|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 12:26:42   
dijana1*
Blighted ovum u prevodu znaci vesticino jaje. Rec je o trudnoci kod koje ne dolazi do razvoja embrioblasta, dela iz kojeg se razvija embrion, a celije koje sluze za ishranu ploda se razvijaju jos neko vreme. GM raste ali u njemu nema ploda.
Nazalast ovo je kod mene bila dijagnoza, u 8 nedelji su mi definitivno potvrdili, beta je bila oko 26 000, ali ploda nije bilo user posted image
Juce su mi radili kiretazu user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 13:31:40   
Ana RR
Dijana, jako mi je žao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 13:34:54   
Anoniman
dijanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 13:35:39   
Snelle
Dijana, bas mi je zao, jako sam se obradovala kad sam videla da si trudna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 13:51:53   
dijana1*
I ja sam se mnogo radovala, prvo prevremeni porodjaj pa sada ovo. Bas me je dotuklo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 14:20:19   
NadaR
user posted image Dijana

Strasno mi je zao user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 14:29:06   
isidora88
zao mi je jako user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:15:38   
dijana1*
Hvala vam na podrsci user posted image mnogo mi znaci.
U bolnici mi nista nisu rekli, samo sam izasla bez ikakvog objasnjenja. Narucila sam se u ponedeljak privatno da me dr. pregleda na UZ da budem sigurna da je kiretaza dobro uradjena. user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:48:28   
dijana1*
Da li neko zna, koliko treba da mirujem posle kiretaze?
U bolnici su mi rekli da dodjem na kontrolu za 15 dana, jel sve vreme treba da mirujem user posted image
Sve ovo sam pitala sestre u bolnici a niko nece nista da kaze, doktore necu ni da komentarisem user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:50:26   
lanajelena
Zao mi je user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:53:59   
hanka
dijana user posted image
Sto se tice tvog pitanja o mirovanju,ja nesto nisam mirovala mada trebalo bi oko 10ak dana.Bitno je da te ne uhvati neki virus,grip,nazeb mada pretpostavljam da si pokrivena antibiotikom

< Poruku je uredio hanka -- 18.2.2012 15:54:38 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:57:47   
dijana1*
Hanka pijem antibiotike, ali danas sam pokusala malo duze da sedim ili hodam i odmah mi se manta u glavi. Trenutno se najbolje osecam kada lezimuser posted image
Jesi li i ti radila kiretazu?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 15:59:35   
hanka
Da pre 3 godine user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:03:43   
dijana1*
Grozan osecaj user posted image
Bas mi je zao user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:04:19   
monini
dijanauser posted image bas mi je zaouser posted image ..odmaraj i oporavi se sto pre, pa ces ponovo da radis na bebcu..a sta kazu dr, usled cega nastaja takva situacijauser posted image ?!

< Poruku je uredio monini -- 18.2.2012 16:05:09 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:11:36   
nink
Dijana ni ja nisam mirovala posle kiretaze nisam ni mogla zbog klinaca,a nisam n i krvarila...Ja sam ostala trudna posle prve men i ako kazu da treba bar dve da prodje,a li eto tako je htelo..I dobro oni odrade kiretazu u to ne sumnjaj to je njima rutina...Zelim ti da se sto pre oporavis

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:14:57   
New Mom
dijana, jako mi žao...user posted image Baš sam se bila radovala za tebe! Želim ti da se što pre oporaviš...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:23:57   
dijana1*
Monini znas kakvi su doktori nista ne objasnjavaju, retko se desava ali se desava user posted image
Nink a u kojoj nedelji su tebi radili kiretazu ? Cestitam ti sada na user posted image
I ja imam sina zato se i plasim da li treba da mirujem ili mogu normalno da se ponasam kao da se nista nije desilo. Ali pretpostavljam da treba vremena da se sve vrati na svoje.
NM znam, i ja sam se radovala, ali ne vredi, nesto nece pa nece. Nadam se da ce drugi put biti bolje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 16:32:54   
nink
Dijana radili su mi kiretazu u 12 nedelji ali plod je ostao u 9. prestala srcana radnjauser posted image ,ali od pocetka je plod po uz bio manji nego sto treba i na kraju spontani..Kao sto vidis veca trudnoca nego kod tebe i nisam mirovala ali i osecala sam se ok fizicki a psihicki treba vremena da se vratis u normalu.Cak nisam ni krvarila.a pricu za doktore znam zabole ih,a jedan mi rekao posle kiretaze da mogu odmah uvece da sexsamuser posted image user posted image Budala!!!! Brzo sam se ja i psihicki sredila a moras i ti zbog tvog sina!!!!a user posted image ce biti....Zato sada nemoj da razmisljas a sto se desilo bas meni i sl??..Ne mozemo to da promenimo....Ja sam malo bojazna od kada sam opet trudna ali onda sam shvatila da moram biti pozitivna zboguser posted image i znam da ce biti sve okuser posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 20:09:32   
dijana1*
Nink svaka cast na hrabrostiuser posted image
Verujem da ces ovu trudnocu izgurati do kraja i da ce biti sve uredu user posted image
Nisam toliko psihicki losa, juce me je uhvatila frka pred kiretazu jer nikada nisam bila pod opstom anestezijom. Prosle nedelje mi je dr. rekao da ce GM najverovatnije biti prazan pa sam se psihicki pripremala. Sada samo zelim da sve ovo zaboravim da krenem ispocetka. Nadam se da ce sledeci put biti bolje.

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Blighted ovum - prazan GM
18.2.2012 21:53:38   
nink
Dijana zelim ti brz oporavak i da nam se sto pre pridruziz i da uzivamo uuser posted image user posted image ,neke stvar ne mozes promeniti u zivotuuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.2.2012 14:52:47   
meyo
dijana i ovdje sto prije da ti pozelim sto brzi oporavak i da dodjes u veselije teme

bdw. citala sam malo o ovoj tematici BO. cesto se kao uzrocnik spominju imunoloski
faktori pa ne bi bilo lose da pitas nekog dr. sta misli o tome.. ja drzim fige jako jako

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.2.2012 15:08:11   
dijana1*
Meyo sutra idem na kontrolu pa cu pitati doktora, BO se ne dogadja cesto zenama pa na netu i nema bas puno informacija i iskustava sto bi mi sada znacilo. Videcu sutra sa docom koji je sledeci korak i da uradim sve potrebne analize pre sledece trudnoce.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.2.2012 21:34:29   
Anoniman
Dijana, baš mi je žao što ti se to dogodilo. Želim ti da se što pre oporavišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Blighted ovum - prazan GM
19.2.2012 21:37:51   
dijana1*
Snek hvala puno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here