|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fobije
28.3.2010 14:09:44   
diamond
ne verujem kakvih sve fobija ima!!! strah od novca ....????????!!!!!!! kako ne sretnem nekog takvog pa da mu malo pomognem!!!!
ja se uzasno bojim visine!!!

i bojim se nemoci....mrzim kada me neko drzi za ruke, a da ne pricam o vezivanju ruke prilikom davanja anestezije...e to je panika!!!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Fobije
28.3.2010 17:59:39   
LillyT
Uzasno se bojim buba i povracanja. Zmije i gmizavce obozavam (imala sam belousku za ljubimca), ali kada vidim bubu, dobijem napad. Povracanja se jaaaaakoooo bojim, od kad znam za sebe, to mi je uvek bio najveci starh. Bube sam volela kao klinka, ali su mi se smucile pocetkom srednje kada je bila najezda onih crnih, pa su nam stalno padale za vrat.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Fobije
28.3.2010 19:18:32   
Anoniman
Jao ja se mnogo bojim povracanja isto od malena, pre je bilo jos gore cim sam cula da je nekom muka momentalno pocinje da me vata napad panike  i gledam kako da se sklonim odatle! A sad cim osetim nesto ja pocinjem da se tresem i panicim,a u poslednje vreme me dosta zeza gorusica tak oda sam van sebe!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Fobije
29.3.2010 14:09:20   
kleopatra*
Klaustrofobicna sam i bojim se buba ufffffff user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Fobije
29.3.2010 14:21:34   
Anoniman
kada neko hoda iza mene.....uh.............user posted image user posted image user posted image user posted image
sve mislim-sad će da me zajašeuser posted image

jbg...nisam čista u tim situacijama....user posted image

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Fobije
29.3.2010 14:26:44   
paki
IZVORNA PORUKA: banini

kada neko hoda iza mene.....uh.............user posted image user posted image user posted image user posted image
sve mislim-sad će da me zajašeuser posted image

jbg...nisam čista u tim situacijama....user posted image
,a bojim se i mrtvaca ma sama pomisao na groblje....i onda krenu slike u glavi.

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Fobije
30.3.2010 12:32:42   
Anoniman
Imam fobiju od visine, zatvorenog prozora i puzeva.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Fobije
26.4.2010 17:28:35   
usamljena
Klausrofobicna sam i imam strah od zmija, ostalo ... ne mogu se set_iti user posted image

A da, i ja se bojim mrtvaca i sama pomisao na groblje ... brrr


< Poruku je uredio usamljena -- 26.4.2010 17:39:58 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Fobije
26.4.2010 17:31:52   
lenaa

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Jao ja se mnogo bojim povracanja isto od malena, pre je bilo jos gore cim sam cula da je nekom muka momentalno pocinje da me vata napad panike ..

Polako samo da vidis kad ostanes trudna i ja jednostavno "ne znam kako se povraca" i nisam nikad u zivotu do pre nekoliko dana, joj ma dusa mi je u nosu ne znam tad ni kako da disemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Fobije
26.4.2010 17:41:02   
bebablue
Imam strah od visine i imam fobiju kada sam na moru, od ajkule, glupo zvuci, ali super sam plivac, ali ne smem daleko od obale, uvek sa uzasno istripujem.user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Fobije
26.4.2010 17:43:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaa

Polako samo da vidis kad ostanes trudna i ja jednostavno "ne znam kako se povraca" i nisam nikad u zivotu do pre nekoliko dana, joj ma dusa mi je u nosu ne znam tad ni kako da disemuser posted image user posted image user posted image

Jaooooooo user posted image
Ja se secam da jesam kao mala i znam da je neki odvratan osecaj i mnogo me je strah... uf

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Fobije
26.4.2010 18:04:05   
jance
za sada sam primetila samo strah od visine... nije onaj panicni, jednostavno pocne sve da mi se vrti i moram da sednem na nesto cvrsto u roku od odma!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Fobije
27.4.2010 23:32:47   
Anoniman
Strah od velikih objekata, buba i smrti

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Fobije
28.4.2010 8:07:59   
ja_sam_ja
ja imam mali milion fobija: od velikih cuka, od oštrih predmeta, od mnogo ljudi...ne mogu sad više da se sjetim....al, izađem ja na kraj sa njima, ne predajem se, nego se suočavam sa njima

