|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
3.9.2021 15:57:28   
azooo
Zdravo imam pitanje oko y daliciju suprug je radio i rezultati su mu ok sta sto znaci , dal bar malo ima nade za nas  iako nas dok. Kod nas  nam rekao da nema :( cekamo da nam dok emre vidi  rezultat pa da nam kaze sta dalje 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Azoospermija
5.9.2021 10:18:18   
Tinčee
Mm jos to nije radio, pa vam ne mogu pomoci, naravno da je dobro u smislu da postoji sansa da proizvodi spermatozoide. Da li je radio kariotip? Javite sta vam je Dr rekao. 


(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Azoospermija
5.9.2021 10:28:47   
azooo
Jos to nismo radili cekamo termin kod nas je sve slozeno :( uzeli su nam sve podatke i rekli su nam da shalju ove rezultate u evropi nz gde bas da urade jos neka ispitivanja sta kod nas to nema pa videcemo sta je to i ja nz 


(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Azoospermija
5.9.2021 12:31:10   
Tinčee
Držim plačeve da javite dobre vesti! 


(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Azoospermija
6.9.2021 14:58:06   
miracleB
Cao, mom mužu su u Srbiji dijaznostikovali azo, ali u Turskoj je dobio kao tvoj muž dijagnozu crypto. Zašto bi Vi radili micro TESE ako već u uzorku pronalazite spermatozoide, možda eventualno da probate na drugoj klinici ili u inostranstvu?

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Azoospermija
6.9.2021 15:03:08   
Maya20
Htela bih da zamolim clanice koje su vec bile u Turskoj, da mi daju neku preporuku za smestaj u blizini klinike, a nije na odmet i po koji savet. Mi se spremamo uskoro da idemo🙏


(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Azoospermija
6.9.2021 15:23:02   
miracleB
Ja saa već negde pisala gde smo mi odsedali, da li ovde ili na Rodi, ali evo, mi smo bili:
1.Modus hotel, ali obavezno da se bira veća ona soba, male su baš malene, na 2 min od ordinacije ali je problem samo ako se radi micro tese što je nizbrdica baš velika
2.nisantasi residence - to je stan i njega smo uzimali kad smo duže tamo bili, onako okej skroy ima spavacu dnevnu sobu kupatilo i kuhinju, i od ordinacije je na 10min hoda, a od bolnice oko 15min mada smo išli i taxijem
3.ada suites-hotel baš lep, doručak pretezno isti svaki dan ali je zgodno jer i u sobi ima kao mala kuhunjica.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Azoospermija
6.9.2021 20:22:03   
azooo
Doktor nam je dogovorio i dao nam je 3 ned da pije arimidex i opet da proverimo testosteron i e2 pa videcemo dalje :) zagjna nada nam je pa videcemo sta kako 


(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Azoospermija
7.9.2021 8:43:04   
Tinčee
Zato što ovo što nadju nije dovoljno kvalitetno izgleda. Ne znam, mi se vodimo tim mišljenjem da u testisima ima više materijala za odabir. Možda ćemo na nekoj drugoj klinici još jednom eventualno probati i onda inostranstvo. 


(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Azoospermija
7.9.2021 8:45:10   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: azooo

Doktor nam je dogovorio i dao nam je 3 ned da pije arimidex i opet da proverimo testosteron i e2 pa videcemo dalje :) zagjna nada nam je pa videcemo sta kako 






To je neki hormonski lek? 

(odgovor članu azooo)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Azoospermija
7.9.2021 9:33:03   
azooo
Da da hormonski je 


(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Azoospermija
7.9.2021 11:00:42   
miracleB

IZVORNA PORUKA: Tinčee

Zato što ovo što nadju nije dovoljno kvalitetno izgleda. Ne znam, mi se vodimo tim mišljenjem da u testisima ima više materijala za odabir. Možda ćemo na nekoj drugoj klinici još jednom eventualno probati i onda inostranstvo. 



A gde ste radili vto i koliko puta? Da li su spermatozoidi uspevali da oplode jajnu ćeliju? Jel tvoj muž radio kariotip i mikodelecije y hromozoma?

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Azoospermija
8.9.2021 10:21:59   
Maya20


IZVORNA PORUKA: miracleB

Ja saa već negde pisala gde smo mi odsedali, da li ovde ili na Rodi, ali evo, mi smo bili:
1.Modus hotel, ali obavezno da se bira veća ona soba, male su baš malene, na 2 min od ordinacije ali je problem samo ako se radi micro tese što je nizbrdica baš velika
2.nisantasi residence - to je stan i njega smo uzimali kad smo duže tamo bili, onako okej skroy ima spavacu dnevnu sobu kupatilo i kuhinju, i od ordinacije je na 10min hoda, a od bolnice oko 15min mada smo išli i taxijem
3.ada suites-hotel baš lep, doručak pretezno isti svaki dan ali je zgodno jer i u sobi ima kao mala kuhunjica.




