|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fobije
17.11.2011 14:43:10   
Meisje
Ja imam fobiju od pauka...evo najezim se samo kad pomislim...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Fobije
17.11.2011 15:02:51   
bebać

IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: ivaj

IZVORNA PORUKA: bebać

ko će još sa mnom i Olgom???user posted image


Ja bih rado isla.Ali zamisli ti taj izlazak-tebe spopadaju crne misli,kaplje ti znoj sa dlanova a Olga i ja pricamo o lesu koji se raspadauser posted image




zamisli nas sa sve Minom i Sanjicom user posted image
znaci razgovor o dusevnoj i fizickoj smrti sa mojim ispadima : zovite hitnu gotovaaaaaa sam user posted image

i sva piletina se razbeza ostade nam samo alkohol da znamo di smo al se manje jedimo user posted image



pa vi ste gore od mene, i ja se na trenutke zaboravimuser posted image user posted image

bežte tamo, nećete ni da se šaliteuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 127
   [Obrisana poruka]
9.3.2012 20:34:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Fobije
9.3.2012 20:43:38   
PoisonEve
Ne volim otvorena vrata u stanu. Uvek obavezno pozatvaram sva vrata, ne znam zastouser posted image
Ne volim paukove i bubasvabe (ostala stvorenja mogu da prezivim).
Ali od letenja imam uzasan strahuser posted image
Proslog leta smo mm i ja isli u Tursku, a ja sam preplakala ceo put. Dobro me nisu uhapsili zbog sirenja panike u avionuuser posted image Postoji li takav zakon uopste?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 129
   [Obrisana poruka]
9.3.2012 20:47:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Fobije
9.3.2012 21:31:00   
branki*
ne znam da li je fobija,ali imam trip da cu pasti kad god silazim niz stepenice ili se penjem uz nesto visoko,merdevine,kada prelazim preko grede i sl.bukvalno pocne da mi se vrti u glavi od silnog zamisljanja.ili silazim ko dete,na po jednu stepenicu.u stvari,verovatno imam strah od visine jer ne mogu ni da gledam kroz terasu sa 8.sprata.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Fobije
9.3.2012 22:26:20   
pepeljuga
Dobro me nisu uhapsili zbog sirenja panike u avionuuser posted image Postoji li takav zakon uopste?


Nema, jer bi i mene uhapsili u tom slucaju user posted image
Ja sam imala raznorazne fobije, sad kako sam starija sve sam vise flegma, boli me cose za sve user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Fobije
9.3.2012 23:09:44   
mamamikka
ne volim paukove i bube, ali ništa strašno. Fobiju imam od ljuljaške. Dovoljno da vidim kako se klatari, pa još ako škripi... jednostavno jezivo, onako nervoza u stomaku i hvata me panika. Na drugo ne reagujem.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Fobije
10.3.2012 0:11:53   
Anoniman
Ja se neopisivo plašim visine i leptirica. Na merdevine se ne penjem dalje od prve prečke, ako sam sama pa baš moram da se popnem na stolicu da nešto dohvatim, drhtim kao prut, a poslednji put kad sam prišla prozoru na devetom spratu povraćala sam dokle god je imalo šta iz mene da izađe. Kad leptirica uleti u sobu, drhtim i ne mogu da dišem.

(odgovor članu mamamikka)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Fobije
10.3.2012 16:07:33   
Biserce
ja malog zatvorenog prostora