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Fobije
2.12.2010 14:09:29   
Iwana87
jel imamo mi nekog psihijatra-psihologa na forumuuser posted image kako prevazici strah od visine.Daklem.kao mala ga nisam imala,vremenom se stisava a i postaje sve gori,zavisi od faze zivota.U nekim trenucima nemam problema ,a cini mi se da je sve usko povezano sa sedenjem kuci,u 4 zida i td.Znam da sve polazi iz glave samo neznam nacin da nesto sto pre preokrenem jer ce mi dete prohodati i traziti da ga vodim negde gde ja necu smeti da se popnemuser posted image U zadnje vreme se plasim stepenica,kad sam prvi put dosla ovde,isli smo u trzni centar i tako se penjali pokretnim stepenicama,ja nisam ni razmisljala ,kad smo stigli do dela da se vratimo nazad uzas jedan,U sustini ja se manje plasim da se popnem na visinu ali da sidjem to je strasno,Sad mm i ja idemo pokretnim stepenicama na gore,i vise nikad do zadnjeg spratauser posted image a na dole ja idem obicnim korak po korak stezuci se za ogradu dok on vodi dete.Kad konacno sidjem ja sam preznojena i tresem se.Probala sam i da ne mislim,i da mislim na dete,i sve zivo i nikako da uspem da resim nesto

(odgovor članu ja_sam_ja)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Fobije
2.12.2010 18:24:05   
Trbica
Igle, mokrica ( jedna vrsta bube ) morske trave, da cu da dobijem epilepticni napad ( a nemam tu bolest ) pasa srednje velicine koji su lutalice a i onih velikih, mada mi to dodje realno nekako, da ce srcka da me strefi ako sam preblizu pojacalu na nekom koncertu, pre bih crkela nego da udjem u vodu koja je mutna a sa bistrom nemam problema. Nekoliko puta mi se desilo da dobijem napad panike u autobusu zbog vazduha, imam strasan problem sa vazduhom koji izdise puno ljudi i cesto mi je muka kada sam u zatvorenim prostorijama a ima nas puno...

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Fobije
3.12.2010 15:30:36   
Stellaa
Imam fobiju od insekata, svih vrsta, velicina i oblika user posted image

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Fobije
31.8.2011 11:06:35   
GRGA
Imam fobiju od vode-bez duseka ne idem nigde i imam osecaj da cu se udaviti ako pustim dusek..zatvoren prostor,,
Majca kada mi je preko glave uhvati me panika da cu se ugusitiuser posted image ..Smesno ali istina,,,strah od napustanja....Otac je skoro digao ruke od nas kada sam bila mala,,i sja sada trazim savrsenstvo tj gledam da nas porodicni zivot bude idilican


Strah od ljudi....

(odgovor članu Stellaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Fobije
31.8.2011 11:55:48   
Anoniman
Strah od visine, pacova i što Grga kaže-od napuštanja

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Fobije
31.8.2011 11:59:36   
Ana RR
Paničan strah od mraka i buba, strah i briga za porodicu, ako mi mm ne odgovori na poruku posle 5 min već imam najgori scenario u glavi i umirem od brige. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Fobije
31.8.2011 16:05:30   
Adriana83
Zabe,bube,stomatolog i Carski rez...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Fobije
31.8.2011 17:17:13   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Paničan strah od mraka i buba


Ja isto. I to tim redom. + Zatvorenog malog prostora i ekstremne guzve.

< Poruku je uredio vukosava -- 31.8.2011 17:18:25 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Fobije
31.8.2011 22:07:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: vukosava
ekstremne guzve.

Ja procitah ekstremne guzoveuser posted image
Plasim se visine, dubine, i potpuno odlepim i pohisterisem kad me nesto steze i ja to sa sebe ne mogu da skinem. Pre neki dan umali ne pokidah neku haljinu jer mi se zaglavila dok sam je svlacila preko glave. Bukvalno sam pocela da urlam na mm da je pocepa.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Fobije
31.8.2011 22:13:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb
Bukvalno sam pocela da urlam na mm da je pocepa.

Hmmm, baš me zanima kako je to protumačio user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Fobije
31.8.2011 22:18:56   
minavb
user posted image  Taj ne cepa garderobu, to je za njega veliki greh.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here