|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
30.1.2021 15:24:39   
azooo

Mi smo samo testosterin i fsh radili dr nista nikakva ispitivanja nisu nam dali i to je u mk :( 
IZVORNA PORUKA: Bicesuper

To si potpuno u pravu...
Ja cu da pitam u Jevremovoj zamrzavaju li tj sta treba da bi se zamrzlo, da imamo za svaki slucaj?
Od Turske svakako i da nadjemo ovde ne odstajemo, tim pre sto su mi rekli iz druzenja da su NEKI parvi tako prosli komisiju...
Za devojku i Makedonije, nema ocaja.
Nikakvi dr ovde.
Uradite hormone, mad mislim da neke jeste i kariotip i deleciju Y hromozoma.



(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Azoospermija
30.1.2021 15:33:20   
azooo
Zdravo mi smo bili na razgovor kod dok i suprug je pio neke homone i pa je ostalo isto to je bilo u martu sada nam je dok rekao da idemo na razgovor pa da vidimo sta nam predlaze ,a u makedoniju rade MicroTese u remedica klinici . Dali moze kontakt od doktoro od Turske pa i to da probamo 


(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Azoospermija
30.1.2021 15:36:16   
azooo
Zdravo da taj je dok. Ja nis nz oko dok jedan dok. Nam je preporicio mi smo bili na razgovor kod dok i suprug je pio neke homone i pa je ostalo isto to je bilo u martu sada nam je dok rekao da idemo na razgovor pa da vidimo sta nam predlaze ,a u makedoniju rade MicroTese u remedica klinici . Dali moze kontakt od doktoro od Turske pa i to da probamo 
IZVORNA PORUKA: bebec

To je slučaj i sa nama, kada sam pitala doktora da li treba neka terapija pre zahvata,objasnio mi je da nije potrebno. Pa smo pričali sa njim da idemo u drugoj polovini februara, tako da evo gledamo da se organizujemo tako i radićemo sada samo MicroTesu (i po tom pitanju sam malo nesigurna ).Da li ste smeštaj rezervisan na booking-u?
Sto se tice devojke iz makedonije imam savet da su lekari i u Srbiji isti kao i kod vas. Doktor je verovatno Potic? Sta si čula o njemu pa želiš da dođeš kod njega? Mi smo ovde obišli 5 lekara i jednog u bg-u, ali veruj mi da su mi svi rekli jedno isto. Samo je jedan od njih i pomenuo TESU. Iskreno nemoj da trošis vreme sa njim, ali ako ti treba bilo kakva pomoć u Nisu, pomoćicu ti sve sto mogu.





(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Azoospermija
30.1.2021 15:55:20   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: azooo

Zdravo mi smo bili na razgovor kod dok i suprug je pio neke homone i pa je ostalo isto to je bilo u martu sada nam je dok rekao da idemo na razgovor pa da vidimo sta nam predlaze ,a u makedoniju rade MicroTese u remedica klinici . Dali moze kontakt od doktoro od Turske pa i to da probamo 





Mozes da mu pises i na whats app+90 533 364 18 78
Ovo je njegov sajthttps://emrebakircioglu.com/


_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Azoospermija
30.1.2021 16:55:10   
bebec
@Bicesuper, na poslednje rezultatu FSH je bio 34.Jel ste dobili  rezultate  za Koronu?


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Azoospermija
30.1.2021 18:19:22   
azooo

Zdravo mom suprugu fsh je  visok stq to znaci dali je to los zbak ili 
IZVORNA PORUKA: bebec

@Bicesuper, na poslednje rezultatu FSH je bio 34.Jel ste dobili  rezultate  za Koronu?





(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Azoospermija
30.1.2021 18:38:12   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: azooo


Zdravo mom suprugu fsh je  visok stq to znaci dali je to los zbak ili 
IZVORNA PORUKA: bebec

@Bicesuper, na poslednje rezultatu FSH je bio 34.Jel ste dobili  rezultate  za Koronu?








Ne mora da znaci. Visok FSH je najcesce kod neopstruktovne azoo. Mom suprugu je isto bio povisen, oko 22, pa su nasli spermatozoide na operaciji. Najbolje kontaktiraj dr Emrea, napisi sve sta ste radili od analiza i pitaj sta jos treba da uradite.Obavezno je da tvoj muz uradi kariotip i mirodeleciju y hromozoma.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Azoospermija
30.1.2021 19:00:47   
Bicesuper
Nismo jos.
Ja sam uspela da iydejstvujem da sutra uradim pcr, a muy je danas ponvio bryi test. Njemu su gori simptomi ali e ne vodi na Beograd pa ne moze da se poovo testira ovde.

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Azoospermija
30.1.2021 20:43:03   
Bicesuper
Stigli mu rezultati brzog testa -pozitivan je...

