihicki. To dete ce te uvek iznenadjivati, cim je jos od sada poceouser posted image
MOlim te da ne padas, nego da polako sacekas sl kontrolu. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.5.2016 7:19:15   
serpica

IZVORNA PORUKA: degu

Dužna sam ovde da napišem iako ne pripadam više u ovoj temi, ali ne znam ni gde pripadam. Bila sam danas na UZ, GM 3cm, plod vidljiv crl 1cm, vidljiv je eho ploda, dr kažeda je živ i vitalan. Otkucaje srca nije registrovao, ali je registrovao pulsiranje krvnog suda i kaže da postoji cirkulacija kroz plod i pokazao mi tu crvenu tačku koja pulsira iz koje će se navodno razviti srce. Nije mi baš ništa jasno,ali po njemu za sad to izgleda ok i kontrola tek za 2-3 nedelje. Ja nisam ubeđena, ali svakako mi sledi čekanje ili da krene spontani ili da bude ok.




Degu i meni se cini da je ovo ok..postoji eho ploda to je to,bar mislim tako...takodje mislim da odes na jos jedan uz kod drugog dr za par dana,cisto da razbijes sumnje. Mozda je uz bio los pa se nije tako dobro registrovala srcana radnja. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Blighted ovum - prazan GM
21.5.2016 21:50:43   
degu
Vocicana hvala ti na predivnim rečima, podsetila si me zašto volim rr, jer ima najbolje članice user posted image
Šerpi bio je dobar UZ, prvo sam bila u DZ, čekala 3 i po sata da me pregleda dr-ka, ona nije videla plod, lošiji je mnogo UZ,puštala je kao da se čuju tonovi i povremeno bi ona linija išla gore dole pa se opet izgubila i krenula ravna crta i sve tako.Na kraju je posumnjala na BO i poslala me u bolnicu, da oni pogledaju, međutim oni me nisu primili i otišla sam privatno, gde sam videla i ja sama plod.Sve mi je ovo čudno, ali eto čekam. Svakako mi je u dz doktorka rekla da sad ili čekam spontani ili idem na kiretažu, naravno ako se potvrdi bo,tako da čekam pašta bude.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Blighted ovum - prazan GM
21.5.2016 22:09:06   
vonavoj
Degu,ako dr kaze da je za sada ok.neka tako i ostane! I misli pozitivno!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Blighted ovum - prazan GM
21.5.2016 22:27:23   
eca89
Degu draga, biće sve ok vidjeces.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Blighted ovum - prazan GM
21.5.2016 22:52:46   
choopa choops
Degu držim fige da na kraju ipak bude sve OK user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Blighted ovum - prazan GM
21.5.2016 22:56:40   
degu
user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here