|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
3.2.2021 18:09:12   
Hope 18
Bicesuper Samo polako najbitnije da se sad oporavite, Istanbul će vas čekati.

Jačajte imunitet sa svim i svačim da što prije prođe. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Azoospermija
4.2.2021 12:37:57   
Bicesuper
Odmaramo, lezimo, pijemo brdo stvari.
Kontatirali smo dr Emre, on kaye da muz stane sa hormonima pa kad se yavrsi korona videcemo kako dalje.
Jeste vi zakazali mTesu? tj zna li se kada ce?

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Azoospermija
7.2.2021 12:41:16   
Bicesuper
Hope18 uz vas smo.
U mislima si mi i nadam se da sve ide po planu...

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Azoospermija
7.2.2021 12:43:06   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Hope18 uz vas smo.
U mislima si mi i nadam se da sve ide po planu...



Bicesuper, neces mi verovati, ja taman mislim na Hope18 .Zelim im svu srecu🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Azoospermija
7.2.2021 12:54:10   
Bicesuper
Verujem ti...
Bas sam uzbudjena...
Kakvi su vama planovi

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Azoospermija
7.2.2021 18:21:58   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Verujem ti...
Bas sam uzbudjena...
Kakvi su vama planovi



Mi planiramo za koji mesec da idemo u Tursku. Obzirom da su nas doktori ovde otpisali, a dr Emre nam je ulio malo nade,jedva cekam da okusamo srecu. Zato imam neku tremu i za Hope18, tacno znam kroz sta prolaze, kao i svi vi. Ali za razliku od prethodnih godina, stvarno sam optimisticna, tako da sam sigurna da ce to sve biti dobro, mora🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Azoospermija
7.2.2021 19:45:26   
bebec
@Hope18 javljaj nam se čim pre, jedva čekamo da čujemo šta se desava :) .Mi smo planirali da idemo u drugoj polovini februara,ali jos uvek nismo zakazali sa doktorom termin. Najverovatnije ćemo ipak u martu.Nadam se da ce i ova situacija sa ovim testiranjem da se malo promeni (da ne kažem pojeftini 😉).
Devojke da li ste probali nesto drugo sto eventualno može da promeni na bolje ovo nase stanje?Ja sam samostalno pre 2 meseca suprugu uključila vitamine cink i selen, B i C. Napravila sam mu onu mešavinu svega i svačega sa medom. Da li ste probali mozda jos nesto tako ili slicno?


(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Azoospermija
7.2.2021 20:54:33   
Maya20


IZVORNA PORUKA: bebec

@Hope18 javljaj nam se čim pre, jedva čekamo da čujemo šta se desava :) .Mi smo planirali da idemo u drugoj polovini februara,ali jos uvek nismo zakazali sa doktorom termin. Najverovatnije ćemo ipak u martu.Nadam se da ce i ova situacija sa ovim testiranjem da se malo promeni (da ne kažem pojeftini 😉).
Devojke da li ste probali nesto drugo sto eventualno može da promeni na bolje ovo nase stanje?Ja sam samostalno pre 2 meseca suprugu uključila vitamine cink i selen, B i C. Napravila sam mu onu mešavinu svega i svačega sa medom. Da li ste probali mozda jos nesto tako ili slicno?





Moj suprug pije tribestan i speman tablete, vec duze vreme. I na svakih mesec-dva radi kontrole. Nismo se pimerili sa nule, ali se nekada pojavi samo dva-tri nepokretna, ali i to je dobar znak. 

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Azoospermija
7.2.2021 21:05:22   
bebec
Jeste, i to puno znaci. Nama su uvek bile sve 0.Vidim da ovaj trideset_ak ima 60 tableta,ako se pije jedna dnevno trebaće nam 2 meseca za to.Mada mogli bi i to da probamo. Hvala za info 😘


(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Azoospermija
7.2.2021 22:49:43   
Bicesuper
Mi nismo nista osim tog hormina sto je predlozio dr Emre mada smo sada stali jer imamo koronu.
Ja sam mislila ici ceno februar ili mart, ali nisam sigurna, pustila bih malo da nam se organiymi oporave.
Nisam cula za taj lek o kome pricate pa ako moze neka info, odakle vam preporuka i ideja da to probate.

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Azoospermija
8.2.2021 0:16:57   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: Maya20



IZVORNA PORUKA: bebec

@Hope18 javljaj nam se čim pre, jedva čekamo da čujemo šta se desava :) .Mi smo planirali da idemo u drugoj polovini februara,ali jos uvek nismo zakazali sa doktorom termin. Najverovatnije ćemo ipak u martu.Nadam se da ce i ova situacija sa ovim testiranjem da se malo promeni (da ne kažem pojeftini 😉).
Devojke da li ste probali nesto drugo sto eventualno može da promeni na bolje ovo nase stanje?Ja sam samostalno pre 2 meseca suprugu uključila vitamine cink i selen, B i C. Napravila sam mu onu mešavinu svega i svačega sa medom. Da li ste probali mozda jos nesto tako ili slicno?