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Azoospermija
30.1.2021 21:48:09   
bebec
Eh bre, ali nema veze sve ima svoje zašto. Bićete super,samo polako. Mm je imao koronu u decembru,prošli smo sa lakšim simptomima...idemo dalje.

Hvala maja za info o feroni  :*

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Azoospermija
30.1.2021 22:17:58   
Bicesuper
Pa nadam se da ce tako i kod nas.
Mozda je i bolje sto je sad, da nas ne uhvati tamo.
Sto rece Hope18 ogroman grad, sigurno bismo tamo dobili.Ja mislim da ovde kod nas ima i super olnica i super doktora,
ali da nazalost sa ovom dijagnozom nailazimo na zatvorena vrata ili neke guposti zarad uzimanja novca.
Mnogi zdravi ljudi ne mogu da ostvare potomstvo i onda smo im mi izgublejni slucajevi...
Iako vrlo cesto ima spermatozoida i sve bude ok, kao i kod drugih parova.
Pa kod nas u zemlji ne mozes drzavno d zamrznes spermatozoide ako ih nadju, o cemu dalje...
Sto ce reci da se mozes oploditi VTO samo ako je muskarac zdrav.

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Azoospermija
30.1.2021 22:44:04   
azooo

Kod nas ima micro tese metoda i ima  cuvanje spermatozoide ako nagu sada  moj suprug je bio fudbaler pa imao e 3 puta jake udare od fudbala gde e intervenirala i brza pomos od jakog udara pa urolig ni e rekao da je moguce da i zbig toga nema zivi pa sada nz kako citam vase iskustva pocela je neka psiha da me ubija depresiha nz vise sta je :( 
IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Pa nadam se da ce tako i kod nas.
Mozda je i bolje sto je sad, da nas ne uhvati tamo.
Sto rece Hope18 ogroman grad, sigurno bismo tamo dobili.Ja mislim da ovde kod nas ima i super olnica i super doktora,
ali da nazalost sa ovom dijagnozom nailazimo na zatvorena vrata ili neke guposti zarad uzimanja novca.
Mnogi zdravi ljudi ne mogu da ostvare potomstvo i onda smo im mi izgublejni slucajevi...
Iako vrlo cesto ima spermatozoida i sve bude ok, kao i kod drugih parova.
Pa kod nas u zemlji ne mozes drzavno d zamrznes spermatozoide ako ih nadju, o cemu dalje...
Sto ce reci da se mozes oploditi VTO samo ako je muskarac zdrav.




(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Azoospermija
31.1.2021 0:59:20   
Bicesuper
Sto depresija, pa svi smo u istom problemju.
Dakle uradite kao sto su vam i napisali mikrodeleciju i kariotip.
I zakazjte microtesu.

(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Azoospermija
31.1.2021 16:50:22   
Hope 18
Čitam vaše komentare i ne mogu da vjerujem da je takvo stanje u zemlji. Mi smo iz Cg i kod nas nema microtese ali barem postoji opcija ako muškarcu nađu spermatozoide na običnoj biopsiji mogu ih zamrznuti, jeste da nema nekih stručnjaka iz te oblasti ali barem tu opciju su dali.

To mi je prosto neverovatno da je takav sistem. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Azoospermija
31.1.2021 20:59:25   
Bicesuper
Mozda sam ja prestroga...
Ima biospija i kod nas... privatno ce i zamrznuti ako nadju.
Drzavno ne, rade je samo u dijagosticke svrhe.
Drzava daje neogranicen broj vto za prvo dete, ali muskarac moa imati sprematozoide u ejakulatu...
Nekako je sve moze a u stvari ne moze...
Nisam jos cula da je neko ovde rekao da mu je dr drzavni dao neku opciju drzavnu.
Nego sve leve opcije jos da placas.
pa kad placamo idemo na najbolje. sto bismo svakako svi sa ovim problemom i uradili.
Kako je vama, kako ide?

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Azoospermija
1.2.2021 9:44:31   
Hope 18
Slažem se sa tim.Daleko smo mi od sređenih država i sistema, ali na kraju krajeva Turska nije daleko kad su ove stvari u pitanju. Mi tj. ja napredujem za sad dobro u petak sam bila na kontrolu i doktor je baš zadovoljan. Danas sam opet u 12:30h na kontrolu. Krajem nedelje bi trebali na micro tese i na aspiraciju. Srce mi iskoči svaki put kad pomislim na to 🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Azoospermija
1.2.2021 9:49:41   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Hope 18

Slažem se sa tim.Daleko smo mi od sređenih država i sistema, ali na kraju krajeva Turska nije daleko kad su ove stvari u pitanju. Mi tj. ja napredujem za sad dobro u petak sam bila na kontrolu i doktor je baš zadovoljan. Danas sam opet u 12:30h na kontrolu. Krajem nedelje bi trebali na micro tese i na aspiraciju. Srce mi iskoči svaki put kad pomislim na to 🙏




Ja te razumem, moj suprug je ranijih godina bio i na punkciji i na klasicnoj biopsiji i ja sam svaki put prolazila pakao sama sa sobom. Zaista vam zelim puno uspeha, od sveg srca🙏🙏🙏

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Azoospermija
1.2.2021 9:56:42   
Bicesuper
Jao divno, verujem da si uzbudjena, uplasena i sve moguce.
Polako bice sve to dobro.
Svi smo uz tebe.
Kako podnosis stimulaciju, je l imas neke nus pojave?