MiracleB, hvala ti na pomoci, mnogo mi znaci. Gledala sam preko Bookinga Nisantasi Residence, odgovara mi jer ima kuhinju, posto mi planiramo da ostanemo duze. Juce sam im poslala poruku za cenu, pa su rekli da ce danas javiti Novembarski cenovnik. Po cenama sa bookinga, smestaj ce nam biti bas velika stavka🙄

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Azoospermija
8.9.2021 10:35:56   
miracleB
E sad sam baš gledala, uopšte nije bilo ovako skupo kada smo mi isli. Mislim da ne vredi toliko novca, predlazem ti da nadješ nešto drugo samo uzmi taj kraj čisto da znas da ti je to sve tu blizu.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Azoospermija
8.9.2021 14:50:22   
Maya20


IZVORNA PORUKA: miracleB

E sad sam baš gledala, uopšte nije bilo ovako skupo kada smo mi isli. Mislim da ne vredi toliko novca, predlazem ti da nadješ nešto drugo samo uzmi taj kraj čisto da znas da ti je to sve tu blizu.



Danas cu se baciti u potragu , valjda cu naci nesto po nrkoj normalnijoj ceni. Hvala u svakom slucaju

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Azoospermija
8.9.2021 14:57:39   
Tinčee


IZVORNA PORUKA: miracleB


IZVORNA PORUKA: Tinčee

Zato što ovo što nadju nije dovoljno kvalitetno izgleda. Ne znam, mi se vodimo tim mišljenjem da u testisima ima više materijala za odabir. Možda ćemo na nekoj drugoj klinici još jednom eventualno probati i onda inostranstvo. 



A gde ste radili vto i koliko puta? Da li su spermatozoidi uspevali da oplode jajnu ćeliju? Jel tvoj muž radio kariotip i mikodelecije y hromozoma?



Izvini, ne izlazi mi obaveštenje o porukama. Radili smo u Feroni, dva puta, uspevali su da oplode jajne ćelije, kariotip mu je u redu, a za mikrodelecije nam niko nije rekao, tek na ovom forumu sam saznala za to, pa će odraditi to uskoro. 

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Azoospermija
9.9.2021 14:39:28   
Bicesuper
Mi cemo zeti neki stan u blizini, idemo na paralelnu stimulaciju pa nam se to vise isplati a i treba nam kuhinja masina za ves i slicno...
Planiramo kraj oktobra.
Sad procitah da je nekoj devojci aspiracija bila tek 18 dan ciklusa... uopste ne mogu da znam koliko cemo tacno ostati, pogotovo sto ne znam da li cu na vreme dobiti...
Ali minimum minimuma je 3 nedelje

(odgovor članu Tinčee)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Azoospermija
9.9.2021 14:54:23   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Mi cemo zeti neki stan u blizini, idemo na paralelnu stimulaciju pa nam se to vise isplati a i treba nam kuhinja masina za ves i slicno...
Planiramo kraj oktobra.
Sad procitah da je nekoj devojci aspiracija bila tek 18 dan ciklusa... uopste ne mogu da znam koliko cemo tacno ostati, pogotovo sto ne znam da li cu na vreme dobiti...
Ali minimum minimuma je 3 nedelje




Bicesuper, u istom smo "problemu". Obzirom da cemo i mi ici na paralelnu stimulaciju, trazimo stan koji ce nam služiti svrsi za to vreme. Preko nekog sajta smo pronasli tako nesto, samo cekamo da nam se jave da potvrde. Mi idemo krajem Novembra, ali zelimo da rešimo karte i smeštaj, pa da malo odahnemo . Da li ces ti raditi neke analize? Mi smo pitali doktora, ali je rekao da nema potrebe, mada bi ja ipak uradila barem nesto. Možda se ja ponavljam sa pisanjem i pitanjima, ali vec toliko citam da ne znam ni sama sta sam pisala.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Azoospermija
10.9.2021 10:59:48   
Bicesuper
Svi se ponavljamo, zaboravimo sta se kome desavalo.
Ja sam jos pocetkom godine uradila neke analize, pitala sa dr on kaze ok ne treba ponovo, ali sam ja ponovila stitnu jer mi je posle korone malo skocila...
I imala sam sta da vidim sa 2 je otislo na 5,6. Zamalo se nisam onesvestila. Dr kaze pojacaj terapiju nije to strasno, ali oni su po mom misljenju PRELIBERALNI.
Pisala sam svom endokrinologu i ona mi je ozbiljno pojacal dozu eutiroxa pa cu proveriti za 4 nedelje ima li pomaka...
Ne odlaze mi se vise, bas mi se sve oduzilo, trebalo je u februaru da idemo.
Sta si ti radila od analiza, sta tvoj partner?
Je l bi mogla da mi kazes preko cega ste gledali stanove i koja je cena toga sto ste nasli, ako nije indiskretno?