Moj suprug pije tribestan i speman tablete, vec duze vreme. I na svakih mesec-dva radi kontrole. Nismo se pimerili sa nule, ali se nekada pojavi samo dva-tri nepokretna, ali i to je dobar znak. 


 BicesuperTribestan se koristi u cilju povecanja koncentracije testosterona i na taj nacin se utice na spermatogenezu. Licno znam samo jedan par koji je samo sa tribestanom uspeo da dodje do dovoljno spermatozoida u ejakulatu da urade vto. Inace terapija me sme da se koristi duze od 90 dana, posle se pravi pauza nekoliko meseci.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Azoospermija
8.2.2021 12:58:23   
Bicesuper
Aha jasno.
Meni se ucinilo kad sam googlala kao da je to za potenciju, mada mozda je povezano...
Potpuno me sludela i omela ova korona, vidim dosta se prica da se treba malo sacekati za trudnocu u slucaju virusa kao i u slucaju vakcinacije...
Ne znam za te lekove, pogledacu jos malo, videla sam da si na onom forumu napisala za ona neka druga dva da je nekom cak bilo i smanjeno posle njih...
Meni sad zao, muz mi pio hormone i sad nista se ne vazi
Bas me interesuje sta ce biti kad uradimo za koju nedelju hormone, samo da fsh ne ostane visok a testosteron da se smanji...
Iskreno ja i nisam bila da pije bilo sta, ne znam zasto, ali slusam dr Emre. Sad je prekinuo i eto, sve iz pocetka.
Ne znam da li taj tribestan moze da skodi nesto

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Azoospermija
8.2.2021 13:05:26   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Aha jasno.
Meni se ucinilo kad sam googlala kao da je to za potenciju, mada mozda je povezano...
Potpuno me sludela i omela ova korona, vidim dosta se prica da se treba malo sacekati za trudnocu u slucaju virusa kao i u slucaju vakcinacije...
Ne znam za te lekove, pogledacu jos malo, videla sam da si na onom forumu napisala za ona neka druga dva da je nekom cak bilo i smanjeno posle njih...
Meni sad zao, muz mi pio hormone i sad nista se ne vazi
Bas me interesuje sta ce biti kad uradimo za koju nedelju hormone, samo da fsh ne ostane visok a testosteron da se smanji...
Iskreno ja i nisam bila da pije bilo sta, ne znam zasto, ali slusam dr Emre. Sad je prekinuo i eto, sve iz pocetka.
Ne znam da li taj tribestan moze da skodi nesto




Ako se ne pije dugo mislim da ne moze. Samo povecava konc testosterona. Mada za sve sto se pije ja bih obavestila lekara i trazila i njegovo misljenje. Proxeed i profertil  su nekima pomogli a kod nekih je situacija bila jos gora, zato treba uzeti sve faktore u obzir. Nama je dr Vujovic dala da pijemo proxeed ali nije imalo efekta, bar ne u smislu da se nesto pojavilo u ejakulatu.A za vakcinu sto treba sacekati je samo iz razloga sto moze doci do blage temp kao reakcije na samu vakcinu. Svaka temperatura u prvom tromsecju moze da ima negativne posledice na fetus. U svakom slucaju ako suprug ima malo ozbiljnije simptome covida najbolje da sacekate jedan ciklus spermatogeneze da prodje pa onda da odete.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Azoospermija
8.2.2021 14:00:06   
Bicesuper
Slucajno sam naletea na tvu na Vinku Vukotic i ona je pricala o tome, cak i jedan par koji znam a koji radi na bebi su savetovali da ako se vakcinisu pricekaju koji mesec, isto kao i u slucaju virusa... sto ne bih znala, ali verovatno predostroznosti radi...
Mi smo generalno ok, nismo imali visoke temperature, suprug jste 6 dana 37 sa 3,4,5, ja skoro da nisam imala.
Ali so oboje na antibioticima, plus je njemu skocio ddimer pa je primao i rima i dalje on injekcije u stomak, pa sam zato u fazonu da se malo oragnzam oporavi... posle tih injkecija nastavlja aspirin.
Sa druge strane mi smo realno svi bez spermatozoida odnosno sa malim brojem pa ne verujem da ovo moze da ih ubije skorz user posted image
Pitacemo dr Emre sta misl o nekom o tih lekova.
On j svakako savetovao suprugu da obustavi ormone dok se ne izlecimo, pa da onda ponovi analizu pa da vidimo za dalje.
Hope18 i njen suprug su imali koliko sam rayumela blage simtome i odmah su otisli u Istanbul.
Bas jedva cekam da se jave

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Azoospermija
8.2.2021 17:14:06   
bebec
Bicesuper ako budeš pitala doktora  javi nam sta kaze i misli  za te lekove,bas me zanima. Ja bih sve sto mogu dodatno probala , mislim na te neke "prirodne" stvari,lekove,vitamine..samo da sve bude ok kada budemo odradili Tesu.


(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Azoospermija
9.2.2021 0:21:23   
Bicesuper
Pitacu pa javljam...
Svakako necu skoro dok sacekamo da nam prodje ova korona.
Na drugom forumu su pominjali proxeed i preferitin ili tako nesto, oni su skuplji oko 7 hiljada npr, a ovi nisu toliko...
Nij do novca neg da se nesto ne pogorsa, mada mi to ne iygleda kao moguce.


