|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
24.1.2010 3:38:22   
She Ra
Hranim se bas zdravo, jedem sve kuvano i prirodno (znam poreklo svake namirnice, voce, povrce, meso, sve uzgajano u prirodnim uslovima)...

Jedem cak i pizzu ako je spremljena od domaceg testa, sa sastojcima koji su ok.. Jer pizza i jeste zdrava u uslovima kada se spremi kako treba (npr. prava italijanska)..

Savetovali su mi da izbacim ribu, jer neke vrste imaju previse zive u sebi.. Ali to su vrste koje kod nas nisu previse zastupljene, poput morskog psa. Tako da i ribu jedem.

Ne jedem grickalice poput cipsa (koji mi je premastan bio i pre trudnoce), ne pijem gazirana pica. Kafu sam smanjila na minimum, jer je koristim kao lek za glavobolju..

Sve u svemu, nista specijalno nisam izbacila iz ishrane. Jedem sto sam i do sada, osim fast fooda i kojekakvih gluposti koje ni zdrav i prav covek ne bi trebalo da jede...


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
24.1.2010 11:51:31   
Modessty
Do 4. meseca niasm mogla da smislim ništa slatko, čak ni sokove. od hrane mi prijao mi samo jogurt i tost. Od voća samo lubenica i breskva, jer je bilo leto i užasno toplo i to je bio jedini način da unesem tečnost u organizam.
Gazirane sokove celu trudnoću nisam ni liznula - i ovako ih ne volim. Volela sam jedino leti Šveps biter da popijem ali mi je od početka trudnoće postao gadan i nisam ga pila. Grickalice tipa smoki, čips itd me takodje ne vuku uopšte pa ih i ne jedem.
Nes kafu sam počela povremeno da pijem tek negde od 5. meseca čini mi se. Čajevi mi takodje ne prijaju, a inače sam ih volela. Pila sam jedino brusnicu kad sam morala i nanu kad sam se prehladila.

Imam 3 obroka dnevno - doručak, ručak i večeru. Šta se spremi to jedem. Nekad spremam ja a nekad idem kod mame. Nešto me sad uhvatilo da me mrzi čak i sebi vodu da sipam user posted image Udarili hormoni! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
25.1.2010 2:59:58   
She Ra
Ni ja u pocetku nista slatko nisam mogla da okusim.. sad vec mogu, itekako user posted image

_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
25.1.2010 8:42:46   
Modessty

IZVORNA PORUKA: She Ra

Ni ja u pocetku nista slatko nisam mogla da okusim.. sad vec mogu, itekako user posted image


user posted image user posted image user posted image
ja imala jedne večeri napad - jela mi se bajadera! Pojela 300g za 10 minuta user posted image Posle mi bilo muka pa sam morala da to "posolim" nečim slanim user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.1.2010 15:47:40   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: She Ra

Naravno, što se ishrane tiče... 

Priznajte, sapnite i olaksajte sebi...
Svi znamo koliko je zdrava ishrana bitna u trudnoci i cega smo se sve odrekle da bi nam bebe bile zdrave, ali smo svesne i koliko ceznemo za necim kada ne smemo da jedemo...

Sta ste to pojele nekoliko puta ili mozda cesce, a da bi vas Dr za to ostrim pogledom prekorio?

Ja sam jela BUREK! Prazan, doduse, ali burek... Dva puta do sada i tolikoooo sam uzivala u njemu



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Meni su naglasili da izbegavam slatkise ali kad mi se nadje pred nosom...ma nema sanse sdamogu da zaobidjem .... jednostavno cokolade su moj porok!!!


IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: She Ra
Ja sam jela BUREK! Prazan, doduse, ali burek... Dva puta do sada i tolikoooo sam uzivala u njemu


Jel burek nesme da se jede u trudnoci?
Ja sam jela sve sto sam jela i pre trudnoce.
Burek,pljeskavice,pizze(sama sam ih pravila),slatkise...
Doduse jela sam i kuvana jela.


IZVORNA PORUKA: natty

a ja sam krisom nocu jela velike kolicine cokolade doduse samo u jednoj trudnoci


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedem sve sto mi se jede i smatram da treba slusati svoj organizam, on trazi ono sto mu je potrebno, to lekar ne zna.


IZVORNA PORUKA: MASHKA

ja sam juče pojela prviu pizzu u trudnoći...


