|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucni budzet
4.5.2020 8:53:06   
Ivanka 75
Znaci lepo sam ja izracunala, 100000 samo za mene 😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Kucni budzet
4.5.2020 11:52:08   
Ana RR
Nama je struja 10 hiljada redovno user posted image gas preko zime 20 -25 hiljada. Telefoni, kablovska, internet preko 100 evra. Infostan ne znam koliko je za kuću, čini mi se da je mm skoro spomenuo 8 hiljada ali možda sam to pobrkala sa nekim drugim računom. Mogu da se kladim da za prodavnicu potrošimo oko 50 hiljada mesečno, nekad i više.

Da ne pričam koliko non stop ima ulaganja u kuću. Evo mi sad krečimo fasadu, da je osvežimo, i menjamo oluke. To je trošak od 1600 evra. Treba čovek da dođe da pregleda dimnjak i verovatno i on treba da se radi (iako ga ne koristimo ali jbg). U isto vreme renoviramo kuhinju, to ne znam koliko će koštati ali neće biti ispod 1000 evra. Plus keramičar, vodovodžija, struju radi moj tata. Onda nas čeka ugradni plakar i klima za potkrovlje, pa nova ograda, garažna vrata.... itd itd. U kući uvek nekog posla. I uvek trošak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Kucni budzet
4.5.2020 23:14:37   
vonavoj
Da,da..voda toliko..aj na 7 zivi u kuci..svako vece kupanje,masine rade stalno...

Masine ykljucujem nocu,vodim racuna,jedino susilicu ujutru,uglavnom..kuvam na plin..ali bojler vuce,ne znam sta drugo..i rerna😂😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 8:40:02   
branki*
Zato ovaj moj kir janja nikako ne zeli da se selimo u kucu. Em je tvrdica a, em ga mrzi da radi oko kuce😀Inace i ja ukljucujem masine po jeftinoj i bojler. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 8:43:48   
jess021
Kir Janja🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 9:25:31   
Ana RR
Branki user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 12:07:37   
Misha i Ljisha
Evo i mi radimo po kuci i oko kuce. Izes ga.  Mm sizne 1000 puta al lepse je kud i kamo y kuci. Pa izludeli bismo da smo u stanu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 12:22:07   
Ana RR
Ljišo, ja bih radije zidala kuću od početka, po svome ukusu nego prepravljala postojeće. Samo pogubiš živce.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 12:25:35   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo, ja bih radije zidala kuću od početka, po svome ukusu nego prepravljala postojeće. Samo pogubiš živce.




Jaooo ne znam sta bih rekla. Stvarno za 20 000e sto mi fali da sve sredimo kako treba kad peodas ovu i dodas tih 20 eto kuca po nasem jusu. Ali nemam 20h tako da po malo seedjujem ovo. Sta da radim. Ali ovo prepeavljanne stvarno do u nedogled

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 12:57:14   
Ana RR
Mi planiramo da kupimo plac mada je prilično teško naći dobar, ravan plac tamo gde bi mi hteli. Baš pre neki dan smo gledali dva placa, jedan je preveliki a drugi premali haha

Mi sad imamo ogromnu kuću a ne treba nam tolika, zaista.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Kucni budzet
5.5.2020 13:28:34   
Bossy
Koliko god da imaš budzet, opet nije dovoljno i uvek malo nedostaje za ono još nešto, daj još ovo... Posebno u kući, rupa bez dna - što se tiče ulaganja.

Mi gledamo isto plac, bukvalno sa nekom malom kućicom ili barakom, samo da imamo gde da se sklonimo u slučaju kiše dok smo na placu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Kucni budzet
24.6.2020 8:54:54   
bikicaV
Uvek bi moglo bolje i vise. Nama bi odgovaralo stan da kupimo, ali budzet ne dozvoljava.

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Kucni budzet
24.6.2020 8:57:51   
mama Jo
Bikice, bice i toga polako. Zelim vam sto pre!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Kucni budzet
24.6.2020 9:33:22   
Ana RR
Posle silnih radova u kući a koji još uvek traju, kućni budžet se prilično istanjio user posted image a meni ideje samo padaju na pamet user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Kucni budzet
24.6.2020 10:19:57   
MamaNecaVo
Nama nisu potrebni majstori (a tu su dva meseca) bukvalno, dovoljna nam je korona. 😁. Salu u stranu.. Kuca je rupa bez dna, a ni sa stanom nije nista bolje. Prepravi ono, popravi ovo, doradi ono i sta si radio nista. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Kucni budzet
24.6.2020 13:57:03   
mama Jo
Ana, bar ces uzivati u svemu 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Kucni budzet
25.6.2020 8:53:57   
bikicaV
A bas tako, kucni budzet mora da strada.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Kucni budzet
25.6.2020 9:12:17   
mama Jo
MamaNeca slazemse skroz. Mi spremamo kucni budzet za renoviranje stana, ali uvek i kad isplaniras nesto mimo toga ode jos gomila novca. Tako da kucni budzet svakako strada.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Kucni budzet
25.6.2020 9:26:43   
Ana RR
U našem slučaju uvek prođemo skuplje i uvek bude E aj kad već radimo ovo da uradimo i ono... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 12:38:06   
dunja RR
Nemam pojma da li ima adekvatnija tema, ako se neko seti, prebaciću.

