|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pumpica za izmlazanje
1.7.2010 8:51:13   
Anoniman
kako se bre ne vrati na mesto?
gde uopste ode sa mesta?
mila, nisi ti tu nesto dobro postavila...
zvezdasti deo ide tako da onaj glatki deo gleda u flasicu a onaj rebrasti deo gleda ka pumpici, znaci gore.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: pumpica za izmlazanje
3.7.2010 18:44:42   
Verus
5-8 dana zavisi od literature.  Ja drzim 7 dana i beba jede, tako da je sve super.  Ako odmrzavas mleko, stavis ga vece u frizider, i otopi se do ujutru, sipas u flasicu podgrejes i das.  TO odmrznuto mleko ne smes davati kasnije, lakse se kvari od svezeg.  OBAVEZNO kupi i zamrzni, ne bacaj to zlato od hrane.  Kasnije ces moci da odmrzavas i da mu mesas sa kasicama, tako ce lakse 'primiti' novu hranu, jer ima i ukusa koji mu je vec poznat (mleko)....Ne mogu da nahvalim ove elektricne, naravno ko moze da prisuti da kupi...

IZVORNA PORUKA: maslinica

e draga..ja sad pijem caj za doijlje, sad tek mleka ima....uh, poludih od mleka..boli me sve zivo..ali fino se izmuzem i ok...tusiram se dva puta dnevno, i u kadi se najlepse izmuzem...uh bas mi prija...a pre nego on sta ide da jede moram prvo malo da izmuzem u pelenicu i onda da jede..zna ici u mlazovima.
srecom, nemam problema sa grudanjem, ni blizu mastitisa....redovno ja to odrzavamuser posted image user posted image user posted image
zato bih pumpicu.ebes ga, u dubokom  zamrzavanju moze da stoji 6 meseci....a u frizideru 24 sata...


(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: pumpica za izmlazanje
3.7.2010 23:12:30   
Anoniman
Šta 5-8 dana? U frižideru? Ovo prvi put čujem. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: pumpica za izmlazanje
3.7.2010 23:17:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

kako se bre ne vrati na mesto?
gde uopste ode sa mesta?
mila, nisi ti tu nesto dobro postavila...
zvezdasti deo ide tako da onaj glatki deo gleda u flasicu a onaj rebrasti deo gleda ka pumpici, znaci gore.






Tako sam i namestila taj deo...ali kad pumpam...on se povuche gore....da prodje mleko u flashicu...ali se ne vrati tako da pokrije ceo otvor prema flashici nego se nakrivi pa pokrije deo tog otvora...ili se okrene skoz naopachke...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: pumpica za izmlazanje
11.7.2010 17:00:53   
goda
E onda ti ta zvezdica ne valja ako imaš rezervnu ti zameni ako ne onda se raspitaj gdje možeš da nabaviš. Jedina mana tim pumpicama je ta zvezdica,ja sam dve uništila za 7 dana a treća je desila se dobra i još je u funkciji,mada se ja sada ne izmlazam ali moram početi opet ali toje za drugu temu.  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:03:15   
pahulja76
da li je neka od vas koristila NUK-ovu pumpicu? ellenica je napisala da one ne valjaju.
i da li su bolje rucne il ielektricne pumpice? user posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:05:14   
Nensi*
Ja imam rucnu Avent,i odlicna je...Cula sam da su elektricne bolje,ali kostaju oko 10.000,a rucna je 3.000

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:25:41   
Podrum Š.
Drage moje, da li neko zna ko je uvoznik (distributer) za Avent?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:34:17   
Nena81
Na netu ima vise firmi koje uvoze avent al nisam nasla ko je glavni uvoznik od njihuser posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:50:38   
Trudnicica83

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Drage moje, da li neko zna ko je uvoznik (distributer) za Avent?


Da, i sta je bilo sa onom aferom oko Aventovih flasica i cucli, da su nesto neispravne hemijski ili tako nesto? Bilo je to relativno skoro, ali nisam ispratila pazljivo, tek sam se posle setila... Jel ispratio neko? da li je to samo marketinski trik neke druge kuce, ili ima necega?

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:55:36   
pahulja76
koliko sam ja videla po radnjama, na svim njihovim prozivodima pise BPA 0% free, kao sad su "bezbedne"user posted image

nego, mm i ja smo narucili NUK-ove staklene flasice pa sam ja zato pitala da li je jos neko koristio NUK-ove pumpice da bude u kompletuuser posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 19.7.2010 14:57:31 >

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 14:58:24   
Podrum Š.
Marketing je čudo...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:06:00   
Trudnicica83
Mi smo narucili Chicco-vu flasicu (samo jednu, nadam se da cu dojiti, pa za pocetak racunam ne treba vise) i onda smo narucili i Chicco-vu pumpicu - sto kazes da bude komplet, jer moze da se nakaci flasica pa da ide direktno u nju mleko iz pumpice. Ako Nuk ima tu varijantu, a sigurno je ima, ok ti je to, moja kuma je imala sve Nuk-ovo i bila je zadovoljna. Mislim da tu nema neke velike razlike, sve je funkcionise po istom principu. Bitno je samo da li je cucla silikonska ili od kaucuka, jer neke bebe nece jednu odnosno drugu, pa to moras da provalis i onda uzmes onu koja joj odgovara. NJoj na primer nije beba htela cuclu od kaucuka nikako a silikonsku je obozavala. A znam i par obrnutih primera. Bebe su izbirljive bre! user posted image