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Fobije
10.3.2012 16:13:44   
slavica.
Uuuu ja imam fobiju od duboke vode... Bas nesto ne volim,i na moru,kada plivam,kad skontam da vise dno niti dodirujem,niti vidim,za sekundu sam na obali...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Fobije
10.3.2012 16:16:56   
branki*
uh,jeste i meni nekako jeziv taj osecaj,odmah zamisljam sta li sve pliva tu ispod mene,brrr!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Fobije
10.3.2012 16:28:36   
sarti
Ja imam fobiju od lifta(zato smo kupili stan u prizemlju) i od voznje kolima, tj strah me je od saobracajnih nezgoda i ta samo ako se vozim kolima, ako se vozima autobusom onda nemam taj strah. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Fobije
10.3.2012 16:44:02   
Cunce
ne postoji nesto konkretno sto ce kod mene izazvati napade panike i vristanje, ali ima par stvari od kojih me savlada neki cudan osecaj, neka nervoza u kombinaciji sa malom dozom panike uz skakanje pritiska i sl. user posted image
plasim se bola, ali tu se ne javlja ovaj osecaj, jednostavno pretrpim
a inace, ovo gore navedeno sam osetila u marketu user posted image
nije to strah od zatvorenog prostora i puno ljudi, to je uobicajeno za mesta gde izlazim, nego jednostavno, osetim neku nemoc kad idem sa nekim u kupovinu, a taj neko razgleda hiljadu stvari koje znam da nece kupiti user posted image kad idem sama, ponesem spisak, ako usput skontam nesto sto bi mi mozda trebalo, a nema ga na spisku, uzmem i to, ne gledam da sve bude bas po planu.. al' eto, cudno mi to, resila sam da sa nekim idem u kupovinu samo kad ja kupujem, da ne dodjem u situaciju da moram da pozurujem nekog zbog svojih tripova user posted image
isto tako se plasim sputanosti, mislim, kad me dragi zagrli i pocne da zeza da nece da me pusti, pocnem da panicim, ili npr. posle predavanja u amfiteatru kad je koleginica tek tako stala, svi prolaze, ona stoji, a ja ne mogu da prodjem od nje.. izdrala sam joj se na uvo user posted image
plasim se mraka kad spavam sama u sobi, pa sam cesto ostavljala svetlo i stavljala traku za oci jer mi svetlo ipak smeta user posted image
sad samo kazem dragom da ugasi svetlo, a ja ipak stavim traku i glumim da je svetlo upaljeno user posted image
i otkako sam trudna, plasim se kucica, brze voznje, bilo cega sto bilo kako moze da naskodi bebi user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Fobije
10.3.2012 16:46:20   
Cunce

IZVORNA PORUKA: gagi
Onda kada spavam ,bilo ljeto ili zima ja sam pokrivena do vrata jer imam osjecaj da ce me nesto uhvatiti za nogu ili rukuuser posted image


e ovog se nisam setila, ovo mi je do skoro bio trip.. videcemo kad bude toplije jesam li prerasla to ili jos drma user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Fobije
10.3.2012 18:34:10   
slavica.
IZVORNA PORUKA: Cunce


IZVORNA PORUKA: gagi
Onda kada spavam ,bilo ljeto ili zima ja sam pokrivena do vrata jer imam osjecaj da ce me nesto uhvatiti za nogu ili rukuuser posted image


e ovog se nisam setila, ovo mi je do skoro bio trip.. videcemo kad bude toplije jesam li prerasla to ili jos drma user posted image

Malo posle smrti mog tate,jednu noc sam se probudila,i s obzrom da je bilo toplo,vecim delom sam bila otkrivena...imala sam osecaj da me neko drzi za ruku. E sad,ne iskljucujem da sam ja to umislila,ipak je to bio onaj momenat kada jos uvek nisam bila sasvim budna,a isto tako je ruka mogla i da mi utrne,pa da mi stvori taj neki osecaj... Uglavnom,mene je bilo toliko strah da pogledam,tako da sam se pokrila do grla,i sabila uz mm...

