|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 19:31:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Verka, meni je sam pogled na meso bio gadan, ali jedan dan mi donese svekrva sudžuk (vrsta kobasice sa puuuno belog luka, koji ne volim) i ja ti navalim na to kao blesava user posted image stvarno je čudno ovo drugo stanje user posted image


zna verka sta je sudzuk user posted image  pominjala je cak i glagol "sudzuknuti" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 19:46:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:00:38   
Verus
al imamo dve verke ovde: ana je mislila na mene, a ksena na verolinouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:04:31   
Anoniman
O, daaaauser posted image user posted image user posted image A ja sam ta sa glagolom sudzuknutiuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:27:46   
Verus
Nemoj da te ja sudzuknemuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:37:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nemoj da te ja sudzuknemuser posted image  


Hahhahahahahahhahahahahahahhahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:41:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

al imamo dve verke ovde: ana je mislila na mene, a ksena na verolinouser posted image


onda nek ti ova verka-verolinka objasni sta misli pod "sudzuknuti" user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
19.4.2011 20:44:30   
Anoniman
Mislim da je skontalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
27.7.2011 11:26:31   
peca
Sto se moje ishrane tice, tuga i sramota :) Kao da je neki djavolak usao u mene, jede mi se samo najgora hrana :) kuvano, sto sam redovno jela svaki dan ne mogu ocima da vidim, muka mi je od kuvanih jela, meso nikad nisam volela pa ne volim ni sad, Bukvalno jedem gluposti ! Jede mi se ljuto a ljuto nikad u zivotu nisam jela :) Pre nego sto sam ostala u drugom stanju sam se lepo doterala, skinula sam 16 kg. totalno se navikla na zdravu hranu, i sad je to sve palo u vodu, za samo dva meseca sam se ugojila vec 5kg user posted image jedino me brine sto jeduci ove gluposti ne unosim dovoljno vitamina, posavetovacu se sa mojim dr da kupim neke usput da pijem .... A, apetit mi se pojavljuje uvece user posted image Uzas !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
27.7.2011 18:22:52   
Anoniman
Ne jedem samo budjave sireve, sireve od nepasterizovanog mleka, tunjevinu, svezu ribu (sushi) i slatkise, jaja na oci ili nesto u cemu se mogu naci ziva jaja. Maznem nekad mrvu neceg slatkog, ali to je zanemarljivo.

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
27.7.2011 19:09:53   
Verus
Ni ja ne jedem ovo, a i jako retko jedem sunkarice, salame itd zbog listerije...mada, ako jedem stavim u mikrotalasnu na minut da "prokuvam".  Jedem jaje na oko, probusim i skroz ispecemuser posted image

Sushi ne jedem sirov, ali jedem sa kuvanom i dimljenom ribom (lososom).  Ne pijem gazirano (sto i inace ne), slatko retko i slabo...ostalo sve ide...
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ne jedem samo budjave sireve, sireve od nepasterizovanog mleka, tunjevinu, svezu ribu (sushi) i slatkise, jaja na oci ili nesto u cemu se mogu naci ziva jaja. Maznem nekad mrvu neceg slatkog, ali to je zanemarljivo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
29.7.2011 9:26:23   
Inica
Ja za sad ne jedem meso (ponekad pljeskavicu, kad se nateram), i slatkishe.. Mada nisam sigurna ni shta jedem user posted image Ali kapiram da ova faza necje dugo potrajati user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
6.8.2011 22:31:03   
zeci
Mozda pitanju nije mesto ovde, ali nisam znala gde da ga smestim...izvinite ako je van teme.
Da li pijete kafu, i kakav vam je stav po pitanju stetnosti...?
Ja je nisam pila od pocetka trudnoce, jer mi se gadila, pre dva dana mi se jako pila, pa sam popila i juce i danas, imam nizak pritisak i glavobolje zbog istog tako da mi kafa ustvari pomogne, a neki kazu opet da nije dobro piti je

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 7:45:07   
Inica
Kafi nishta ne faLiuser posted image Ali, kao i sve- umereno.. Jedna do dve shoLjice dnevno, sHto da ne user posted image

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 13:20:05   
Anoniman
zeci i meni se u pocetku gadila i pila sam mozda jednu slabu kafu u 5 dana. sad ponovo pijem jednu dnevno, ne verujem da moze da skodi. dr mi je rekla do dve kafe dnevno je ok, samo izbegavati nes kafu.

(odgovor članu Inica)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 13:33:10   
cockic
mali misu sto ne jedes tunjevinu?

meni je doktorka rekla da to smem.
i u svim za trudnice casopisima pise da sme cak i 2-3 nedeljno.
ja sam je jela u prvoj trudnoci,dao bog nista nam nije falilo.

cak je moj mali jako aktivan nije mu smetala tunjevina(u konzervi)
zbog cuvene zive.a i u receptima za decu posle godinu
se daje tunjevina.

meni je zabranila lignje,slatkise,masno

a smem konjetinu,sunku,tunjevinu,junetina,teletina i td.
i jos dosta toga sad ne mogu da se setim to je bilo
pre 2 i po godine

u ovoj trudnoci jedem samo nezdravo jer imam mucnine na sve
sem na suvu hranu.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 13:44:12   
Anoniman
cockic, i ja tunjevinu ne jedem, tj. jedem najvise jednom mesecno, sto zbog zive, a sto zbog toga sto u konzerviranoj hrani nekako nikad ne znas sta moze da bude.
inace mi nista nije zabranila, samo je rekla da cesce jedem crveno meso, jaja, mleko...

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 13:49:10   
jance
meni bas nikako ne ide mleko da pijem, a morala bi zbog kalcijuma....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 14:07:02   
Anoniman
jance, moze i bilo sta mlecno - jogurt, sir...

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 14:37:54   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: ksena

dr mi je rekla do dve kafe dnevno je ok, samo izbegavati nes kafu.

pa ja samo nes pijemuser posted image user posted image user posted image sto da je izbegavamo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 15:23:39   
Anoniman
mislim zato sto je najjaca. meni npr. ako se desilo par puta da popijem nes na prazan stomak, odmah bude muka i pocne srce brzo da lupa.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 15:30:15   
vonavoj
aaaaaaaa..ja pijem jednu dnevno,sa mlekom...i to posle jela obavezno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 15:35:08   
Inica
Ja pijem nes.. Jedan dnevno.. i to je to user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 15:37:55   
tijatija
A ja evo vec 6 mes. svako jutro 3u1, ali bas svako ni jedno ne preskacem user posted image user posted image , ja nesto dr. nisam ni ispitivala sta smem a sta ne, znam da je dosta toga stetno inace a ne jos u trudnoci ali ja ipak moram napraviti neki izuzetak user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šta NE jedete u trudnoći?
7.8.2011 15:38:11   
Anoniman
Samop malo off-ja mrzim nes kafu....Volim espreso i tursku....Od nesa mi bude muka i sto kaze Ksena, srce mi lupa...Ne volim je ni hladnu ni toplu.
A turska mi najvise prija, mada sam cula da ne valja u trudnoci piti vise od jedne male soljice dnevno...

(odgovor članu Inica)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here