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Azoospermija
1.2.2021 10:19:07   
miracleB
Cao devojke, samo da znate da vas sve pratim samo ne pisem stalno vidim da se prilicno lepo snalazite 😁... jako mi je drago da kod Hope ide sve po planu, navijam da tako i nastavi. Mi smo planirali da na FET idemo januar ili februar ali po svemu sudeci necemo ici pre marta :)... ali ja sam uvek u fazonu da to tako treba iz nekog razloga tako da se ne nerviram ;)

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Azoospermija
1.2.2021 10:56:41   
Bicesuper
I mi cemo verovatno tek u martu, imamo koronu, pa sigurno necemo pre marta...
Mozda se sretnemo.
Ja sam isto u fazonu tako to treba

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Azoospermija
1.2.2021 14:28:00   
miracleB
E pa upravo tako to i gledaj, ako nista drugo neces imati tu brigu kad budes otisla a i sutra u trudnoci si mirna...


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Azoospermija
1.2.2021 14:59:59   
Hope 18
Hvala vam!!! I ja vama želim svima isto, nije teško znati koja je najveća želja svih nas ovdje!Sve sam ispisala bila danas i zvaše su me na ultrazvuk i ništa se nije poslalo. Nema veze opet ću:)Evo sad ću vam reći stanje i poslije kontrole. Doktor je zadovoljan sve ide kako treba, postaju sad sve veće pa sam sjutra opet na kontrolu, da bolje isprati.Što se tiče terapije, prvih dva dana me glava boljela ali sam mislila proći će i nijesam ništa pila. Kad sam vidjela da ne prolazi pitala sam dr i on je rekao da može biti od terapije i dao mi tablete Parol ovamo se kupuju i to je običan paracetamol. Popila sam tada jednu i više me nije boljela glava.Ostalih nus pojava nijesam imala iako ih čekam iz dana u dan jer sam se svega načitala. Ali nikakve promjene ne primećujem ni fizičke ni psihičke, nadam se da će tako i ostati :)Sjutra ćemo vjerovatno znati tačan datum aspiracije i microtese.Svi su fini, doktor priča engleski ok i on i dr Emre. Sestre i sekretarice slabije ali se sve sporazumijemo na kraju, jako su prijatni i ljubazni svi! 


(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Azoospermija
1.2.2021 15:01:18   
Hope 18

Bicesuper Tako razmišljaj, ko zna zašto je to dobro što kaže miracle bar jedna briga manje poslije sa tim da se ne opterećuješ, jer po svemu sudeći ovo će potrajati sa koronom🙄 
IZVORNA PORUKA: Hope 18

Hvala vam!!! I ja vama želim svima isto, nije teško znati koja je najveća želja svih nas ovdje!Sve sam ispisala bila danas i zvaše su me na ultrazvuk i ništa se nije poslalo. Nema veze opet ću:)Evo sad ću vam reći stanje i poslije kontrole. Doktor je zadovoljan sve ide kako treba, postaju sad sve veće pa sam sjutra opet na kontrolu, da bolje isprati.Što se tiče terapije, prvih dva dana me glava boljela ali sam mislila proći će i nijesam ništa pila. Kad sam vidjela da ne prolazi pitala sam dr i on je rekao da može biti od terapije i dao mi tablete Parol ovamo se kupuju i to je običan paracetamol. Popila sam tada jednu i više me nije boljela glava.Ostalih nus pojava nijesam imala iako ih čekam iz dana u dan jer sam se svega načitala. Ali nikakve promjene ne primećujem ni fizičke ni psihičke, nadam se da će tako i ostati :)Sjutra ćemo vjerovatno znati tačan datum aspiracije i microtese.Svi su fini, doktor priča engleski ok i on i dr Emre. Sestre i sekretarice slabije ali se sve sporazumijemo na kraju, jako su prijatni i ljubazni svi! 





(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Azoospermija
1.2.2021 16:53:22   
bebec
Super @Hope18 samo napred :*


(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Azoospermija
2.2.2021 11:32:52   
Bicesuper
Iskreno, da ne mracim, ali nije nam asimptomatska korona.
Uhvatilo nas je bogami ozbiljno.
Muy prima injekije protiv zgrunjavanja krvi u stomak, porsali mu neki parametri... oboje na jakim antibitoicima
Tako da nije bas da ceo moci pravo tamo, ipak mislim da ce nam trebati oporavak od ovakvog virusa.
No o tom po tom.
Cekamo lepe vesti od Hope18

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here