|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fobije
23.2.2010 0:28:54   
lothroniell
Hmmmm, to sto nas je dve ne znaci da nismo lude! user posted image
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


I ja! Obožavam!
Znači nisam ćaknuta!



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Fobije
23.2.2010 0:29:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Meni vecina ljudi kaze da nisam normalna ali ja grmljavinu volim... I kad god grmi ja izadjem napolje da hvatam gde seva, i pogadjam gde grmi... Bas uzivam u tome! user posted image


i ja....obozavam grmljavinu...

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Fobije
23.2.2010 0:34:55   
Mishica 77

E, sad nas je tri! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Fobije
23.2.2010 8:13:49   
bebironcic
Ja se plasim zmija i svih insekata....uh,na samu pomisao se najezim!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Fobije
23.2.2010 8:53:39   
Anoniman
I ja volim kad grmi! Volim da cujem dok spavam!

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Fobije
23.2.2010 8:55:32   
Anoniman
Ja imam fobiju od ribe. Ne mogu da podnesem da ulazim u dublju vodu, jer mislim da kad bi me neka ribica dotakla da bih dozivela srcku, a ne mogu da podnesem ni da ih vidim ovako, van vode. Ne znam zasto je to takouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Fobije
23.2.2010 9:24:36   
*Alexx*

DA LI VI IMATE NEKU FOBIJU? I KAKO SE BORITE SA NJOM?
Ja se baš bojim buba i insekata i ne volim baš mnogo zatvorene prostore tj više ne volim kada sam skučena.


Isto kao Jeca. Dodajem paukove. S tim što paukove i insekte još nekako i podnosim (nemam lupanje srca, pojačano znojenje, ubrzano disanje itd), ali kad sam se zaglavila u liftu... Jednom prilikom je nestalo struje, a mm i ja u liftu, ja trudna. Lift je metar sa metar. Mrkli mrak... Mislila sam da ću da se porodim u naredna dva minuta. Srećom, te je struja brzo došla.
Više puta sam se zaglavila u liftu, ali je bar bilo struje (a ni tada mi nije bilo lako). Bukvalno počnem ubrzano da dišem.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
23.2.2010 19:46:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Fobije
23.2.2010 20:40:38   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Meni vecina ljudi kaze da nisam normalna ali ja grmljavinu volim... I kad god grmi ja izadjem napolje da hvatam gde seva, i pogadjam gde grmi... Bas uzivam u tome! user posted image


i ja....obozavam grmljavinu...



I ja takodje... Tada spavam kao beba...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Fobije
23.2.2010 20:41:49   
ksenija81
Imam fobiju od merdevina. Ne mogu da se popnem, odmah mislim da cu pasti. Bojim se i visine, ali ovo sa merdevinama je drugacijeuser posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Fobije
23.2.2010 21:39:12   
medic slatki
uzasno se bojim zmija, to je strah koji ne mogu opisati, iako ih nikad nisam vidjela uzivo, na Tv-u kada vidim sva se sledim i cijeli dan nisam dobro.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Fobije
23.2.2010 21:40:22   
Mishica 77

Lothi, vidiš da nas je sve više koji volimo grmljavinu!
Biće, k'o što rekoh, da nismo mi ćaknute. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Fobije
23.2.2010 23:42:44   
lothroniell
Vidim, vidim... Super je to! Moramo organizovati neko druzenje po grmljavini user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Fobije
24.2.2010 0:00:53   
Mishica 77

Super ideja! Oformimo društvo. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Fobije
24.2.2010 0:23:06   
2002m
zmije..... user posted image  

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Fobije
24.2.2010 10:24:16   
Anck Su Nmaun
Paukovi su moja nocna mora .... ko me i maalao poznaje zna za moj strah user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Fobije
24.2.2010 10:30:45   
mamanp
Zatvoreni prostor (tu se osecam kao da me je neko strpao u kutiju od cipela)
Strah od pauka - vezano za san iz detinjstva. Pre udaje nisam smela da spavam u sobi ako bi videla pauka, vec bi jorgan na glavu i pobegla u drugu sobu.
Kad krenem na spavanje ne spustam roletne, jer me gusi kad je totalni mrak u sobi.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Fobije
24.2.2010 10:37:46   
ivak
Ja se jako plasim svih pernatih zivotinja,imam fobiju od njih i nemogu da se iskontrolisem kad se nadjen u blizini njih odmah vristim i bezim user posted image    ,i uhvati me takva panika da posle osetim da me svaki misic bili......user posted image . Mozda zvuci smesto ali to je moj najveci strah.user posted image

< Poruku je uredio ivak -- 24.2.2010 10:38:35 >


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Fobije
24.2.2010 13:53:29   
Mari86
Skakavaca i leptira...i to tako vristim da kasnije ne mogu da pricam
toliko izderem grlo...user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Fobije
25.2.2010 15:02:25   
lelaigor
Od svega navedenog bojim se vode, visine, mačaka, paukova, grmljavine, munja, povraćanja, zatvorenih prostora, pčela, mraka, gužve, smrti, klovnova. Uf, i'm soooo complicated... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Fobije
25.2.2010 15:08:25   
Verus
isto.
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Paukovi su moja nocna mora .... ko me i maalao poznaje zna za moj strah user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Fobije
25.2.2010 17:07:45   
Iwana87
Visina,cak i na stolicu nekad ne smemuser posted image .Mrak,samoca i to je to valjda

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Fobije
25.2.2010 20:55:10   
Anoniman
greska user posted image



< Poruku je uredio pcelica Maja -- 25.2.2010 20:56:04 >

(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Fobije
25.2.2010 20:55:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lelaigor

Od svega navedenog bojim se vode, visine, mačaka, paukova, grmljavine, munja, povraćanja, zatvorenih prostora, pčela, mraka, gužve, smrti, klovnova. Uf, i'm soooo complicated... user posted image user posted image user posted image


Uf nisam jedina...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Fobije
28.3.2010 14:01:34   
New Mom

IZVORNA PORUKA: sneza24

I ja se uzasno jako bojim zmija.I ranije mi se desavalo da ih cesto sanjam  i to su bile verujte mi prave nocne more.Cak sam u snovima vristala i moji roditelji bi me culi u drugoj sobi i dosli bi da vide o cemu se radi i budili bi me iz sna.

Uh, nisi jedina. S tim da ih ja još ponekad sanjam. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here