IZVORNA PORUKA: indy_25

Slazem se tasha treba slusati svoj organizam. Jedem sve sto mi se jede jedino sto ne jedem suho meso a jede mi se nekad a popijem i nekad casu gaziranog soka ma nesto se pretjerano ne pazim sto se tice hrane sta smijem i sta ne smijem uglavnom znam da unosim isto tako zdravu hranu pa malo ne zdrave nece skoditi.


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam jela sve sto mi se jelo bez pardona,izbegavala sam samo gazirane sokove.


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam jela sve sto mi se jelo bez pardona,izbegavala sam samo gazirane sokove.


E to stvarno i ja pokusavam da zaobidjem u sirokom luku...jer su stvarno uzas!!


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nisam ljubitelj gaziranog ni inace, te mi to nije problem. No, ako mi se pije gazirano, lakse mi je da popijem casu gaziranog nego da nedeljama talozim zelju za istim, jer onda puknem pa se nalijem vise nego sto treba.


IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam jela sve sto mi se jelo bez pardona,izbegavala sam samo gazirane sokove.


ISto!!!
Izbegavam gazirane sokove i MAc Donaldse i tako stvari mada sam na pocetku trudnoce bila dva puta u MC- u...
Od tad ga bojkotujem



IZVORNA PORUKA: engimengi

Ako slusam svoj organizam jela bih sve nepravilno a najvise peceno masno prase!!Mmmmmmm..
Pojela sam par puta malo suhomesnatog,popila gazirano i jela brzu hranu Ja sam bas gresna...zato mi je i muka opet kao na pocetku,kaznjena sam!!!



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: OTI
Izbegavam gazirane sokove i MAc Donaldse i tako stvari mada sam na pocetku trudnoce bila dva puta u MC- u...
Od tad ga bojkotujem



Nemoj ...kako izbeci onaj diivni milkshake od cokolade.....mmmmmmmmmm



IZVORNA PORUKA: engimengi

Ako slusam svoj organizam jela bih sve nepravilno a najvise peceno masno prase!!Mmmmmmm..
Pojela sam par puta malo suhomesnatog,popila gazirano i jela brzu hranu Ja sam bas gresna...zato mi je i muka opet kao na pocetku,kaznjena sam!!!



IZVORNA PORUKA: OTI

ja bolje da ne pricam koliko sam gresna..
popusim i po koju cigaru, jedem slatko...




IZVORNA PORUKA: kika 80

ja sam u trudnoci pila kolu


IZVORNA PORUKA: lence

Ja vec 6 meseci ne jedem crveno meso ni sir mada ljudima oko sebe pripremam hranu sa istima. Zatim izbegavam psenicno brasno, secer (cokoladu) i so. Ne pijem gazirana pica ni alkohol. Pocela sam da mrzim shiitake pecurke a moram da ih jedem jer su navodno dobre za moje zdravlje. Prokleti estradiol!
Pre neki dan sam u samousluzi ugledala neke narezane talijanske salame, krenula mi voda na usta, doslovce sam odtrcala sa odeljenja delikatesa da se ne bih rasplakala.
Svejedno mislim da ce pre da mi izraste korenje nego sto cu ostati !


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedem sve sto mi se jede i smatram da treba slusati svoj organizam, on trazi ono sto mu je potrebno, to lekar ne zna.


...pogotovu ako je muško...



IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ja jedem sve sto mi se jede, jedino sto jaaaakoooo izbegavam u trudnoci, a i inace su grickalice a nekad imam jako jaku zelju za cipsom i par dva- tri puta sam morala da ga pojedem. Ali najveci porok su mi slatkisi i sa tim se jako tesko borim!


IZVORNA PORUKA: JULIE

mnooogo sam gresna bez slatkisa ne mogu i ne izbegavam ih,trudim se samo da kontrolisem kolicinu


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedem sve sto mi se jede i smatram da treba slusati svoj organizam, on trazi ono sto mu je potrebno, to lekar ne zna.


...pogotovu ako je muško...



Lekar ili beba?



IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedem sve sto mi se jede i smatram da treba slusati svoj organizam, on trazi ono sto mu je potrebno, to lekar ne zna.


...pogotovu ako je muško...



Lekar ili beba?




Lekar , draga........



IZVORNA PORUKA: buhla

najgora sam od sve dece... pronasla sam jutros u ormanu cokolodu...i ceo dan razmisljam o njoj... sve kao pao mi secer mogla bi da odem da uzmem bar kockicu... evo kontrolisem se ali mislim da cu uskoro da odustanem.

inace, jedem kao i pre trudnoce, sto i nije bas za pohvalu.




IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: buhla

najgora sam od sve dece... pronasla sam jutros u ormanu cokolodu...i ceo dan razmisljam o njoj... sve kao pao mi secer mogla bi da odem da uzmem bar kockicu... evo kontrolisem se ali mislim da cu uskoro da odustanem.

inace, jedem kao i pre trudnoce, sto i nije bas za pohvalu.



ma draga uzmi kockicu-dve , neće ti ništa biti ... ali monje celu...



IZVORNA PORUKA: She Ra

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: She Ra
Ja sam jela BUREK! Prazan, doduse, ali burek... Dva puta do sada i tolikoooo sam uzivala u njemu


Jel burek nesme da se jede u trudnoci?


Nije da ne sme, ali nije ni pozeljan.. Testo je, a meni je dr rekao da izbegavam testo, a ume i da bude mastan



IZVORNA PORUKA: oliveradj

Izbegavala sam gazirano ali bilo je par puta da mi se jako pilo pa sam popila po čašu da ne bi preterala kasnije kao što kaže Tasha.


IZVORNA PORUKA: Unica

uuuh, pa tek koliko sam ja gresna... jedem ama bas sve sto mi se prijede (savet sa pocetka trudnoce od doktorke koja je i majka dvoje dece a inace je kardiolog- jedi sta ti se prijede ili pije samo umereno. organizam trazi sta mu je potrebno) i ja tako celu trudnocu... eee, jedino sto izbegavam pilecu dzigericu jer sam procitala da ima 1000 puta vise vitamina A nego sto bebi treba i tunjevinu ne jedem jer je puna zive koja za odrasle nije stetna u toj meri ali bebi smeta a treba 3 meseca da se izbaci iz organizma.
Mada sam ja onaj tip osobe koja jede prilicno zdravo (preferiram povrce, meso slabo a  suhomesnato nikako)... Kad jedem recimo pastetu kupim od pileceg belog Milicu ili curecu pastetu. Parizere, shunkarice, kobasice pojedem inace jednom u 3 meseca...

ali tamanim slatkise, i to u velikim kolicinama...
a krvna slika mi je celu trudnocu super tako da me doca poslednji put pitao sta jedem jer je retko da neka trudnica ima nepromenjene vrednosti od pocetka trudnoce




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
4.3.2010 15:18:51   
choopa choops
Jedem skoro sve sto i prije trudnoce. Mada izbjegavam ljeti sladolede na standu, i sve sto sadrzi nekuvana(pecena...) jaja.

< Poruku je uredio choopa choops -- 4.3.2010 15:20:00 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
29.3.2010 12:34:58   
strelitzia
Isto kao i prije trudnoće Ne jedem: salame, šunke, viršle, kobasice, paštete, narezke, svinjetinu, bureke raznorazne, fast food-ove raznorazne...tzv. plastično voće i povrće - čekam sezonu svako (dobro, to pravilo nekad prekršim)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
30.3.2010 18:28:12   
sumka
i ja se pazim nekuvanih jaja i gaziranog pica, jedem vise voca nego pre, a ostalo ko i pre trudnoce. da li je to dovoljno?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
12.4.2010 0:41:03   
cipiripi
ja ne mogu ocima da vidim sendvice... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu sumka)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
12.4.2010 9:01:17   
lanajelena
sve jedem,ne biram user posted image ...jedino cega sam se odrekla je zeleni caj koji obozavam,celu trudnocu mi niko nije rekao tacno da li smem ili nesmem da ga pijem pa sam od njega odustalauser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
12.4.2010 9:12:18   
minavb
Zeleni caj sadrzi od 1-5% kofeina, pored kog sadrzi i ostale alkaloide kao sto su teofilin, teobromin, dimetilksantin, ksantin, adeni...a svi oni u trudnoci treba da se svedu na najmanju meru. Ima vremena, uzivaces u zelenom caju posle porodjaja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
12.4.2010 12:34:46   
lanajelena
hvala Mina...sad mi je drago sto ga nisam pila user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.5.2010 21:02:59   
dacica
ja jedem sve sto mi se jede...i mislim da je to ispravno,nista se bebi nece desiti ako pojedem cips,ili sendvic sa suhomes.ili picu,ili mek....ne treba preterivati ni u cemu!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
21.5.2010 21:13:11   
Kvini
Upravo smazala 3 snite hleba s marmeladom... user posted image  Ljudi, nikakav zdrav razum ne pomaze kad mi padne mrak na oci... Otreznim se tek kad se nakrkam... Heeeeeeeeeelp! user posted image user posted image user posted image  Inace ne jedem suhoomesnate proizvode, ne mogu da ih smislim od pocetka trudnoce, ostalo brisem sve pred sobom...

