|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
4.8.2014 12:54:44   
Peace*
kako se odluciti za drugo dete? Mislim da se oko drugog najmanje dvoumis i mislis,mislim da ono nekako dodje samo po sebi,ne znam.


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
4.8.2014 12:58:49   
Misha i Ljisha
meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu jeuser posted image . Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
4.8.2014 14:01:27   
superm
Tijatija, divno razmisljanje, svaka cast!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
1.2.2015 16:23:41   
isidora88
mi smo prelomili, ako se do kraja godijne ne zaposlim, pocecemo da radimo na drugoj bebici user posted image , ne mogu vise da cekam, sve ce doci na svoje nadam seuser posted image
moram samo da pogledam sta mi je klarita prognozirala kada ce biti devojcica da znam kada da pocnemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
2.2.2015 13:24:20   
majared
Ja cekam mm-a da se smisli user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
2.2.2015 13:27:56   
isidora88
da se mm pita ja bih vec troje rodilauser posted image , ja sam glas razumauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
2.2.2015 13:58:53   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu jeuser posted image . Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".



Hahaha, istina! Uvek smo pesimisti kako cemo finansijski, kako fizicki ako nemamo pomoc , kako vratiti telo u normalu, imati vremena za treninge i sebe...i onda zaboravljamo da cemo ono osnovno uvek moci da pruzimo deci...i da cemo opet naci vremena za sebe, naravno ne puno ali cisto da budemo izfepilirane , ciste, podsisane haha i mocicemo izaci na kafu ili primiti nekoga na kafu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
2.2.2015 14:13:08   
Kata90
Kako kazu ako imas za jedno,imas i za drugo dete,i za trece itd.user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
2.2.2015 14:31:40   
majared

IZVORNA PORUKA: isidora88

da se mm pita ja bih vec troje rodilauser posted image , ja sam glas razumauser posted image


Kod nas mm koci proizvodnju user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.3.2015 0:00:07   
acalukic
dece nikad dosta. Ja imam dve cerke, moja cerka troje,i zao mi je sto ja i moja supruga nismo imali isto troje ali sta da se radi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 19:50:21   
isidora88
kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnostiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 19:54:53   
jess021
Isidora, da ti cestitam i ovdeuser posted image
Konacno jos jedna novosadjanka medju trudnicamauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 19:57:49   
adulence
Isi cestitam ti i pridruzi nam se u temi...
IZVORNA PORUKA: isidora88

kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnostiuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 20:06:25   
Ana RR
Divno Isidora, čestitam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 20:18:15   
bubulence

IZVORNA PORUKA: isidora88

kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnostiuser posted image user posted image user posted image

isis draga, cestitam od srca!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 20:19:44   
isidora88
Hvala drage moje user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kako se odluciti za drugo dete?
8.6.2015 21:14:44   
degu
bravo Isidora user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
9.6.2015 7:57:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Kata90

Kako kazu ako imas za jedno,imas i za drugo dete,i za trece itd.user posted image


user posted image
baš tako Kato! To je ono što ne vidiš dok se drugo ne rodi user posted image

Isidora čestitam!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
21.6.2015 21:22:00   
emicaa
Mi smo počeli priču o drugom djetetu i nikako da se odlučimo da li ove ili sledeće godine.Ne brinu me finansije,o tome ne mislim uopšte ali koliko me T muči sa ne(spavanjem) i kako me nekad izludi da bih pobjegla u zimbabve na par dana kako bi tek bilo sa još jednim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:00:43   
eca89
Da se i ja uključim! Naime, tražim posla, ali ako ga ubrzo ne nadjem, radićemo na drugoj bebi! Vrijeme leti, iako bih najradije radila i napravila malo pauzu, još mi i ona nije nešto stasala!
Ne znam šta da radim!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:14:12   
Anck Su Nmaun
Ja bih ti savetovala da radite na drugom pa si posle slobodna (naravno ako neces vise dece) jer cekajuci samo ti prolazi vreme. A posle ostanes trudna koliko njih se vise i ne vrati na posao. Da li zbog sebe ili firme druga je tema.
A da ne pricam o godinama..ne znam koliko imas ali veoma vazan faktor!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:16:38   
eca89
Anck, 27user posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:16:39   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu jeuser posted image . Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".

Hehe bravo za ovaj postuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:18:41   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: eca89

Anck, 27user posted image !
ja sam prvo rodila aa 28...drugo sa 29a trecw sa 34... znas koja razlka nebo i zemlja..odmah radjaj user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kako se odluciti na drugo dete?
6.12.2016 16:22:06   
eca89
Uhhhh, necu ja onda josuser posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Žensko ime Saša
buhla

da li je OK dati ženskom detetu me Saša

da (46%)

ne (46%)

paaa (8%)


Ukupan broj glasova: 106

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here