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Fobije
10.3.2012 21:33:36   
indy_25
ja sam klaustrofobicna. neki dan moj muz stavi stolicu na vrata ispred dnevnog boravka da mu sara ne ulazi i da mu ne smeta dok spava. I on je podesio stolicu tako da se steka ne moze pokrenuti da se otvore vrata. Kad sam ja pocela da skacem i da ga dozivam odma sam dobila panicni napad i ostala sam bez daha imala sam ozjecaj da nema vazduha u sobi. A sto je najsmjesnioje u dnevnom boravku imam i balkon i mogu izaci i na balkon da uzmem zraka. Ali ne mene sama pomisao da sam zatvorena u nekom prostoru ubija. Odma dobijem napad. Isto se tako desilo jednom u autu kad mi je zakljucao sva vrata. Pocela sam da se gusim i da vristim. I bojim se visine. Zivim na 12 spratu i samo sam par puta pogledala dole i oba puta mi je muka bila. To znaci da se bojim i letiti avionom jednom sam cak i plakala kad smo usli u turbulencu dok su svi ostali oko mene citali neke knige i smireno sjedili.

< Poruku je uredio indy_25 -- 10.3.2012 21:34:15 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Fobije
2.5.2012 21:26:45   
Figaro88
Ja imam uzasan strah od oluje,grmljavine i mraka.Obavezno prevristim svaku jacu grmljavinu,sada se trudim da se kontrolisem zato sto sam jednom isprepadala Andreu,ali mi je to jako tesko.Plasim se i visine,i dubine,malog prostora,ne mogu cak ni da podnesem da se neko nagne nad mene,ili mi zakloni lice bilo kako,u lift ne ulazim.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Fobije
2.5.2012 23:59:06   
magnetic
Bojim se smrti.I svoje i tudje.Cak mislim i da sam opterecena timuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Fobije
7.5.2012 13:54:14   
vikiveki
Ja imam strah tj pre bih rekla neke crne misli, čim osoba koju čekam nedodje navreme, odmah počnem razmišljati šta joj se desilo..da se negde nije slupala kolima..da joj nije usput pozlilo...sama sebe se uplašim kad shvatim na šta sve pomislimuser posted image ..,a da kasni jednostavno zato što nije krenula navreme eee na to pomislim tek na krajuuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Fobije
9.5.2012 20:38:09   
sojcica

IZVORNA PORUKA: Cunce

osetim neku nemoc kad idem sa nekim u kupovinu, a taj neko razgleda hiljadu stvari koje znam da nece kupiti user posted image kad idem sama, ponesem spisak, ako usput skontam nesto sto bi mi mozda trebalo, a nema ga na spisku, uzmem i to, ne gledam da sve bude bas po planu...
isto tako se plasim sputanosti, mislim, kad me dragi zagrli i pocne da zeza da nece da me pusti, pocnem da panicim
plasim se mraka kad spavam sama u sobi, pa sam cesto ostavljala svetlo
I jos se plasim visine,a od liftova mi srce lupa 150/suser posted image


_____________________________

Moje zastave,uvek su iste boje,nad njima ljubav caruje.Moje zastave, nikad na pola koplja,ljubav se ne predaje

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Fobije
14.5.2012 20:52:02   
mala buba
imam strah od miseva i macaka. ne mgu to da opisem user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu sojcica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Fobije
14.5.2012 21:57:51   
bratzz

IZVORNA PORUKA: magnetic

Bojim se smrti.I svoje i tudje.Cak mislim i da sam opterecena timuser posted image

Isto i ja, cak sam pocela da tripujem da cu da dobijem rak dojke user posted image , a cesto razmisljam i o tome kako cu da podnesem smrt roditelja. Da se ja pitam ljudi ne bi trebalo da umiru.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Fobije
14.5.2012 22:02:41   
MicinaMama
ja imam fobiju od mraka...uzas.Nikada ne spavam bez svetlosti,moj muz se nervirao zbog toga jer on nije navikao da spava sa svetlom ali sada se navikao.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Fobije
15.5.2012 10:22:34   
Ognjenka
Visine. I zatvorenog prostora. Cak i kad gledam na filmu zavrti mi se.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here