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
21.5.2010 21:14:18   
minavb
Jedva cekam da mi bude dozvoljeno da omlatim jedan tartar biftek, i onda definitivno prestajem da zderem meso!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
21.5.2010 21:25:18   
Lu
IZVORNA PORUKA: Kvini

Upravo smazala 3 snite hleba s marmeladom... user posted image  Ljudi, nikakav zdrav razum ne pomaze kad mi padne mrak na oci... Otreznim se tek kad se nakrkam... Heeeeeeeeeelp! user posted image user posted image user posted image  Inace ne jedem suhoomesnate proizvode, ne mogu da ih smislim od pocetka trudnoce, ostalo brisem sve pred sobom...

Ali šta je tu loše, zar se treba patiti gladnom u trudnoći?
Ja sam uživala u hrani i piću sve sa suhomesnatim, nisam se naravno prežderavala ali sam jela nirmalno.
Pa zar da ne pojedem picu, kolač, ili nešto drugo slasno kad mi se jede...pa sama bi dobila jačmenjakuser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
21.5.2010 22:32:54   
JULIE
Ne jedem ribuuser posted image ni u kakvom obliku,ni u konzervi bas mi je muka od nje a ranije sam je obozavala

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
8.7.2010 11:19:48   
morena
Ja sam tek na početku trudnoće, a dosad sam skužila da mi nikako ne ide slatko, jednostavno mi ne paše ništa šta je slatko. Prestala sam jesti suhomesnate proizvode, iako mi jako fale user posted image , ostalo sve jedem, pogotovo puno voća i povrća. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
31.8.2010 15:57:04   
yeeca
ja nisam imala mucnina, tako da jedem apslolutno istu hranu kao i pre pocetka trudnoce..mada u poslednje vreme pocela sam da jedem slaniju i nesto masniju hranu, a prijaju mi i slatkisi, koje nisam mogla da smislim pre trudnoce user posted image

do sada sam se ugojila 4-5 kg, a 21 nedelja sam

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
31.8.2010 16:00:48   
Ivanka 75
Od samog pocetka sve jedem! Samo sam kafe smanjila....

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
31.8.2010 16:07:07   
Mayablue82
Meni tesko padaju jaki ukusi i teska hrana (sto sam ranije, inace, volela). I ne mogu da jedem puno... I kafa mi se pije, ali samo zbog mirisa, a u prinicipu mogu da popijem samo dva-tri gutljaja. I u poslednje vreme me svako vece muci gorusica, sto me ne cini bas srecnom. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
14.11.2010 2:30:45   
vukosava
Ne jedem slatkise, ne pijem nista gazirano, ne pijem kafu, ne uzimam nikakve lekove, samo prenatal vitamin svaki dan. Ne jedem cipsove, hamburgere, pomfrit. Ne jedem ribu.

Jedem intergralni hleb, tvrde sireve, junetinu, piletinu, voce, povrce, testenine... Pijem vodu najcece a kad hocu da se zasladim vocni sok.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
14.11.2010 13:49:28   
janajana
Jedem sve sto mi se trazi, a u principu jedem sve sto sam jela i pre, osim tunjevine od koje sam jedan dan imala celodnevnu mucninu, i vise je ne jedem. Cak ponekad popijem i casu nekog gaziranog soka, i to bas kad ne mogu da izdrzim user posted image a pre user posted image gazirano nisam pila.
E da, i jaku (ljutu) hranu jedem, ali ne cesto, jer mi je i pre smetala


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
14.11.2010 17:06:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ne jedem slatkise, ne pijem nista gazirano, ne pijem kafu, ne uzimam nikakve lekove, samo prenatal vitamin svaki dan. Ne jedem cipsove, hamburgere, pomfrit. Ne jedem ribu.

Jedem intergralni hleb, tvrde sireve, junetinu, piletinu, voce, povrce, testenine... Pijem vodu najcece a kad hocu da se zasladim vocni sok.


Evo uzeh cokoladu nakon sto godina tako da lagah u prethodom postu user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
20.11.2010 21:55:05   
sunce ***
Nista mi se ne jede a stalno sam gladna i muka mi je,user posted image kafu sm prestala,caj,sokove katastrofa sve sto sam volela,bas nista me ne privlaci i nadam se da ovaj period nece dugo trajati user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here