P.S. Narucili smo Aventove laze, jer mi se dopalo pakovanje - imaju dve unutra, iste (bela i roze a isti model) i finu kutijicu), pa sad ne znam da li da je zamenim za neku drugu ili ne?user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:08:08   
Podrum Š.
Pojma nemam, ja sam imala fenomenalno iskustvo sa Aventom... prethodna pumpica koju sam imala je bila katastrofa, bacila sam je sa velikim zadovoljstvom :)

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:10:03   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Nena81

Na netu ima vise firmi koje uvoze avent al nisam nasla ko je glavni uvoznik od njihuser posted image


danas ih je Tasha vec pominjala-Mcg group iz Novog Sada

KLIK

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:11:46   
Trudnicica83
Valjda ce Chicco-va valjati, cula sam samo par pozitivnih iskustava, nista negativno, ali sve je to individualno... user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:13:08   
pahulja76
hvala trudnicice user posted image

rekli su nam u aksi da ako se beba navikne na silikonsku cuclu posle odbija ovu od kaucuka i obrnuto...

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:22:16   
buhla
IZVORNA PORUKA: pahulja76

koliko sam ja videla po radnjama, na svim njihovim prozivodima pise BPA 0% free, kao sad su "bezbedne"user posted image

nego, mm i ja smo narucili NUK-ove staklene flasice pa sam ja zato pitala da li je jos neko koristio NUK-ove pumpice da bude u kompletuuser posted image



ma pahuljice, sta ce ti to u kompletu? i onako, bar ja nisam se izmlazavala pa davala direktno Pavlu pa da sam na tu istu flasicu stavljala cuclu, nego sam se izmlazala, pa mleko stavljala u specijalne casice i u frizider. madaje sve to na svu srecu bilo kratkotrajno (ni dve nedelje) lepo smo se ustalili i sad imam mleka taman za svaki podoj, tako da se i ne secam kad sam se poslednji put izmazala!

ja imam aventovu pumpicu i case, a nuk flasice sa silikonskom cuclom ( a sa njima sam pocela, jer sam u bolnici koristila silikonske bradavice, pa reko da nastavim, da ne bi kao odbio onu od kaucukauser posted image )


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 15:30:42   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: pahulja76

koliko sam ja videla po radnjama, na svim njihovim prozivodima pise BPA 0% free, kao sad su "bezbedne"user posted image

nego, mm i ja smo narucili NUK-ove staklene flasice pa sam ja zato pitala da li je jos neko koristio NUK-ove pumpice da bude u kompletuuser posted image



ma pahuljice, sta ce ti to u kompletu? i onako, bar ja nisam se izmlazavala pa davala direktno Pavlu pa da sam na tu istu flasicu stavljala cuclu, nego sam se izmlazala, pa mleko stavljala u specijalne casice i u frizider. madaje sve to na svu srecu bilo kratkotrajno (ni dve nedelje) lepo smo se ustalili i sad imam mleka taman za svaki podoj, tako da se i ne secam kad sam se poslednji put izmazala!

ja imam aventovu pumpicu i case, a nuk flasice sa silikonskom cuclom ( a sa njima sam pocela, jer sam u bolnici koristila silikonske bradavice, pa reko da nastavim, da ne bi kao odbio onu od kaucukauser posted image )



kupila si tu rucnu aventovu?
ne bih ja to jos kupovala nego samo da se raspitam ako mi bude zatrebalo...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 17:15:00   
pepeljuga
ja imam avent rucnu i zadovoljna sam, u zadnje vreme je ne koristim ali u pocetku jesam i super je! cini mi se da su njom svi zadovoljni, jos nisam cula neke negativne komentare pa zasto eksperimentisati kad nije cak ni skupa user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 17:23:19   
pahulja76
dobro pepeljugice user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 18:45:30   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ja imam avent rucnu i zadovoljna sam, u zadnje vreme je ne koristim ali u pocetku jesam i super je! cini mi se da su njom svi zadovoljni, jos nisam cula neke negativne komentare pa zasto eksperimentisati kad nije cak ni skupa user posted image

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: pumpica za izmlazanje
19.7.2010 18:51:12   
Verus
Da, sa tim da stoji skroz iza  frizideru, nikako u vratima gde su vece oscilacije temperature.
IZVORNA PORUKA: Tashke

Šta 5-8 dana? U frižideru? Ovo prvi put čujem. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: pumpica za izmlazanje
29.7.2010 17:54:53   
Podrum Š.
Drage moje, upravo sam kupila Avent pumpicu koja mi se spasila život prošli put... Ako nekoga interesuje gde u NS može da se nabavi po 2.500din (najnoviji model u saradnji sa Philipsom) mogu da pošaljem na pp...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: pumpica za izmlazanje
10.8.2010 22:06:26   
Anoniman
Juče mi je drugarica dala novu, nekorištenu AVENT pumpicu! Kupila ju je kad je prvo rodila, za svaki slučaj, da ima, i nikada je nije koristila. Otpakovala je da izvadi flašicu, sve ostalo je netaknuto! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here