|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fobije
5.3.2009 12:53:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Duva li košava sada kod tebe? Otvori prozore, napravi promaju, zatvori vrata između, i sedi i slušaj. user posted image Ali nemoj dugo, ipak si trudna. user posted image

Hahahahahahahahahahhahahahahahaha, za ovaj eksperiment vam je potrebno:
- prozor - komada 2
- vrata - komada 1
- trudnjača - komada jedan
- malo dobre volje

< Poruku je uredio eugenija -- 5.3.2009 12:59:33 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Fobije
5.3.2009 12:55:34   
Anoniman
user posted image


prozor - 2kom
Kako ćeš jednim prozorom napraviti promaju? user posted image



< Poruku je uredio Tasha RR -- 5.3.2009 12:56:29 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
5.3.2009 12:58:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Fobije
5.3.2009 13:00:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image


prozor - 2kom
Kako ćeš jednim prozorom napraviti promaju? user posted image




Uredih user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Fobije
5.3.2009 13:00:50   
Anoniman
Praviš promaju??? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Fobije
5.3.2009 13:02:20   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagi

ja imam fobiju od buducnosti i od ljudi vidite da nisam normalna


Mico moja, šta je tu nenormalno... Vidiš da se prase plaši zvuka promaje, ja se plašim lifta.. Imam drugaricu koja se plaši da pešice pređe preko mosta, pa uvek stopira kad treba na drugu stranu Vrbasa..

< Poruku je uredio eugenija -- 5.3.2009 13:04:06 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Fobije
5.3.2009 13:05:42   
prase

IZVORNA PORUKA: gagi

ja imam fobiju od buducnosti i od ljudi vidite da nisam normalna


Svako normalan ko pokušava da živi, radi i ima decu na ovim prostorima danas ima fobiju od budućnosti... i od ljudi koji bi mogli da upletu prstiće u tu budućnost...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Fobije
5.3.2009 13:07:32   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Praviš promaju??? user posted image


A neki drugi put ću... glupo mi da niko ne vidi kako sam puklauser posted image user posted image user posted image Kad bude pun stan ljudi, izvešću eksperiment i reći.. a sada tišina...... i onda.. ožeži po huuuuuHHHuuuUUUUuser posted image

Nego, uredih post.. ispravila na 2 komada prozora..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Fobije
22.2.2010 22:50:32   
Anoniman
Ja imam fobiju od povracanja i paukova!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Fobije
22.2.2010 22:58:29   
Anoniman
kad sam zivela u kuci prizemnoj...pre...imala sam fobiju da mi na prozoru stoji neki covek sa sesirom i da tako samo gleda u moju kucu...
uvek sam spustala roletne i umisljala da cu jednom tako ugledati nekoga da stoji i blene...to mi je horor film

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Fobije
22.2.2010 23:01:04   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam zivela na prvom i mislila sam da ce nindza da se popenje kad budem sama user posted image user posted image user posted image
u sred leta na 40c sam zatvarala prozore i krila se u cosku.. user posted image

a imam fobiju i od golubova user posted image user posted image
i od toga da padnem na sred ulice a idu kola user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Fobije
22.2.2010 23:03:07   
bratzz
Uzasno se plasim mraka , sama nikad ne spavam bez upaljenog TV. Taj strahvucem od detinjstva prvo su roditelji pokusavali da me izlece tako sto su me namerno ostavljali u mrklom mraku i navukli mi teske traume a kasnije muz ali niko nikada nije uspeo da me prevaspita ja i dalje bez upaljenog svetla ne idem u wci taka.
Imam jos neke fobije ali o tome cu drugi put.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Fobije
22.2.2010 23:04:19   
micketta
ja se plasim da spavam u sobi u kojoj je potpuni mrak. mogu da se pogase sva svetla, naravno, ali mora da dopire ulicno osvetljenje. obicno na selima nema tog osvetljenja pa ukoliko se probudim u sred noci a ne vidim ni prst pred nosom, pocinjem da se gusim, trazim vode da popijem i lavor da ispljujem pitaj boga sta...


