|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Voda
8.5.2013 20:12:46   
nina26
a kako ja moju Zoi da 'nateram ' da pije voduuser posted image nikada je nije nesto volela, pa sam joj davala da pije razblazeni caj cisto zbog ukusa,i pila je ne bas ouno ali nije odbijala..e,sada kad su krenule vrucine ona ko za inat nece ni to, a muci se sa stolicom?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Voda
9.5.2013 8:26:58   
bea83
idem da tražim tabelu od NMuser posted image
Inače moje dete je verovatno bilo kamila u prošlom životu, on pije jako puno vode i to ga uopšte ne ometa u jeluuser posted image  Kad je redovno stanje popije otprilike oko 750-900ml vode,300ml čaja i 250ml mleka (količina mleka varira jer ga nekad pije i dva puta), a kad je vanredno stanje tipa vrućine, ili kao što je slučaj ovih dana da ga je napao proliv onda pije mnogooo više, na primer juče je popio oko 2,5 litra vode

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Voda
9.5.2013 8:41:34   
dunja RR
user posted image pa on pije više od mene user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Voda
9.5.2013 8:57:29   
bea83
i od meneuser posted image
sokove neće ni da lizne, srećomuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Voda
9.5.2013 9:00:33   
Sanja90
a joooj koliko pije vode,ja popijem do 2l i ne mogu viseuser posted image E sad ako ti je bas aktivan sto da ne,pogotovo kad su velike vrucineuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Voda
9.5.2013 9:01:39   
bea83
aktivan?ma jok samo uključen na strujuuser posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Voda
9.5.2013 9:11:55   
Sanja90
user posted image ukljucen u struju heheheheuser posted image e sad me bas nasmejauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Voda
29.5.2013 13:56:54   
bea83
Opet jauser posted image  Tripujem verovatno al to mi je posao. Moje dete se polako ali sigurno pretvara u kamilu, iako znam da je voda super za organizam počinjem da mislim da nema neki drugi problem, ne daj Bože. S druge strane ne znam više šta da radim sa pelenama, svako jutro je potpuno mokar, probija mu kroz debelu vreću sve do dušeka, mokar bude od grudi do kolena, nije do pelena, promenila sam nekoliko vrsta, nego tačno od tih nenormalnih količina tečnosti. Ima neko neki savet? Kako da mu ne dam vodu? stvarno mi je katastrofa da on plače a ja da mu sklanjam flašicu

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Voda
29.5.2013 14:03:53   
Moiraina
Bea, da nije možda problem flašica? Možda je navikao na flašicu, pa zato popije vode više nego što mu stvarno treba. Da li si mu nudila vodu iz nečeg drugog, npr. iz čaše sa piskom (trening-čaše)?

< Poruku je uredio Moiraina -- 29.5.2013 14:04:16 >

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Voda
29.5.2013 14:10:10   
bea83
ma pije iz čega stigne, kad vidi da otvaramo flašu ili kad vidi čašu na stolu juri ko da je iz pustinje stigao i otvara usta, uglavnom pije iz svoje flašice jer mu je uvek na dohvat ruke, kad je isprazni stane pored stola na kom držimo Rosu i pokušava da nam objasni da mu sipamo još (to još uvek više liči na mukanje i pantomimu nego govoruser posted image )
Jedino ne voli neku no-spill flašicu sa slamčicom, probaću da mu je uvalim sad da vidim hoće li se toliko nalivati, jer ako je stvarno žedan piće i iz nje, neće birati

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Voda
29.5.2013 14:10:48   
sneza24
Bea i ja mislim da je problem flašica.
Tako je i D pio puno tečnosti dok je pio na flašicu, valjda iz navike je pio pa se nalivao bez potrebe.
Probaj na čašu sa piskom ili sa običnom čašom.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Voda
29.5.2013 14:14:24   
Modessty
Bea mi smo imali neku no spil flašicu sa slamčicom iz koje je i meni bilo teško da popijem gutljaj vode. Isprobaj da vidiš kako ide. Može i tu da bude problem

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Voda
29.5.2013 14:17:13   
bea83
i iz ove naše se teško pije zato je verovatno i ne voli, ali ne znam više kako da ga sprečim da se naliva pa sam mislila da mu dam nju da se malo pomuči
Iz obične čaše, flaše, flašice može da popije nenormalnu količinu, juče sam baš merila od 5 popodne do 9 uveče je popio oko litar i malo jače vode, i bez problema je popio 250ml mleka pred spavanje, i u toku noći 300 ml čaja