Sve mi vreme u glavi Hope18,

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Azoospermija
11.2.2021 23:42:14   
bebec
Bicesuper kako ste, jel prolaze simptomi korone?

Hope18 čekamo te sa nestrpljenjem i nadamo se da je sve ok 😍🤗

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Azoospermija
12.2.2021 1:37:57   
Bicesuper
E prolaze, mislim da smo zavrsili sa tim. Muz mora jos neko vreme da pije aspirin zbog tih parametara pa i to moramo proveriti sa dr Emre, mozda nismo za operaciju dok se to sve ne stabilizuje.
Ali smo generalno ok.
Savetuju neki da se i posle vakcine i posle korone malo priceka, doduse Hope18 je odmah otisla.
Tako da cemo sledece nedelje kontaktirati dr Emre da vidimo njegove savete, ali nevezano za to necemo odmah ici za Istanbul...
Jeste vi nesto precizirali oko datuma.
Ja svaki dan mislim na Hope18... i nadam se i molim da je sve kako treba...

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Azoospermija
12.2.2021 7:24:37   
bebec
Nismo. I ja sam mislila da kontaktiram doktora čisto da ne misli da smo odustali. 

Generalno odlazemo zbog ove korone i ovih testiranja,a i hoćemo da učinimo nešto ipak i sami, u smislu nekih prirodnih stvari,promena ishrane,malo fizicke aktivacije....Ali mislim da ipak nećemo dugo da čekamo. Mozda sad u martu odlučimo da odemo. Bas sam čekala da se javi Hope18 da pitam za neke stvari tamo kako funkcionišu tamo.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Azoospermija
13.2.2021 15:13:58   
Hope 18
Cao svima. Znam da ste jedva cekale da se javim, i hvala vam svima na podaci vjeri molitvi. I eto izvinite sto se ranije nijesam javila ali jednostavno nijesam mogla ući na forum.


Nijesmo uspjeli. Nista nije nađeno. Tesko je i pretesko jer je nada bila ogromna. Ali eto. Oporavljamo se sad fizički i psihički. Samo sam htjela da vam javim toliko. 

(odgovor članu bebec)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Azoospermija
13.2.2021 16:11:36   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: Hope 18

Cao svima. Znam da ste jedva cekale da se javim, i hvala vam svima na podaci vjeri molitvi. I eto izvinite sto se ranije nijesam javila ali jednostavno nijesam mogla ući na forum.


Nijesmo uspjeli. Nista nije nađeno. Tesko je i pretesko jer je nada bila ogromna. Ali eto. Oporavljamo se sad fizički i psihički. Samo sam htjela da vam javim toliko. 



Mnogo mi je zao sto je tako ispalo. Zelim vas svu srecu i da se sto pre oporavite ❤️.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Azoospermija
13.2.2021 20:52:07   
Bicesuper
Mnogo mi je zao. Svi smo se nadali... Želim vam svu sreću...Jesu li dali neku opciju?

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Azoospermija
13.2.2021 21:24:32   
Hope 18
I mi baš sam mislila to je to ali ništa. Ne nikakvu bukvalno što se medicine tiče za sad to je to.

A mi nijesmo za donaciju, ja to još uvijek ne mogu da prihvatim, ne znam... Svi smo različiti. Ne znam kako vi stojite sa tom opcijom za ne daj Bože, ali mi još uvijek ne... Možda vrijeme učini svoje... Ali vama koje tek treba da idete želim svu sreću! 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Azoospermija
13.2.2021 21:40:02   
lesli
Jedna od najtezih tema na forumu. Povremeno bacim pogled i nadam se dobrim vestima od neke od vas.
I sama sam neko ko je dobio dete putem VTO i drugo je na putu (isto VTO), ali ne mogu ni da zamislim golgotu koju prolazite vi koji se suocavate sa ovim problemom.

Svima vam zelim puno srece u svemu sto vas ceka! 🍀🍀🍀
Hope, zao mi je zbog vaseg rezultata. Zelim vam puno snage u narednom periodu i brz oporavak tm od intervencije. user posted image

(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Azoospermija
13.2.2021 21:45:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Hope 18

Cao svima. Znam da ste jedva cekale da se javim, i hvala vam svima na podaci vjeri molitvi. I eto izvinite sto se ranije nijesam javila ali jednostavno nijesam mogla ući na forum.


Nijesmo uspjeli. Nista nije nađeno. Tesko je i pretesko jer je nada bila ogromna. Ali eto. Oporavljamo se sad fizički i psihički. Samo sam htjela da vam javim toliko. 
Baš mi je žao.Želim vam svu sreću ovoga sveta.Zašto,zašto,zašto...Volela bih kada bi se svi ljudi ovoga sveta ostvarili u ulogama roditelja.Trnovit put sam prošla i mnogo mi je teško kada čitam sve ovo.Grlim te.Ne daj se.


(odgovor članu Hope 18)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here