(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Fobije
22.2.2010 23:12:32   
Anitaaa
Ja patim od ove ofidiofobije-tj strah od zmija.Plašim se da držim vrata otvorena leti sve m,e strah da će da mi upuže neka zmija.Proveravam po nekoliko puta ispod nameštaja i kreveta da li ima nečega.To radim naročito kad ne spavam u svom krevetu tj kada spavam van kuće-kod mojih,svekrve itd.
Znam...nisam normalna


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Fobije
22.2.2010 23:12:44   
lothroniell
Hmmm poput Oti sam... Moja soba je sa ulicne strane kuce, u prizemlju a ogradu nemamo i ja stalno imam fobiju da ce mi neko viriti kroz prozor... FUJ! user posted image Takodje sam klaustrofobicna, najvise mrzim liftove i mala kupatila, wc-e na kojima nema prozora ili su oni jako mali da se ne mozes tuda prvuci... Ako se setim jos necega ja cu da javim... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Fobije
22.2.2010 23:17:00   
micketta
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja patim od ove ofidiofobije-tj strah od zmija.Plašim se da držim vrata otvorena leti sve m,e strah da će da mi upuže neka zmija.Proveravam po nekoliko puta ispod nameštaja i kreveta da li ima nečega.To radim naročito kad ne spavam u svom krevetu tj kada spavam van kuće-kod mojih,svekrve itd.
Znam...nisam normalna



ti si jos i dobra.
ja sam jednom pocela da proveravam i fioke da se slucajno nije neka zavukla user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Fobije
22.2.2010 23:20:46   
viking
Zmija i lekara.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Fobije
22.2.2010 23:30:27   
Mishica 77

Uzasno se plašim paukova i buba tj. insekata uopšte!
Jednom sam na sred prepune bašte kafića ustala, zadigla majicu i počela da skačem i vrištim jer sam mislila da mi je nešto palo u nedra sa drveta... user posted image
Tada baš ne znam da se iskontrolišem... Lujka...

A roditelji mi kažu da sam kao mala volela da se igram sa bubicama i crvićima...



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Fobije
22.2.2010 23:46:33   
eugenija
Istraživanja u razvojnoj psihologiji kažu nam da je jedino strah od zmije urođen, svi ostali strahovi su stečeni.
Eksperiment sa novorođenčadi i bezopasnim zmijama pokazao je da bebe pokazuju izrazit strah, iako nje pred njima pokazan strah od zmije, niti su kada pre videle zmiju na slici ili bilo kako.
Ovo se objašnjava tzv kolektivnim nesvesnim, a postoje i oni koji smatraju da ovaj strah ima veze sa Biblijskim Evinim odnosom sa zmijom.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Fobije
22.2.2010 23:49:52   
Anitaaa
Mene je skoro ujela zmija kad sam imala 7 godina.Zavukla se iza mašine za veš u kupatilu u vikendici.Ja od tada pamtim taj strah vezan za zmije

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Fobije
22.2.2010 23:53:42   
Anoniman
Ja ne ulazim u prostoriju dok ne ubiju pauka,a kad se zadesi da padne na mene to je vristanje! A za povracanje...tacno kad mi je muka ja pocinjem da se tresem,klecaju mi noge... a cim cujem da je nekome muka u mojoj blizini ja bezim! Brrrrrr

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 22.2.2010 23:54:28 >

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Fobije
23.2.2010 0:19:38   
natty
prase nisi jedina sa ovim fobijama ja takodje ne podnosim jake zvukove(a buka mi je non-stop deca+tv+muz+jauser posted image ) meni se stvara kao konfuzija u glavi od buke i imam utisak da cu eksplodirati. u te zvuke spadaju svi oblici pucanja ,od kadgod ono kad je bilo vode u benzinu pa pukne auspuh preko petardi do onog odvratnog pucanja '99.g
tu spada i grmljavina a ona je posebna prica tu ne mogu da se iskontrolisem znaci ako sam napolju i izdaljine se priblizava grmljavina istog momenta ulazim teram i decu i mm unutra , kad pocne jace da grmi mahinalno zatvaram usi a kad bude zestoke grmljavine ili lezim sa prstima u usima i jastukom na glavi ili sedim zatvorena u kupatilu jer nema prozor. ovo uglavnom niko ne razume i smeju mi se ali ja taj strah ne mogu da kontrolisemuser posted image

_____________________________

za sreću malo treba jedna topla reč i ljubav do neba

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Fobije
23.2.2010 0:21:55   
lothroniell
Meni vecina ljudi kaze da nisam normalna ali ja grmljavinu volim... I kad god grmi ja izadjem napolje da hvatam gde seva, i pogadjam gde grmi... Bas uzivam u tome! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Fobije
23.2.2010 0:25:56   
Mishica 77

I ja! Obožavam!
Znači nisam ćaknuta!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Fobije
23.2.2010 0:27:39   
micketta
e, ja imam fobiju kad je derbi pa partizan pobedi zvezdu ili obrnuto i pocnu ludjaci da pucaju da pobegnem u kupatilo jer tamo nema prozora. bojim se da ne zaluta metak.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here