Elem, zanima me, da li recimo kada negde idete, priuštite deci neka mala zadovoljstva u smislu - vožnja u luna parku, platite toplu čokoladu, kokice, itd. Milsim i redovno u svakodnevnim šetnjama, ali i vanredno, ako ste negde na putovanju.

Eem, sada smo bili na Zlatiboru, i znate već, priča se o tamošnjim cenama, kako je sve skupo što se tiče kafića, restorana, na Zlatiboru i Kopaoniku. Ja bih rekla da su na Zl, nešto veće cene u odnosu na Bg, recimo plazma šejk je na Torniku 380 dinara, s tim što mi nismo hteli da sedimo unutra, nego smo napolju bili na snegu (ispred K2). Onda recimo na spomeniku, radi isto samo jedna kafana, ako se odlučiš da se sediš napolju, i sunčaš se, na snegu (kao i većina, manjina sedi unutra u toplom), onda čekaš pola sata red napolju da bi uzeo čaj, toplu čokoladu, kafu, a cena je za nijansu niža u odnosu na Tornik, ali opet, skupo,

E sad, primetila sam dva tipa porodica, jedni kupe deci toplu čokoladu i sl, drugima napamet ne pada, posebno onima sa više dece (samo za 3 tople čokolade, u plastičnoj čaši, ode preko 1.000 dinara).


Šta vi radite u ovakvim situacijama?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 13:37:21   
vonavoj
Lepo kazes,ko ima troje dece,to je nezamislivo .iskreno..mi ne sedimo. Bilo gde,5 sokova samo je 10e minimum..a gde je ostatak...

Nismo ih ni navikli,na odmoru kupujemo sokove ali u supermarketima,i to je ok..Tako smo i mm i ja dok smo se zabavljali i isli na more,studenti,bez para..nikad nismo sedeli po kaficima,nego u supermarketu kupimo 2l soka i pijemo na terasi🤣Kad smo bili na vikend na Zlatiboru,uzeli smo im po palacinku,i to je to...Npr i na moru,zna se,kupimo sladoled u lidlu,i onda jedemo svi🤣Meni je to jos uvek luksuz. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 14:15:31   
Sanjica26 RR
Haha. Von, isto tako mi. Jos ih vi imate troje. Meni je lepse da kupimo porodico pokavanje sladoleda i da na terasi jedemo. Ako se desi da one nesto hoce, onda mi ne uzmemo. Mada, i one su naucile da ne mogu uvek da dobiju. Prosto sto ti kažes to je za nas luksuz. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 16:34:23   
IvanaSK RR
Volim da im priustim ta mala zadovoljstva ako mogu. Nažalost, bas zbog toga i ne idemo mnogo po mestima koja kostaju. Ako znam da ima luna park ili tako nesto gde idem idem kad primim platu i unapred iskalkulisem otprilike.
Suzi, to zavisi samo od toga da li se ima novca i koliko. Da imam novca vise, vise bih im i priustila. 
Ne idemo po kaficima, restoranima..  Mozda jednom u par meseci. Tada gledam da im narucim sta zele i koliko zele (u normalnoj meri, naravno 😅) U Mek Donalds ili KFC isto ponekad odemo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 17:20:31   
nata11
Naravno sedimo, jedino Ali zato ne idemo cesto cak ni na vikend putovanja. Zasto si I otisao na odmor. Da se stiskas I racunas. Onda sedi kuci. Nisam otisla da samo set_am dete Po Sumi I nudim mu plazmu a uvece dajem salamu. Zna SE jedno putovanje u ino u ovom zimskom periodu kod rodjaka gde smo vecinom bez nekih troskova, onda 1 Maj, letovanje I pocetkom decembra Kop.
Skip Kop idi u Brzece. Skip Zlatibor, idi na Zlatar.

Uvek biramo jeftiniji smestaj, retko idemo u neke luksuze. Ali za restorane, kafe, slatkise uvek Ima.

Mene vise brine nase svakodnevno luksuziranje. Mi toliko dajemo na hranu, Skupe igracke jednom mesecno, original garderobe detetu koje brzo preraste a na drugu stranu ne stedimo (trenutno) I vozimo stariji auto od vecine ljudi. Na tome moram poraditi ubuduce.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Kucni budzet
20.2.2022 17:21:20   
nata11
Auto correct urnisao text Ali skapiracete sta htedoh kasti.🙂

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here