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Azoospermija
10.9.2021 11:14:18   
Bicesuper
Medenjak kakve su analize odnosno rezultati bili tvom muzu, posto vidim da je mtese bila uspesna.
Dokle ste sad stigli?

(odgovor članu medenjak89)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Azoospermija
11.9.2021 11:04:04   
medenjak89


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Medenjak kakve su analize odnosno rezultati bili tvom muzu, posto vidim da je mtese bila uspesna.
Dokle ste sad stigli?



Na spermogramu uvek 0, kariotip i delecije su ok, LH i FSH su bili 10, testosteron mu je bio ok. Ja sam radila do sad hsg i kariotip i to je u redu, ostala mi je histeroskopija jer imam dva neka mala polipa. Dr Bayazit mi je još tražio da uradiđ Tsh i Prolaktin i to mi je ok. Nadam se da ćemo novembra/decembra otići, ako se situacija sa koronom ne iskomplikuje.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Azoospermija
11.9.2021 11:16:21   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Svi se ponavljamo, zaboravimo sta se kome desavalo.
Ja sam jos pocetkom godine uradila neke analize, pitala sa dr on kaze ok ne treba ponovo, ali sam ja ponovila stitnu jer mi je posle korone malo skocila...
I imala sam sta da vidim sa 2 je otislo na 5,6. Zamalo se nisam onesvestila. Dr kaze pojacaj terapiju nije to strasno, ali oni su po mom misljenju PRELIBERALNI.
Pisala sam svom endokrinologu i ona mi je ozbiljno pojacal dozu eutiroxa pa cu proveriti za 4 nedelje ima li pomaka...
Ne odlaze mi se vise, bas mi se sve oduzilo, trebalo je u februaru da idemo.
Sta si ti radila od analiza, sta tvoj partner?
Je l bi mogla da mi kazes preko cega ste gledali stanove i koja je cena toga sto ste nasli, ako nije indiskretno?



Naravno, gledali smo preko sajta airbnb, rezervisali smo na 20 dana, i kostace nas oko 750 eura. To je bukvalno ceo stan u kome ima i kuhinja i veš mašina i sve što nam jr neophodno. Sledece nedelje vemo rezervisati i avio karte, jer su mnogo povoljnije ukoliko se uzmu ranije. Meninje dr Emre rekao da netreba da radim nikakve analizr za sad. Suprug je neki dan proveravao hormone , FSH i LH su mu malo povišeni, prolaktin je dobar, testosteron takodje. Kada smo poslali doktoru te rezultate, on je rekao da je to u redu i da nema potrebe za terapijom. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Azoospermija
11.9.2021 14:23:12   
Bicesuper
Mom muzu manje više ok rezultati, testosteron malo niži FSH malo visi ali ništa drasticno… dr je ipak je dr hteo da proba sa terapijom i krenulo je nabolje ali smo zbog korone prestali. A posle korone mu je bas dosta pao testosteron pa je ponovo krenuo na terapiju o povisio se testosteron i FSH ali je dr zadovoljan.Mi smo odavno kupili kartu jer smo trebali da idemo još pocetkom godine…Dr bi da probamo i nekoliko spermograma, možda se nađe.I mi smo tako našli stan isto tako neka cena

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Azoospermija
11.9.2021 14:26:21   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Mom muzu manje više ok rezultati, testosteron malo niži FSH malo visi ali ništa drasticno… dr je ipak je dr hteo da proba sa terapijom i krenulo je nabolje ali smo zbog korone prestali. A posle korone mu je bas dosta pao testosteron pa je ponovo krenuo na terapiju o povisio se testosteron i FSH ali je dr zadovoljan.Mi smo odavno kupili kartu jer smo trebali da idemo još pocetkom godine…Dr bi da probamo i nekoliko spermograma, možda se nađe.I mi smo tako našli stan isto tako neka cena



I nama je rekao da dodjemo nekoliko dana pre početka mog ciklusa, pa da probamo prvo da uradimo spermogram. Ovako ili onako, bitno je samo da uspemo, svi mi🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Azoospermija
20.9.2021 21:42:17   
Bicesuper
Medenjak89 i miricleb šta se dešava?Nadam se da ste dobro?

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here