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Voda
29.5.2013 14:25:59   
sneza24
Bea možda će manje piti vode ako mu nije stalno na dohvat ruke nego kad traži vodu onda kad je žedan.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Voda
29.5.2013 14:29:30   
Torbica
Lele Bea, pa bas je dobrog cuga! Moja prijateljica ima cerku koja isto popije jako puno vode, oko 2 litre dnevno, taj neki uzrast od oko 16-17 meseci. I vodili su je na sve pretrage, sve je u najboljem redu, jednostavno voli da pije... Ja nemam taj problem, moji ne piju vise od litre, ako i toliko popiju, nego sam htela da kazem da to ne mora da znaci da nesto nije u redu. S tim da ja ogranicavam tecnost posle 18, dajem im po malo, naravno posle vecere uvek popiju nesto ali nema koliko hoce, mogu da piju ceo dan, od volje im... I suvi su mi nocu, naravno. Popodne ih setim, tipa, ko je zedan, neka se sad lepo napije, da nocu ne bude problema.. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Voda
29.5.2013 14:30:15   
bea83
Probala sam i to, tako smo ustvari i radili u početku, flašica je stajala na stolu van njegovog vidokruga i povremeno smo mu davali, međutim on je počeo da stoji pored tog stola kad god je žedan i rukicama pokazuje na gore da mu damo, pa smo onda rešili da mu je spustimo tako da može da je uzme kad hoće misleći da će tako manje biti žedan i neće piti tolike količine. Ali ispostavilo se da je isto, stajala u blizini ili ne, rezultat je istiuser posted image

Torbice, probala i ja mu smanjim popodne al on plače, bukvalno stoji pored tog stola i plače, a ako vidi da pijemo ja ili mm onda kidiše na čašu,flašu, duša me boliuser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 29.5.2013 14:31:39 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Voda
29.5.2013 14:35:52   
bea83
a šta mislite da li može da ima veze izlazak zuba (u poslednje tri nedelje izašle dve četvorke i sve četiri trojke) sa ovim nalivanjem? nekako je počelo u isto vreme

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Voda
29.5.2013 14:43:59   
Torbica
Ajoj user posted image , jeste tuga kad trazi..... jos tako mali...
Moguce je da se tesi pijenjem, cula sam da se to desava, bas toj mojoj prijateljici, ona se isto tako nadala da je od zubica i izlazili su, ali mislim petice. Doduse ne znam da li je prestalo..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Voda
12.7.2013 22:17:49   
jole82
Ne znam jel prava tema...al da pitam...user posted image
Do kada bebi da prokuvavam vodu?..pijemo Rosu, al ja je prokuvam i za AD mleko i ovako kad pije....

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Voda
12.7.2013 22:23:21   
Ana RR
Jole, nama je rečeno da se flaširana voda NE prokuvava već se samo zagreje pre upotrebe. Mi smo u početku koristili Humana vodu koja se takođe ne kuva, posle smo prešli na rosu i nikada je nisam kuvala, samo je ugrejem u mikrotalasnoj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Voda
12.7.2013 22:28:56   
jole82
E pa znaci komotno mogu da prekinem s tim user posted image
Hvala Ana user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Voda
18.7.2013 22:56:33   
adulence
dete jednostavno nece da pije vodu i ja ne znam kako da je naucim da pije,sve nam ide od ruke samo voda ne...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Voda
18.7.2013 23:04:07   
Zemunka85
Moje je otislo u drugu krajnost, dva puta punim flasicu. To je oko pola litre dnevno. Kaokamila, samp pije. Sto mi je dobro doslo u borbi protiv eserihije i jucerasnje temperature oper os zubica.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Voda
30.7.2013 19:31:20   
Meisje
Imam jedno pitanje. Ako beba i posle cestog dojenja kada joj ponudim vodu pije mnogo da li smem da joj dam koliko hoce ili samo malo? Ja sam je prekinula,popila je oko 10ml na flasicu..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Voda
30.7.2013 21:05:47   
New Mom
Po pravilu joj uopšte ne treba voda dok ne krene sa čvrstom hranom. Isključivo dojenje, ako to praktikuješ podrazumeva samo dojenje, nema vode, čajeva, sokova itd.
Ako je toplije jednostavno joj daj češće da sisa.
Eventualno ako su temperature preko 38, može se dati nešto vode, do 30ml.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here